Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 971

Romanians in Space - Már a 'zűrben is

Hír | 2006.03.30 14:45

A román illetőségű 2 Bad Design bemutatta új fejlesztését, a Romanians in Space című 3D-s űrszimulátort. A játék során feladatunk a felderítéstől kezdve az anyabolygó védelmén át egészen a járőrözésig több fontos elemre is kiterjed. Nem csak harci hajókat, hanem óriási bombázókat is irányíthatunk akár. A játék tesztváltozata nyárra készül el, az első képeket pedig itt találjátok. Két videó is érkezett egyúttal. Az egyik csak koncepciós rajzokat, a másik viszont magát a játékot mutatja be valamelyest.

A Beatles együttes ismét az Apple-t pereli

Hír | 2006.03.29 11:52

A Beatles és az Apple Computer, a zeneipar két óriási alakja hamarosan az angliai bíróságon találkozik. A legendás együttes képviselői már többször perelték a vállalatot - ezúttal az iTunes zeneletöltő szolgáltatás az indok. Az Apple Corps, amely a Beatles üzleti érdekeit képviseli, azzal a váddal fordult a bírósághoz, hogy az Apple Computer az iTunes megvalósításával megsértette a köztük 1991-ben létrejött megállapodást. Annak értelmében ugyanis utóbbi vállalat nem használhatja logóját és az Apple elnevezést zenei disztribúcióra. Ennek ellenére az Apple Computer rendszere már több mint egymilliárd digitális zenei letöltést szolgált ki, amiket a legsikeresebb hordozható multimédia lejátszóra, az iPodra telepítettek fel. Ez a harmadik alkalom, hogy az Apple Corps bíróságra viszi követeléseit a kaliforniai székhelyű, elsősorban Mac komputereiről elhíresült vállalatot az Apple védjegy használata miatt, amit a Beatles zenei kiadója az 1960-as évektől tudott magáénak. Az Apple Computert jóval később, 1976. április 1-jén alapította Steve Jobs és Steve Wozniak. "Igen kockázatos fellépés ez, mindkét fél részéről." - mondta Rosalind Messer, a londoni székhelyű Norton Rose jogi cég szellemi tulajdonjogi szakértője. "Azt kérik a bíróságtól, hogy olyan ügyet dolgozzanak fel, amit a vállalatoknak tizenöt évvel ezelőtt el kellett volna rendezniük." A tárgyalás ma kezdődik a Londoni Legfelső Bíróságon. Szakértők szerint, ha az Apple Corps megnyeri a pert, az Apple Computer számára akár több tízmillió dollár büntetést is kiszabhatnak. Az elmúlt pénzügyi negyedévben a vállalat 14 millió iPodot adott el, több mint tízszer annyit, mint ahány Macintosh számítógépet. Az Apple jelenleg az Egyesült Államok digitális zenelejátszó piacának 69%-át tartja a kezében, 2005-ben pedig az iTunes a legális zeneletöltések 72%-át bonyolította le. 1991-ben az Apple Computer 26,5 millió dollárt fizetett az Apple Corpsnak egy hasonló jogi probléma miatt. Akkor olyan, frissen bemutatott hardver és szoftver eszközöket kifogásoltak, amelyek jelentősen megkönnyítették hangok előállítását a számítógépen. A mostani tárgyalás ugyanarra a megállapodásra vonatkozik, mint a 91-es, és lényegében arról vitáznak majd, hogy az csak a fizikai médiára (előre felvett tartalmak, CD, kazetta, stb.), vagy a digitális disztribúcióra is - mint az iTunes - vonatkozik.

Undercover - Operation Wintersun - teljes nevén

Hír | 2006.03.28 15:14

Az Anaconda ma adta hírül, hogy a korábban bejelentett második világháborús kalandjátékának neve kiteljesedett, egy alcím személyében. Ezentúl ilyen néven kell majd keresnünk: Undercover - Operation Wintersun. A kalandjáték a lassan már megszokottak szerint ismét fantazmagóriák sokaságára épül. A III. Birodalom ezúttal titkos csodafegyvert fejleszt, amely a Föld egészére veszélyes. Feladatunk a brit titkosszolgálat (MI6) ügynökeként beépülni, és... A névváltásról bizonyíték itt.

Auto Assault GOLD

Hír | 2006.03.22 17:56

Hosszas béta tesztelést követően végre elkészült az Auto Assault - jelentette az NCsoft, a boltokba azonban csak április 13-án kerülhet a játék. Ha azonban részt veszel az előrendelési akcióban, akkor exkluzív fegyvereket és loot bónuszt kapsz ajándékba, ráadásul négy nappal korábban kezdheted a játékot. Bár ez valószínűleg Magyarországra nem feltétlenül vonatkozik. Minden esetre érdemes regisztrálni a www.PlayNC.com weboldalon.

Aktuális legnépszerűbb online játékok

Hír | 2006.03.20 15:04

A múlt heti toplista nem sokban változott azóta, ami nem meglepő. De várjunk csak... Most már a Half-Life 2 van az élen, igaz, alig valamivel többen játszottak vele hétvégén. 1. Half Life 2 23166 szerver, 50941 játékos 2. Half Life 34940 szerver, 48495 játékos 3. Battlefield 2 7119 szerver, 32943 játékos 4. Call of Duty 2 6891 szerver, 10510 játékos 5. Americas Army: Special Forces 2145 szerver, 7611 játékos 6. Wolfenstein: Enemy Territory 3496 szerver, 7602 játékos 7. Unreal Tournament 2004 2683 szerver, 7089 játékos 8. Call of Duty 3411 szerver, 5847 játékos 9. Neverwinter Nights 1321 szerver, 4847 játékos 10. Quake 3: Arena 1981 szerver, 3147 játékos 11. Medal of Honor Allied Assault 2020 szerver, 2713 játékos 12. Halo: Combat Evolved 834 szerver, 2679 játékos 13. Battlefield Modern Combat (PS2) 158 szerver, 2558 játékos 14. Soldier of Fortune 2 1175 szerver, 2316 játékos 15. Battlefield 1942 888 szerver, 2270 játékos 16. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead 1301 szerver, 2174 játékos 17. Unreal Tournament 2261 szerver, 2106 játékos 18. Red Orchestra Ostfront 412 szerver, 1609 játékos 19. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy 700 szerver, 1357 játékos 20. Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth 2 322 szerver, 964 játékos

Terra: Formations - immár hivatalosan is

Hír | 2006.03.19 21:53

A Star Cave Studios még 2005 elején bemutatta kicsiny fejlesztését, azóta azonban nem sokat hallhattunk róla. A mai napon hivatalos is bejelentették, így biztosak lehetünk abban, hogy nem egy elfelejtett projektről van szó. A Terra: Formations! egy speciális MMO alkotás, melyben a játékos dönti el, hogy milyn stílusban nyomul. Ezt úgy kell érteni, ha valaki FPS mániákus, akkor lövöldözhet ezerrel. Mások a játékmező stratégiát dolgozhatják ki RTS elemekkel, megint mások pedig RPG elemekkel színesítetett játékmenetben vesznek majd részt. A grafika nem egy egetrengető, de ettől függetlenül nem kizárt, hogy érdemes vele foglalkozni. Ha jobban meg szeretnél ismerkedni vele, katt ide, mert a hivatalos oldala már jó ideje beindult. Thanks Rainier.

Update: Hmmm, aki keres, talál :) Itten van egy videó is, gondoltam át is szedem lokálba. A mozgókép mégiscsak jobb, nem? Erre tessék:

Olvasói Cikkek #22

Hír | 2006.03.19 20:26

Szösszenet megint, hogy legyen mit olvasni ráérő időben :) Továbbiak ismét várhatóak... Ha írnál Te is Olvasói Cikket, katt ide. Ezúttal nektek köszönjük a műveket:

Baboy, Bruenor, CheAttila, Demmy, DESTINY, Di3n3soFt,
FEAR IS KING, Godzilla2, Gonorea, Kasza Szilárd, Kozma Vince,
Krissz, Ktv01, maxye, Májermen, Metzger, Mokacsino,
Nerevar, Norden, RAZR, Tenebra,
Tomiie, Tuszi, Zoenn, -=GERI=-

Letölthető az Auto Assault nyílt bétája

Hír | 2006.03.19 11:06

Megérkezett hát a beígért Auto Assault béta. A nyílt program szabadon letölthető, és annak feltelepítése után senki nem állhat utunkba, ami a multis szórakozást illeti. Mindehhez három fájlra lesz szükségünk, amelyek együttesen a 3 gigabájtot súrolják alulról. A bétateszt greenwhici idő szerint hétfő este 23.59-ig tart. Letöltésért erre tessék...

[DEMO] Iron Warriors

Hír | 2006.03.17 17:42

A mai délután harmadik demója is befutott, amely nem más mint az Iron Warriors kipróbálható verziója. A tankszimulátort mellesleg másik nevén is ismerjük: T-72: Balkans. A demó 180 megásra hízott, tartalmát illetőleg pontos információk nincsenek. Mindenesetre kiderül, ha letöltjük:

[MOVIE] X-Men: The Official Movie Game

Hír | 2006.03.17 17:24

Bizony, kiadták az X-Men: The Official Movie Game című játékból a legelső animációt. A filmtrilógia közelgő, harmadik részére épülő videójátékról már in-game jelenetek is helyet kaptak a videóban. A Beenox Studios fejlesztésében készülő TPS-ről felvett anim innen tölthető:

[MOVIE] Darkstar One

Hír | 2006.03.17 17:13

Az Ascaron kiadásában megjelenni készülő Darkstar Oneból érkezett egy majd ötperces videó, ami interjú formájában mutatja be a 3D-s űrstratégiát. Természetesen rengeteg in-game mozzanatot is láthatunk, azonban, hogy értsük is a kommentárt, nem árt, ha tudunk németül.

[DEMO] Championship Manager 2006

Hír | 2006.03.17 16:55

Megérkezett a végleges állapotú demó a Championship Manager 2006-ból. Az előző, bétaprogramhoz képest ezúttal három nemzet színeiben játszhatunk (Anglia, Franciaország és Olaszország). Mindezt a játékon belül számított hat hónapig, amikor is véget ér a kipróbálható verzió. Azonban menthetünk, ezt a mentést pedig folytathatjuk a 31-én megjelenő teljesben. A demóért ide katt.

[MOVIE] ParaWorld

Hír | 2006.03.17 16:45

Óriásfelbontású animáció érkezett a ParaWorldből. Az RTS legfrissebb videója in-game csatajelenetekkel és egyéb percekkel szolgál, mindezt a Savannah nevű területről. Az anim lentről tölthető:

[MOVIE] ÜberSoldier

Hír | 2006.03.17 16:34

Pár hírrel lejjebb olvashatjuk, hogy 27-én érkezik a nemrégiben aranylemezre került ÜberSoldier. Talán ennek örömére, mindenesetre kiadtak egy új videót a játékból. Aki szemügyre venné az FPS-t, az a lenti linkre nyomjon.

[MOVIE] ArchLord

Hír | 2006.03.17 16:28

Megérkezett az első animáció az ArchLord című MMORPG-ből. A koreai online kalandról ebben a videóban mozis jelenetek segítségével tudhatunk meg többet, egészen pontosan annak történeti hátteréről. A nagyfelbontású videóért ide katt:

[MOZi] The Fast and the Furious: Tokyo Drift

Hír | 2006.03.17 14:05

Aki ismeri a Halálos iramban, illetve a Halálosabb iramban című filmeket, azoknak ez az angol név máris sokat elárult. Mint azt már a címből is kikövetkeztethjük, ezúttal Tokyoba csöppenünk, ahol természetesen ismét rengeteg száguldást láthatunk. A történetbe csajok is keverednek, no persze a fő a versengés, a végletekig tuningolt autókkal. Aki szerette az előző két részt és oda van a Need for Speed: Undergroundért, az ezt a filmet is imádni fogja. A mozikbakerülés időpontja idén június.

[MOZi] Hétvégi trailer csemege

Hír | 2006.03.17 12:55

Egy-egy új filmbemutató trailer érkezett a Mission Impossible 3-ból, illetve a Poseidonból. Rendszeres olvasóink azonban már mindkettő filmről megtekinthettek egy korábbi bemutatót, ráadásul a DVD mellékletünkön lévő mozi rovatban feliratozva is. Most viszont már következzenek az újdonságok.

Sid Meier's Civilization IV: Warlords - az első kiegészítés

Hír | 2006.03.17 08:47

A 2K Games és a Firaxis Games jelentéséből kiderült, hogy Sid Meier és lelkes csapata keményen dolgozik a méltán népszerű Civilization IV első kiegészítésén, a Warlords-on. A játék 2005 októberi megjelenése óta körülbelül milliós példányszámban kelt el világszerte, és nagyon sok díjat bezsebelt a stratégiák között. A kiegészítésben 6 új történet szerint lesznek besorolva a küldetések, lehetőséget adva a játékosnak, hogy megváltoztassa a történelmet. A játékban megjelenik a "warlord" egység, amiről egyelőre nem sokat tudni. Természetesen új civilizációk, vezetők, és további egységek is lesznek, ezek mindegyike használható majd egy- illetve többjátékos módban is.

[PATCH] WinterSports Pro 2006

Hír | 2006.03.16 06:45

Patch érkezett a WinterSports Pro 2006-hoz. A téli játékok szerelmesei bizonyára örülnek ennek, ámbár a javítás leginkább a multiplayeres összerakottságon csiszol. Changelog, 20 megás tapasz és 15 megás szerver ezen az oldalon.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)