Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 208

[MOZi] Revolver

Hír | 2005.05.26 18:24

Guy Ritchie, az angol rendező végre egy újabb filmen dolgozik, mely a találó Revolver címet kapta. A Comingsoon.net jóvoltából végre előkerült a film teaser-e, amiben több ólmot láthatunk, mint párbeszédet:) Ezzel egy időben beindult a teaser weboldal is, melyen egyelőre csak maga az előzetes érhető el. Erre parancsolj!

Pacific Fighters: Bonzai! GOLD

Hír | 2005.05.10 22:37

Tök LOL, hogy most jelentették be a Pacific Fighters új kiegészítőjét, a Bonzai!-t, de a bejelentés nem csak magát a játékot, hanem annak elkészültét is tudatja velünk. Az alkotásról annyit, hogy a repülőké a főszerep, azokkal kell támadnunk, védenünk, amerikai, ausztráliai vagy japán oldalon. Több, mint 100 multis és 320 "normál" küldetés vár majd ránk hamarosan.

Serious Sam II hivatalosan

Hír | 2005.04.20 18:42

Ugyan már a tavalyi E3-ról is került ki Serius Sam II videó, a 2K Games csak ma jelentette be hivatalosan, hogy a játék már egy ideje készülget. Részleteket a júniusi Coputer Games Magazin-ból lehet megtudni, amit május elejétől árusítanak. Addig is mindenki érje be annyival, hogy elméletileg idén év végén már a kezünk közé kerül a stuff.

The Fall: Last Days of Gaia GOLD

Hír | 2005.04.15 23:31

Elkészült a The Fall: Last Days of Gaia, ami egy 3D-s posztmodern szerepjáték, mely 2083-ban játszódik. Az emberiség a kihalás szélére került, a mi feladatunk pedig egyszerűen megmenekülni. A játék egyébként német nyelven már megjelent, az angol változat április végétől lesz kapható. Oroszországban viszont csak májustól. Szegények...

Letölthető a Vietcong: Red Dawn

Hír | 2005.03.21 08:57

A közelmúltban adtunk hírt egy új Vietcong kiegészítésről, a Red Dawn-ról. Noha a korábbi infók szerint csak március 25-től kerülhetett volna fel a netre, várható volt, hogy még ez előtt hozzáférhető lesz. A csomag tehát megérkezett, valamivel több, mint 300 mega, és innen bármikor letöltheted. Ismétlés a tudás anyja... a pakk tartalma: co-operatív kampány, új multi és single pálya, AI botok multiplayer játékhoz, és friss főcím zene. Akit érdekel, töltse ezerrel!

[MOVIE] Vivisector

Hír | 2005.02.24 20:49

Egy, azaz egy darabka friss mozgókép érkezett a Vivisector: The Beast Within-ből. Nos, mindent elmondhatunk erről, csak azt nem, hogy a mozi sokatmondó. Lényegében csak egy esetlenül megkomponált összeállításról van szó - jön egy ilyen állat, aztán kap az arcába és kb. ennyi. Azért megnézhetitek, lévén csak másfél mega, de ne várjatok sokat tőle - ennél jobb videót is kiadhattak volna róla...

Myst V képek

Hír | 2005.01.13 09:56

A minap derült ki, hogy a Ubi Soft még mindig bízik a Myst sorozat sikerében, lévén egy újabb epizódot jelentettek be. Noha az alcíme (End of Ages) kissé vészjósló a sorozat további epizódjait illetően, lehet, hogy csak marketing fogásról van szó. Mindegy, a lényeg, hogy időközben befutott egy ingém és néhány kézzel rajzolt képecske. Alant találhatóak, fogyasszátok egészséggel. Ja, még annyit, hogy a hivatalos jelentés szerint itt a játék hivatalos oldala... a sors fintora, hogy még nem működik.

B&W2 - bárcsak már kész lenne...

Hír | 2005.01.06 18:50

Újabb, iszonyat komolyságok futottak be a Lionhead Studios általam legjobban várt, friss fejlesztéséből. A Black & White első része önmagában is korszakalkotó volt, és amit eddig láthattunk a tényleges második részből (lévén ez ugyebár már nem csak egy kiegészítő), bizony komoly kedvet érzek a végigvitelére. Sajna azonban még mindig nem árulja el a csapat, mikorra tervezeik a befejezést :( Addig tessék gyönyörködni!

Gothic III hivatalosan

Hír | 2004.12.14 23:33

Bár eddig is nyilvánvaló volt, hogy készül, a JoWood még csak ma jelentette be hivatalosan, hogy készül a Gothic III. A Piranha Bytes sikeres third-person szerepjáték sorozatának új tagja még rendesen várat magára, de hamarosan megindul majd médiaáradat. Azt még valahogy bírjátok ki :)

PSP leírás @ 576.hu

Hír | 2004.12.14 10:16

Az 576 csapatának ezeréves tagja, Martin mester abban a szerencsés helyzetben volt, hogy ellátogathatott Londonba, hogy megskubizza a Sony legújabb gyermekét, a sokakat felcsigázó PSP-t. Tegnap este publikálta irományát, melyből nemcsak magáról a gépről, személyes tapasztalatairól és az első játékokról is mesél. Szerintem érdemes elolvasni! Erre tessék (azért gondoltam, hogy ezt megosztom veletek, mert végre magyarul is olvasható az infó, nem úgy, mint más oldalakon).

Blizzard - csak keményen!

Hír | 2004.12.04 10:52

Apró érdekesség következik. Amellett, hogy a Blizzardos arcok rettentően sajnálják, hogy nem ér ide a Diablo szép hazánk kedvenc játékos magazinjába, nem ülnek a babérjaikon. Nagy kedvencem, a World of Warcraft alig két hete van a piacon. De ez idő alatt meg is történt az első visszaélés. Pár lelkes júzer ugyanis kicsit felturbózta karakterét, elsősorban a sebességet véve figyelembe. Ez ugyebár ellentmond a szabályoknak, úgyhogy bünti jár érte. Ki is lettek bannolva a srácok rendesen. Tanulság: ha egyszer, végre-valahára ideér a játék hozzánk is, ne csináljunk ilyeneket :) Bárcsak már ott tartanánk.

Doom III kiegészítő!

Hír | 2004.10.25 17:07

Öhm, ismer valaki egy Doom III nevű játékot? Csak azért kérdem, mert valami Carmack nevű ember itt kopogtat az ajtón, hogy csinálnak valamit hozzá. Nem mintha érdekelne :) Na jó, több komolyságot! Ha jól sejtem, a többségnek tetszett a Doom III. Nagyjából beváltotta a hozzá fűzött reményeket, pergő akció, csili-vili, meg minden. Az iD is úgy gondolja, hogy pozitívak az eladási ráták, úgyhogy egy percig sem ül tovább a babérjain :) Készül az első (?) kiegészítő, Resurrection of Evil alcímmel, amiből azonnal látszik, hogy nem egy újabb tycoon-játékot kapunk az arcunkba :) Új szörnyek, karakterek, pályák, fegyverek (visszatér a duplacsövű!), miegymás. A többi már csak marketingszöveg, egyéb fontos infó nincs. Várjuk sok szeretettel :)

'Napot...

Hír | 2004.10.18 14:52

Szép jó napot. Élvezhetjük a viszonylag jó időt, de már csak ma és holnap, aztán megint visszatér az egyik híres-neves kiadó nevét felépítő szó magyar megfelelője. Sajnálatos módon kevésnek tűnik a friss hírek száma, azonban mára jutott egy bejelentés is.

Igazoltatás az országúton. A rendőr bepillant a megállított kocsiba: - Mire kell magának az a sok tőr? - Artista vagyok, azokkal dolgozom! - Nem hiszem. Mutasson valamit! Az artista kiveszi az autóból a tőröket és elkezdi őket a levegőbe dobálni. Arra jön egy másik kocsi, benne két haver. Megszólal a sofőr: - Micsoda mázli, hogy abbahagytam a piálást. Nézd meg, mit találtak ki a szondázás helyett!

Aranyeső reggelire

Hír | 2004.09.15 09:56

Az éjszaka folyamán két PC-s alkotás is elkészült... pontosabban csak másfél :) A Restricted Area német változata került rá az arany korongra (az angol verzióról egyelőre nincs infó). Egy akció-orientált szerepjátékról van szó, melynek megújult oldalán részletes infókat találhatsz a projektról. A Seal of Evil a német GMX Media kiadásában megjelenő mitológiai szerepjáték. Egészen pontosan október 15-én fut be a boltokba, ám addig meglesheted az oldalát itt.

Silent Hill 4 előrendelés, zenével

Hír | 2004.08.13 08:05

A szeptemberben megjelenni készülő Silent Hill 4-et -akárcsak más játékokat is- elő lehet majd rendelni. Mint azt olvashatjuk, aki előrendel, az kap majd pár exkluzív zeneszámot is a csomagba, amit más nem fog tudni begyűjteni.

Az EA Criteriont vesz

Hír | 2004.07.29 04:08

Ami nem más, mint egy kisebbfajta fejlesztőcsapat, ám van az a mondás, hogy kicsi a bors... és ez nem is ilyen egyszerű :) Szóval úgy áll, hogy a világ legnagyobb játékkiadója, az Electronic Arts megvásárolta a Criterion Software Group-ot, ami nem csak magát a fejlesztő gárdát jelenti, hanem azt a Renderware nevezetű engine-t, amit a mai napig, sőt a jövőben is jónéhány játék használ, illetve használni fog. Megemlíthetném például a Grand Theft Auto újabb részeit. Felmerül tehát a kérdés, vajon milyen sors vár az elkövetkezendő GTA játékokra? Új engine-t vesznek, vagy ezt fizetik meg továbbra is? Az EA nyilván nem adja majd borsóér' :)

[MOZi] Code 46

Hír | 2004.07.21 13:55

A nem túl távoli jövőben a világ népessége olyannyira megnövekszik, hogy ez óriási szélsőségeket szül. Rengetegen lesüllyednek és nem is nagyon élnek, csupán léteznek a peremvidékeken, míg mások, akik ügyesebbek voltak vagy csak máshova születtek, azok a modern nagyvárosokban élhetik szürke, de jómódú életüket. Mi történik akkor, ha egy ilyen jómódú férfi egy peremvidékről származó nőbe lesz szerelmes? Ráadásul nem is tud a származásáról. Nos, a Code 46 erről szól. Szerintem nagyon jó filmet lehet kihozni ebből a történetből. A főszerepben Tim Robins és Samantha Morton. Érdemes megnézni az előzetesét.

FreeYourMind

Hír | 2004.06.20 14:52

Vadvi szeretné megújult oldalát megismertetni...: A napokban frissítettem fel a régen csak Mátrixszal foglalkozó filmes oldalamat, a freeyourmindot. Mostantól minden filmről érdekes információkat találhatsz majd rajta, szóval ha van egy kis időd, kérlek nézz be, aztán ha gondolod, máskor is :) A cím: freeyourmind.fw.hu

[MOVIE] Dupla adag

Hír | 2004.06.06 19:12

Bár már délelőtt voltak videók, késő délutánra is akad némi néznivaló. Az első filmecske világszerte még mindig ki nem adott Kreed kiegészítése, a Battle For Savitar. A másik, a hazai Digital Reality fejlesztésének a D-Daynek a legújabb videója. Miért most jött ki? Mert épp most volt ennek a történelmileg meghatározó eseménynek a hatvanadik évfordulója! Mindenki töltse őket, aki csak tudja!

  • D-Day - 60th Anniversary Commemoration Update: Bár a hivatalos oldal tanúbizonysága szerint új a D-Day trailer, mégsem az :) Már láthattátok nálunk, de mivel mégiscsak ma van az esemény évfordulója, inkább marad a link.

  • Horizons próbaverzió

    Hír | 2004.04.05 15:04

    Az Atari és a Game Network kiadta a közelmúltban megjelent Horizons című MMORPG játékuk kipróbálható kliensét. Akárcsak más MMORPG játékok, ez is csak korlátozott ideig, egészen pontosan 10 napig használható. Aztán persze, ha kifizeted a rádeső részt, tovább nyomulhatsz. A kliens 1GB, és innen tudod letölteni (a GameStar májusi mellékletén is rajta lesz, ha éppen nem akarod lecibálni modemes kapcsolattal, vagy letöltéskorláttal :D).

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)