Három videó érkezett az elmúlt néhány órában. Az első legyen a Condemned: Criminal Origins című psycho-FPS. Folytassuk a sort a Dragonsharddal, amely tudvalevőleg fantasy stratégia, és zárjuk a The Matrix: Path of Neo-val. Utóbbit iecsnek köszönjétek.
Egy kis tesztvezetésre invitálnék minden érdeklődőt. Megjelent a S.C.A.R. - Squadra Corse Alfa Romeo kipróbálható verziója, amelyben Alfa Romeókkal nyomulhatunk. A demó esetében ez a valenciai pályában, valamint a három közül az egyik verdában merül ki, két játékmód keretében. A 192 megás fájlt itt találjátok.
Valentine barátom az Action Forms csapatából épp ezekben a percekben küldött három teljesen új képet készülő játékukból, a már többször elhalasztott Vivisector: Beast Inside-ból. A játékban egy olyan világba kerülünk, ahol különféle génmanipulációk révén állatokat ötvöztek emberekkel, és igen különleges fajok jöttek létre. FPS megszállottaknak mindenképpen érdekes lesz, főleg akkor, ha szeretted az egykori SoF2-ben is alkalmazott "szétgyaklak atomjaidra" stílust. Ja, és még jól is néz ki :) Imhol:
Szép jó reggelt mindenkinek! Na, mivel is kezdjem a napot? Talán azzal, hogy ma van február 15-e, a felsőoktatási felvételipapírok leadásának határideje, úgyhogy kiteszek párat, és rohanok a postára :) Mellesleg tegnap meg Valentin-nap volt, erről azt hiszem elfeledkeztem, dehát Ti biztosan nem. Aki esetleg igen, az meg pótolja be a mai nap folyamán. Lássuk, mi jut nekünk mára.
| Tanár: - Petike, te már megint elkéstél! Mi ennek az oka? - Tanár úr, a közlekedési táblák! - Na ne nevettess már! Hogy lehetne a késés oka egy tábla? - Úgy, hogy ki volt rá írva: "Vigyázat, iskola! Lassítson!" |
| Agresszív kismalac ül a fűben a folyó mellett és nyárson sütögeti az aranyhalat. Egyszercsak megjelenik a tündér és fejét fogva mondja: - Dehát mit csinálsz??? Kívánhattál volna hármat! Mire az agresszív kismalac egy vállrándítás után: - Megvolt.... |
Közeledik Valentin napja, amit sok ember már nagyon vár. Általában ilyenkor szoktunk nagyon kedvesek lenni a barátnőkkel, illetve fordítva. Hogy az "ünnep" fényét még jobban felemelje, a Cryptic Studios 14 napos ingyenes játékidővel kedveskedik a City of Heroes nevezetű szuperhősös MMORPG-jéhez. További részletekért ide.
Elkészült a sokak által régóta várt stratégiai játék, a Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth, amiről ugye tudvalevő, hogy a Tolkien által teremtett világban játszódik és felhasználja a regénytrilógiából készült filmek egyes elemeit is. Úgyhogy kalandorok és stratégák, felkészülni! Indul a Csata Középföldéért!! Thanks Adam from SpyNEWS.
Újabb infómorzsák keringenek a neten a Far Cry megfilmesítéséhez kötődően. Egyrészt a sztori, mely szerint Jack Carver egy volt zsaru, aki a Mikronéz szigetvilágon tölti békés éveit, azzal hogy túristákat szállít egyik szigetről a másikra. Egy napon aztán egy fiatal újságíró csaj útjuk során fogságba esik pár zsoldos által, akik valami laboratóriumot őriznek egy szigeten. Hopp, ismerős? :) Naugye. Ami fontosabb talán, az a frissiben elárult szereposztás. Nos, az újságíró Valerie-t egy bizonyos Naomi Watts (A Kör) alakítja, Jack Carver szerepében pedig Dwayne 'The Rock' Johnson-t üdvözölhetjük. Számomra érdekes, hogy The Rock egyszerre két nagy FPS durranás (Doom III, Far Cry) alapján készült filmben is játszik.
Az Exclusion Zone emberkéi készítettek néhány panoráma képet a már korábban előkerült STALKER screenshotokból. Érdemes őket megszemlélni, bár tudvalevő, hogy egy játszható verziónak mindenki sokkal jobban örülne :) Érdeklődőknek erre tessék.
Durva mennyiségű és ráadásul elég jó minőségű anyag gyűlt össze így az éjjel. Már ami a mozielőzeteseket illeti :) Mindenféle további felvezető nélkül kezdjük is a listát.
Köszöntök mindenkit ezen az utálatos napon, melyen még a Nap se süt, már megint. Ha már ennyit esik az eső, legalább lennénk angol-földön, ott jobbak a körülmények :) A hétvégén - néhányunk legnagyobb örömére - sok-sok motorsportban megmérkőztek egymással a világbajnoki címre törő versenyzők. Reméljük, hogy az SCi-sek Új-Zélandon, a Simbinesek Valenciában és az őszintén szólva hirtelen fogalmam sincs kik a Dél-Afrikai Nagydíjon, a Moto GP-n tartózkodtak. Készítsétek az ásót, a következő hírben előásunk egy antik darabot!
| Bíró a vádlott feleségnek: - Nem tagadja, hogy ön lelőtte a férjét, miközben az meccset nézett? - Nem. - És mik voltak a férje utolsó szavai? - Lőj már! Lőj már, te béna! |
Na, nehéz szülés volt, de végülis csak elkészült :) A mai napot választottam arra, hogy nekiülök, és befejezem az általatok küldött cikkek megjelenítésének oldalát :) Jelentem KÉSZ :D A programozgatás mellett annyi időm maradt, hogy az első hat cikket ellenőriztem. Ne aggódjon senki, minden felvett cikk megvan, egy részük hamarosan kikerül, a többiek pedig intrukciókat kapnak majd, hogy miért nem. A mai szösszeneteket a következő vállalkozó lelkű cikkíróknak köszönjük:
A Blizzard népszeretését bizonyító tettei folytatódnak. Valentín nap alkalmából a játékos sereg egy Warcraft 3: Reign of Chaos pályával lehet gazdagabb... A Heart to Heart című pálya egyszerre négy harcos számára teszi lehetővé a viaskodást. Az orc harcos és szeretett kedvesének elhalálozási helyén folyó küzeldelmet aki szeretné megprószkálni, az erre kattanjon!
Valentin napi ajándékként kedveskedett némileg a Larian Studios, akik napjaikat a Beyond Divinity fejlesztésével töltögetik. A játékos egy kis manó vezet kalandjai során, feladatunk, hogy elcsípjük szívünk választottját :) Najó, nem egy Doom 3, de szerintem jópofa, és alkalomhoz illő. Innen máris letölthetitek.
Üdvözlök minden kedves olvasót, ezen a hűvös, de ünnepi napon. Ma a Bálintok és a Valentinok ünneplik a névnapjukat. Nem csak az ilyen nevű rokonokat, ismerősöket kell megköszönteni - minden, arra szerintünk érdemes emberrel éreztessük, hogy szeretjük. Napközben sem várható felmelegedés, havazás és ónos eső is erősen valószínű, úgyhogy csak óvatosan vezessetek, vagy inkább maradjatok velünk, mert érdemes :). Szerintem már sokunknak elege van a télből... Thanks: Vicclap.hu.
Szép napot mindenkinek! Az utóbbi napokban többen kérdeztétek (legalábbis azoktól tudom, akik levele átjutott a MyDoom vírus elleni tűzfalunkon), hogy körülbelül mikor is lesz új skin. Nos, egyidejűleg többen is dolgozom, csak némi változtatásra szorult az alap elgondolás. Miközben én változtatok itten a dolgokon, remélhetőleg ti nem vesztek észre semmit :) Kicsit még le akarom egyszerűsíteni a dolgokat, hogy mikorra hozzájuthattok a GameStar Kit-hez, nektek is egyszerűbé váljék az új skinek megalkotása. Nos, a küllemekről mára ennyit, lássuk a reggeli híreket. A mai napon pediglen nem egy viccel, hanem egy poénos linkkel szolgálunk, melyet CartM ururnk küldött be mihozzánk. Ha ide klikkelsz, megtudhatod, hogy kiszemelt párod mennyire illik tehozzád :) Valentin nap közeledtével éppen kapóra jött :D
Azt eddig is lehetett tudni, hogy a Running With Scissors munkatársai jó arcok, de hogy ennyire! Hirdettek egy kis Valentin napi versenyt, amolyan Postal módra. Ahhoz, hogy nevezhess, el kell küldened nekik egy levelet a contest@gopostal.com címre, melyben kifejted miért pont a te ex barátnőd/barátod a világ leggonoszabb embere. Amennyiben nyersz, tiéd a díj: Gary Coleman felhívja az exedet, és "szállítja neki a jól megérdemelt, dühvel teli büntetést". Siessetek, hiszen Február 14. a határidő!
Hihetetlen ez a szombat. Bejelentések, bejelentések hátán... Jelen esetünkben az Unrivaled Entertainment aktuális fejlesztéséről számolhatunk be. A Time Strike egy érdekesnek induló akciójáték leszen. A játékos a különféle dimenziókban összeszedett javakkal gazdálkodhat, ezekből készíthet magának fegyvert és veheti fel a harcot az ellennel. Lesznek nagyobb, csak online összecsapások is, ahol mindenki megmutathatja mire is képes. A honlapján ugyan még nincsenek játék közbeni képek, de bővebb infót azért találhatsz róla. Thanks Mike.
A Koch Media a mai napon már a Singles elkészültét jelentette. Ez csak azért érdekes, mert az elmúlt hetekben szó sem volt arról, hogy ennyire előrehaladottak a fejlesztések. Bár érthető a dolog, hiszen a játék pontosan Valentin napon fog a boltokba kerülni, vagyis február 14-én. A játékban a Sims-hez hasonlóan életünket kell egyengetnünk, ám attól eltérően, a Singles-ben sztárokat nevelgethetünk. A legvonzóbb tulajdonsága a játékosok számára azonban mégis az lehet, hogy jó sok erotikus jelenet részesei is lehetünk :) Bővebb infót itt találhattok.
Múúúúziká! Tessék, tessék! Ingyé' van! A párfős csapat által fejlesztett stratégiai játék hivatalos oldalára feltették a Főcímet, valamint az első küldi aláfestő zenéjét. Kicsit bővebben olvashatsz eme alkotásról itt, ám az új információnak számít, hogy a publikus demót pontosan Valentin-napon, vagyis február 14-én szeretnék kiadni. Időközben belehallgatván a zenébe, egy dolog jut eszembe: jó munkához nem csak idő, hanem pénz is kell... szóval szódával :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)