Napi képömleny!
Miután Szenegál aranygóllal továbbjutott, úgy döntöttem, körülnézek kicsit a neten, hátha találok némi értelmes játékhírt. Kezdjük mindjárt a képecskékkel:
Miután Szenegál aranygóllal továbbjutott, úgy döntöttem, körülnézek kicsit a neten, hátha találok némi értelmes játékhírt. Kezdjük mindjárt a képecskékkel:
Néhány újabb gyöngyszem ezen a szép reggelen...Jó csemegézést mindenkinek!
Ma, az Xbox játékok képei kerültek előtérbe, de azért a PC-s alkotások sem maradhattak ki...
Az UBI SOFT is bejelentett néhány játékot azok közül, melyeket biztosan bemutatnak az idei E3-on, alig három hét mulva Los Angelesben. A jelek szerint jelen lesz a Ghost Recon, a Tarzan, egy új Rayman program (valószínüleg a Rayman M, mely a játék multiplayer változata), a MYST III: Exile, valamint a Batman: Vengeance. A cég ezen kívül még több olyan játékot is a nyílvánosság elé tár, melyek eddig még nem voltak láthatóak... A US E3-as oldalát itt találhatjátok meg, melyen legelőször május 17-én találhattok majd információt a játékokról.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)