Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 258

Need for Speed: Carbon HIVATALOSAN

Hír | 2006.06.22 16:01

Immár hivatalosan is beszámolhatunk a következő Need for Speed epizódról. Az Electronic Arts bejelentette a Need for Speed: Carbon című idei kiadást, amely 2006. novemberében jelenik majd meg. A "történet" szerint egy viszonylag csendes kisvárosban startolunk, majd végül már óriási volumenű versenyeken vehetünk részt. Csapatod tagjaként harcot vívsz a város feletti uralomért, de ezt utcáról utcára, kerületről kerületre kell elérned. Mikor a zsernyákok is csatlakoznak a bulihoz, a verseny rájuk is kiterjed. Carbon Canyon minden részletét csak kitartó munkával tudhatod magadénak. Ahogy az várható volt, az autók ezúttal is csinosabbak lettek az előző részhez képest, egy új technológia segítségével még részletesebben tudod autód külsejét testreszabni. Szintén újdonság, hogy az autók csoportokra vannak osztva, amelyek közül az elején választani kell már. S íme az első, nagyfelbontású képek.

Profi játékosok zónája

Hír | 2006.05.18 22:46

A World Cyber Games zászlaja alatt a mai napon elindult a WCG Zone. A világ legnagyobb játék fesztiváljának a rendezőgárdája ezen túl nemcsak az évente egyszer megrendezésre kerülő világbajnokság mellett, ezen a portálon egész évben különféle versenyeket rendeznek. Egyelőre csak StarCraft-ban és WarCraft-ban mérhetik össze a tudásukat a felhasználók, ám nemsokára bővül a keret a legújabb FIFA és Counter-Strike játékokkal is. Az érdeklődők - és természetesen maguk a részvevők is – állandóan nyomon tudják követni a cybertérben zajló kupák eseményeit, a http://www.wcgzone.com/ oldalon keresztül.

SEGA Rally Revo - A műfaj újjászületése

Hír | 2006.04.28 13:35

A SEGA a mai napon bejelentette SEGA Rally Revo című versenyjátékát, mely az újonnan alapult SEGA Driving Studio első alkotása lesz, s mely az igéretek szerint újradefiniálja majd a versenyzés műfaját. A vadonatúj, dinamikusan változó tájjal, a következő generációs grafikával, és a kitűnően kivetelezendő versenyekkel, a SEGA Rally Revo nagy elismerésre tehet szert kategóriájában, valamint a nagy sebességgel minden sebességőrült kedvencévé válhat. A játékban nagy szerepe lesz a kocsik kiválasztásának, hiszen a verseny közben a táj folyamatosan változik, a kerekek által a talaj az őt ért hatásoknak megfelelően módosul, így már két egyszerű kör sem lehet teljesen ugyanolyan, ezeken a fotórealisztikus pályákon, járjunk a havas hegyekben, vagy sáros terepen, vagy egyszerű földúton. Sajnálatos lehet az, hogy ezt a játék kizárólag a következő generációs hardvereken lesz képes kivitelezni. Nagy szerepet kap természetesen a vezetői képesség is, hisz a versenyek során komoly MI-vel felszerelt ellenfelekre számíthatunk, akik ellen mindent be kell majd vetnünk. Ha akarjuk felvehetjük a versenyt egyjátékos módban a már jól ismert pályákon, illetve lehetőség van arra is, hogy online csapassuk, vagy akár megosztott képernyőn ketten. A tervek szerint mindez valamikor 2007-ben érkezik a vezető konzolokra és PC-re is.

Test Drive: Unlimited PC-re is - ősszel

Hír | 2006.03.16 16:38

Az Atari bejelentette, hogy a világ első konzolos nyitott online versenyzős játéka, a Test Drive: Unlimited PC-re is megjelenik, méghozzá idén ősszel. Az Xbox 360-as változat már a nyár folyamán megérkezik. Több mint száz kocsi közül választhatunk, amelyekkel több mint ezer mérföldet járhatunk be különböző pályaszakaszokon. Ehhez jönnek az online lehetőségek, mint például a közösségépítés, amit külön klubok alakításával lehet majd fokozni. A tagok egymás között csereberélhetik a verdákat, amit versenyekkel véglegesíthetnek is, stb.

[CeBIT] 25 éves a Logitech

Hír | 2006.03.10 08:47

A hannoveri CeBIT-en tartott sajtótájékoztatóján a Logitech bejelentette, hogy a vállalat 25. születésnapi ünnepségsorozata Európában is kezdetét veszi. "A Logitech fennállásának 25. évfordulója arra emlékeztet minket, mennyire jelentős szerepet töltöttek be a személyi számítógépek mai digitális életvitelünk kialakításában, és cégünk eddigi növekedésében is", mondta Guerrino De Luca, a Logitech elnök-vezérigazgatója. "Egy csupán egereket gyártó vállalatként kezdtük, ami akkoriban a PC-s navigáció rendkívül intuitív módját jelentette. Ahogy azonban a számítógépeken egyre jobban elterjedt a multimédia, és ahogy újabb digitális platformok jelentek meg, mi is kibővítettük perifériáink választékát, hogy ezekhez a változásokhoz alkalmazkodni tudjunk. Olyannyira, hogy termékeink mára már egyre kevésbé kiegészítői, és sokkal inkább központi elemei a digitális zenehallgatás, az internetes kommunikáció és a házimozi élményének." A kiállításon a Logitech bemutatta digitális zenehallgatáshoz készült hangszóróit és fejhallgatóit, házimozi távirányítóit, internetes videofonálásra alkalmas webkameráit, lézeres egereit és továbbfejlesztett digitális tollát.

Új digitális audió termékek

Az eddig legtöbbet eladott Logitech mm50 iPod hordozható hangszórók ezentúl fekete színben is kaphatók, így jobban illenek az új fekete iPod nano és iPod video modellek színvilágába. A fehér színű iPod modellekhez készült hangszórók — hordozhatóságuknak, elegáns külsejüknek és kiváló hangminőségüknek köszönhetően — a vállalat eddigi legnépszerűbb hangszóró termékei voltak.
A Logitech Noise Cancelling Headphones kitűnő zajszűrő megoldást kínál nagyon jó ár/érték arány mellett. Képes akár 22 decibellel (vagy 92 százalékkal) csökkenteni a háttérzajt, ami megfelel annak a minőségi szintnek, amit más gyártók fejhallgatói kétszer ilyen drágán nyújtanak. A fejhallgató áprilistól lesz kapható Európában és az Egyesült Államokban.

Új távirányítók

A Logitech két új Harmony termékének megjelentetésével megerősíti jelenlétét az európai távirányító piacon. A Harmony 785 és a Harmony 555 modellek jelentősen leegyszerűsítik az egyre többet tudó és ezáltal egyre bonyolultabb házimozi rendszerek kezelését. Az Egyesült Államokban jelentős piaci részesedéssel bíró Harmony termékcsalád új felhasználóinak száma 2005 februárja óta havonta átlagosan 45 százalékkal nőtt Európában.

Internetes kommunikáció

A szélessávú internet elterjedésének, és az egyre népszerűbb élő internetes hang- és képátvitlenek köszönhetően a Logitech fejhallgatók és webkamerák eladásai folyamatosan növekednek. A most bemutatott négy, alsó árkategóriás webkamerával bárkinek gyerekjáték a Skype, az MSN Messenger vagy hasonló alkalmazások élő videohívás szolgáltatásának használata. Az új QuickCam Connect, QuickCam Messenger, QuickCam Chat és QuickCam Express webkamerák mindegyike a Logitech jellegzetes "szemgolyó" formatervének minimalista változatára épül, ami a számítástechnikai iparban az egyik legismertebb szimbólum.

Lézerben továbbra is első

A Logitech bemutatta négy új, lézeres egerét, amit négy igencsak különböző célcsoportnak szánnak: játékosoknak, balkezeseknek, laptop tulajdonosoknak és asztali-PC felhasználóknak. Európában a Logitech bevezeti díjnyertes Logitech G7 Laser Cordless Mouse egerének extra kiadását, amihez egy kisméretű és könnyen hordozható LAN-party hordtáska is jár, így a játékosok extrém teljesítményű egerüket gond nélkül magukkal vihetik versenyekre is. Fellélegezhetnek a balkezesek: a Logitech MX 610 Left-Hand Laser Cordless Mouse igényes formaterve kényelmes fogást biztosít számukra is. Az egérben a Logitech precíziós lézeres mozgáskövető rendszere dolgozik.
A vállalat áprilistól kapható új Logitech MX 400 Precision Laser Mouse terméke egy lézeres pontosságú, jobb kéz alá formált, puha fogású vezetékes egér asztali PC felhasználóknak. A hordozható számítógépekhez készült Logitech V150 Laser Mouse is olyan lézeres letapogatóra épül, ami a hagyományos optikai egereknél sokkal többféle felületen működik, így gépünket bárhol használhatjuk vele.

Továbbfejlesztett digitális toll

A Logitech io2 Digital Pen újabb verziója továbbfejlesztett kézírás-felismerő szoftvert kapott, és előre meghatározott szimbólumok felismerésével képes feljegyzéseinket pillanatok alatt Microsoft Word dokumentumokká alakítani. Az új toll ára is lényegesen kedvezőbb elődjénél.

Startol a RaceSim Challenge!

Hír | 2006.02.15 22:27

RaceSim Challenge néven indul Magyarország új szimulátor bajnoksága. A név az eddigiektől eltérően kétféle erőpróbát is takar. Az első a korábban már egy szezont megélt Hungarian Grand Prix 4 Masters nevű offline bajnokság következő évada, amelyre minden olyan játékos jelentkezését szeretettel várjuk, akiknek nincs lehetőségük kötött időben rendszeresen a gép előtt ülni és úgy összemérni a tudásukat. A bajnokság a beküldött eredmények alapján rangsorolja a résztvevőket. A világ bármely tájáról és bármilyen sávszélességű internet kapcsolattal részt lehet venni. A második a RaceSim Challenge rFactor bajnoksága, amelyben a GSMF Team féle Porsche Carrera Cup 05 modot használjuk. A versengéshez nagy sávszélességű internet kapcsolat szükséges, illetve a játék eredeti verziója. A bajnokságot a Hungarian GTR Masters szerverén rendezzük meg és minden hét csütörtöki napján indulnak a versenyek. További részletekért érdemes ellátogatni a Formula.hu portál által szervezett RaceSim Challenge bajnokságok központi oldalára, amely a rsc.formula.hu oldalon található meg. Innen a logó bal oldalára kattintva a GP4 bajnokságba, a jobb oldalára kattintva pedig az rFactor bajnokságba juthatunk tovább. A felmerült kérdéseket pedig a marco@formula.hu címre lehet postázni, illetve a honlap fórumán is várják őket.

Freaky Tuner - illegális száguldás

Hír | 2006.01.27 17:18

Freaky Tuner névvel jelentették be a legújabb autós játékot, melyet a lengyelországi Marksoft fejleszt. A feladatunk az illegális versenyek megnyerése lesz, 5 különöző játékmódban, 21 különböző pályán. Az első képek és minden további ezen a linken.

[MOVIE] Toca Race Driver 3 trailer!

Hír | 2006.01.11 22:03

Végre valami videócska is akad mára, ez pedig nem más, mint a Toca Race Driver 3 intrója. Forma 1, touring car, classic car, minden található a trailerben, mi szem-szájnak ingere. Online játékra, autóversenyek tucatjaira, brutális töréseffektekre számíthatunk, emellé nyilvánvalóan társul egy szuper fizikai motor is és ezt még meghintik egy gatyábacsinálósan jó grafikával. Szerintem már most siker :)

Forma-1 ligafelhívás!

Hír | 2005.11.30 15:03

F1 Szimulátor rajongók Figyelem! Az IndexF1 Liga sikeres évadot zár két hét múlva. Idén indult el először az Index F1 Liga mezőnye, és a szervezők úgy gondolták, hogy a kiváló versenyzői részvételnek, és a jó szervezésnek köszönhetően bátran vághatnak neki a 2006-os évadnak. Mivel a jelentkezők száma egész évben magas volt, ezért a Liga vezetősége úgy határozott, hogy 2006-ban hajlandó 2 bajnokságot indítani, amennyiben igény lesz rá. Ha úgy gondolod, hogy beleillesz az IndexF1 online közösségébe, van F1C múltad, és szereted a a kulturált körülmények között lebonyolított versenyeket, akkor jelentkezz még most! Aki jelentkezik az IndexF1 ligába, az tesztvezetésen vesz részt, mellyel bebiztosíthatja a szuperliszenszet a 2006-os szezonra. Mit is kell tenned pontosan?

  • Rendelkezned kell egy Játékvezérlővel(kormány)
  • Ismerned kell a Forma-1 szabályait
  • Ismerned kell az F1Challenge 99-02 programot
  • Elfogadod az IndexF1 Liga szabályait és betartod az Internet etikettet További részleteket találsz itt.

  • [DEMO] Starters Orders 2

    Hír | 2005.11.29 20:33

    A Strategic Designs a mai napon bejelentette, hogy azok számára, akik kedvelik a lóversenyeket, most kiadták a John McCriricks Starters Orders sorozat második darabját, melyben már sokkal jobb grafikával és dinamikusabb fogadási rendszerrel élvezhetjük a lovi izgalmait. A megjelenés örömére rögtön elő is rukkoltak a fejlesztők egy demóval, amit innen ránthattok le. A megjelenéssel kapcsolatos további információkért klikk.

    CyberGames.hu - Van új a nap alatt

    Hír | 2005.11.22 17:19

    Mindig öröm számunkra, ha a hazai cybersport élet fejlődéséről számolhatunk be. Egyre nagyobb szükség van az olyan oldalakra, ahol a hazai netes játékok szerelmesi egymást elérhetik, értesülhetnek az aktuális eseményekről. A www.cybergames.hu - oldal egyfajta "online játszótér" ahol meccseket, warokat lehet egyeztetni. Számítani lehet komoly díjakkal megspékelt versenyekre is az oldal készítőinek szervezésében. Emelett számos más érdekességet (aktuális hardver, multi hírek) is megtalálhattok ott. Aki kicsit is kacsintgat a cybersport felé meglesi a fenti portált. Jó böngészést!

    Az év számítógépes videója verseny!

    Hír | 2005.11.21 08:48


    GameStar, eSPORT.HU és CS2.HU portál
    Az év számítógépes videója 2005 verseny
    A CSMOVIE.HU 2004. májusa óta olvasható, több mint másfél éve rendez filmkészítő versenyeket, most zajlik éppen a 6. verseny, amiben Counter-Strike: Source filmet kell készíteni a World Cyber Games 2005 magyarországi selejtezője alapján, ez előtti versenyeken azonban csak Counter-Strike 1.5 és 1.6-os versenyeket hirdetett meg. Már rendelkezik a portál csapata annyi tapasztalttal, rutinnal, hogy egy komolyabb fába vágják fejszéjüket, és megtörték a saját határaikat, a Counter-Strike-os filmek korlátozását, és bármilyen játékkal kapcsolatban lehet filmet készíteni! A GameStar, eSPORT.HU és a CS2.HU portálcsoport szerkesztői pedig segítenek a zsűrizésben, adminisztrálásban, hogy minden játékban legyen rutinos, tapasztalt játékos, hogy meg tudják ítélni profi szinten az alkotást. Tehát a zsűri a GameStar magazin, CSMOVIE.HU, CS2.HU és eSPORT.HU szerkesztői lesznek. Minden további részletet itt találhattok.

    Lanparti Sárbogárdon

    Hír | 2005.10.17 14:34

    A GameBoyok TEAM hálópartit rendez Sárbogárdon. Akit érdekel, olvassont ovább... "Hálópartit rendezünk Sárbogárdon a Művelődési Házban. Négy fős csapatok jelentkezését várjuk az alábbi versenyekre:

  • Counter-Strike: Condition Zero
  • Call of Duty
  • és bármi más amire igény van! 40 gépet tudunk fogadni. Jelentkezni lehet a rility@gameboyok.hu vagy a west@gameboyok.hu e-mail címeken. Jelentkezési díj: 1000Ft/számítógép Ideje: 2005. November 6. vasárnap reggel 8-tól este 6-ig vagy 7-ig. A számítógépeket kötelező szombat este a helyszínre vinni kb. este 7 óra után, mivel a hálózat kiépitésével nem akarjuk vasárnap az időt húzni! A gépekért semmilyen felelősséget nem vállalunk! Minden jeletnkezőtt sok szerettel várunk!"

  • NFS: Most Wanted Black Edition!

    Hír | 2005.09.21 10:30

    Az EA Games rendhagyó módon ünnepli meg a Need For Speed sorozat tizedik kiadását: bejelentették a Need For Speed: Most Wanted Black Edition-t. A valamivel drágábban, novemberben boltokba kerülő csoda extra autókat, versenyeket, több módosítási és tuningolási lehetőséget tartalmaz, amelyekkel egészen más élményt nyújthatnak majd a játékban. Emellett behatóbb kulisszák mögötti videók is helyet kapnak a bónusz lemezen, amelyek többek között a Most Wanted modell Josie Marannt és a fejlesztőgárda néhány tagját mutatják be.

    Toca Race Driver 3 zúzhatóság

    Hír | 2005.09.15 21:03

    A Codemasters legújabb közleménye alapján, az egyébként 2006 Februárjában megjelenő új üdvöskéjük, vagyis a Toca Race Driver 3 lesz minden idők egyik legrealisztikusabb autós játéka, már ha az autók amortizációs fizikáját nézzük. A készítők elmondása szerint az új fizikai motor 100-szor! több sérülést tud megjeleníteni, mint az eddig használt. Ha hihetünk az ígéreteknek, akkor minden egyes lökhárító, spoiler vagy éppen gumiabroncs egészen másként fog sérülni a versenyek alatt, így még egy egyszerű padkázásnál is vigyáznunk kell majd a gumi épségére vagy máris figyelhetjük majd képernyőnkön a kerékről leválló vulkanizált darabokat. Nagyon ígéretesnek hangzik ez a minden idők legjobb törésmodellje, de lehet, hogy ehhez még lesz egy pár szava a GT Legends-nek is. Thanks GH.

    [MOVIE] Nascar 06

    Hír | 2005.08.01 10:07

    A Nascar egy igen érdekes, az európai közönség által nem annyira kedvelt sportág. Hiszen igen nehéz megtalálni az örömet abban, hogy több tucat autó 200-300Km/h körüli sebesség mellett, szoros csoportokban tesz meg egy majdnem teljesen köralakú pályán sok-sok kört. Azoknak akik mégis kedvelik ezen sportágat szolgálhat örömhírül, hogy a 2005-ös Nascar szezont bemutató játékból érkezett ismét egy múvi. A készítők elmondása szerint a 2006-os évadban végre már nem csak egy ember leszünk a sok gép által irányított autó között, hanem egy élő, lélegző csapat profi pilótájaként szállhatunk majd versenybe a végső győzelemért. A versenyek során utasításokat adhatunk majd csapattársainknak, autókat cserélgethetünk csapaton belül sőt az egyes versenyeken nyújtott teljesítményünk alapján csapatunkon belüli reputációnk is változik majd. A matéria itt lelenzik.

    D-Lan - Eljött a party ideje!

    Hír | 2005.06.23 19:01

    Idén júliusban immár negyedik alkalommal kerül megrendezésre Dunaújváros kedvelt számítógépes összejövetele a D-Lan. Az egyre ismertebb rendezvényen a fiatalok három online játékban mérhetik össze tudásukat. A Need For Speed Underground 2 az autós, a Warcraft III. a stratégiai, a Counter Strike pedig az FPS kategória kedvelőinek nyújt kihívást. A versenyek helyszíne, az első három alkalomhoz hasonlóan a Dunaferr Szakközép és Szakiskola tagozatának sportcsarnoka lesz, ahol nagyjából 120 játékos vehet részt a küzdelmekben. A verseny növekvő elismertségét jelzi, hogy idén minden eddiginél több támogató segíti a zavartalan lebonyolítást. A rendezvényt számos helyi vállalkozás, valamint vezető hazai disztribútorok támogatják nagy értékű felajánlásaikkal. A népszerűsítésért és a beszámolókért az online médiumok közül a HWSW, a GameStar Online, a Mod-Tech Hall-t is szervező HardwareOC - Radikalmod páros, a JOX.hu, valamint a Prohardver vállalnak kiemelkedő szerepet. A rendezvényről beszámolóval jelentkezik a két legismertebb hazai játékos-magazin a GameStar és a PC GURU. További információk a D-Lan hivatalos internetes oldalán érhetők el, a http://lan-info.ultraweb.hu címen. A versenyre asztalfoglalással az előző címen még lehet jelentkezni június 30-ig 500 forintos nevezési díj fejében. A nézelődőknek a belépés ingyenes!

    [DEMO] London Taxi

    Hír | 2005.05.26 09:10

    Megjelent ennek az aranyos London Taxi című árkád autóverseny kipróbálható változata. Azt hiszem, eléggé egyértelmű, hogy Anglia fővárosában kell taxiznunk. A teljes verzió egyetlen pályájá tartalmazza a csomag, amin 8, 15, illetve 25 perces versenyeket futhatunk.

    Ducati World Championship bejelentés

    Hír | 2005.05.24 23:09

    Bejelentették a Ducati World Championshipet, ami lehetővé teszi Ducati, Ducati Corse, és hasonló licenszelésű járgányok használatát. Valami eszméletlen LOL, hogy magáról a játékról SEMMIT nem árultak el. Ami még talán érdekes lehet, hogy a Lacuna Coil nevű gótikus metál zenekar szerzeményei fognak szólni a versenyek alatt. Hogy mikor? Jó kérdés...

    Ultimate Baja Madness készülg'

    Hír | 2005.03.03 20:19

    A mai harmadik (és valami azt súgja, hogy nem az utolsó) bejelentés következik. Ultimate Baja Madness a játék neve, amiről írnom kéne, de egyszerűen itthagyott az ihlet :) Szóval jöjjenek a nyers tények: autósjáték, de inkább fun-kategória, latin-amerika kietlen kanyonos, vagy éppen buja dzsungeles területein zajló versenyek, hatalmas ugratások, éles kanyarok, pörgő akció. Szóval a szokásos marketingszöveg :) A leges legelső képekért megkérek mindnekit, hogy erre fáradjon.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)