Counter Strike: Global Offensive - negyedmillió dolláros nyereményalap a következő bajnokságon
A Valve bejelentette, hogy a következő Counter Strike: Global Offensive versenyen 250 000 dollárt nyerhetnek a csapatok.
A Valve bejelentette, hogy a következő Counter Strike: Global Offensive versenyen 250 000 dollárt nyerhetnek a csapatok.
Az E3-on bemutatkozott egy igen egyedi többjátékos TPS is, melyben a csapatoknak nem egymásra kell lövöldözniük.
Az Adhesive Games robotos lövöldéjében nagy változások lesznek, javítani fognak játék chatrendszerén és a csapatok közötti egyensúlyon is.
Az elmúlt hónapok során rengeteget formálódott a játék képe, hiszen a profi csapatok összetételének megváltozásával a meta is átalakult. Ez már nem csak a nagyok játéka.
Az EA Sports hivatalosan közzétette a FIFA 14-ben megtalálható ligák és csapatok listáját.
Argentína legnépszerűbb futball ligájával bővült a FIF…, akarom mondani a PES 2014 felhozatala.
A Bungie megnyugtatta buzgó rajongóit. A Destiny névre keresztelt, MMO elemekben gazdag játékban nem lesz kötelező csapatokba verbuválódni. De ajánlott.
Az Ouya játékokat fejlesztő csapatok "meglepően jó" eladásokról számoltak be és bizakodóak a jövőre nézve.
Úgy fest, hogy a jövőben váltott csapatok készítik majd a Hitman játékokat.
Érdekes felmérés született az ESPN-től.
Érkezett egy kellemes fejlesztői napló a Darkspore-hoz. Nézzük!
Hardcore szerepjáték készül a DoubleBear Productions műhelyében, olyan, amire ma már legfeljebb csak független csapatoktól számíthatunk.
A Marvel és a Capcom karakterei újra ringbe szállnak egymás ellen, sőt, tovább bővülnek a csapatok.
Nemrégiben már bemutattuk a GigaByte GO OC versenyen induló csapatok közül az egyiket, most egy másik következik.
A Blizzard szerint rossz úton járnak azok a fejlesztőcsapatok, akik a World of WarCraftot tekintik követendő példának.
A Skate széria jövőre a harmadik részéhez érkezik, mely izgalmas multiplayer mókázással kecsegtet.
Pontban este hatkor véget értek a mai megpróbáltatások, legközelebb holnap délelőtt 10 órakor nyúlhatnak ismét hardvereikhez a csapatok.
A tegnapi lazítás mára a múltté lett, a csapatok ebben a pillanatban is lázasan szerelgetnek.
A konzolok közötti háborúban fontos szerep jut a fejlesztőcsapatoknak. Az utóbbi napokban két neves csapat is elmondta, miért favorizálja a cégük az egyes platformokat.
Az MSI idén is megrendezi a Master Overclocking Arena tuningversenyt, amelynek európai döntőjére 16 országból várják a csapatokat.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)