Warhammer Online - ennyi volt
A Warhammer Online producere egy nyílt levélben búcsúzott el a játéktól és a felhasználóktól.
A Warhammer Online producere egy nyílt levélben búcsúzott el a játéktól és a felhasználóktól.
Kiszivárgott egy brossúra, ami egy új belsőnézetes Space Hulk lövöldét sejtet, amit az Unreal Engine 4 fog hajtani.
A Left 4 Dead egyik szereplője, Francis bukkan fel ismét a L4D2-ben, bár nem olyan kinézettel, mint ahogy megismertük.
Az Arma 3 megjelenése előtti utolsó nagyobb frissítéssel betették a játékba a Steam Workshop, azaz Steam Műhely támogatást is. Lehet osztani a tartalmat szépen.
A Warhammer már mobilon is hódít, a klasszikus társasjáték feldolgozása nem bűzlik, pedig bőven van benne ork.
A Valve az Operation Payback nevű fizetős belépő formájában egy meglehetősen vonzó ajánlattal állt elő, és az árától sem kell félni.
Új Counter-Strike: Global Offensive pályák teljesen más játékokból, mint például a Chivalry, vagy a Hotline Miami.
A Sega és a Total War részeit fejlesztő Creative Assembly összefogott a Games Workshoppal, hogy egy új címen dolgozzanak.
Fejlesztőket, szakmabelieket, mobil- és játékrajongókat is várnak a november utolsó hétvégéjén megrendezésre kerülő Telenor Mobil Weekendre. A rendezvényen a szakmai előadások és a workshopok mellett három napos alkalmazásfejlesztői versenyt tartanak, a látogatók pedig találkozhatnak a legfrissebb mobilos újdonságokkal.
Életünket adhatjuk a császárért a Dawn of War II önállóan is futó kiegészítőjében.
Chris Perna a Gears of War művészeti direktora.
A Games Workshop és a THQ szerződést hosszabbított, így még évekig utóbbi fejleszthet és adhat ki a Warhammer 40,000 univerzumba helyezett játékokat.
Animációs technikával készült rövidfilm köti össze a két utóbbi epizódot.
A Focus Home Interactive bejelentette a sikeres fantasy sportjáték első DLC-jét.
Sajnos nem, ugyanis a Warhammer 40K univerzumra támaszkodó CGI animációs film közvetlenül DVD-n jelenik meg.
A Warhammer által inspirált vérfoci adaptációjából érkezett új videó, amiben törpék és goblinok mérkőznek meg egymással.
GizmoSho elnevezéssel animációs filmkészítő műhelyt szervez a VideoGizmo videómegosztó site-ot üzemeltető UPC, a BuSho Fesztivál és a Hipokaloric Group. A workshopra a BUdapest SHOrt Nemzetközi Rövidfilm Fesztiválnak, a BuShonak is otthont adó Almássy téri Szabadidőközpontban kerül sor július 27. és augusztus 3. között, közvetlenül a BuSho Fesztivál előtt. A szervezők július 6-ig várják a filmszakos hallgatók jelentkezését.
A THQ a Warhammer 40,000: Dawn of War játék után sem szeretné veszni hagyni a Warhammer 40,000 licenszet, így a Games Workshop kiadóval és a Vigil Games fejlesztőivel karöltve nekikezdtek egy MMO játék fejlesztésének.
Az EA Mythic előrukkolt egy csodaszép új videóval a Warhammer Online: Age of Reckoning című MMO-ból, amely nevéből adódóan a Games Workshop által kitalált Warhammer világban játszódik. Akik emlékeznek még az E3-as videóra, azok sok hasonlóságot felfedeznek majd, ám ebben az animációban közel egy percnyi új jelenet is helyet kapott. A játék megjelenése még legalább egy évre van tőlünk.
Bizony, ahogy azt a hétvégén ígérték, meg is érkeztek a legrissebb információk a Halo mozifilmmel kapcsolatosan. Az új infók szerint a film producerei Peter Jackson és Fran Walsh lesz. A film rendezője pedig egy Neill Blomkamp nevű úrimeber lesz, akinek ez a film lesz gyakorlatilag az első igazi filmje, ugyanis eddig főként rövidfilmeket rendezett. A Halo film elkészítésében a Universal és a Fox együtt segédkezik, míg a vizuális effekteket, maketteket, és a lényeket Jackson Oszkár-díjas csapata a Weta Digital Ltd. és a Weta Workshop, Ltd. készíti, akiknek a nveéhez fűződik a Gyűrűk ura filmek effektjei is. "Mint a játék rajongója, büszkén látok neki a filmadaptációnak, az akció és a beállítások úgy jelennek majd meg a vásznon, ahogy azt a mai technika legjobb tudása szerint megalkothatja," tette hozzá Jackson. "Fran és én nagyon izgatottak vagyunk az egyedi kihívás miatt, amit ez a projekt kínál, és remek, hogy újra a Universalnál lévő barátainkkal dolgozhatunk együtt, valamint persze a Foxnál és a Microsoftnál szerzett új barátainkkal. Neill-lel a fedélzeten, még izgatottabb vagyok a projekt lehetőségeire gondolva." Egyetlen bibi van a filmmel, hogy csak 2008 nyarán kerülhet legkorábban a mozikba. Na de addig még van nekünk PC-re Halo 2 és ki tudja, hogy a Halo 3 mikor kopogtat majd be.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)