Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 192

Készül a Hitman - Bloodmoney

Hír | 2004.08.22 23:04

Akik szeretik a kopasz bérgyilkost, most jól figyeljenek! Kiderült ugyanis, hogy a fejlesztők nem elégedettek az eddigi sikerekkel, hiszen már nagyban dolgoznak a Hitman negyedik epizódján! A bejelentésből azt mindenképp kiemelném, hogy a készítők hallgattak az elégedetlen rajongói levelekre, és teljesen lecserélték a grafikus motort. Szóval, elő a mérgezett tűket, kést, pisztolyt, de csak szép csöndben :)

[MOVIE] Videódömping!

Hír | 2004.08.22 21:25

Alig ért véget a Games Convention, már szállingóznak is a bemutatott videók. Hirtelen annyi érkezett, azt se tudtam, merre kapjam a fejem. Lássuk, miből élünk: The Sims 2: Kedvenc virtuális simjeink visszatérnek, és jobb formában vannak, mint valaha! Egy kis videó kapcsolódik cyberpolgáraink életcéljaihoz. Ki ki mást szeretne elérni, nem igaz? Nos, ők is így vannak ezzel! Csekkit!

Star Wars: Knights of The Old Republic: Sith Lords: Star Wars és szerepjátékfanok figyeljetek! Remélhetőleg kedvenc játékotok lesz a KoTOR második része, amiből alant megszemlélhettek egy újabb videót! The Settlers V: Heritage of Kings: Ki ne ismerné a híres Settlers sorozatot? Az első rész óta sokan próbálkoztak utolérni sikereit, de nagyrészük elbukott. Azonban most jön a folytatás, végre elszakadva az izometrikus, ál-3D motortól. Ebből a gyöngyszemből érkezett egy szép darab videó, mindenkinek erősen ajánlott. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy kézikamerás. Ja, meg hogy német a kommentár alatta :) No, sebaj.

'Reggelt!

Hír | 2004.08.14 07:32

Na jó reggelt kívánok! Eljött a hétvége, s vele együtt az idei GameStar tábor utolsó napja, nameg az új GS is, szóval sűrűn történnek az események... Hamarosan megérkezik az első adag exkluzív életkép a táborból, de most jöjjön egy kis infó a mai napról. Azt ugye tudjuk, hogy tegnap volt Athénban az Olimpia megnyitó ünnepsége. De azt már kevésbé, hogy 1920-ban ezen a napon a VII. nyári olimpia megnyitóján, Antwerpenben mondták el először az olimpiai esküt és húzták fel a Pierre de Coubertin tervezte ötkarikás zászlót. Egyébként ma van Farkas Péter olimpiai bajnok birkózó születésnapja, emellett boldog névnapot minden Marcellnek!

Felszáll a repülőgép, a kapitány a pilótafülkéből mikrofonon keresztül beszél. - Kedves utasaink! Köszönjük, hogy a mi légitársaságunkkal utaznak. Amint látják, az ég csodálatosan kék, a felhők is gyönyörűek, vagyis csodaszép időnk van, és a géppel is minden rend... Ó, A FRANCBA!!! Az utasok halálra váltan ülnek a helyükön, moccanni se mernek, amikor újból a kapitány hangja hallatszik. - Elnézésüket kérem, de magamra öntöttem a kávémat. Látniuk kellene a nadrágom elejét!

[DEMO] Painkiller 1.3

Hír | 2004.07.14 17:49

Aki még nem érzett magában elég erőt, hogy kipróbálja a Painkillert, annak most jött el a remek alkalom. A DreamCatcher Games emberei szélnek eresztettek egy multis demót, ami már az 1.3 javítás módosításait is tartalmazza. 16 játékos, 2 pálya, 2 játékmód, és mindez elvileg bogarak nélkül. Kell ennél több? Akinek nem, az innen máris letöltheti a stuffát.

[PATCH] Invézsön

Hír | 2004.06.18 18:40

Üdvözletem újfent nem otthonról... kicsit senki se ér rá, ahogy elnézem, de azért én is igyekszem :) Most jöjjenek a nap folyamán megjelent javítások:

  • Crusader Kings v1.03b Patch (3.2 MB)
  • Massive Assault Network v1.2.209 Patch (2.3 MB)
  • Spartan v1.017 UK Patch (8.2 MB)

  • [MOVIE] Dupla adag

    Hír | 2004.06.06 19:12

    Bár már délelőtt voltak videók, késő délutánra is akad némi néznivaló. Az első filmecske világszerte még mindig ki nem adott Kreed kiegészítése, a Battle For Savitar. A másik, a hazai Digital Reality fejlesztésének a D-Daynek a legújabb videója. Miért most jött ki? Mert épp most volt ennek a történelmileg meghatározó eseménynek a hatvanadik évfordulója! Mindenki töltse őket, aki csak tudja!

  • D-Day - 60th Anniversary Commemoration Update: Bár a hivatalos oldal tanúbizonysága szerint új a D-Day trailer, mégsem az :) Már láthattátok nálunk, de mivel mégiscsak ma van az esemény évfordulója, inkább marad a link.

  • [DEMO] Csemege

    Hír | 2004.05.21 23:55

    Most jöjjenek a sallangok. Néha azonban többet érnek, mint a nagy nevek :)

  • Pteroglider Mindamellett, hogy igen nehéz kiejteni a nevét, elég jól el lehet ezzel az űrben játszódó platformjátékkal szórakozni. Hasonlít azokra a klasszikus lövöldözős cuccokra, amikkel régen nagy divat volt játszani (többek között azért, mert kevés más műfaj volt akkoriban :D). A képek tanúsága szerint - méretéhez képest - pofásan is néz ki, úgyhogy akit érdekel, kattanjon ide.
  • Maniac Mansion Deluxe Ez a csapat már készített egy hasonló játékot. Ez sem sokban különbözik alapvetően attól. A Maniac Mansion Deluxe remake-jéről van tulajdonképpen szó, ami ugyebár szintén egy régi LucasArts darab. Nem is demó a szentem, szóval örömködjünk! :) Képek itt, 6 megás fájl itt

  • 'Reggelt!

    Hír | 2004.05.20 06:40

    Eljött végre az a nap, mikor elmondhatjuk, végre haza érkezik a GSO gazdája, ZeroCool. Már biztos sokatoknak hiányzott és ő is hasonlóképp érzett irántunk, most ne tévedjünk az érzelmesség langyos talajára... Úgyis tuti hogy válaszolni fog majd az időközben érkezett 1218 levelére (szépen egyesével sorjában), úgyis megírja az E3-as cikk rá eső részét, emellett még persze feljön hírezni is, ahogy most én is teszem. Én most is köszönteném a ma névnapjukat ünneplő Bernátokat és Felíciákat :) És akkor most jöjjön egy pihent vicc.

    Egy autós arra lesz figyelmes az autópályán, hogy egy kamion állandóal leelőzi, de aztán mindig visszamarad, mert a sofőr leáll, és egy bottal végigütögeti a ponyvát. Kiváncsian megáll. - Mondja, miért csapkodja ponyvát? - Ez a kamion öt tonnás, de most hét tonna papagájt szállítok, így két tonnának mindig repülnie kell.

    [MOZi] Napi betevő

    Hír | 2004.05.07 08:43

    Durva mennyiségű és ráadásul elég jó minőségű anyag gyűlt össze így az éjjel. Már ami a mozielőzeteseket illeti :) Mindenféle további felvezető nélkül kezdjük is a listát.

  • Collateral Taxisofőrünk eddigi 12 évnyi pályafutása hirtelen fordulatot vesz, miután beszáll a hátsó ülésre egy bérgyilkos (Tom Cruise). Persze ez nem derül ki mindjárt az elején, de végül kénytelen lesz megbarátkozni a gondolattal és magával a gyilkossal is... Érdekes film lesz :)
  • I, Robot 2035-ben járunk, amikor a robotok már mindennapi "segédeszköznek" számítanak a háztartásokban. Kicsit túlságosan is önállósulni akarnak, ugyanis az egyiket egy ember megölésével gyanúsítanak. Előkerült egy új, kizárólag interneten elérhető előzetese, ám van már egy, illetve mégegy trailer belőle.
  • Shrek 2 Na, azt hiszem ő az, akit senkinek se kell bemutatni... Shrek felkerekedik azzal a szándékkal, hogy bemutatkozzon menyasszonya, Fiona szüleinek, akik tudvalevően igen előkelő személyiségek. Ami azt illeti, Shrek nem hazudtolja meg önmagát és valóban jól bemutatkozik... :) Most jött egy másfél perces új előzetes, mely nem mutat túl sok újat az előző trailerhez képest.
  • The Chronicles of Riddick Richard B. Riddick utóbbi öt évét galaxisunk peremvidékén fellelhető elveszett világokban töltötte, remélve, hogy rejtve marad az őt kutató szemek elől. A Helion nevű fejlődő, multikulturális társadalmú bolygón köt ki, melyet Marshall nagyúr tart hatalma alatt. Egy elmebeteg, aki az emberiséget kívánja leigázni saját fekete seregével… Riddick egy földalatti börtönbe kerül, s onnan egy régi ismerőssel, Kyrával próbálják megváltani a világot. A teaser után most végre megérkezett a fullos előzetese is. Valószínűleg ez lesz Vin Diesel eddigi legjobb alakítása :) Egyébiránt a Pitch Black - 22 évente sötétség c. sci-fi/thriller folytatása ez a remekmű. (Thanks: Serphentiot)
  • KotOR 2: Sith Lords

    Hír | 2004.05.05 08:32

    Úgy látszik most jött rá a LucasArts, hogy eddig még nem jelentették be a Star Wars Knightsof the Old Republic II: The Sith Lords -ot. Most pótolták a hiányosságot, így már hivatalosan is készül a játék. Az előző résznek mélto folytatása lesz, erről az Obsidian Entertainment gondoskodik (nem a BioWare!), akik a Fallout, Icewind Dale, Baldur's Gate: Dark Alliance, és a Planescape: Tournament fejlesztőcsapataiból vergődtek össze. Már a megjelenési időpont is kiderült: 2005. február! Az E3-on valószínűleg felvillantják az első videókat, és talán magát a játékot is. Addig viszont be kell érnünk az alábbi 5 concept arttal, melyeket a bemutató oldalon is megtaláltok.

    Új rajongói oldalak

    Hír | 2004.04.18 07:44

    Örömmel jelenthetem, hogy egyre többen kaptok kedvet minőségi rajongói oldalak kialakításához. Mi ennek nagyon örülünk és próbáljuk a látogatottságot is növelni, úgyhogy az érdemes alkotásokról általában mindig említést teszünk. Most két új site-ról szólnék.

  • UTClan.uw.hu (Játékinfó) Barna szólt, hogy újabb fanoldal készülget és várják a kedves érdeklődőket, akár cikkbeküldésre is.
  • Stalkerhun.uw.hu (Játékinfó) Erről már többen is jelentést tettek, egyébként már én is felfigyeltem rá, de kb. ufzero volt az egyetlen aki a megfelelő helyen értesített minket. Ők is várják társszerkesztők jelentkezését, elsősorban angolról fordításra. Megragadnám az alkalmat, ha esetleg nem vettétek volna még észre, hogy a játékinfós lapjainkra immár Ti is felvehettek rajongói oldalakat. Hogy értsétek is, miről beszélek, kattintsatok a két fenti "Infó" linkre és keresgéljetek a "Rajongói oldalak" menüpont alatt. Update: Na tessék, itt egy újabb oldal, gengster adta a tudtunkra.
  • Rallygamer.srv.hu "Gondolom a nevéből nem nehéz rájönni, hogy rallys játékokkal foglakozunk. Szerencsére most van is miről írni, hiszen most jött ki a Colin, és remélem nemsokára jön a RBR és az Xpand Rally is."

  • 'Reggelt!

    Hír | 2004.04.11 09:04

    Mindenkinek kellemes Húsvét Vasárnapot kívánok! Talán nem mindenki tudja, hogy a húsvét egybeesik a tavaszi napéjegyenlőség idején tartott termékenységi ünnepekkel, melynek elemei a feltámadás, az újjászületés. Húsvét napja az 1582-ből származó egyházi szabályzat szerint a tavaszi holdtölte utáni első vasárnapra esik: március 22 és április 25-e közé. Na, elég is ebből :) Inkább locsolóversekre lennék kíváncsi, hisz holnap (némi pénzmag reményében) elő kellene adni valamit, legalább a hozzánk legközelebb álló hölgyeményeknek. Küldjétek el őket kommentben, vagy a SpyNewsra, vagy a Fórumunk megfelelő topikjába. Persze a modern családokban már mondóka nélkül is odaadják a zsét... nekem miért nem ilyen van?! Sajnos az időjárás még ma se igazán mondható túlzottan kellemetesnek, mert továbbra is várható eső, mindemellett melegfronti hatás is várható. Isten éltessen minden Leót és Szaniszlót, meg a szülinaposokat is. Ahogy így körülnéztem, egyelőre nincs miről hírezni, úgyhogy rendhagyó módon most jöjjön két versike (tudom, mindenki ismeri már őket...).

    Zöld erdőben jártam, Barna medvét láttam, Szereti a mézet, Add ide a pénzed! Piros tojás, kék tojás, Nekem is van két tojás, Föl a szoknyát, le a bugyit, Hadd locsoljam meg a nyuszit.

    [MOVIE] Rakat mindenféle :)

    Hír | 2004.04.04 13:26

    Tegnap este megkezdődött egy animáció vihar, mely a jelek szerint mára éli ki magát igazán elég sok animáció futott be, lássuk ezeket szépen, sorban: A Bard's Tale a szerepjátékok szerelmeseinek jön majd be igazán! A Manhuntban egy amolyan embervadász játékba csöppenhetünk. Nem békés, de szórakoztató :). A Rise of Nations kiegészítésének animációja már korábban előkerült, de most jobb minőségben is megszemlélhetitek. A SuperPower 2-ben a játékos isteni erőket kap, melyek segíthetnek a hatalom mindennemű megszerzésében.

  • Rise of Nations: Thrones and Patriots

  • 'Napot...

    Hír | 2004.04.03 09:04

    Nagy dilemmában voltam abból a szempontból, hogy most jó reggelt, vagy jó napot kívánjak... Hosszas hezitálás után úgy döntöttem erősítem a koránkelők hadát a mai napon. Felhőtől mentes meleg időnk van, így ha lehetséges akkor irány ki a szabadba! Ha mindenáron gépezni akartok, akkor fogjátok meg az egész hóbelevancot, és irány a terasz, erkély! :D Szegény embert pedig mikor már az ág is húzza, előfordul, hogy fejjel és kézzel egyben lekaszabolja és darabokra szedi egy véletlen baleset folytán a csillárt. Most mehet szegény a barkácsáruházba... (hozok szeget is :D):)

    Egy nagyvállalatnál focimeccset rendeznek a marketing és a karbantartó osztályok között. A meccset a karbantartók nyerik nagy fölénnyel. A vállalati hirdetőtáblán megjelenik a marketing osztály beszámolója a mérkőzésről: "Örömmel jelenthetjük, hogy a 2000. évi futball-szezonban a marketing osztály kiélezett csatában a második helyet szerezte meg, míg a karbantartók mindössze egyetlen győzelemmel, az utolsó előtti helyen végeztek."

    Képlemente

    Hír | 2003.12.01 18:49

    Alkonyat után, szürkület előtt van egy rés, ahol csak egy dolog fér át. Nem tudom mi az, de most jöjjenek a képek:

  • Armed & Dangerous
  • Battle Mages
  • EverQuest II
  • Priest
  • S.T.A.L.K.E.R.
  • Wars & Warriors: Joan of Arc

  • Richard Burns Rally képek! #2

    Hír | 2003.11.21 19:14

    Nekem nem szokásom egy játékból kivenni külön képeket... És ugyan elfogult vagyok talán a rally iránt, de azt jól tudom, hogy ti is vágytok egy szemet megcsillogtató rallys játékra végre... És én azt mondom, hogy ez nagyon ütni fog!!! Elég megnézni a képeket. :) A fejlesztők ígéretei szerint is minden eddigit felülmúl majd a lehető legtöbb szempontból... Ugyan mint sokan már tudják, szegény Burns komoly betegséggel küszködik, melynek "hála" kihagyja a 2004-es évet, ám utána teljes gőzerővel visszatér, mind az ő, mind csapata és az orvosai ígérete szerint is! Nah, elég a betűkből, most jőjjenek a képek!

    Haegemonia Mod Tools

    Hír | 2003.11.06 14:53

    Úgy tűnik hogy mostanában a Mod Tool-ok a legkedveltebb érdekességek a neten :) Ezúttal a hazai Digital Reality, nemrégiebn megjelent űrhajós játékukhoz adta ki ezt a kis csomagot. Egyetlen bibi, hogy magadnak kell rájönnöd mindenre, hiszen a csapatnak nem áll módjában mindenkin segíteni, aki valahol elakadt... De sebaj, azért próbálkozzatok. A Mod Toolt innen tudjátok leszedni. Továbbá alant találhattok néhány háttérképet, ami ugyan nem most jött ki, csak a mőltkor kimaradt. Sorry érte...

    Halo szerver

    Hír | 2003.10.02 22:19

    Végre megérkeztek a dedikált szerverfájlok a Halohoz. Nem kell neki semmi extra, még maga a gamma sem, mivel teljesen önálló. Egyetlen hibája, hogy csak most jött meg és nem akkor, amikor megjelent a játék.. de annyi baj legyen! Lényeg hogy itt van, és lehet tölteni meg kreálni a szervereket.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.10.02 05:54

    Hogy valahonnan idézzek: "Fel, suli, haza, TV, ágy." Hát, valami hasonló lehet most a legtöbb ember programja, vagy suli helyett meló... Nade most jött 2 darab szép kis demó, az hátha kárpótol titeket ezért a hideg és sötét reggelért. :)

    Három rabot visznek kivégzésre. Behívják az elsőt, kérdezik: -Na, mit választ, kötél, golyó, vagy villamosszék? Hát a golyót nem szeretné, a villamosszéket sem, legyen a kötél. Kivégzik. Bemegy a következő, megkérdik tőle melyiket választja. A kötéltől írtózik, a golyót nem szeretné, hát akkor legyen a villamosszék. Közlik vele, hogy nagy szerencséje van, a villamosszék elromlott, maga szabad. Megy a harmadik, de közben odasúgja a fülébe az előző, hogy: "A villamosszék elromlott!!!" Beér a harmadik, megkérdik őt is. Ezt feleli: -Hát, a kötéltől írtózok, a villamosszék elromlott, úgyhogy golyó.

    [DEMO] Duó

    Hír | 2003.09.22 19:35

    Egyszerűen nem akar megtorpanni az őszi demó áradat (gondolom ezt senki sem sajnálja). Most újabb 2 játékkal ismerkedhetünk meg közelebbről. Lássuk őket, szépen, sorban:

  • Aki régebben a német nyelvűsége miatt nem szedte le, de ki szerette volna próbálni, most jött el az ideje. Hiszen megérkezett a KnightShift teljesen angolul beszélő demója, melyet itt találtok.
  • A Shrapnel Games oldaláról, mától letölthető a Space Empires: StarFury (kategóriáját tekintve sci-fi akció/RPG) 1.0-ás változata.

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)