Duke Nukem Forever videó ma!!!!!
Őőőőőőő. Erre mit lehet mondani? Ki hiszi ezt el???? :) Ennyi évnyi hallgatás, és most, egy részeg parti után láthatjuk?
Őőőőőőő. Erre mit lehet mondani? Ki hiszi ezt el???? :) Ennyi évnyi hallgatás, és most, egy részeg parti után láthatjuk?
Újabb adag videó érkezett az Ubisoft mókás partijátékából. Az őrült nyulak inváziója megállíthatatlannak tűnik.
Az utóbbi évek egyik legviccesebb partijátéka volt a Rayman figuráját kissé háttérbe szorító Rayman: Raving Rabbids.
Az óceán túloldalán tartott szülinapi partik népszerű figurái felfedezik, s belakják az általunk kialakított, s szeretettel gondozott kertet.
A Mass Effect elkészülésének alkalmából tartott parti egyik vendége egy fórumon közzétett pár érdekességet a játékról.
[KéPZ] Rayman Raving Rabbids 2 nyúlánkságokA Rayman sorozat hatalmas átalakuláson ment át az utóbbi időben, a Rayman Raving Rabbids 2 a klasszikus platformstílusról átváltott a humoros partijátékok irányába.
Megjött a tegnapi Metal Gear Solid partiról a gameplay demo videója is.
A The Sun és a Mere Mortals fejlesztőcsapat frissen meghirdetett akiójának két nyertese nem kisebb jutalomban részesül majd, mint hogy játszhat néhány parti dartsot a fejlesztőkkel Newcastleben, és választható karakterként bekerül a PDC World Championship Darts 2008-ba.
[MOVIE] Boogie - táncolj éneklés közben!Egy igazi kis partis játék E3-as trailere futott be az imént. Az EA teljesen új, Wii-re készülő alkotásáról van szó, a Boogie-ról!
Érdekes pletykák keringtek az utóbbi időben a világhálon, melyek szerint a Blu-ray technológia támogatásán gondolkodnak a Microsoft emberei. A köztudottan HD-DVD párti cég korábbi nyilatkozatai alapján születtek a szóbeszédek, azonban most egy huszárvágással az összeset elfeledtetik velünk:
Kellemes szép jóreggelt minden olvasónak! Ma péntek van, tehát ma megyünk ezen a héten utoljára iskolába és munkába! Este mehetünk bulizni, ülhetünk le a haverokkal dumálni, nyugodtan tolhatunk egy-egy online játékpartit hajnalig, a kutyát sem izgatja, hisz holnap szombat és kedvünkre aludhatunk majd! Akiknek esetleg mégsem volna progjamjuk a hétvégére és esetleg szeretik a japán rajzfilmeket, azok látogassanak ki a sokadszorra megrendezett AnimeCon-ra :)
Az Electronic Arts Magyarország 2007. május 12-én nagyszabású, pénzdíjas Command & Conquer™ 3 LAN Partit szervez a Budapesti Mammut bevásárlóközpontban található Pro Gamers CyberCafé internet kávézóban.
Szépet és kellemeset mindenkinek! Gondolom még legtöbbeteknél tart a nagy ajándékozási láz, sokan még mennek családi partikra, egyebekre.
A Svéd Kalózpárt új internetes szolgáltatást indított, melynek célja a bejelentkezési kötelezettség és a megfigyelhetőség teljes eltörlése. A Svéd Kalózpárt (Piratpartiet) bejegyzett politikai csoport, mely el is indult a skandináv ország idei országgyűlési választásain. Célja a szerzői jogi szabályozás drasztikus reformja, mivel megítélése szerint a mostani szabályozás nincs összhangban a gyakorlattal, milliós tömegeket kriminalizál és negatívan hat a gazdaságra is. A párt a "postai titok" fogalmát kiterjesztené az összes kommunikációs csatornára. Tovább >>
A Piranha Bytes, a JoWooD Productions és a Deep Silver bejelentették, hogy az idei Lipcsében megrendezésre kerülő Games Conventionön egy kisebb Gothic 3 tábort alakítanak majd ki, ahol igazi középkori lesz a hangulat, kardvívás, piac, egy igazi közös barbecue parti, valamint látható lesz egy aranyos kis csecsemő malac. Ezt senki sem hagyhatja ki, vagy mégis? Gothic rajongók nézzék meg, ha tehetik.
Egy olyan megújuló tábor, mint a miénk, mindig óriási kihívás. Idén új helyszínen, új szervezőkkel rendeztük meg az egyhetes LAN-partit Kecskeméten. Az első élményekről megpróbálok úgy beszámolni, hogy közben ne aludjak el a billentyűzeten :)
Nagyon csini ez a Test Drive Unlimited. Biztosra veszem, hogy egyeseknek kedve támad majd a verseny hevében egy kicsit megpihenni és elmélázni a gyönyörű tengerparton a lenyugó nap mellett az élet nagy kérdésein... Hmm...
Július 27-én került megrendezésre az immár hagyományosnak mondható GameStar Kupa vitorlázó verseny díjkiosztója Balatonföldváron. Sajnos az időjárás ezúttal nem kedvezett a széllovasoknak, mert az óriási kánikulában teljes volt a szélcsend. A verseny három napjából kettő alatt nem is tudtak megmérettetni a sportolók. Ennek ellenére a képek tanúsága szerint nagyon jól sikerült a parti, amelyen az IDG Magyarország Lapkiadó Kft. ügyvezető igazgatója, Bíró István, a GameStar főszerkesztője, Halász Bertalan és marketing munkatársunk, Kovács Judit is tiszteletét tette. A Spartacus egyesület képviseletében Erdélyi Béla segített átadni a díjakat.
Az érmek mellett rengeteg GameStar és PC World magazin került kiosztásra. Szívből reméljük, hogy jövőre kegyesebb lesz az időjárás, s legalább olyan jól érezzük majd magunkat, mint idén. Addig is találkozunk a hétvégén kezdődő GameStar táborban! :)Múlthét szombaton Dorogon került megrendezésre a Computer Game Show, amelyen mi is részt vettünk. A családias hangulat még jót is tett a partinak. Mindezt a Digital Reality marketingesével, Edvi Timivel készített interjúval hoztuk egy fedél alá, akitől a rendezvényről, és a fejlesztőcsapat jövőben megjelenő játékairól is érdekes információkat tudhattunk meg.
| GS: Úgy tudom, most volt először CGS. Szerinted milyen volt a szervezés?
Timi: Igen, most tartották először. Ehhez képest nagyon jól összerakták, a kis terem zsúfolásig megtelt, ott volt az óriási kivetítő, egész komoly hangtechnika, kamera... Erre tessék » |
Nos azt már tudtuk, hogy a QuakeCon stílszerűen az id Software ingyenes LAN partiján lesz megrendezve Dallasban, augusztus elején, ám most a hivatalos oldalán fény derült, hogy mely versenyekre lehet nevezni. A jelek szerint lesz egy Quake 4 verseny, melyben egy az egy ellen kell helytálni, a győztes pedig a végén 15 ezer dollárral lehet gazdagabb. Emellett a Quake 4 világában lesz egy kettő a kettő ellen rendezett verseny, a fődij ez esetben 13 ezer dollár. Tovább lesz egy a Wolfenstein: Enemy Territory világában játszódó valamivel mozgalmasabb öt az öt ellen megrendezett verseny, melynek fődíjja 15 ezer dollár, valamint várhatólag lesz még egy Quake 4 verseny, melyről egyenlőre csak azt tudjuk, hogy a nyertese 10 ezer dollárt vághat zsebre.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)