Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 260

Hétvégi Mozis Boxoffice (HMB)

Hír | 2006.01.30 13:01

Az elmúlt hétvégén is nagy kedvvel jártak moziba a tengerentúli rokonaink. Az élre egy új trió került fel, név szerint a Big Momma's House 2 (Gagyi mami 2) a Nanny McPhee - A varázsdada és az Underworld: Evolution. A dobogó legfelső fokán végzett vígjáték második része a kritikusok szerint is kellemes kikapcsolódást hoz a könnyed szórakozásra vágyóknak. A Nanny McPhee hét csintalan kölyökről szól akik apjuk, és az anyjuk halála után érkező dadák életét megkeserítik. A harmadik helyet ezúttal az Underworld aktuális epizódjának sikerült megkaparintania. Szerencsénkre ismételten megpillanthatjuk benne kis országunk hosszú lábú tehetségének Görög Zitának a...zalakítását:) Íme a teljes lista: 1 Gagyi mami 2. 28 M 2 Nanny McPhee - A varázsdada 14,09 M 3 Underworld: Evolution 11,1 M / 44,3 M 4 Annapolis 7,71 M / 7,71 M 5 PiROSSZka - A jó, a rossz, a farkas, MEGAnagyi 7,38 M / 37,67 M 6 Brokeback Mountain 6,35 M / 50,84 M 7 Glory Road 5,16 M / 34,77 M 8 Last Holiday 4,8 M / 32,63 M 9 Narnia Krónikái - Az oroszlán, a ... 4,11 M / 277,77 M 10 A matador 3,84 M / 5,5 M

[MOVIE] The Regiment - taktikus, lövős

Hír | 2006.01.20 18:03

A Kuju Entertainment gőzerővel dolgozik a The Regiment című taktikai akciójátékán. A népszerűsítés érdekében megindult a game marketing hadjárata, aminek első jelét pillanthatjátok most meg. Kiadtak egy közel nyolc megás videót melyben megismerhetitek a kezdeti fázisban lévő alkotás storyját, ingame jelenetekkel fűszerezve. Jó szorakozást!

Ice Age 2: The Meltdown PC-re!

Hír | 2005.12.17 14:22

A Vivendi Universal Games szerezte meg a jogokat egy, a Jégkorszak című animációs film második részén alapuló videójáték készítéséhez. Drága jó barátaink, Manfred, Sid és Diego visszatérnek, csak úgy mint az első részben megismert Motkány. A játéktól egyértelműen egyetlen dolgot várunk: felhőtlen szórakozást, satöbbi. Picit több infó erre leledzik.

Újabb haláleset a nonstop MMO-zás miatt

Hír | 2005.12.14 15:18

Dél-Koreában egy férfi rosszul lett, majd pedig meghalt miután tíz napon keresztül folyamatosan játszott. A 38 éves férfi a nyugat-szöuli Incheonban található egyik internetkávézóban lett rosszul, mikor épp kedvenc szórakozásának hódolt és egy online játékkal játszott. Egyébként nem ez az első haláleset Dél-Koreában. Augusztus 28-án egy 28 éves férfi halt meg hasonló körülmények között Taeguban, ám ő csak két napig játszott egyfolytában.

XBOX 360 - Odaát már tolják!

Hír | 2005.11.22 17:37

A Microsoft next-gen játékkonzolja mától elérhető Amerikában. A tengeren túlon éjfél után kb. 4500 bolt nyitott ki és próbálta kielégiteni a végeláthatatlan embertömegek XBOX 360 iránti igényeit. A cégóriás már a Zero Hour rendezvénysorozaton átadta az első darabokat a legszerencsésebbeknek. Már a mai naptól rengeteg sikerjáték is kapható hozzá, mint például az új Need for Speed, vagy Call of Duty 2. Nekünk még kicsit több, mint két hetet kell várnunk, hogy megkaparinthassuk, hisz' az Európai premier december másodikán esedékes. Jó szórakozást az ottani tulajdonosknak:)

[MOVIE] Játékhibák #2

Hír | 2005.10.26 15:39

Az augusztusi gamebug gyűjtemény után a készítők nem pihentek: most egy újabb adagnyi játékhibával örvendeztetnek meg minket. Ezúttal a Half-Life 2, Black & White 2, F.E.A.R., Vietcong 2, Splinter Cell: Chaos Theory, Fahrenheit, Call of Duty 2, és a Prince of Persia: Warrior Within alkotások kerültek bele. Jó szórakozást :) (Thanks GH)

PureSim Baseball 2005 GE GOLD

Hír | 2005.09.29 09:32

A Matrix Games bejelentette, hogy újdonsült sportszimulátora, a PureSim Baseball 2005, annak is a Gold változata arany lemezes lett és így már a jövő héten meg is jelenik. A játékban majd kezdőtől, profi baseball játékosig mindenki megtalálja majd benne a kellő szórakozást.

The Offspring @ BlizzCon

Hír | 2005.09.26 21:25

Kis esti érdekességnem szánom eme hírezetet. A nem túl távoli jövőben kerül megrendezésre a Blizzard fanok legnagyobb fesztiválja, a BlizzCon. Sejthetitek miről szól... Warcraft, Starcraft, Diablo minden mennyiségben. S hogy a jó öreg Blizzard bácsi még felejthetetlenebbé tegye az október végén megrendezésre kerülő eseményt, garantálja mindenki számítógépmentes szórakozását is, ugyanis nem más lép fel a feszten, mint a The Offspring! Ezek után mit mondhatnék? Aki abban a szerencsében részesül, hogy kijut Californiába a hó végén, bezsebelhet tőlem egy csúnyánnézést ;)

[HuN] Esti páros

Hír | 2005.09.04 21:29

Methos koma, a GameHunter Team feje épp az imént dobta át az infót, miszerint elkészültek a várva várt Star Wars: Republic Commando feliratainak magyar változatának munkálataival, valamint az Advent Rising fordításával is. Alig, hogy kikerültek az oldalukra, máris óriási az érdeklődés, szóval úgy gondolom itt is sokan letöltenék. Nem is húzom tovább a szót, a Star Wars honosítást innen, míg az Advent Rising fordítását innen bárki letöltheti. Jó szórakozást!

[MOZi] Harry Potter 4 Trailer!!!

Hír | 2005.08.25 14:51

Iggeeeeen!!! A GameStar olvasók egy része hozzám hasonlóan kitörő örömmel, a többiek undorral fogadják majd a következő hírt: megérkezett a Harry Potter és a Tűz Serlege új, királyságos előzetese! Úgy tűnik, a darkos hangulat eltűnt Alfonso Cuaronnal együtt, de itt van nekünk a 'Mona Lisa mososolya' rendezője, Mike Newell, aki - a trailerből ítélve - inkább kalandfilmes elemekkel dúsítja Rowling könyvének adaptációját. Akinek ez nem tetszik, annak már csak Emma Watsont és Katie Leung-ot tudom ajánlani, akik Hermione Granger és Cho Chang megformálói lesznek a filmvásznon - jó szórakozást! ;) U.I.: BONCCSAD-TŐCCSED!!!!

[FUN] Bugok gyűjteménye

Hír | 2005.08.24 13:16

Roel Bartstra szemfülességének köszönhetően az internetre került egy olyan videó, mely különböző hibák bemutatására szolgál az alábbi játékokból: Brothers In Arms, F.E.A.R, Splinter Cell: Chaos Theory, FlatOut, Battlefield 1942, Grand Theft Auto: San Andreas és a Mafia. Ja és a videót alant találjátok. Jó szórakozást hozzá.

Új Matrix Games játék

Hír | 2005.08.19 19:30

A Matrix Games bejelentette, hogy egy új sport szimulátor a PureSim Baseball 2005 került a fejlesztő sorába. A PureSim Baseball 2005 a legnagyobb baseball rajongók játéka, amely mind a kezdő, mind pedig a profibb játékosok számára is hatalmas szórakozást nyújt, miközben a baseball történelem szezonjaiban játszhatunk. A Matrix Games gondozásában készülő játék megjelenése valamikor idén nyár végén várható.

[MOVIE] Harry Potter 4

Hír | 2005.07.19 21:31

Épp ma délután fejeztem be az ifjú varázslótanonc legújabb kalandjait boncolgató könyv olvasását, és lám, máris megérkezett a legújabb videó a novemberi film kapcsán boltokba kerülő játékból. A Tűz Serlege alcímet viselő negyedik game is a ma már emlegetett Electronic Arts gondozásában jelenik meg, csakúgy, mint az eddigi három HP gamma. Bár egyik sem volt tökéletes, a végigjátszásukra szánt néhány órára szerintem kiváló szórakozást nyújtottak, és véleményem szerint ez a negyedik rész esetében sem lesz másképp. Ja igen, alant a videó!

[MOVIE] ET: Quake Wars

Hír | 2005.06.22 21:36

Gőzerővel készül a Splash Damage és az iD Software új, kimondottan multi örömökre kihegyezett FPS játéka, az Enemy Territory: Quake Wars, mely a Carmack-féle Doom 3 engine-t alkalmazza megspékelve a MegaTexture rendering technológiával . A fent említett két banda közül az iD nevét gondolom mindenki ismeri, míg a Splash Damage a Return to Castle Wolfenstein-nel vívta ki a játékosok elismerését. A srácok összedobtak egy videót. Kellemes szórakozást!

[MOZi] Trailer trió

Hír | 2005.05.27 13:52

3 darab új filmtrailerre sikerült bukkanom a net rengetegében. Első remekünk, a Steven Spielberg rendezésében készülődő világvége film, a War of the Words, amiről most egy vadonatúj trailer került elő. Második alkotásunkban, a The Island-ben a mindenki által ismert és kedvelt Obi-Want megformáló Ewan McGregor és Scarlett Johansson jeleskedik. A film egy elég komoly sci-fi/akció-nak néz ki, melyről most egy pergős "international trailer" került a birtokounkba. Az említett trió harmadik láncszemét pedig a Johnny Depp és Tim Burton nevével fémjelzett Charlie és a Csokoládégyár képzi, melynek premierje július 15-ére van kitűzve. Jó szórakozást!

[MOZi] Chicken Little trailer

Hír | 2005.05.23 19:41

Walt Disney Pictures új, egész estés animációs filmjének trailerét tette elérhetővé a mai nap folyamán. A Chicken Little címet viselő filmecske ez év november negyedikén kerül bemutatásra és olyan nevek kölcsönzik hangjukat a szereplőknek, mint Zach Braff, Garry Marshall, Joan Cusack, Steve Zahn, Amy Sedaris, Don Knotts, Harry Shearer, Patrick Stewart, Wallace Shawn, Fred Willard, Catherine O'Hara, Adam West, Enrico Colantoni. Díszes lista. Jó szórakozást!

[MOZi] Epizód III TV Spotok

Hír | 2005.05.15 18:33

A jövőheti világpremiert megelőzően két, új tv spot került a birtokunkba, melyet csak azok tekintsenek meg, akik már nagyon nem bírnak várni:) Az egyik múvi a "Brothers" címet kapta, míg társa a "Celebration" nevet. Jó szórakozást!

$700 egy évben játékra?

Hír | 2005.03.30 17:09

Az IGN nemrégiben fejeztbe be széleskörű felmérését, mely jónéhány érdekes adatot tár elénk. Kezdjük rögtön azzal, hogy a kimutatásban szereplő éves keret, amit átlagban a játékosok elköltenek a boltban/neten játékra, az 700 (hetesszáz) dollár. Ebből a 700-ból 233 különül el PC-s játékra. Átlagember heti átlaga 20 óra a gép mögött, ami az unaloműzés és szórakozás ezen formáját illeti. A felmérésben szereplők több mint 90%-a férfi! Noha ez nem meglepő, azért elgondolkoztató. Egyre többen vásárolnak on-line, az újságírók cikkei alapján 25% jut végső elhatározásra. A legnagyobb számban egyébként az FPS-ek és az RPG-k kelnek el. Az on-line történő vásárlás közkedvelt helyei a Walmart.com, az Amazon.com és az EBGames.com. A részletes kimutatás itt lelhető fel.

[DEMO] FF vs. The Third Reich

Hír | 2005.02.19 12:27

Megérkezett a Freedom Force vs. the Third Reich demója. A napokban több animációt is láthattunk a játékról, ma pedig végül kiadták a kipróbálható verzióját is a cuccosnak, amely 150 mega körül mozog. Hétvégére kitűnő szórakozás, így aki teheti, az kattanjon el erre, és kezdjen tölteni. (Thanks killermonkey from SPyNEWS)

Készül a BFME honosítás

Hír | 2004.12.12 20:34

A BFME.hu oldal szerkesztői a tegnapi napon megkezdték a most megjelent The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth című stratégia komplett honosítását. Reményeik szerint még karácsony előtt teljesen elkészül, így az ünnepek alatt remek szórakozást nyújt majd azoknak is a játék, akik esetleg nem tudnak angolul. Alul láthattok néhány képet a korai változatból:

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)