Star Wars: KOTOR - nem költözik a mozivászonra
A BioWare egykori tervezője rossz hírt közölt: egyelőre nincs tervben a KOTOR moziváltozat.
A BioWare egykori tervezője rossz hírt közölt: egyelőre nincs tervben a KOTOR moziváltozat.
Cevat Yerli, a Crytek vezérigazgatója elárulta, hogy kísérletezgetnek ezzel-azzal a pályacsomagokon túl.
Négy francia tervező megálmodta a legdurvább autót a Gran Turismo 5-be. Már csak az kellene, hogy a Polyphony észrevegye őket.
Elemében van az Obsidian, egy hónapon belül két projekt tervezését is megerősítette. A Fallout: New Vegas 2 lehet a következő a sorban?
Épülhet a Halálcsillag, de a lázadóknak is van saját tervük. Vajon meddig mehet el ez a játék?
Hirtelen érkezett a hír a rajongók számára, hogy az Obsidian egy új Star Wars játékon ügyködik.
Nem is kérnek olyan sokat, 75 ezer dollárt kellene összekalapozni. Ráadásul az alkotók már bizonyítottak, de mi lesz a Valve mozis terveivel?
Amint kiderült, hogy a GTA V később jelenik meg a tervezettnél, azonnal elkezdtek terjedni az összeesküvés elméletek. A Rockstar ezeknek a végére tesz pontot.
Néhány fiatal játékos némi virtuális lövöldözéssel tervezte levezetni az iskolai stresszt. Rendőrök állították le őket.
A Homefront sorozat a Crytek kezébe került. Vajon mire lesznek képesek vele?
Amikor még a Windows 8 csak a tervezőasztalon létezett, pletykálták, hogy eljön ez a lehetőség, de sokan nem így számítottak rá.
Szemfüles Playstation Lifestyle riporterek figyeltek fel a Ubisoft legújabb terveire?
Az eredetileg fizetősre tervezett szolgáltatás a lehető legjobb átalakuláson ment keresztül.
A Nintendo sorozatának hatalmas rajongótáborát megirigyelhette az EA, és elkezdte tervezni a saját „szörnyes” RPG sorozatát.
Valami készül a vaulton túl. A Bethesda nagy bejelentést tervez, amiről egy beszédes Twitter bejegyzés tanúskodik.
A ZombiU kapcsán kevesen tudják, hogy eredetileg űrlényekkel tervezték London pusztítását. Miért jobb a zombi? Miért nem lehet egy horror vicces?
Itt van, megjött 2013 - én tele vagyok tervekkel, tele ötletekkel, remélem Ti is és nagyon klassz évet zárunk majd. Addig is ezen a hétvégén NFL Wildcard hétvége van/lesz, szóval jobbnál jobb meccsek várhatóak!
A svéd Paradox Interactive még időben, az év utolsó napjaiban bejelentette, hogy milyen címekre számíthatunk tőlük jövőre.
Újabb eladási adatok kerültek nyilvánosságra a Halo eddigi részeivel kapcsolatban, miközben a fejlesztők már a következő lépést tervezik.
Ember tervez ugye, meg a Ubisoft, de sajnos hiba így is akad.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)