Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 2758

[MOVIE] Battlefield 2

Hír | 2004.12.20 15:23

Ígéretesen indul a téli szünet első hétköznapja. Eddig se unatkoztunk, azonban most itt van, amit mindneképp érdemes lesz megnézni. A Battlefield 2-ről beszélek, ha esetleg valakit érdekel. Arról van szó, hogy itt egy új videó ami alapjában véve nem lenne olyan elképesztő dolog, azonban az animáció meglehetősen nagyra sikeredett. Ennek ellenére megéri letölteni, hiszen bő 170 megáért cserébe 16 perces intenzív harcot láthatunk. Na, még itt vagytok? :)

[MOVIE] Duplás

Hír | 2004.12.15 20:44

Két kellemes animációval üthetjük el az este néhány percét. Az EA Games készíti a Keresztapa trilógia feldolgozását. Ebbe pillanthatunk most bele egy igen rövid ízelítő keretében:

Ez pedig egy cuki horror stuff. Jim Card ügyvéd bőrébe bújhatunk, akinek legújabb ügyfele Dr. Brown, egy fura és titokzatos figura... (Thanks jd)

[MOZi] Késik a Shrek 3

Hír | 2004.12.11 09:34

Akárcsak az első rész, a Shrek 2 is kitörő sikernek számított. Valószínűleg nem lesz ez másképp a kitünő csapat munkájának harmadik Shrek témájú alkotásánál sem. A DreamWorks bejelentette, hogy az előzetesen 2006. novemberre datált animációs film nem az ígért időpontban jelenik majd meg. A Shrek 3 tehát késni fog - egészen pontosan 2007. májusáig. Ha belegondolunk, ez azért nem holnap lesz sajnos...

[MOVIE] Act of War

Hír | 2004.12.04 09:05

Új oldalt kapott az Act of War: Direct Action. A közeljövőben játszódó geopolitikai techo-thiller weblapján új képeket, egy animációt és számos információt találhattok. Röviden nagyon sokat olvashattok és láthattok az RTS-ről a honalpon, így feltétlen érdemes elnézni, ide!

Sam & Max 2005-ben?

Hír | 2004.12.01 10:36

Ebben az évben volt néhány olyan hír, amitől robbantani tudtam volna bizonyos helyeken... Ilyen volt az is, mikor a nem kicsit nagyarcú "Lukasarc" egyszerűen leállította a Sam and Max 2 fejlesztését. Az Adventure Gamers oldalán egy igazán érdekes, ám annál titokzatosabb információ bukkant fel (természetesen, mint pletyka kezelendő). A Vampyre Story mögött álló Bad Brain Entertainment embere csak annyit mondott: "Tárgyalkatunk a Lucasarts-al, de nem mehetek bele a részletekbe. Talán ez lesz 2005 egyik nagy meglepetése. Egy játék, melyet mindannyian akartunk, de csak egy animációt kaptunk belőle". Reménykedjünk, hogy a már amúgy is majdnem teljesen kész projekt kerül újra elő...

[MOVIE] Nexus: The Jupiter Incident

Hír | 2004.11.30 12:46

Bár megjelent játékról nem igazán szoktunk animációt közölni, úgy érzem egy hazai fejlesztés esetében tehetek kivételt :) A Nexus: The Jupiter Incident-nek valószínűleg az utolsó, igen hangulatos animációjáról van szó. A kicsike valóban kicsi, szerintem töltse mindenki. Bővebb infó az űr-stratégiáról itt található.

[MOVIE] Fire Department 2

Hír | 2004.11.25 13:55

Ezek nagyon fázhatnak odakint, mégegy tüzes játék, de ezúttal nem demó, hanem csak egy 70 másodperces animáció a Fire Department 2 című szintén tűzoltós taktikai stratégiából. A német ajkú demóját már elérhetjük, annál is inkább, mert a játék némely régiókban már megjelent. De ez minket egyáltalán nem zavar...

[MOVIE] Dragonshard

Hír | 2004.11.24 20:18

Egy finom nyálcsorgatásra ösztönző Dragonshard videó futott be az elmúlt percekben. Az Atari fantasy stratégiájából in-game jeleneteket láthatunk az animációban, amely kb 13 megát nyom. Jónak ígérkezik ez a játék, ez a vidi is csak ezt bizonyítja. Erre tessék...

[MOVIE] WoW

Hír | 2004.11.22 14:42

Sajnos nem azért WoW-ozok, mert 20 játékból jöttek ki olyan videók, hogy ámulatba ejtenek. Viszont ez az egy darab azért érdekes videjó, amelyet a World of Warcraftból adtak ki. Ebben az animációban a színfalak mögé kukkanthatunk be, némi szemügyre venni valót kapva a kulisszák mögötti titkokból. Erre tessék...

[MOVIE] Armies of Exigo

Hír | 2004.11.20 19:28

Személyes kedvencemről, az Exigo-ról mutatok ezúttal 2, azaz kettő új videót. Egyetlen dolog, amit talán a hátrányok listájára írhatnánk az az, hogy mindkét animáció lehetne egy kicsit nagyobb :) A cucc élvezeti faktorán ez a tény azonban mit se változtat, lessétek meg Ti is!

[MOVIE] LotR: Battle for Middle-Earth

Hír | 2004.11.20 09:41

Ezen a viharos szombaton érkezett két említésre igencsak méltó videó. A játék, amelyet prezentálnak egy csodaszép fantasy RTS, Tolkien mester könyve alapján. Bezony, a The Battle for Middle-Earth-ről van szó, amely egyre csak közeleg. A két darab animációra nem mondható, hogy rövid, vagy tartalom nélküli. De mindenki nézze meg maga, érdemes!

[MOVIE] EverQuest 2

Hír | 2004.11.18 14:07

Új animációk láttak napvilágot az EverQuest II-vel kapcsolatosan. Ettől többet hozzátenni nem is lehet, hiszen lassacskán már mindenki inkább játszik vele, mint videókat nézeget belőle. Az első animot itt, a másodikat pedig erre találjátok.

[MOVIE] Settlers V

Hír | 2004.11.13 08:32

Kaptunk egy újabb animációt a The Settlers: Heritage of Kings című stratégiából. Ez a nemrég kiadott demóhoz pont jól jön, mert az német nyelvű, ez meg nem :) Az 50 megás videó 3 percen át mutatja a játék egyes elemeit. Thanks Vlad.

[MOVIE] PoP: Warrior Within

Hír | 2004.11.10 08:19

Nem, még mindig nincs vége a reggeli animáció dömpingnek :) Ezúttal a Prince of Persia: Warrior Within legújabb szemelvényeit adom át kedves mindannyiótoknak. A legjobb, hogy ebből is mindjárt kettőt sikerült kiadnia a dráááága Ubi Softnak. Természetesen alant máris tölthetitek az erősen KÖTELEZŐ matériát!

'Reggelt...

Hír | 2004.11.10 07:46

Napsugaras fagyosat mindenkinek! Nos, a tegnapról elmondhatjuk, hogy egészen eseménydúsan zárult. Mára az igaz, hogy a reggeli sodor visz el mindent, legalábbis ahogy eddig kinéz. Vannak animációink, demók, és minden olyasmi, ami kell a letöltő robotnak, és a mi játékos arcunknak. Máris tálalom az egészet, hogy jó étvággyal fogyaszthassátok elfele!

Sír a Nyuszika az erdö szélén. Arra ballag a medve, megsajnálja: - Miért sírsz ilyen keservesen, Nyuszika? - Mert megeröszakolt a Farkas! - Ejnye, hát ez nem volt szép töle. És mikor történt ? - Tegnapelött, tegnap, és most is éppen oda megyek.

AoE - Magyarok Istene

Hír | 2004.11.09 22:46

Újabb, eléggé büntetés gyanús képek érkeztek a hazai fejlesztésű Armies of Exigo-ból. Akárhogyis nézzük, tudnak ezek a magyar fiúk, akik az animációkészítésen kívüli dolgokhoz is értenek egy csöppet :) Feltétlenl nézzétek meg a nagyfelbontású esti ajándékokat... lesz min csodálkozni. Erre parancsoljatok:

id Software történések

Hír | 2004.11.09 08:57

Bejelentette Fred Nilsson, hogy kilép az id Software-től és visszamegy a DreamWorks Animation-höz, ahol korábban pl. a Shreken dolgozott. Mindenkit megnyugtatott, továbbra is megtalálható lesz Quake 3 multikban, valamint a QuakeConra is el fog menni. Rengeteg tapasztalatot szerzett a játékiparban, imádott az id csapatával dolgozni, de szíve mégis visszahúz az animációs filmek készítéséhez. Az első alkotás, amin dolgozni fog, az "Over the Hedge" címet viseli. Mindemellett meg kell még említeni, hogy megjelent a Doom III készítéséről és annak hátteréről szóló könyv, amit bárki megrendelhet az Amazonon, vagy a BN.com-on.

[MOZi] Cars Trailer

Hír | 2004.11.07 07:39

A Pixar animációs stúdió még mindig a Disney számára gyártja a jó kis családi filmjeit. Legutóbbi alkotásuk az itthon november 25-én bemutatásra kerülő Hihetetlen család (The Incredibles), mely kissé kiöregedett szuperhősökről szól. Legújabb témájuk azonban az autók világába kalauzol el minket valamikor jövő novemberben. Szerintem eddig ez a legkevésbé érdekes téma, talán azért, mert a főszereplők gépek. Eddig is volt rá példa, de ez a legidegenebb eddig. Na mindegy, az előzetese attól még szokás szerint poénos és döntsétek el, Nektek mennyire tetszik :)

[DEMO] Incredibles

Hír | 2004.11.04 19:54

Előkerült a Pixar legújabb animációs filmjéhez készült játék, mely hasonlóképp a The Incredibles címűet viseli. Az a legpoénosabb, hogy semmi, de semmi infó nem áll róla rendelkezésre. Így tényleg csak azt tudom mondani, próbáljátok ki... vajon milyen feladatokat találtak ki nekünk azok a drága fejlesztők :)

[MOVIE] Sun Crusher - űrbalekok

Hír | 2004.11.04 11:27

A Bad Nose Entertainment munkálkodik Sun Crusher: The Great War című játékán. Egy hybrid multiplayer akció-stratégiáról beszélünk, melyben a játékosnak egész csapatokat kell majd instrukciókkal ellátnia. A grafika nem az a "hűde" kategória, de azért elmegy. A honlapján infókat, képeket, animációkat találhattok. Utóbbiakat alant is csekkolhatjátok.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)