Nagy bejelentésre készül a Google a GDC 2019-en
Egyre közelebb férkőzik a Google a videojátékok világához. Ezzel kapcsolatban a következő hónapra is vannak terveik.
Egyre közelebb férkőzik a Google a videojátékok világához. Ezzel kapcsolatban a következő hónapra is vannak terveik.
A Backblaze felhőszolgáltató kifejezetten otthoni használatra tervezett merevlemezeket használ, ráadásul sokat és extrém körülmények között. Minden évben meg is mutatja, hogyan teljesítenek, mutatjuk mi is.
Újratervezett GAMING és ARMOR videokártyákkal készül a GeForce GTX 1660 Ti startjára az MSI.
Módosították az európai szerzői jogi szabályozásokat: így is szigorú lesz, de a nettó marhaságokat végre kiirtották a tervezetből.
Az eredeti tervekkel ellentétben választható teljes játékkal érkezik a magazin, a Hue mellett a Serial Cleaner, a Tempest vagy a Seraph valamelyikére csaphattok le.
A Blizzard semmilyen nagy játékot nem tervez kiadni 2019-ben.
A Respawn három fős csapatokra tervezte az Apex Legends játékmenetét, de a fájlok azt sugallják, hamarosan más felállásokban is egymásnak eshetünk.
Egy jelentés szerint az Activision átszervezési terveinek komoly ára lesz.
Bob Iger szerint se értelme, se haszna nem lenne annak, ha elvennének a sikeres sorozat éléből.
Mesélt egy kicsit 2019-es terveiről az Electronic Arts.
Bár az alapvető indok természetesen az, hogy így is egyre többbeket tudjon bevonzani a különféle appok használatába, Zuck az SMS megújításával, titkosítással, adatvédelemmel reklámozza a tervet.
Az eredeti tervek szerint a hónap elején jelent volna meg a játék, de a fejlesztőknek kell még egy kis idő.
A Riot Games elárulta a terveiket a 2019-es e-sport szezonra, és a részletekbe is belementek a szezonközépi bajnokság kapcsán.
Elvileg újratervezett kezelőfelülettel érkezik a Windows Lite operációs rendszer, ami a ChromeOS riválisa lesz.
A Capcom jelenleg más platformokra fókuszál, és továbbra sem tervezi kiadni a felújított játékot a hibrid masinára.
Mark Zuckerbergnek az a jelenlegi terve, hogy az összes népszerű szolgáltatását egyetlen termékben egyesíti a jövőben. Ez persze nem jelenti azt, hogy eltűnik az Instagram vagy a WhatsApp.
A Bandai Namco tegnap bejelentette, hogy mikor folytatják a félbemaradt tesztidőszakot. A tervezett 2 nap helyett hármat kapunk.
A hírek szerint a vállalat azt szeretné, hogy a folytatáson is az első rész rendezője dolgozzon.
Az Epic Games egy új frissítéssel tervezi bevezetni az újdonságot, aminek köszönhetően sokkal átláthatóbbak lesznek a lootot tartalmazó lámák egy része.
Tavaly még áprilisi startról volt szó, de úgy néz ki, hogy a srácok előbb látnak munkához.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)