Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 260

Figyelem: Q3 verseny

Hír | 2004.12.12 18:29

Január közepétől megrendezésre kerül egy face to face Quake 3 verseny. Tökéletesen fun jellegű, nincs se tétje, se nyereménye, de a szórakozás és az izgalmas meccsek garantáltak! Akik éreznek magukban annyi powert, hogy megmérkőzzenek magyarország Quakereivel azoknak itt ez a három személy, akiknél lehet jelentkezni: sharp (e-mail: soma@ajkanet.hu, irc: #quake3.hu, icq: 213-984-129) domp3r (e-mail: ojko@ajkanet.hu, icq: 305-958-006) flow (e-mail: flow@index.hu) Jelentkezési határidő: 2005.január 10. Pályák: pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1, hub3tourney1. Beosztás, weblap januárban!

'Reggelt!

Hír | 2004.11.12 08:22

Kellemes péntek reggelt mindenkinek! Neked is, aki majd csak délután, suliból hazaérve olvasod e sorokat. Már ha egyáltalán elolvasod, amit ide írtam :) Lényegtelen. Szóval péntek van, megjelent a novemberi GameStar külön kis Half-Life 2 melléklettel, rengeteg nagy játék tesztjével és... hoppá! Micsoda HL2-es hírek!!

A főnök megtudja, hogy az egyik beosztottjának meghalt az anyósa. Részvéttel szólítja meg: - István, ha gondolja, hamarabb hazamehet a temetésre... - Ugyan főnök, előbb a munka, aztán a szórakozás!

[MoD] VALVe Sims 2 Pack 1.0

Hír | 2004.10.16 10:55

Őőő, igen, bizony, jól látjátok :) Egy olyan csomagot készített egy lelkes Sims 2 rajongó, mellyel némi Half-Life 2-es témakört vihetünk minden idők legjobban eladott játékának folytatásába. Ha akarsz Gordon Freeman skint, esetleg a TV-ben akarod szemlélni a HL2-es videókat, netán karaktereid játékának is meg akarod tenni a Valve csodajátékát, nincs más dolgod, mint letöltöd innen a 90 megás csomagot. Jó szórakozást!

[DEMO] Richard Burns Rally

Hír | 2004.10.01 10:05

Az SCi Entertainment átnyújtutta a Tiscali Games-nek a már egy ideje megjelent Richard Burns Rally kipróbálható demóját. A csomag röpke 220 mega, és innen bármikor letöltheted. Mit is tartalmaz? Lássuk csak: a bevezető animációt, a Rally School illetve Quick Rally módot, valamint a Harwood Forest elnevezésű pályát. Jó szórakozást hozzá mindazoknak, akik még nem vitték végig négyszer a teljest :)

Szavazz Te is... most :)

Hír | 2004.09.09 10:49

Kitettünk egy új szavazást (bal közép tájékon rezeg, ha igaz :D), melyben arra a viszonylag egyszerű kérdésre várjuk válaszotokat, hogy: "Mely GameStar-os teljes játékok garantáltak számodra élvezetes szórakozást?" A voksokat itt kérném szépen leadni. Az isten fizessen meg mindenkit :)

[PATCH] Hoyle Casino 2004

Hír | 2004.07.26 10:46

Szorgos kezek újabb patchet ütöttek össze, ezúttal a Hoyle Casino 2004-hez. A jövőben talán nem csalnak a rulett-asztalnál :). De az is lehetséges, hogy majd jackpothullám tör ránk a félkarú rablóval való szórakozás közben... Az érdekeltek itt megtalálják, amit keresnek.

Ghost Recon 2 - problémázik Észak-Korea

Hír | 2004.06.27 09:15

Az előző rész és a stílus kedvelőinek bizonyára nem kell beszámolnunk a Ghost Recon 2 lényegéről, sztorivonaláról, történetéről. A Red Storm Etnertainment játékának idei E3-as videói felkeltették Észak-Korea nem éppen csodálat céljából való érdeklődését. Az észak-koreai kormány civakodik a dologgal kapcsolatban: "Direkt propaganda, szórakozás és filmek. Az amerikaiak megmutatták mindenki számára, hogy utálnak minket. Ez lehet, hogy most csak egy játékot jelent számukra, de később egy háború már nem lesz játék nekik. Háborúban szembenéznek a nyomorult vereségekkel és borzalmas halálokkal." - olvasható a Tongil című újságban. A játék designere, Chritopher Allen nem rettent el a fenti szavaktól: "Amikor mi a sztori hátterét megírtuk, arra törekedtünk, hogy lehetőleg semmi köze ne legyen a mai ellenszenvekhez, konfliktusokhoz, de a játékban mégis egy elfogadható konfliktus alakuljon ki. A sztorit mi egy kisebb észak-koreai katonai alakulatra fókuszáljuk, nem pedig az egész országra." A Ghost Recon 2 mellesleg idén novemberben jön majd ki PC-re.

IHRA 2005 - Gyorsulj fel!

Hír | 2004.06.11 12:56

Nem is kicsit szükséges felgyorsulnunk az aszfaltcsíkon, hiszen a végtempóról lelassító fékrendszerként az ejtőernyő szolgál, az autó hátuljában. Igen, ez az az autósport, ahol a pilóták hatalmas sebességre pillanatok alatt gyorsulnak, majd vadászgépszerűen ejtőernyős segítséggel megállnak (előfordul, hogy út közben az autó szinte szó szerint felrobban). Az IHRA Professional Drag Racing 2005 ezt a szériát dolgozza fel otthoni szórakozás céljából. Alant megleshetitek a legfrissebb képeket:

Hatalom Kártyái Verseny

Hír | 2004.06.09 07:33

2004. június 12-én, még a hivatalos megjelenés előtt rendezik meg a legújabb Hatalom Kártyái kiegészítő, a Múltidéző bemutató versenyét. Az eseményre a helyszínen kell összeállítani a paklit, az ott kapott vadonatúj kiegészítő lapjaiból. A díjazás is fejedelmi, több mint hat tucat Múltidéző pakli, három darab ultra-ritka lap, és DVDs, valamint CDs GameStar előfizetések kerülnek kiosztásra a legjobbak között. Remek szórakozást ígér hát ez a nap, a versenyzőknek és a nézőknek egyaránt! A Hatalom Kártyái Kártyajátékról, és a verseny részleteiről mindent megtudhattok a http://www.hkk.hu honlapon!

Időpont: 2004. június 12. nevezés 9-től, kezdés 10-től. Helyszín: Wekerlei Boccia Klub; 1196 Budapest, Mészáros Lőrinc u. 45. Szabályok: Frissen bontott paklik versenye.

Imperial Glory képek

Hír | 2004.06.04 13:13

Az Imperial Glory azok közé a játékok közé tarotzik, amik jók, kellemes menetet biztosítanak a szórakozás során, ám mégis kevés van belőlük. Az Imperial Glory igazán kitesz majd magáért... Ezt előzetesen most meg is leshetitek:

Voyager

Hír | 2004.05.20 15:29

Sajnos nem Cathrine Janeway kapitány és legénysége tért vissza a U.S.S. Voyagerrel, de nem kell szomorkodnunk. A Stormcloud Creations bemutatta legújabb játékát, a főképp RPG elemmekkel kevert csodát, a Voyagert. Érdemes elnézni az oldalra, ahol többek közt képek is feszengenek. A véletlenszerűen generált fantasy-világ elemei és környezete minden bizonnyal igen jó szórakozást biztosítanak majd minden kalandvágyónak!

[PATCH] ToCA Race Driver 2

Hír | 2004.05.18 06:39

Codemasters bácsi beindult. Sok dolog bizonyítja ezt, többek között az a tény is, hogy megérkezett az első, hivatalos patch a ToCA Race Driver 2-höz. Ahogyan azt Gilberto barátunk írta, "...nyáron majd játszunk a Toca2-vel." :) Azt hiszem igaza van, mert amíg megérkeznek az igazi nagyágyúk, remek szórakozást nyújt majd. Legfőbbképpen, hogy van egy szép javításunk, mely a tükröket kifoltozza, a pilótánk nyakát ellazítja (ezentúl jobbra és balra is tud nézni), valamint például a kormányzáson is módosít. Erre tessék!

F.A.K.K. 2 pálya

Hír | 2004.04.19 06:48

Bizonyára emlékeztek még a Heavy Metal F.A.K.K. 2-re (régebbi előfizetőink, olvasóink biztosan). A játék nem tűnt el a Föld színéről. Annak ellenére, hogy egy több éves darabot általában játékostábor nélkül a budget rovatban találunk akciósan leárazva, a F.A.K.K. 2-vel foglalkoznak! Olyannyira, hogy egy csapat nem hivatalos kiegészítő csomagot készít hozzá. Ennek az első darabkái az egyelőre önmagukban elérhető pályák, egész pontosan két darab. Jó szórakozást a The Road To Perilhez és a Tomb Of Dispairhez! Erre mindent megtaláltok.

[HuN] WarCraft III TFT

Hír | 2004.03.31 14:01

Igen, végre elkészült!! Részletek alant, egyenesen a tűzkeresztségből... "Nagy örömmel jelenthetem be, hogy közel fél éves munka eredményeként a mai napon megjelent a teljes Warcraft III: Reign of Chaos felújított és The Frozen Throne magyarításunk egyben. Rengeteg munka volt benne és igyekeztünk a lehető legminőségibb és hibamentesebb magyarítást elétek tárni. Ha nem is sikerült teljesen hibamentes honosítást készítenünk, azért reméljük mindenki élvezni fogja a munkánkat. Szeretnénk kérni mindenkit, hogy véleményét a Fórumunkban, vagy levélben ossza meg velünk, szeretnénk visszajelzéseket hallani. Ha valahol máshol találtok magyarításunkról véleményezést, fórumot, kérünk, hogy arról is értesítsetek. Jó szórakozást kívánunk! Katt ide!" (Thanks: Cerberus & VargaZe)

[DEMO] Gangland

Hír | 2004.03.11 21:06

Hála a Whiptail Interactive véresen verítékes, gyümölcsöző munkájának a Ganglandnek megjelent a multiplayeres játéklehetőséget felkínáló kipróbálható verziója. A cuccost eredetileg a GameSpot kapta meg, de már elérhető máshol is. Például itt. Jó szórakozást!

[MoD] GTA: Vice City

Hír | 2004.02.22 12:51

OsOnO a következő levelet juttatta el hozzánk: "Megjelent egy Ultimate Vice City kiegészítés a GTA-hoz. A következő dolgokat tartalmazza: - Új térképeket mellékel Vice City-be - Új skineket ad a játékhoz - Az ÖSSZES autót, motort, helikoptert lecseréli modern és dögös járművekre A mod mindössze 167 MB. Letölthetitek a GTA Online-ról. Közvetlenül pedig innen. Jó szórakozást kívánunk!"

Új skin és egyebek...

Hír | 2004.02.14 23:34

Örömmel jelenthetem, hogy időközben elkészült a harmadik skin is a GSOnline-hoz. Ezúttal egyik kedvenc alkotásom témája, és annak weboldala ichletett meg. Remélem tetszik majd mindenkinek. Bármely regisztrált tagunk váltogathatja az oldal kinézetét: bejelentkezés után a bal felső résznél (logo alatt) a saját nevünkre kell kattintani, majd Adatmódosítás!, végül pediglen legalul: skin.

  • Többen kérdeztétek, hogy pontosan mikor is lesz kész a már napok óta emlegetett chat. Jelentem teljesen elkészült, csupán még tanuljuk az egyes fogásokat, lehetőségeket. Már tényleg csak rövid napok kérdése, és indulhat a cseverészés.
  • Nagyon köszönöm azok munkáját, akik már küldtek cikket a "Ti küldtétek" részlegünkbe. Ne féljetek, munkátok nem vészett el, csak egyelőre még várjuk a további munkákat. A jövő hét folyamán megleshetitek az eddigi cikkeket, melyek többsége valóban minőségi iromány! Egyelőre ennyi, jó szórakozást mindenkinek itt a GameStar Online-non!

  • TudatLAN parti

    Hír | 2004.02.14 14:56

    Mostanság ki ne vágyna arra, hogy ne egyedül kuksoljon otthon a gépe mögött, hanem összejőjjön több emberrel és LAN-on nyomuljanak? Valószínűleg mindenki kellemes időtöltést szerez magának ha ellátogat egy LAN partira... A TudatLAN csapata pedig igyekszik ezügyben, hiszen immáron a 8-ik "lagzit" szervezik! Ismerősök, vagy új arcok, a szórakozás alatt gyakorlatilag garantált a jókedv, hisz a csapat által Kisújszálláson szervezett összejövetel, mint az fentebb már szerepelt, a nyolcadik alkalommal kerül megrendezésre. Jelentkezni, nézelődni és érdeklődni itt lehet. Az információért köszönet *Jam*-nek!

    [HuN] Half-Life v1.0

    Hír | 2004.02.13 16:31

    A szemfülesebb, illetve szerencsésebb DVD-s GameStar olvasóink már biztos észrevették, hogy a februári korong Exkluzív részlegén megtalálható a Half-Life első részének honosítása, melyet Saxus vezetésével készítettünk, többek között én is. Egy szépséghibája van a dolognak, miszerint csak a DVD-n van fent, de ezen most változtatunk, mert letölthetővé tettük innen a GSO-ról. A program minden textúrát, szöveget és menüt teljesen lefordít magyarra, egyedül a hangok maradtak angolok. Terveink szerint a kiegészítőkhöz (BS, OF, TFC) is hamarosan leközöljük a fordításokat. Ja és természetesen a cucc használatához szükség lesz egy HL alapjátékra... Mindenkinek kellemes szórakozást kívánunk!

    Készítők: Saxus - Vezető honosító Kömike - Tesztelő, Fordító Thommyboj - Feltöltő Berkenye - Szövegfordító/ellenőrző, Tesztelő Köszönet a bétatesztelési munkáért: Byrolord Faragó Péter http://saxus.uw.hu/

    [DEMO] Új World Racing

    Hír | 2004.02.02 17:03

    Nemrég adtunk hírt arról, hogy a World Racing című autóversenyzős játék nem végleges demóját eltulajdonították. Akkor a kiadó ezt megerősítette, de nem mondott semmi többet. Egészen máig, ma ugyanis kiadták az állításuk szerint publikálási célra teljesen megérett példányt. Egy Hockenheim Ring (nagyon hangzatos) nevű pályán nyomulhatunk... jó szórakozást! Klikk!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)