Hirdetés

Bemutatkozott a Wallace és Gromit stúdiójának Pokémon szériája

|

Egy pokémonos komédia érkezik a csapattól, akiknek számos klasszikus köszönhetünk.

Hirdetés

Még tavaly derült ki, hogy az Egyesült Királyságban üzemelő Aardman Animations egy különös új projektet kapott. A Wallace és Gromit parádés epizódjairól ismert stúdió a The Pokémon Companyval együtt dolgozva készül egy új széria, a Pokémon Tales: The Misadventures of Sirfetch'd & Pichu összeállítására. A munkálatok feszes tempóban pörögnek, és bár pontos dátumot még mindig nem kaptunk az első részhez, az már biztosnak tűnik, hogy jövőre számíthatunk a premierre.

Ezt támasztotta elő a Pokémon hivatalos közösségi oldala is, ami a széria első poszterével hirdette ki a 2027-es érkezést. A képanyag abban is segít, hogy el tudjuk képzelni az epizódok stílusát és hangulatát, lévén ez egy merőben más megközelítés lesz a korábbi adaptációkhoz képest.

Hirdetés

A Pokémon név szerepelt már több száz részes shonen sorozaton, új hullámos kaland-animén, és olyan fura spin-offokon, mint a Pokémon Concierge és a Pokémon Chronicles. A jogtulajdonos mindig szeret új megközelítésekkel kísérletezni, de a Pokémon Tales most azokhoz képest is egy új irányzatnak tűnik. Mivel a jelölés ott van az Aardman szériája előtt és a poszteren is kiemelt helyen olvasható, így feltételezzük, hogy a jövőben több és több Pokémon Tales projekt fog felbukkanni majd különböző csapatoktól.

Ahogy említettük, a Pokémon Tales: The Misadventures of Sirfetch'd & Pichu még nem kapott premierdátumot, de a bemutatója valamikor 2027-ben lesz esedékes.

Hirdetés
Hirdetés
0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)