Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 156

[MOZi] Live Free or Die Hard új trailer

Hír | 2007.04.04 14:06

Idén nyáron, a nyúzott, folyton összekoszolt fehér trikót viselő szuperzsaru, John McClane ismét visszatér a vászonra, hogy megmentse a világot, azaz az Egyesült Államokat. A napokban egy új trailer is napvilágot látott, amit akár HD minőségben is megtekinthetünk.

[MOVIE] Melbourne Cup Challenge

Hír | 2006.08.12 15:45

Megérkezett a Melbourne Cup Challenge első videója is, melyben szintén egy 3D-s lóversenyt köszönthetünk. Jelenleg a játék filmbetéteit tekinthetjük meg valamivel kevesebb, mint fél percben. A videót innen cibálhatjátok.

Miért veszi meg az AMD az ATI-t?

Hír | 2006.07.28 12:22

Ezen a héten jelentette be szándékát az ATI felvásárlására az AMD. Az IDG hírszolgálata Thomas M. McCoyt, a cég alelnökét kérdezte arról, hogy mire jó mindez az AMD-nek. Az alelnök úgy véli, hogy a felvásárlás révén az AMD rugalmasabb termékkínálatot tud kialakítani, például olyan platformot, amely a CPU-t, a grafikus vezérlőt és a perifériákat vezérlő lapkát is tartalmazza. A "platformban" való gondolkodás ötlete az Inteltől ered, a Centrino platform sikere nyilván komoly fejfájást okozott az AMD mobil CPU-kat fejlesztő részlegének. McCoy szerint az olyan, alacsony PC telítettségű piacok, mint Kína vagy Dél-Amerika, olcsó eszközökkel hódíthatóak meg, például olyan processzorral, amelynek a lapkája tartalmazza a grafikus vezérlőt is. (Néhány évvel ezelőtt ilyen terve az Intelnek is volt, az elképzelés szerint a lapka a perifériavezérlőkön kívül minden szükséges elemet - CPU-t, grafikus vezérlőt, memóriavezérlőt - tartalmazott volna. A tervet közvetlenül a gyártás elindítása előtt ejtették el.) Tovább >>

[MOZi] Star Wars tévésorozat készül

Hír | 2006.03.16 20:51

Beigazolódtak a korábbi pletykák: a Star Wars a továbbiakban sem törlődhet ki a fejekből, ugyanis George Lucas aláírt egy szerződést egy tévé sorozatra. A tervek szerint száz részben foglalják majd össze a harmadik és az 1977-es negyedik rész közötti időszakot. A sorozat producere, Rick McCullum a Daily Mirrornak elmondta, "nagyon izgatottak vagyunk. Épp most erősítették meg, hogy maga George Lucas írja majd a sorozat cselekményét. Azt hiszem ez az, amit minden rajongó hallani akar." Az azonban várható volt, hogy a filmekben látott színészek egyike sem lesz felfedezhető a sorozatban. Egy kivételtől eltekintve: a C3PO-t alakító Anthony Daniels megmarad, bár azt meg nem vesszük majd észre :) Egyelőre annyit tudni a történeti szálról, hogy Anakin Skywalker útját kíséri végig a másik oldalra állás folyamán, miközben birodalmát is fokozatosan kiépíti. Hogy mikor kezdődhetnek el a munkálatok, egyelőre rejtély.

Arthur and the Minimoys - játék a filmből

Hír | 2005.12.17 15:22

Az Atari egy sajtóközlemény formájában jelentette be, hogy exkluzív megállapodást kötött az EuropaCorp csoporttal, hogy a népszerű Luc Besson írásában és rendezésében készülő, és jövőre bemutatásra kerülő Arthur and the Minimoys című animációs fantasy filmből többféle platfomra játékokat fejleszt. A játék a mozihoz hasonlóan valamikor jövő év végén debütálhat. Arthur és két pajtása, Selenia és Bitamčche kalandjaiba csöppenünk, hármójuk feladata megmenteni Minimoy világát a pusztulástól.

[DEMO] Starters Orders 2

Hír | 2005.11.29 20:33

A Strategic Designs a mai napon bejelentette, hogy azok számára, akik kedvelik a lóversenyeket, most kiadták a John McCriricks Starters Orders sorozat második darabját, melyben már sokkal jobb grafikával és dinamikusabb fogadási rendszerrel élvezhetjük a lovi izgalmait. A megjelenés örömére rögtön elő is rukkoltak a fejlesztők egy demóval, amit innen ránthattok le. A megjelenéssel kapcsolatos további információkért klikk.

Spend the Night - Felnőtteknek!

Hír | 2005.09.20 09:13

Nemrég tudattuk, hogy néhány, a Disney Buena Vista Games részlegéből kivált emberke megalapította a Republik Games játékfejlesztő stúdiót és már akkor közölték velünk, hogy kizárólag felnőtteknek szóló játékokat hajlandóak fejleszteni. Most érett meg az idő első játékuk hivatalos bejelentésére. A Spend the Night címet viselő alkotás a hölgyeket célozza meg és igen komoly szexuális tartalommal rendelkezik és lényegében egy multiplayeres randizós játékról van szó. Glennis McClellan korábban is lányoknak szóló játékokat készített, de azért ez egy kicsit más kategória és nagyon boldog, hogy most komolyabb témákat lovagolhat meg. Sajnos azonban készülő játékukról többet egyelőre nem hoztak nyilvánosságra.

[MOVIE] Empire Earth 2

Hír | 2005.03.22 18:27

Kijött a sokadik trailer, a nagysikerű RTS, az Empire Earth második részéhez, melyben szinte a világtörténelem összes korszakát végigjátszhatjuk. Ebben a 28 megás, és három perces videóban egy interjút is láthattok a játék pályatervezőjével, aki nem más mint Dan McClure. Erre parancsoljatok.

[MOZi] Doom III rendezőcsere

Hír | 2004.09.10 16:06

Történt egy kis változás a Doom III mozifilmet illetően. Nem, nem kell attól tartani, hogy mégse The Rock játsza majd a főszerepet, csupán arról van szó, hogy az eredeti rendező (Enda McCallion) helyett a stúdió felkért egy Andrzej Bartkowiak nevű úriembert, legyen szíves a filmmel foglalkozni. Állítólag a váltás nem lesz kihatással a filmre, ugyanúgy október közepén kezdődnek a munkálatok. (Thanks GameGossip)

[MOZi] Doom III vászonmorzsák

Hír | 2004.08.05 14:23

Remélem senkinek nem mondok azzal újat, hogy a Doom III-ból film is készül :) Már konszeptek is jelentek meg, bár azok hitelessége megkérdőjelezhető. Az utóbbi időben igazán elszaporodtak a játékadaptációk, így hát ez sem maradhat kivétel, ám szerencsére a jogbitorló nem adja olyan könnyen bárkinek oda a zengedélyt egy film készítésére. Először úgy volt, hogy a Warner kaparintotta meg a lehetőséget, de most új hírek érkeztek. A Time magazine szerint ugyanis a jogok a Universalhoz kerültek és már idén év végén elkezdik a forgatást Prágában. A producer John Wells (Vészhelyzet) és erősen gyanús, hogy a főszerepet Dwayne “The Rock” Johnson (Walkig Tall) kapja. A rendező állítólag Enda McCallion lesz és 2005 karácsonyára szeretnének végezni a művel. (Thanks Hares)

Full Throttle zenékről...

Hír | 2003.05.02 14:29

Az AdventureGamers igen jó hírrel szolgált, a Full Throttle zenéjével kapcsolatban. Úgy tűnik, hogy a folytatás muzsikáját az a Peter McConnell alkotja, aki már sok más LucasArts játék zenei munkálataiban is részt vett. Többek között a Grim Fandango és a Day of the Tentacle is ezek közé tartozik. Vagyis előre láthatóan ismét elég jó, pergős muzsikákkal állunk szemben :D

Napi képömleny!

Hír | 2002.04.11 18:18

A mai felhozatal is elég tisztességes, bár nem éri el a tegnapi mennyiséget, de 8 játékból így is szolgálhatok képekkel:

  • Arx Fatalis az Arkane Studios sikervárományos RPG-je
  • Battlecruiser XP1 19 új screenshot a Battlecruiser kiegészítőjéből
  • Die Hard John McClane virtuális kalandjai
  • Gore belső nézetes akciójáték a 4D Rulers-től
  • Mobile Forces multiplayer-re kihegyezett shooter
  • Neverwinter Nights a BioWare forradalmian új RPG-je
  • Port Royale az Ascaron készülő stratégiája
  • Purge többjátékos akció-RPG

  • Die Hard demo

    Hír | 2002.02.08 13:20

    Ahogy ígértük, felkúszott hozzánk is a nemrégiben kijött Die Hard: Nakatomi Plaza kipróbálható verziója. Ha te is kiváncsi vagy John McClane legújabb kalandjaira, kattints ide...a fájl mérete 88,10MB.

    Napi képömleny!

    Hír | 2001.11.16 07:42

    A mai naptól kezdve az XBox alkotások képeit is megszemlélhetitek. Kezdjük három gyöngyszemmel...természetesen a PC-s játékok sosem maradhatnak el!

  • Black Moon Chronicles - a Vircom Interactive MMORPG játéka
  • Conflict: Desert Storm - csapat orientált taktikai akciójáték
  • F1 2001 [Xbox] - némi Forma 1, ahogy eddig még nem láthattuk...
  • Freedom Force - szuperhős csapatjáték az EA-tól
  • Imperium Galactica III - 3D-s űr stratégia a Philos Labs-tól
  • Knockout Kings 2002 [Xbox] - az első box X-re :)
  • Oblivion Lost - sci-fi csapatjáték a GSC Game World-től
  • Second Encounter - a második pusztítás by Croteam
  • Transworld Snowboarding [Xbox] - küldetésalapú sportjáték

  • Napi képömleny!

    Hír | 2001.07.19 09:39

    A mai nap egyik legérdekesebb szemelvénye a Robot Wars! Ti már láttatok ilyet a TV-ben? Ott aztán hatalmas móka...vajon milyen lesz a PC-s változat?

  • Die Hard - John McClane legújabb kalandjai...PC-n
  • Dreadnoughts - két új kép a Xenopi Studios készülő FPS játékából
  • Eurofighter Typhoon - vadászgép szerelmesek figyelem!
  • Ghost Recon - egy ígéretes akciójáték az Ubi Soft-tól
  • Iron Storm - a Koch Media 2002 elején megjelenő akciójátéka
  • Max Payne - egy évek óta halasztott (napokon belül megjelenő) akciójáték
  • Project Gotham - egy kis autós őrület XBox-ra
  • Robot Wars - a világszerte egyre népszerűbb élő robotháború PC-s változata

  • Age of Empires III??? - helyesbítés!

    Hír | 2001.06.18 08:26

    Néhány napja, egészen pontosan 15-e óta terjed egy hír, miszerint az Ensemble az Age of Mythology mellett dolgozik az Age of Empires III-on is, mely az Age of Discovery nevet kapta. A játék az első hírek szerint ugyanazt a 3D-s grafikus motort használja majd, mint az AoM, és valamikor 2003 elején kerül a boltokba. Röviddel a hír felröppenése után kiderűlt (Michael McCart - az Ensemble Online pletykáiért felelős embere által), hogy egy német játékmagazin félreérthető címlapja okozta a félreértést. A címlap, még azelőtt készült, mielőtt bejelentették volna az AoM-met. Szóval az már biztos, hogy egyelőre az Ensemble Studios nem dolgozik az Age of Discovery-n, csak és kizárólag az Age of Mythology fűti őket!

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)