Hirdetés

Epic: Újra összeáll és turnéra indul a Faith No more!

|

A szinte tökéletes, megfoghatatlanul különleges zenét játszó rockbanda újra együtt. Epic!

Hirdetés

Nem tudom, hogy ez mennyit jelent a fiatalabb olvasóknak, de örömmel jelentem, hogy újra összeáll a  Faith No More. A zenekar basszusgitárosa, Bill Gould egy interjúban megerősítette a régóta pletykált visszatérést, miután a banda néhány nappal korábban már utalgatott erre 

Június 16-án a Faith No More frissítette logóját, és egy koncertközönséget ábrázoló képet tett közzé, amelyen a "2027" felirat szerepelt.

Bill Gould a nemrég indult Rock Talk podcast vendégeként most megerősítette a híreket és hivatalosan is bejelentette, hogy visszatérnek, és ismét koncertezni fognak.

Gould elmondta, hogy a Faith No More dalai fizikailag rendkívül megterhelőek, ami az évek múlásával egyre nagyobb kihívást jelent. Szerinte a zenekar mindig is olyan intenzitással játszotta a számait, ahogyan húszéves korukban megírták őket, és ezt a hozzáállást nem szeretnék feladni.

Hirdetés

Ha nem lenne meg, akkor erről beszél a bácsi.

Ennek ellenére a tagok úgy érzik, még mindig képesek megfelelő színvonalon színpadra állni. Gould szerint közösen arra jutottak, hogy néhány évig még biztosan képesek a Faith No More-t a megszokott intenzitással működtetni, ezért szeretnének újra belevágni.

Sajnos jártunk már itt, a Faith No More 2020-ban is tervezett egy nagyszabású turnét, amely négy év szünet után hozta volna vissza őket a koncertszínpadokra, de a covid azonban keresztülhúzta a számításaikat, és az összes fellépést törölni kellett. Mike Patton, a HANG még idén is arról beszélt egy interjúban, hogy a 2016-os turnénak volt egyfajta búcsúhangulata, még ha ezt akkor senki sem mondta ki nyíltan. Úgy fogalmazott, mindannyian érezték, hogy valami lezárul, de erről nem beszéltek egymás között.

A következő időszakban további bejelentésekre számíthatunk, amelyek várhatóan a 2027-re tervezett koncertkörút részleteiről szólnak majd. Egyelőre Európáról szó sem esett, pedig ezért bizony hajlandó lennék nagyobbat is utazni.

Ezek az őrült fiúk ezt csinálták a Commodores szintén tökéletes számával, ami közel két évtizede a csengőhangom is.

És ha már erre jártok, hallgassátok meg, hogy mire képes Patton.

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)