Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 203

[MoD] CMR 04 - 2003/2004!!

Hír | 2004.04.13 12:10

HÁHÁ!!! Valaki figyel ránk... Nemrég arról beszéltünk, de jó is lenne végre egy WRC mod a Colin McRae Rally 04-hez... Erre máris nagyobb öröm ér minket ma délben a cím láttán, mint a Húsvét alatt összelocsolt pénzösszeg boldogító gondolata. Egy 113 megás csomag, mely tartalmazza a 2003-as, illetve 2004-es év anyagát, szépen beépül a CMR 04-be. Új Focus, új Lancer, új Xsara, új Impreza. A kis 206-osunk is megújúlt, az egyetlen problémám ezzel, hogy nem 307-essé. Na persze a modell adott, így be kell érnünk az átfestett drágasággal. Persze nem csak ezt rejti magában a 113 mega. Valódi nevek, új ikonok, animációk, vadiúj menü... Mi kell még? Zene? :) Azt még komponálják a PC Mozartjai, de hamarosan kapunk hozzá azt is. Sajnos a letöltés sebessége (0,72 Kbyte) arra enged következtetnem, hogy ma ezzel én már nem fogok harcolni a legjobb időkért... Azért lehet addig is próbálkozni, hátha valakinek NASA kialakítású vonala van :) Klikk!!

[MOVIE] True Crime

Hír | 2004.04.12 18:26

Ezen a szokásos laza hétfőn csak-csak befutogatnak érdekes animációk :) Ha már megszemlélted a GTR animációt, szabadíts fel egy kicsi időt, és cibáld le a True Crime két legújabb jelenetét. A third-person akciójáték egyébiránt hamarosan a boltokba kerül, szóval már nem kell túl sokat várni rá...

[MOVIE] Zuhatag

Hír | 2004.04.08 17:34

Sajnos nem újabb Half-Life 2 animációkról vagyon szó, de azért örülök, hogy mindjárt 3 alkotásból is érkezett mozgókép. Lássuk ezeket szépen, sorban. A Chaos League egy táblás játékból kialakított valós idejű sport stratégia virtuáls megvalósítása. A Soldiers: Heroes of WWII a Codemaster újszerű elgondolása s háborús játék témakörről. Végül, de nem utolsó sorban egy engine múvi, mely a még 2002-ben debütált és azóta is titokzatos Gorge Tour képességeit fitogtatja. Jó töltögetést!

EXIGO PREZENTÁCIÓ!

Hír | 2004.04.08 16:51

Épp ezekben a percekben értem haza az Armies of Exigo első, sajtó számára tartott hivatalos prezentációjáról. Hát gyerekek, az EA tudja mire kellett lecsapnia, a hazai Black Hole Games pedig egy valóban remek játékot alkot. Lássunk néhány apró tényt az előadásból (májusi számunkban részletesebb, több oldalas összefoglalót olvashattok róla):

  • 3 fajjal nyomulhatunk
  • 36 küldetés lesz a játékban, melyek 30-35 órás folyamatos élményt ígérnek
  • különleges AI, mely a kétszintű stratégiai rendszert is kiválóan lekezeli
  • minden élő organizmusnak saját árnyéka van
  • multiplayerben 12 játékos küzdhet majd egymás ellen
  • a tervezett gépigény: 1GHz CPU, 256MB RAM, GeForce 2
  • megjelenése 2004 szeptemberére várható, még ekkortájt egy játszható demó is a kezünkbe kerül
  • az első publikus animáció az E3 ideje alatt kerül fel a netre
  • előreláthatólag 2 CD lesz, de nem kizárt egy DVD-s kiadás sem a jobbminőségű animációk érdekében
  • a csapat a jövőben is együttdolgozik az EA-val, vagyis lesznek itt még érdekes projektek :)
  • ez lesz az első olyan EA játék, mely teljesen MAGYAR NYELVEN is megjelenik majd

  • Gothic 1 honosítás

    Hír | 2004.04.01 20:41

    Randal mester egy igazi ínyencséggel kedveskedett nektek. Már jó ideje dolgozott a Gothc első epizódjához készített animációk feliratozásán, és röviddel ezelőtt teljesen befejezte azokat. Akár azonnal letölthetitek tőle, vagy a mi kis szerverünkről innen. Ok, igaz, hogy nem egy mai játék, de biztos vagyok benne, hogy ezzel a fordítással sokkal élvezetesebb akár újrajátszani az egészet!

    Prezentációk a jövőből!

    Hír | 2004.04.01 08:47

    Mike mester két érdekes linket küldött az éjszaka folyamán. Talán tudjátok, talán nem, az NV40 hivatalos bemutatója e hónap 14-én lesz, az ATi új grafikus chipjei pedig a hónap végén debütálnak a nagyérdemű előtt. Hogy is kapcsolódik a hír ehhez a két dologhoz? Nos ezen az oldalon megjelentek az első NV40-es effekteket prezentáló animációk, melyek, hogy is mondjam csak... elég jók :) Ezen az oldalon pediglan az ATi képalkotásának effektekre bontott PDF állományát vadászhatjátok le. Amolyan "muszáj látni" dolgok ezek :)

    'Reggelt...

    Hír | 2004.03.24 08:37

    Napsugarast... mármint jó lenne, ha lenne :) Több dologról is említést tennék ezen szűk sorokban. Előszöris ne feledjétek, hogy ma indul be a gépezet, vagyis az a GDC 2004, melyen újabb finom dolgok derülnek majd ki a jövő játékairól. Másfelől újra szeretném felhívni a figyelmeteket arra, hogy a tegnaptól felvett letöltéseink egy egészen más szerveren vannak. Az előzőre sokan panaszkodtak, ezért váltottunk. Érdekelne a véleményetek, mert még nem véglegesen álltunk át rá. Kommentekbe várom, hogy kinek, hogy megy a letöltés. A mai animációk is az új szerverre mennek. Köszi előre is mindenki segítségét!

    - Szörnyű dolgot látok! - mondja sejtelmesen a jósnő - A kártya szerint a kedves férje pár napon belül meg fog halni. - Azt már tudom. Engem csak az érdekel, hogy felmentenek-e?

    Sacred GOLD

    Hír | 2004.03.05 08:44

    Az RPGDot szorgos csapata elcsípett egy mondatfoszlányt az Ascaron hivatalos fórumain. Elszólták magukat, mire kiderült, hogy a Sacred-nek már az angol verziója is aranylemezre került (a német változat után). Az is kiderült, hogy világszerte március 19-április közepéig mindenhol megjelenik majd. Ha olvasnál róla, képeket, vagy animációkat szemlélnél meg, feltétlenül less be ide.

    Pandora Tomorrow honlap

    Hír | 2004.02.25 09:03

    Nem is olyan rég az Ubisoft beindította a Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow honlapját. Az oldalon találhattok információkat a single és a multis ágakról is, képeket, animációkat. Helyet kaptak a leírások részben a karakterek és a fegyverek részletezései is. A játékot március 23-ára várhatjuk a boltok polcaira.

    Zoo Tycoon 2

    Hír | 2004.02.17 18:02

    Amerikában nagy port kavart a Zoo Tycoon, mert mindenki rohant a boltba megvenni. Ezen felbuzdulva a Microsoft Game Studios bejelentette, hogy készül a folytatás. Korunk követelményeihez híven, teljes 3D-ben pompázik majd. 30 különböző áltatot „költöztethetünk” be, melyeket még viccesebb animációkkal láttak el mint az elődben. Igazán ötletes új móddal is gazdagodik a gamma, méghozzá a Zoo Guest-el. Ezt elindítva látogatóként körbejárhatjuk a saját magunk által felépített állatkertet. Sajnos ez esetben sem adtak ki megjelenési dátumot.

    Breed GOLD... félig

    Hír | 2004.02.04 20:32

    Nos, a Brat Designs és a CDV olya sok halasztás után végre aranylemezre ítélték a Breed című FPS csodát. Sajna ez egyelőre csak a német változatra vonatkozik... Ez már január 23-án a boltok polcaira csüccsenék, sőt még egy SE kiadása is előbukkant. Ez utóbbi az eredeti játékot, egy 13 számos audió lemezt, és egy bonusz CD-t tartalmaz majd (animációkkal, art képekkel és sok mással). Kár, hogy az angol verzióról egy szó sem esett...

    [MOVIE] Trailer Dömper

    Hír | 2004.01.26 18:44

    Két egymástól egészen elütő stílust képviselő játékból hozott a Mikulás... vagyis a Gamer's Hell szorgos csapata animációkat. Az első legyen az ismertebbik, a Battlefield Vietnam című FPS csoda, s abból két percnyi játék közbeni mozgókép, némi holland alámondással :) Legutóbbi információk szerint március 22-én érkezik a boltokba az EA portékája. A második versenyző Atlantis Evolution néven lett anyakönyvezve, mint kalandjáték. Ebből szemlélhettek most meg egy alig egy perces trailert. Sajnos kicsit tovább kell rá várnunk, jelenlegi állás szerint őszig mindenképp.

    JA2: Urban Chaos

    Hír | 2003.12.30 08:41

    Közkézre adták az Urban Chaos, a Jagged Alliance 2 modifikációjának első publikus változatát. Tartalmaz új pályákat, NPC-ket (nem játszható karakter), animációkat meg minden egyéb jót. Megjegyzem, a mod csak az angol nyelvű változaton fut, bár nem nagy a valószínűsége, hogy más nyelvűt találtok a környéken :) A közel 200 megás cuccost innen rángassátok, s amíg leér, angolul tudó olvasóinknak figyelmébe ajánlanék egy kis leírást, meg az alapjáték hivatalos oldalát.

    [MOVIE] S.T.A.L.K.E.R.

    Hír | 2003.12.08 15:28

    IGEEEEEN :D Habár nem igazán hivatalos, új trailerek bukkantak elő, de szerintem nem sokan láttátok még. A GameSpot regisztrált tagjai valamikor még november közepén hozzájuthattak. Most, az Oblivion-Lost.com-nak köszönhetően előkerült egy link, ami ezen animációkat elérhetővé tette. Nem tudom pontosan, hogy a GameSpot leszedeti e ezeket, de amíg fent vannak, cibáljátok :D Érdemes!

  • Movie 1 - 117 MB
  • Movie 2 - 54 MB
  • Movie 3 - 75 MB
  • Movie 4 - 121 MB

  • Syberia II infók

    Hír | 2003.11.26 16:12

    Künsztler Péter, egyik kedves olvasónk tagja a Syberia II Klubnak, így kapott egy levelet a fejlesztőktől, amikben a következőkről írnak: Frissítették a játék hivatalos oldalát 6 új képpel, amik a három világ közül az első kettőbe engednek bepillantást (Frozen North és Youkol Village). Ugyanakkor elárulták, hogy a játék már a végső, tesztelési stádiumban van, a különböző részegységeken (animációk, környezet, stb.) most végzik az utolsó simításokat, aminek hála nem birták ki és elárulták: Elkezdtek munkálkodni egy publikus demón, amit hamarosan letölthetővé is tesznek! Olvasónknak köszönjük szépen az információt!

    Painkiller Fan Site Kit

    Hír | 2003.11.25 09:45

    Honlapkészítő mániákusok figyelem! Ezúttal a DreamCatcher adott ki egy szépséges csomagot, melyben a Painkiller rajongói oldal megalkotásához kaphattok némi segítséget. Mit is tartalmaz a fájlocska? Nos, renderelt és ingame képeket, pályaleírásokat, animációkat, muzsikát, sőt még háttérképeket is. Akit érdekel, kattanjon ide.

    Apple QuickTime 6.4

    Hír | 2003.10.17 09:00

    Szépen halkan befutott a legújabb Quicktime is. A 6.4-es verziót tovább finomították, csinosították. Hogy miért érdemes feltenni? Csak azért, mert egyrészt a játékanimációk majd' 30%-át csak ez tudja lejátszani, másrészről pedig a filmelőzetesek döntő többségét is csak ez a kicsike képes megnyitni. Ha érdekel, cibáld le innen. Update: Adamo szólt, hogy a QuickTime-mal egyideőben megjelent az iTunes Windows-os verziója is megjelent. Ha kiváncsi vagy rá, klikk.

    [MOVIE] Call of Duty

    Hír | 2003.09.20 09:33

    Csak, hogy ne lankadjon a lelkesedés, elárulom, hogy a Fileplanetre újabb Call of Duty videókat cuccoltak a közelmúltban. Akárhogy is vesszük, ezek gyilkos animációk. Mindenki nézze meg őket, aki csak teheti, és izguljunk a megjelenésig együtt :)

  • Jeep (33 MB)
  • Red Square (96 MB)

  • Dungeon Siege: Art Packs

    Hír | 2003.07.24 11:20

    A hivatalos Dundeon Siege siteon elérhető a DSTK Art Packs legújabb verziója. És hogy mi is ez? Ebben a pakkban megtalálható minden, ami kell ahhoz, hogy totálisan átszabjuk a játékot. Textúrák, modellek, animációk sora vár minket, ha editálásra szánjuk el magunkat.

    [MOVIE] XIII

    Hír | 2003.07.12 08:44

    Az Ubi Soft újabban jó szokásává tette, hogy hetente ad új animációkat idén ősszel (mostani állás szerint októberben) megjelenő cell-shaded grafikájú FPS játékából, a XIII-ból, mely az Unreal2 motorját használja. Ha többet akarsz róla tudni, látogass el ide.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)