Bemutatkozott a Wallace és Gromit stúdiójának Pokémon szériája
Egy pokémonos komédia érkezik a csapattól, akiknek számos klasszikus köszönhetünk.
Egy pokémonos komédia érkezik a csapattól, akiknek számos klasszikus köszönhetünk.
Az Aardman stúdió kirakott pár álláshirdetést, ennek köszönhetően pedig már tudjuk, hogy milyen projekttel készülnek.
Két évtizede szórakoztatja a nagyérdeműt Wallace és Gromit. A születésnap alkalmából egy ingyen epizóddal kedveskedik a Telltale.
Miután a Dreamworks januárban kirúgta a Wallace és Gromit sorozat animátorait, két hónapos tárgyalások után az Aardman Features aláírt egy három éves szerződést a Sony Pictures Entertainment-el.
Az éj leple alatt megrendezésre került az idei Oscar-díj átadó gála. ZeroCool végigvirrasztotta az egészet, bár nem teljesen szándékosan. No, de ami a lényeg, hogy a jól sikerült show végén az alábbiak vihettek haza egy-egy arany szobrocskát:
A most bejelentett játék címéből biztos nem jöttök rá, hogy ez a jól ismert gyurmafilm, Wallace és Gromit meséjén alapul. Még ez év végén meg kívánja jelentetni a kiadója, mert hogy akkorra van datálva egy újabb animációs film a fent említett szereplőkkel. A többoldalas közlemény nagyon jól körberizsázza a témát, de például meg se említi, egyáltalán milyen stílussal van dolgunk. Azt hajtogatják csak, hogy nagy szerepet kap a kreativitás és a szabadság, meg fontos a vizuális megjelenítés is. Ha nektek ennyi elég, akkor nem bosszankodok tovább :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)