Lefagytunk rendesen! Jó reggelt! 2012.02.07.
A tundra itt topog a küszöbön. Van hideg, és hó is! yeahh!
A tundra itt topog a küszöbön. Van hideg, és hó is! yeahh!
Most aztán tényleg támad Tél tábornok - jövő héten be fog fagyni még a popsink is.
Túl csendben volt mostanában kedvenc lényünk: sehol egy vérfagyasztó sikoly, sehol egy árva savas lehelet, ez bizony késés lesz.
Az időjárás kezd az évszaknak megfelelővé válni, már egy kis fagyocska is volt az éjjel.
Lezajlott Magyarország legnagyobb anime eseménye az őszi MondoCon. A fagyos idő ellenére is hatezer ember fordult meg a Hungexpón a Mangafan kiadó által megrendezett animés és gamer fesztiválon.
Kiszivárogtak az első (nem hivatalos) információmorzsák a készülő Dead Space 3-ról.
Úgy tűnik, a nyár ezen a héten pótolja be, amit az elmúlt hónapokban kihagyott. Sebaj, előre felkészültem a helyzetre. Nemrég raktam be egy kétliteres üdítőt a fagyasztóba, pár óra csupán és lesz egy kétkilós fagyim.
Na ilyen a „visszanyal a fagyi” tipikus esete, ugyanis hackertámadás érte a hackereket!
Tegnap óta változtak a dolgok, mégsem a firmware a hibás, de nem is a Rockstar a hunyó.
Túlmelegednek és fagyogatnak a PS3 konzolok, a Rockstar pedig a Sonynak passzolja a labdát.
Ripsz-ropsz itt a március, mégis majd befagy a sejhajunk...
Fagyos leheletével lecsapott ránk a hétfői nap… Hű, de hideg van!
Tegnap, hazafelé jövet majd összefagytam, s a buszsofőr még a fűtést sem kapcsolta be.
Ha a fagyos harcos a kedvenced, akkor most jól figyelj!
A Dead Space 2 rémületes módon ismerteti meg a játékost a mélységes mély űr félelmetes feszültségével
A Farmvillet sokan tartják a PC-s játékvilág megmentőjének, míg mások szerint maga a megtestesült gonosz...
Súlyos fagyásokat tapasztalt több Xbox 360 játékos. Az Ubisoft gyorsan reagált.
A busz sofőrje ma nem találta meg a fűtés gombját - ebben a borzalmas időben rettentően összefagytam, mire hazaértem...
Érdekes problémával találkozhattak az ATI kártya tulajdonosok a The Saboteur indítása után.
Reggelt mindenkinek! Ma talán végre kiderül, hogy melyik alkatrész miatt fagy le folyamatosan ez a szutyok itt mellettem, és négy hónap után végre normálisan használhatom majd. Szóval jó nap lesz ez, érzem.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)