A Microsoft beszél...
A GameSpot leült Dean Lesterrel, hogy kifaggassák a Microsoft jövőbeli terveiről. A kulcsszavak az egységesítés és az egyszerűsítés.
A GameSpot leült Dean Lesterrel, hogy kifaggassák a Microsoft jövőbeli terveiről. A kulcsszavak az egységesítés és az egyszerűsítés.
Ok, tisztában vagyok azzal, hogy már szinte minden élő ember végigvitte a Doom 3-mat. DE! BIZTOS van olyan játékos is, akinek még nm volt módja rátenni a kezét. Most átcitáltam lokálba a demóját, mely már délelőtt kijött, csak nem voltam benne biztos, hogy hivatalos. A GameSpot oldalán kint volt egy ideig, aztán leszedték a képét (bár a link továbbra is megmaradt). Mindegy, itt a fájlocska. Új pályát ugyan nem tartogat, de aki akarja, töltse le.
A GameSpot írói elsőként szereztek részletesebb információt az Ubisoft partnercégétől, a Gamelofttól a Might and Magiccel kapcsolatban, amit mobiltelefonra fejelsztenek. A tiszteletet parancsoló múlttal rendelkező játéksorozat Ubisofthoz kerülése után tehát nem a tizedik rész lesz az első folytatása a szériának, hanem a Might and Magic Mobile. Egy biztos: sokkalta kellemesebb lesz majd ezzel játszani a telefonon (még ha a grafikai megoldások és időtartam miatt némely készülékek esetében akkugyilkosként lép majd fel az RPG), mint a "kígyóssal". Részletekért erre tessék...
Részemről már egy ideje nem hiszem el, hogy valaha is elkészül a Duke Nukem Forever. Egyetlen okom van ezt feltételezni. Nincs az az élő kiadó, aki hét éves csúszást engedne, bármilyen játékról legyen is szó. Ha világsiker is lenne (ami persze nem kizárt), akkor sem tudná visszahozni a rá fektetett pénzösszeget. Ma azonban olvastam egy fórum bejegyzést, melyet ugyan szintén nem veszek be 100%-osan, talán az egyetlen értelmes magyarázata, miért késik ennyit a játék (ha egyáltalán még készül). Egy emberke elmondása szerint a hadsereg felkereste annó a 3DRealms csapatát, és felkérték, hogy minden eddiginél élethűbb játékot kreáljon az idegenek támadásáról. Nem számít mikor készül el a játék, csak tökéletesen élethű legyen (nem feltétlenül grafikailag, inkább maga a világ legyen kiváló). Mintegy élethű szimulációt akartak kapni egy esetleges, valóságban is megtörténhető idegen támadásról. Ez a bizonyos emberke nagyon hisz a mondókájában, és bár ő az egyetlen, a GameSpot is csak azért mondja, hogy szerintük nem igaz, mert nem szeretnék, hogy a titkosszolgálat ellátogasson hozzájuk :) Akinek van ideje, szerintem olvassa el. Erre tessék.
Nem, nem egy újabb megjelenési dátummal próbállak elringatni titeket. Csupán egy, ténylegesen hivatalos szájból érkező infót kívánok megosztani mindenkivel. Doug Lombardi a Valve-tól azt mondta, hogy szeptember 15-ig egy RC (release candidate) változatú Half-Life 2-t el akarnak küldeni a Vivendinek. Ha a kiadó ebben nem talál már kivetnivalót, hivatalosan is bejelenthetik a GOLD státuszt. Namármost. A bibi ott van, hogy a Vivendi még a Valve-nak sem árulja el, hogy mikor szeretné kiadni a stuffot. Egyébiránt, ha csak szeptember 15-én küldik el ezt a változatot a kiadónak, az október 1-ei megjelenésről lemondhatunk...
Megérkezett az első videó a régóta várt GTA: San Andreas-ból. Igen, CJ végre a monitorjainkon is megjelenik! Figyelem: a videó elég rossz minőségű, tipikus "mozirip"-es. Szóval csak finoman a kritikával. Elkeseredni azonban nem kell, ugyanez a videó megtalálható jobb minőségben itt, valamint a GameSpot is igérte mára. Amíg leér, nézzétek meg a tegnap jött új képeket is! (Thanks Toto) BONCSAD TŐCCCSED!!! Update: végre elérhető a jobb minőségű változat is a Fileplaneten. A letöltéshez mindenképp szükséges egy ingyenes regisztrációs folyamaton végigmenni. (Thanks GameCenter s.r.o) Update 2: Ha netán mégse szeretnétek össze-vissza regisztrálni, újabb alternatívát mondok: GameCenter s.r.o. Hajrá! Update 3: Végre elérhető lokálban is a "jó minőségű" verzió. Alant a link :)
Bár elméletileg már elég erősen közeledik a Half-Life 2 megjelenése, úgy tűnik ismét történt egy kis baki a Valve részéről. A napokban megjelent CS: Source BETA változata ugyanis, a jelek szerint tartalmazta a HL2 teljes történeti leírását. Ha ezt valaki megtalálja és elolvassa, minden meglepit megtudhat a játékról. Szerintem mostmár bírjátok ki, nem érdemes elrontani a játékélményt.
Napvilágot látott, hogy mely előadók mely zeneszámai fogják ékesíteni a FIFA 2005 főmenüjének és játék közbeni akción kívülségének szépségét. Egy pár darab példa az összesen 38 számot magában rejtő, októberben megjelenni készülő sportjátékban szereplő dalokról, előadókról:
Újabb képek bukkantak elő mindenki kedvenc GTA-jának várva-várt folytatásából, a GTA: San Andreas-ról. Látszik, hogy a Rockstar rendkívül nagyot alkot ezúttal (is). A képeket megtaláljátok itt. (Thanks Bereet)
Információk láttak napvilágot a Tokyo Game Showról. A japán fővárosban szeptember 24-26. között megrendezendő TGS-ről most végre mindenki többet tudhat meg. Például azt, hogy az eddig regisztrált 42 kiadó mely - összesen - 82 játékát fogja PC-s platformra mutogatni. Minden további érdekességet, számadatot itt találtok.
Az Atari és a Liquid információk részletes tárházát borította a közönségre. Ugyanis a D&D RTS, a Dragonshard most bemutatkozott, mi lesz ő, hogy lesz ő, mit is fog tartalmazni. A War of the Ring fejlesztője először úgy néz ki, hogy 2005. nyarára fejezi be a munkálatokat. Nagyon szépen hangzik, amiket az Atari még elárult, többek közt az első feladatokról, lényekről a játékban. Itt megleshettek minden további érdekességet.
Újabb GameSpot iromány, újabb GTA: San Andreas gyönyörök. Nem tudom miért, de valahogy úgy érzem, hogy az újabb epizód sem lesz annyira uncsi :) Kár, hogy szegény Rockstar-t mindig "izélgatják" valamivel, legutóbb ugyebár a Manhunt miatt kapott egy kis "dádát". Nade, amíg vannak, addig alkotnak...
A GameSpot arcú emberségek egy újabb videót kreáltak a Counter Strike: Source című... hmmm, folytatásból :) Megszólal maga a nagy Doug Lombardi is, és természetesen elég sok új játék közbeni eseményt leshettek meg. Sajnos nem a legjobb minőség, dehát ugye: ki a kicsit nem becsüli...
Rendben, számomra nem csak a Brothers in Arms jelenti a jó játék szintet. Legalább annyira várom a Call of Duty kiegészítését is. Miért érzem, hogy ezzel nem vagyok egyedül? :D A legújabb szemelvények az aktuális ingém események engednek bepillantás. Imhol:
Update: Hát, úgy látszik, a CoD: UO sem hagyja magát. drobee barátunk üzeni mindenkinek, hogy akinek a képek nem elegendőek, az megtekinthet nem kevesebb, mint nyolc animot a játékból. Sajna a videókat lokálba nem tölthetjük, de aki nagyon szeretné látni őket, az látogasson el erre az oldalra.Az ázsiai piacon erősítéseket tesz bástyaként maga alá a Sone Online Entertainment. Ők és a Gamania Digital Entertainment mindketten szoftver fejlesztők-és kiadók, nemrég pedig bejelentették, hogy együttműködés alakult ki közöttük. A megállapodás értelmében a SOE-t segítik új portékájának, az EverQuest 2-nek terjesztésében, főleg a kelet-ázsiai régiókban. Thanks GameSpot.
A GameSpot csapata újabb infókat fedett fel a GTA folytatásáról. Ezúttal nem "csupán" arra kell majd figyelni, hogy küldetéseinket a lehető legprecízebb nódon végezzük el. A virtuális világban történő minden egyes csemegézésnek megvan az ára. Adott esetben igen komolyan el is hízhatunk. Ez persze nehezíti a teljesítőképességünket is. Imhol néhány új kép, a teljes cikket pedig itt találjátok.
A minap tartott EA rendezvényre a dráááága jó GameSpot-os csókáknak sikerült becsempészni néhány rejtett kamerát! Igen ügyesen felvettek néhány szépséges jelenetet a Battlefield 2-ből, illetőleg másik nagy kedvencemről, a Need for Speed: Underground 2-ről. Gondoltam nem ellenzitek, ha ezeket most megosztom veletek... imhol valának:
Kedves egybegyültek, tisztelt vendégeim. Kérem kössék be biztonsági öveiket, engedjék el magukat, és adják át magukat az élvezeteknek! Megkezdődött vala a Doom 3 igazi őrülete, hiszen előbukkant a legelső magazin scan (illetve ennek mindjárt két verziója), mely a legújabb PC Gamer borítóját mutatja. A világ első Doom 3 bemutatója született meg, és a szerencsés előfizetők máris mindent tudnak amit kell. Bár magát a magazin oldalakat nem scannelhetem be nektek :) azért néhány érdekességet elárulok! A tesztelő nem kevesebb, mint 94%-ot adományozott a játéknak, ami nem semmi. A gépigényről a következőket lehet tudni (legalábbis amit a PC Gamer emberkéi ajánlanak):
Nos, ha úgy vesszük igen. A The Sims 2-nek a tervek szerint lesz egy alap CD-s változata, azonban egy sokkal több extrával ellátott DVD-s kiadás is megjelenik majd. Ezek között többféle fejlesztői interjút, "Így készítsd a saját Sims 2 filmedet" oktatófilm, különféle minijátékok, és még sorolhatnám. A jelek szerint már az első kiadással hatalmasat akarnak robbantani az EA emberkéi, és biztos vagyok abban is, hogy legalább az elkövetkezendő 7 kiegészítő anyaga már a fejükben van :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)