Alan Ritchson néma bosszúfilmje lehet az év egyik legkülönlegesebb alkotása - vagány és stílusos előzetest kapott a Motor City
Egy szinte szavak nélküli, a 70-es évek bosszúfilmjei előtt tisztelgő alkotás érkezik a Reacher sztárjával a főszerepben.
Egy szinte szavak nélküli, a 70-es évek bosszúfilmjei előtt tisztelgő alkotás érkezik a Reacher sztárjával a főszerepben.
Sokat láttunk már belőle, de most itt egy újabb videócska az Auto Assault nevű autós MMO játékból. A cuccot véletlenül se tessék hasonlítani a szomorú sorsú Motor City Onlinehoz, itt inkább a Mad Max filmek akciódús "autós" jelenetei jussanak eszünkbe a név hallatán :) Ezzel mindent el is árultam, lássuk az animációt.
Sajnálatos hír ez a mai... Már egy ideje tudjuk, hogy a Motor City Online jobblétre szenderül, de ezúttal be is végeztetett. Végrehajtották a központi szerverek eltaposását, a gépek nem üzemelnek tovább. Köszi mindazoknak, akikkel egy meccsben mehettem, és további sikeres autózást mindenkinek. Hátha találkozunk egy másik játékban, ki tudja. Most pedig 1 perces csend ennek a remek játéknak!
Mint ősi Motor City Online-nos teljesen fel vagyok háborodva. Alig néhány perce kaptam egy levelet az Electronic Arts-tól, melyben közölték, hogy nyáron teljesen megszűnik a Motor City Online összes szervere, és nem is lehet vele tovább játszani. Vagyis ennyi volt, vége. Elmondásuk szerint azért van erre szükség, mert az embereket a jövőbeni online projektekre akarják átvinni. Hab a tortán, hogy képesek kiszúrni a szemem egy Sims Online-nal, vagy egy Ultima Online-nal. Elhiszem, hogy ezek jó játékok, de akkoris... menjenek a fenébe. Most nagyon nagyot zuhant a szememben az EA!
Az Electronic Arts harmadik, csak online játéka is készülget szépen (volt ugyebár a Motor City Online, a jelenleg beta fázisban lévő Earth & Beyond, és most ez...). A The Sims Online, a jelek szerint alfa fázisba lépett. A sokkal fontosabb infó, hogy az EA elárulta, hogy a következő hónapban megkezdődik a gamma nyilvános beta tesztelése!! A szerencséseket azok között választják majd ki, akik feliratkoznak erre a hírlevélre (bárki nagy eséllyel indulhat, hiszen közel 50.000 játékost akarnak bevonni a tesztbe)! Ha szeretted az eddigi Sims játékokat, ettől biztosan teljesen meg leszel bolondulva!
Máris lehet tesztelni a Motor City Online legújabb javítását. Mivel ez még csak a Test Centeren érhetõ el, csak a kiváncsiskodóknak ajánlott a megtekintése. Ha érdekelnek a részletek, klikkelj ide!
Az EA néhány újabb frissítést hajtott végre, lassan fél éve megjelent, csak online játszható autó programján, a Motor City Online-on. A legújabb, és a még csak tervezett meglepetések listáját itt szemlélhetitek meg.
Az EA a minap kiadott egy kis add-on-t, Motor City Online című, csak online játszható autós játékához. Az itt található állomány segítségével beletehetjük kedvenc zenéinket a játékba, így akinek nem tetszett az eddigi felhozatal, most felturbózhatja azt!
Az EA kibővítette Motor City Online című játékának honlapját, egy úgynevezett "in development section"-nel. Itt mindig értesülhetsz arról, hogy pontosan milyen újítások is készülnek a játékhoz. Jelenleg egy kis design beli átalakítás a legnagyobb feladat, melynek köszönhetően valamivel érthetőbb kezelőfelület tárul majd elénk! Ha érdekelnek a továbbiak, klikkelj ide.
Az EA kiadott 6 újabb zenét, felettébb sikeres online játékukból, a Motor City Online-ból. Erről az oldalról, letöltheted az újdonságokat, illetve a régebben kiadott MP3-makat is!
Végra valahára megjelent a már több éve bejelentett Motor City Online című autós játék. E remek alkotáshoz gyakorlatilag a normál áron lehet hozzájutni (külföldön kb. 40 dollár, ami megfelel az itthoni 11-12 ezer forintnak), és ezzel egy hónapoig zavartalanul nyomulhatunk. Onnantól kezdve havi 10 dollárt kell kicsengeti az élményért! Bővebb infót a játékról itt találhatsz.
A mai mennyiséggel igazán senkinek sem lehet baja, hiszen elég szép csokor gyűlt össze. Jó gyönyörködést...
Az Electronic Arts bejelentette, hogy nagyon régen bejelentett, csak online autós játékuk, a Motor City Online teljesen elkészült, és elvileg a hónap végén a boltokba kerül. Ennek beta verzióját október 26-ig játszhatjátok még, azután megszűnik létezni. Onnantól kezdve bizony fizetni kell a komoly havi díjakat, hogy érvényesülhessünk...
Két Motor City bajnokság közepette szakítottam egy kis időt a hírezésre is... :)
Mint már említettük, egy elég nagy problémával küzdöttünk meg a minap, aminek köszönhetően végre újra rendszerünk, így tudunk újabb letöltéseket adni nektek. Namármost azt nem tehetjük meg, hogy a közel 1 hónapos szünet miatt lemaradjatok a legjobb cuccokról. Ezért aztán a lent látható lista azon programokat, patch-eket és videókat tartalmazza, melyek a NAGY leállás óta jelentek meg a "piacon" (ez nem kevesebb, mint 1460,5MB-nyi letöltést jelent :) ). Ezek között sok új, és mégtöbb kevésbé friss cucc van, de a lényeg, hogy mind a mi szerverünkön. Azonban most ezekhez nem nagyon fogok kommentárt írni, hiszen akkor elég sokáig kellene várnotok még...Ha valamire kiváncsi vagy, csak írd be a keresőnkbe, és a legnagyobb valószínűség szerint találsz majd infót! Igyekszünk a Cheat, Trainer részt még a mai napon feltölteni, hiszen ott is lesz rengeteg hasznos kis segédprogram. Hát akkor jó letöltögetést mindenkinek!
Sikerült kipróbálni a játékot, és menet közben kiderült egy kis turpisság. Mégpedig az, hogy minden szorgalmunk ellenére is csak bizonyos időpontokban használhatjuk a programot. Az időpontok teljesen fixek, tehát egy naptárba is beírhatjátok őket. Ezeket itt találhatjátok meg (ne felejtsétek el, hogy a mi időnk szerint ez -9 órát jelent!). Tehát a következő teszt, ha minden igaz este 7-kor kezdődik.
Végre valahára sikerült megoldani azt a problémát, ami miatt nem tudtunk nektek újabb letöltéseket adni az elmúlt napokban. Jószándékunk jeléül máris megosztjuk veletek a Motor City Online Beta verzióját!
Várható volt, hogy az ECTS után kicsit visszaesik a képek özöne...Ennek a csökkenésnek az eredményét szemlélhetitek meg a mai napon:
Hello mindenkinek. Végre sikerült hozzájutni egy szabad sajtógéphez...nem kis feladat, elhihetitek. Kis körképet adok arról, hogy pontosan mi is zajlik itt Londonban, az idei ECTS 2001 játékkiállításon: Gyu teljesen oda van az Anarchy Online-ért, Bad Sector is talált magának jó néhány RPG-t (melyek közül magasan kiemelkedik a Divine Divinity), és azért nekem is jutott némi autós (Motor City Online) és akciós õrület (Breed, Project Nomads). A Lionhead-tõl Peter Molyneux néhány perce prezentálta a B&W elsõ hivatalos kiegészítését, és megemlítette, hogy már erõsen gondolkoznak a második epízódon... Amint hazaérünk, felteszem a netre a legfrissebb képeinket, a helyi bombázókról! Ezeket nem lehet kihagyni!!! A teljes összeállítást persze elolvashatjátok majd az októberi lapban! Addig is jó játékot!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)