Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 317

Hard Truck: Apocalyptic Wars

Hír | 2005.04.22 21:36

Újabb darabját jelentették be a Hard Truck sorozatnak. A következő, Apocalyptic Wars alcímet viselő epizódban azonban a verseny helyett inkább a harconon lesz a hangsúly. Piszkos és bizonytalan fantáziámban megjelent, ahogy Józsi bácsi a 20 éves dörgedező tragacsának első lökhárítójára nagy erőfeszítések árán feltukmákol egy vasvillából és egy kiszuperált disznóólajtóból összetákolt halálos fegyvert, hátsó lökhárítója felé bal oldalra pedig felírta: "lehet, hogy lassabb vagyok, de előtted vagyok", jobb oldalról pedig levakarta a "vigyázat lányok, az enyém 15 méter hosszú" szöveget. Nah, térjünk vissza. Alapvetően 5 kamionmodellt alakíthatunk kedvünkre, s pl. 30 féle fegyvert szerelhetünk fel rájuk. Emellett igyekeztek javítani a grafikán, fizikán, kereskedelmi rendszeret. Hát, majd meglátjuk. Nem tudni, mikor, mert megjelenési dátumot elfelejtettek adni. Az első képeket viszont itt megtalálhatjátok.

'Reggelt...

Hír | 2005.04.17 09:55

Még biztos sokatok csak most ébredezik. Én is hiába voltam fent félkettőig, valahogy 8-9 körül mindig kidob az ágy. Higgyétek el, ez nem mindig jó, de most örülök, mert legalább lesz időm rendet rakni, mielőtt nekiállok tanulni. Körülnéztem, de nem nagyon találtam semmi hírezni valót, de gondoltam, legalább legyen hova kommentezni. Úgyhogy mindenkinek kellemes napot kívánok! Mai viccünket *FŁ@$H*-nek köszönjétek.

A székely elkezdi mesélni: Hát az úgy vót', hogy elmöntem halászni oszt kifogtam egy aranyhalat. Nem ölöm meg a szegény párát, gondolom teljesítené két kívánságomat. Viszadobom és ahogy gondoltam, aszongya: Visszadobtál, ezért teljesítem két kérésedet!Hát elkezdem neki mondani: Szegény vagyok, van itt egy rozzant szekerem, szeretnék hintót. Dir-Dur átalakul egy fehér hintóvá! Nagyon megörültem neki! Mondom tovább. Van egy kis vityillóm, szeretném ha szép ház lenne. Megyek haza hát látom hogy egy kacsalábon forgó palota van a házam helyén! Azon gondolkodtam hogyan háláljam meg az aranyhalnak. Visszamentem a tóhoz és megkérdeztem tőle: Jajj nagyságos aranyhal! Hogyan hálálhatnám meg a sok jót? Erre az aranyhal: Hát erőszakolj meg! És az aranyhal átalakult 8 éves kislánnyá! Így történt tisztelt bíróság.

Új cikkek online!

Hír | 2004.11.09 16:52

Ezúttal nem a ti általatok küldött listát bővítettem, hanem a mi piciny magazinunk emeltem ki két szösszenetet. Az egyik az EverQuest II Gyu által megalkotott előzetese, míg a Call of Duty: United Offensive cikkek -csonti- mester tollából emeltük ki. Alant kattanhattok, ha valamelyiket meg szeretnétek olvasni. Egészségetekre!

EverQuest II hangminták

Hír | 2004.10.12 20:23

Következő hírünket a GameGossip.com szállította. Nos, készül ugyebár valami EverQuest nevezetű MMORPG második része, ami sokak szerint újradefiniálja az MMO mozaikszó értelmét. Természetesen egy sikerjátékokhoz elengedhetetlenek a jó hangok, és a Sony Online Entertainment-nek tellik is ilyesmire. Szinkronszínészeknek nem kisebb neveket kértek fel, mint Christopher Lee (Star Wars Episode II, Lord Of The Rings), és Heather Graham (Boogie Nights, Austin Powers: The Spy Who Shagged Me). Természetesen a két illető két eltérő személyiséggel rendelkezik (meg hanggal, ofkóz), így két, teljesen különböző karaktert fognak "megszólaltatni". Christopher hangját Lucan D’Lere, az ördögi Freeport ezeréves ura szövegelése közben fogjuk felismerni, míg Heather Antonia Bayle királynő szerepében fog beszélni. Aki esetleg további részletekre kíváncsi a játékkal kapcsolatban, lapozza fel az aktuális GameStar magazint, ugyanis olvashattok benne egy exkluzív bétatesztet Gyu tollából!

BioShock az Irrationaltól!

Hír | 2004.10.09 07:39

Az éjszaka folyamán valóban előkerültek az első infók, az Irrational Games következő projektjéről. A BioShock a valóban kiváló System Shock 2 nyomdokaiba lép. A játékban egy igencsak titokzatos genetikai laborban kell eltölteni napjainkat. Hamar kiderül, hogy valami nagyon nincs rendben, és persze megjelennek különös lények is. A lények, és egyáltalán az egész világ intelligenciája komoly profizmusra utal. Egyfajta AI rendszert építettek fel, melynek keretében minden lény a valóságban is megtalálható állati ösztönökre hagyatkozik. A kicsike a Tribes: Vengeance-ben is használt, továbbfejlesztett Unreal grafikus motorra épül. A projekt már három éve készül teljes titokban, de sajna még nem árulták el a készítők, hogy mikorra szándékoznak befejezni.

HL2 oldal titkok :)

Hír | 2004.09.24 09:13

Úgy látszik, hogy a Valve webes emberkéinek igen komoly szabadídő tartalékaik vannak :) Egyre-másra kerülnek elő újabb és újabb érdekességek a Half-Life 2 hivatalos oldalából. A HalfLife2.net emberkéi fedték fel, hogy egy szöveges kalandjátékot titkol előlünk az oldal. A Half-Life 2: PHP itt található, egyelőre nem működik tökéletesen, de ezen a fórumon folyamatosan találnak titkos oldalakat. Szerintem móka :)

Sid Meier's Pirates bétateszt

Hír | 2004.08.27 08:00

Micsoda érdekes, és fontos döntés az Atari részéről! A kalózjátékok kedvelői máris jelentkezhetnek Sid Meier következő sikervárományosának, a Pirates!-nek a beta tesztelésére. Ha te is részt szeretnél ebben venni, előszöris el kell látogatnod erre a címe. Majd be kell írnod a kis mezőbe az "AVAST" jelszót. Miután bejutottál az Atari titkos laborába, ki kell töltened egy jelentkezési lapot, és miután elküldted, már csak azért kell drukkolnod, hogy beválasszanak. A végleges változata november 16-án érkezik, vagyis ez valószínűleg egy eléggé villámteszt lesz.

Top 10 - kézen-lábon menő szörnyeteg

Hír | 2004.08.26 07:03

Az augusztus 14.-ével záruló toplista élén a kézen-lábon menő ember-robot hibrid mutáns szörnyeteg található, akinek egyik szeme véres fémváz, másik lába háborús sérült hadirokkant támasz, azonban büdös lehelletével és behemót fogaival ért a gyilkoláshoz. A Doom III szereplőjéről van szó, amely FPS ezen a héten az élen áll: 1. Doom 3 (Activision) 2. The Sims Deluxe (Electronic Arts) 3. Zoo Tycoon: Complete Collection (Microsoft) 4. The Sims Mega Deluxe (Electronic Arts) 5. Rise of Nations (Microsoft) 6. Warcraft III Battle Chest (Vivendi Universal) 7. The Sims: Superstar (Electronic Arts) 8. Age of Mythology (Microsoft) 9. Halo: Combat Evolved (Microsoft) 10. Battlefield Vietnam (Electronic Arts)

Games Convention 2004 képek

Hír | 2004.08.23 23:01

Ahogy ígértem, a táborunk képei után némi kis ízelítő az idei Games Convention eseményeiből, és babes felhozatalából. Bizony, csak egy kis kóstoló, a teljes menüt csak következő számunk megjelenésének napján szemlélhetitek meg. Azért érdemes kattanni, van rendesen látnivaló!

Teleport a Dunán át

Hír | 2004.08.22 09:27

A BBC híradásából kiderül, hogy osztrák tudósok hatszáz méter távolságba sikeres teleportációt végeztek. A Duna alatt lefektetett optikai kábeleken át kvantomállapotú fotonokat sikerült teleportálni - mely folyamatba minden földi tényező beleszólhat, ezért is nevezhető különösen nagy sikernek; nem laboratóriumon belül történt - egyik laboratórimukból a másikba (Alice és Bob). Kvantumállapotnak a fizikai rendszerek pillanatnyi állapotát nevezzük, amit több tényező is befolyásol. Tehát nem arról van szó, hogy Kirk kapitányt felsugározták az Enterprise-B-re - de ha így folytatjuk, oda is elérhetünk. Mint az fentről kiderül, a siker nem egyedi, ám eddig csak laboratóriumban, kutatóintézetben sikerült végrehajtani (például a nevezetes 2 évvel ezelőtti ausztráliai fénysugár lemásolása).

[MOZi] Far Cry

Hír | 2004.08.21 15:14

Újabb infómorzsák keringenek a neten a Far Cry megfilmesítéséhez kötődően. Egyrészt a sztori, mely szerint Jack Carver egy volt zsaru, aki a Mikronéz szigetvilágon tölti békés éveit, azzal hogy túristákat szállít egyik szigetről a másikra. Egy napon aztán egy fiatal újságíró csaj útjuk során fogságba esik pár zsoldos által, akik valami laboratóriumot őriznek egy szigeten. Hopp, ismerős? :) Naugye. Ami fontosabb talán, az a frissiben elárult szereposztás. Nos, az újságíró Valerie-t egy bizonyos Naomi Watts (A Kör) alakítja, Jack Carver szerepében pedig Dwayne 'The Rock' Johnson-t üdvözölhetjük. Számomra érdekes, hogy The Rock egyszerre két nagy FPS durranás (Doom III, Far Cry) alapján készült filmben is játszik.

[DEMO] Rapid Gunner

Hír | 2004.07.01 08:35

Akad közületek valaki, aki rendőr szeretne lenni? Akkor ez a Ti programotok! Bár én inkább úgy mondanám, mindenki próbálja ki, aki egy kicsit is meg szeretné tudni, milyené érzése fegyverrel a kézben kiképzőpályán téblábolni. Na jó, inkább maradjunk annyiban, hogy az próbálja ki, aki akarja :) Szóval ez egy ilyen "céllövöldés" játék. Lényegében FPS, és ráadásul ultrarealisztikus, sőt még van fegyvered is meg minden. Elég gyorslövetű, hiszen csak 25 percig engedi a játékot (mert hogy demó...), de ezt egy kulcs megvásárlásával könnyedén fel lehet oldani. Az érdeklődőknek erre tessék, és itt addig is szemlézhettek néhány képséget.

'Reggelt...

Hír | 2004.02.20 08:36

Üdvözlet mindenkinek! Iszonyat idegesen és, óriásléptekkel telnek napjaink. Ennek egyetlen igazán fő oka van: hamarosan elköltözik szerkesztőségünk, és hát ugyebár miért menne minden simán? :) De azért csak megküzdünk vele valahogy. Addigis lenne egy nagy kérésem minden kedves olvasónktól. Ha lehet, ide kommentbe írja le mindenki, akinek újabban gondjai vannak a szerverünkről való letöltés sebességével. Nagy segítség lenne, mert a jelek szerint nálunk jól működik, sokaknak viszont problémája van vele. Előre is köszönöm! A mai reggelt ezennel mazur koma igencsak ütős viccével ezennel megnyitom :)

Háziasszony hazavisz egy hazugságvizsgálót, ami ha valaki hazudik, sípol. A gyerek hazaér az iskolából: -Hanyastkaptáfiam ? -Ötöst anyám !BIP -Hármast !BIP -Jó...egyest. Anya: -Bezzeg amikor én iskolába jártam, sose kaptam egyest !BIP Apa: -Bezzeg amikor én iskolába jártam...BIP -Apa, nem jártál iskolába ? -Ne szemtelenkedj fiam, az apád vagyok !BIP

Far Cry atomcsomag

Hír | 2004.01.13 06:17

Az Ubisoft elmondása szerint hétfőn késő délután megkezdődött a Far Cry neten való bétatesztelése. A szerencsés ötezer ember bizony nagyon örülhet... Annak ellenére, hogy előzetesen nem kavartak neki túl nagy port, hatalmas vihart hoz majd magával a kicsike. Aztán, hogy valamit lássatok is, születtek új art-work-ok, amik ugyan nem hivatottak a játék grafikáját bemutatni, de gyönyörűek :). A legnagyobb meglepetés, ajándék pedig az a kiváncsiskodóknak, hogy készült egy szekció, melyben a Far Cry-ban szereplő összes ellenség szerepel, aránylag részletes leírással. A laborzsenitől kezdve utcai ruhás stukkerrel felszerelt szakáll-Joe-n át kommandósig van minden. Érdemes megszemlélni!

[DEMO] RTL Ski Jump 2004

Hír | 2003.12.12 20:28

Dász iszt fántásztis! A Koch Media kiadott egy német nyelvű demót, ami által kipróbálhatjuk ezt a síugrás szimulációs játékot. Tartalmazza a teljes változat gyakorló- valamint első pályáját. Nem kell megijedni, nem lesz nehéz eligazodni a németül hadilábon állóknak sem :) Amíg leér a 140 megás cucc, leskelődjetek be a hivatalos oldalára is!

[MOZi] RotK finomságok

Hír | 2003.10.28 14:06

Frissült a Gyűrűk Ura filmtrilógia hivatalos oldala! Az első körben három új tapétával lettünk gazdagabbak, melyeket alul megleshettek, s akár be is állíthattok háttérnek. A második menetben találkozhatunk David Wenham (Faramir) interjújával, s vele együtt egy újabb wekfilmmel is, melyet az oldal közepe táján találhattok (Battle of Pelennor Fields). Nos, már csak január 8-ig kell várnunk a hazai premierre... azt már féllábon is :D Viszont a film, a Király visszatér 3 és fél órás lesz (210 perces!)

[MOVIE] Fast Lanes Bowling

Hír | 2003.10.27 13:25

A Labor Patkányok (Lab Rats) által fejlesztett bowling-szimulátorhoz kikerült egy 15 megás trailer. Erről a csodálatos játékról nem nagyon lehet mesélni, látnotok kell :) Az Enlight kiadó szerint novemberben érkezik a teljes verzió. A kisfilmet innen ráncibálhatjátok le. A türelmetlenebbek kedvéért néhány frissensült képséggel is szolgálhatok.

[DEMO] Tortuga (Dajcs)

Hír | 2003.10.08 18:45

Az Ascaron és a Take 2 előhozakodott egy német nyelvű demócskával a Tortuga: Pirates of the New World című játékukhoz (Amcsiknál Pirate Hunter: Seize and Destroy néven fut), ami egy kalózos stratégia. A demóval végigjátszhatjuk az első küldetést, de ugyebár német nyelven, így akik hadilábon állnak e - számomra korántsem szimpatikus - nyelvvel, az próbálja ki kikapcsolt hangszórókkal :) Bár attól a feliratok megmaradnak dajcsnak :D Ja, ha ennek ellenére, vagy éppen ezért kellene a cucc, rántsd le innen, vagy innen (155MB).

LotR: The Battle for Middle-Earth

Hír | 2003.09.22 14:12

A GameSpy leközölt egy négyoldalas exkluzív cikket az EA Games új gyermekéről, mely a The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth (A Gyűrűk Ura: A Csata Középföldéért) címet viseli, mellesleg stratégia. Mivel rendelkeznek a Peter Jackson féle LotR filmtrilógia licenszével, csodálatos látványban és játékmenetben lehet részünk, ha 2004 negyedik negyedévében kézbe vehetjük ezt a gyöngyszemet! Hatalmas egységek százait irányíthatjuk egyszerre, megküzdhetünk Tolkien óriási világának minden színterén, megmenthetjük, vagy elpuszíthatjuk egész Középföldét. A játékot a C&C Generals-t készítő csapat heggeszti egészen március óta. Nem is lehet mást mondani, ez a játék nagyon ütni fog, mert ehhez minden megvan. Jó fejlesztőgárda és remek alapanyag. Angolul tudóknak érdemes elolvasni a teljes cikket, de az idegen nyelvekkel hadilábon állóknak is, mert találhatnak jónéhány képet az oldalakon!

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)