Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 4015

'Reggelt!

Hír | 2005.05.18 08:40

Május 18., szerda van, a mai naphoz több fontos esemény is fűződik. Például a mai napon veszi kezdetét hivatalosan az idei E3 játékrendezvény, szokás szerint Los Angelesbe, újságíróink, Boe, ender és ZeroCool már megérkeztek a helyszínre, ha a technika nem tesz nekünk keresztbe, hamarosan onnan fognak majd jelentkezni. Emellett ma van az internet világnapja is, ennek keretében is számos rendezvény lesz az országban. Aztán a szerencsések ma éjjel, pontosabban éjfél után az elsők között tekinthetik meg a Star Wars befejező részét. Én meg itt csücsülök és tolom ezerrel a híreket... Felvidításunkról most oscarjames gondoskodik.

Hogyan alkosd meg a saját Star Wars nevedet? 1. Vedd a keresztneved első 3 betűjét, és add hozzá a vezetékneved első két betűjét. 2. Vedd édesanyád leánykori (vezeték) nevének első 2 betűjét, és add hozzá a szülőhelyed első 3 betűjét. 3. A téged megillető ranghoz vedd a keresztneved utolsó 3 betűjét, fordítsd meg, és rakd a végére annak a kocsinak a nevét, amit először vezettél. 4. Ide biggyeszd be azt, hogy "of", és a végén álljon annak a gyógyszernek a neve, amit utoljára használtál.

[MOVIE] Just Cause bejelentés

Hír | 2005.05.17 17:36

Tavaly megemlítés szintjén foglalkoztunk már az Eidos Just Cause címet viselő játékáról. Most a hivatalos közleményben végre részletekbe is bocsátkoztak. A játékban egy Rico Rordiguez nevű CIA alkalmazott bőrébe bújhatunk, célunk pedig megbuktatni San Esperito korrupt kormányát. Ez egy pici dél-amerikai sziget, ahol titkos fegyvereket raktároznak. A honlap már él, találhattok is rajta néhány képet és egy bemutató videót. Ezek alapján szerintem kicsit hajaz a Far Cry-ra, főleg a dzsungeles részek. Valamikor idén várható a megjelenés PC-re és a régebbi generációs konzolokra.

[MOVIE] Quake 4

Hír | 2005.05.17 11:17

Megérkezett a Quake IV E3-as prezentációja, szintén az IGN jóvoltából. Hát... így az Xbox360 és PS3 trailer között valahogy ez a játék egyre csúnyácskábbnak tűnik. Lehet, hogy kéne venni végre konzolt?!

[MOVIE] PoP3!!!!!!!!!!!!!!

Hír | 2005.05.17 10:09

Jesszusúristenhogyazajóelnemhiszem... Huhh, na szóval kijöttek az első animációk a Prince of Persia trilógia záró fejezetéből! Én személy szerint imádtam a két előző részt, nem is egyszer játszottam végig őket, nekem a darkos-hangulat is iszonyat módon bejött, nem tudom, miért sír mindenki! De ez...uramisten ez...fenomenááááliss!!!!!! Van itt minden kérem, Ben Hur-tól kezdve a 2. részt is porig alázó harcon át egészen a kis sunyi öregemberig! Nem is mondok, csak annyit: BONCSAD TŐCCSED!!!!

Dogtag

Hír | 2005.05.16 22:56

A Digital Jesters új játékot jelentett be a Diezel Power gondozásában. A Dogtag egy taktikai shooter, melyben többek közt különleges, a fedezékek használatán alapuló csapatjátékot, hiperszuperultra enginet, és még sok jót is ígérnek. A roppant eredeti sztori szerint a nem túl távoli jövőben egy marine-osztagot küldenek a frontra, hogy jól odasózzon a visszavonuló ellennek. Csakhogy! Az osztag vezetője - és az irányítása alatt lévő csapatok - a vezetőség ellen fordulnak! Hoppácska! Következzék a váratlan fordulat: elit kommandós osztagunkat küldik, hogy véget vessünk a lázadásnak!! Atyámuram, micsoda csavarok! A game 2006 második felében érkezik, első képek itt!

Enemy Territory: Quake Wars!

Hír | 2005.05.16 21:06

Na, ez érdekes. Az id Software és az Activision közösen készülnek a piacra dobni egy játékot, Enemy Territory: Quake Wars névvel. Hmmm, már a címe is jól hangzik. Hogy mit is kapunk majd a pénzünkért? Egy multiplayer-orientált, class-alapú lövőddözős gáma. A játék marketingszövegében fontos szerepet kap az úgynevezett MegaTexture™ feature, amit most nem kezdek el magyarázni, inkább mutatom az első képet a cuccból, megértitek. Előkerült természetesen egy sajtótájékoztató is, a szorgalmasabbak átböngészhetik. Ja, és a képet itt találjátok, szerintem nem annyira csúnya :) A történet pedig folytatódik az E3-on.

[MOVIE] S.T.A.L.K.E.R. DX9 High-Resolution

Hír | 2005.05.16 16:51

A THQ elérhetőve tette a nemrég feltűnt csodálatos S.T.A.L.K.E.R. videó nagyfelbontású változatát. Ez az anyag is csak tovább fokozza bennem a várakozást a csernobili kaland után, melybe sokan már az E3-on is belekóstolhatnak. Sóvárgásunkat kielégítendő addig is kattintsatok a linkre alant - nem fogjátok megbánni! Thanks to Headhunter!!

'Reggelt!

Hír | 2005.05.14 09:09

Jó reggelt mindenkinek! Végre kezd normális időnk lenni. Én is legszívesebben kimennék futkosni a ház körül, de a ház többi lakója biztosan hülyének nézne. Ha egyáltalán megismernek még. Tudjátok, ez egy ilyen társasház, ahol sok öreg nénike meg bácsika lakik. Rendszeresen összekevernek más fiatalabb srácokkal, akik a házban laknak, vagy néha ide járnak, úgyhogy már annyira meg se lepődők. Nem a megszólítás, hanem a szándék a fontos :) Mai másodink viccünket piistiinek köszönjétek!

Egy teknős felmászik egy fára, kirohan egy ág végére, elkezd csapkodni az uszonyaival, elrugaszkodik, de összetöri magát. Másnap és harmadnap megismétlődik a dolog. A másik fáról végig szemmel tartotta ezt egy gerlepár. Negyedik napon már nem bírják nézni, megszólal az egyik: -Te, szerinted megmondjuk neki, hogy csak örökbefogadtuk? A medve felébred téli álmából és igencsak kanos. Úgy dönt, hogy azt teszi magáévá, akivel legelőször találkozik az erdőben. Mit ad a fennvaló, összefut a sünnel, aki ijedtében összegömbölyödik. A medve felkpaja és elkezdi forgatni a mancsaiban: - Hol a lyuk, hol a lyuk? - Nekem nincsen olyanom. - Mivel mondtad? Mivel mondtad??

Theseis

Hír | 2005.05.12 10:41

Új fantasy-kalandjáték készül Theseis címmel. A görögös cím nem megtévesztés, a történet a földi és a természetfeletti erők között zajlódik, a játékos ismét két tűz közé kerül, feladata pedig megkeresni egy olyan ősi és titokzatos tárgyat, amely az egész emberi faj pusztulását okozhatja. Hősünk tehát Andronicos Kalogerou, egy görög gépész, akinek sivár élete hirtelen fordulatot vesz, mikor olyan szerkezetre bukkan, ami legalább egy évtizede érintetlenül feküdt egy eldugott helyen... Az első képeket itt találjátok.

[PATCH] Silent Hunter 1.3

Hír | 2005.05.10 23:01

Kiadták a Silent Hunter legújabb, 1.3-as javítását. Bizonyos mentési problémák voltak azok, amiket a leginkább ki szeretnének ezzel javítani. Mielőtt azonban feltennénk, minden kapitányt térítsünk vissza a bázis irányába :) Ezt most valószínűleg azért nem értem, mert nem játszottam a játékkal és fogalmam sincs, ez mit takarhat :) A másik megoldás pedig az, hogy feljavítás után visszatöltünk egy olyan állást, amin a bázison tartózkodunk. Egész jó, hogy mentési gondokat hivatott javítani a fájl és pont a mentéssel kell szórakoznunk, hogy feltehessük a javítást :)

  • v1.3 EU Patch (Dobozos verzió) (15.42MB)
  • v1.3 EU Patch (Digitális változat) (13.78MB)
  • v1.3 US Patch (Dobozos verzió) (15.41MB)
  • v1.3 US Patch (Digitális változat) (13.77MB)

  • [MOVIE] Esti négyes #2

    Hír | 2005.05.10 22:01

    Akárcsak múlt éjjel, most is négy játékból érkeztek mozgóképek:

  • Commandos Strike Force A Pyro Studios nem hagyja lankadni az érdeklődést világháborús játéka iránt. Úgy tűnik, napi rendszerességgel kapjuk majd az olyan videókat, mint amilyen ez is.
  • Gothic 3 A jól ismert RPG-széria harmadik része ígéretesnek tűnik, ebben erősít meg minket ez a videó.
  • Advent Rising A Bloodrayne-ért is felelős Majesco egy kétperces animációt adott ki készülő akciójátékából.
  • Hitman: Blood Money Kopasz bérgyilkosunk ismét akcióban! Most a negyedik rész intro-ját szemlélhetjük meg, ha ide kattintunk.

  • TrackMania Sunrise pályázat

    Hír | 2005.05.06 22:11

    A Digital Jesters meghirdetett egy modell- és videókészítő pályázatot a TrackMania: Sunrise-hoz. A nyertes ezt a gépet viheti haza: AMD Athlon 64 3400+ Processzor 1024MB DDR RAM 200GB Merevlemez Csúcskategóriás videókártya DVD újraíró A fenti linken további részleteket találtok a szabályokról, a leadási határidő június 30.

    6GUN az E3-on

    Hír | 2005.05.06 09:29

    Már meséltünk a 6GUN című harmadik személyű akciójátékról. Mekkora királyság, hogy most elárulták, kint lesz az E3-on is! Szinte hihetetlen! 45 küldetésünk lesz majd, amiket akár társainkkal vállvetve is teljesíthetünk, sőt egyedül nem is sikerülnének. Nyárra várható a megjelenés.

    City of Heroes Issue 4

    Hír | 2005.05.06 09:13

    Bizonyára ismeritek a City of Heroes című MMORPG-t. Megérkezett hozzá a négyes számú "kiegészítő". Ezt ingyen letölthetik, akik rendelkeznek előfizetéssel (mármint a játékra). A csomag legnagyobb újítása kétség kívül a PvP (játékos a játékos elleni) lehetőség, de emellett új ruhák, és olyan egyéb apróságok, amelyekkel hősünk kinézetét változtathatjuk meg.

    Rising Kingdoms részletz

    Hír | 2005.05.06 09:04

    Néhány apró újdonságot árult el a Haemimont Games készülő Rising Kingdoms nevű stratégiai alkotásáról. Három faj közül választhatunk, azokon belül összesen 12 hős áll rendelkezésünkre, véletlenszerűen generált tárgyak is lesznek majd, amelyekkel nőnek különböző képességeink. 30 küldetésen kell magunkat végigküzdenünk, Kicsit fura, hogy ezeket hetekkel a demó megjelenése után közlik velünk :)

    Komoly részletek

    Hír | 2005.05.05 05:26

    A Serious Sam 2 honlapja mintha egy kicsit frissült volna. A történet szerint 40 szinten kell majd magunkat keresztülrágnunk, amelyet 7 nagy környezet között osztottak szét. Így leszünk majd dzsungelben, mocsárban, tundrán, futurisztikus városban, vulkanikus planétán, szóval elég széles skálát járhatunk majd be. Ehhez kapunk mintegy 45 féle ellenséget, s mindezt megfejelték némi járműhasználattal és valós fizikával, ami által, ha mindent összevetünk, az előző résznél százszor komplexebb játékot kapunk. A megjelenés még mindig őszre tehető.

    Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

    Hír | 2005.05.04 23:41

    Bejelentették a Full Spectrum Warrior című taktikai csapatjáékt új részét Ten Hammers alcímmel. A fejlsztők szokás szerint minden téren le kívánják körözni magukat, 12 szinten keresztül kell majd taktikai tudásunkat csillogtatnunk, járműveket vezetnünk. Újabb részletek majd az E3 alatt, megjelenés pedig valamikor télvíz idején.

    Honlaptúra

    Hír | 2005.05.04 11:11

    Tisztelt Utasaink! A MÁV Rt. szeretettel köszönti Önöket GameStar InterCity járatán. Járatunk csak a fontos játékok honlapjainál áll meg. A vonat csak E3-as pótjegy váltása mellett vehető igénybe. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az erre kijelölt helyen biztosítunk dohányzási lehetőséget. Minden kedves Utasunknak kellemes utazást kívánunk!

  • Evil Dead: Regeneration Website
  • Serious Sam II Teaser Website
  • Scarface: The World is Yours
  • Lara Croft Tomb Raider: Legend

  • [DEMO] Tribal Trouble

    Hír | 2005.05.03 09:25

    Gondolkoztam, kitegyem-e egyáltalán ezt a demót, hisz mindössze 27 mega, de egy komplett stratégiai játék. Mind ahogy a címe is mutatja, törzsek közti konfliktusokkal találja magát szemben a játékos, a helyszín trópusi szigetek valahol a világ peremén. Az alábbi fájl segítségével 6 gyakorló-, és néhány számítógép által generált pálya áll a rendelkezésünkre akár multiban, akár szingliben. innen tölthetitek.

    [MOZi] Peter Jackson és a King Kong

    Hír | 2005.05.01 10:50

    Peter Jacksont leginkább a Gyűrűk Ura filmtrilógia rendejőként aposztrofálják, pedig több más alkotása is jól sikerült. Most is egy szívügyén, a King Kong feldolgozásán dolgozik. Már '90-es években megpróbált belőle filmet faragni, de akkor a stúdiók a hasonló témájú filmek miatt (pl. Godzilla) elvetették az ötletét. Most azonban a Gyűrűk Ura sikerének köszönhetően a lába előtt hever mindenki. Egy kétoldalas interjút készítették a szakállas, szemüveges fószerral. Én valahogy mindig is bírtam a csávót, annyira megérzi, hogy a nézőnek mire van szüksége, hogy az hihetetlen. A nagy gorillát minden eddiginél félelmetesebbre kívánja formálni, amit a technika meg is enged valósítani. Egy félelmetes gorillánál sokkal jobban kiütköznek az érzelmi rétegek - elsőre egy vad óriást látunk, ám fokozatosan megismerjük, s lassan megszeretjük, átérezzük a helyzetét. Akinek nem tetszett a Gyűrűk Ura, az is nyugodtan nézze majd meg a King Kongot, ha bemutatják valamikor jövőre. Peter Jacksonnak tulajdonképpen az "csak" egy kis kitérő volt, több műfajban is otthon van, bár nyilván ne horrorra számítsunk, de én már nagyon várom...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)