Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 156

[MOZi] Constantine morzsák

Hír | 2004.08.03 22:14

Egyszer régen már írtunk a Constantine-ről. Íme a legújabb infók a fym.hu jóvoltából. A film sztárjai Keanu Reeves, Djimon Hounsou és a rendező Francis Lawrence nyilatkoztak erről a Warner Hellblazer adaptációról, amely mint tudjuk február 11-én kerül a mozikba. Röviden ecsetelték, hogy egy természetfeletti képességekkel rendelkező nyomozó (John Constantine) áll a középpontban, aki szó szerint lement pokolba és visszajöt... Ősszeáll egy szkeptikus rendőrnővel, Angela Dodsonnal (Rachel Weisz), hogy együtt nyomozzák ki a rendőrnő ikertestvérének (szintén Rachel Weisz) öngyilkosságát, amely úgy tűnik elég sok titkot rejt. Nyomozásuk a démonok és angyalok világán keresztül vezet, ami a mai Los Angeles alatt fekszik. Lawrence nyilatkozta: "Most is dolgozom, a film nagyon jól halad előre és sokat teszteltük és a tesztek nagyon jól sikerültek. De még sok effektet kell készitenünk. Még nincs zeneszerzőnk, de már dolgozunk rajta." Azonban annyit lehet tudni a filmzenéről, hogy igencsak darkos fílinget fog képviselni. "Úgy gondolom, ez a film egy különlegesség, egy unikum és szerintem a nézők díjazni fogják. Nagyon érdekes számomra azt látni, ahogy az emberekben különféle érzések keletkeznek. Tudod ha az ember megpróbál valami különlegeset csinálni, akkor fél attól, hogy az emberek esetleg nem értik meg. De én remélem, hogy meg fogják érteni és követni tudják. Nagyon sok horror elem lesz a filmben, sok ijesztő és rémisztő dolog. De ez nem egy egyszerű természetfeletti thriller, nem egy sima horrorfilm, nemcsak fantasy, hanem mindez együtt ötvözve. És ez így tényleg müködik."

'Hajnalt…

Hír | 2004.05.13 01:06

Köszöntök mindenkit az E3 második napján, ezekben az igen korai órákban. Ugyan odakint még javában sötét van, azért ne tévesszen meg senkit a látszat, ugyanis LosAngeles-ben épp javában tart a buli. A hírek, infók és képek csak úgy szállingóznak, éppen ezért ne is húzzuk tovább a dárga időt, csapjunk a lecsóba! De előtte jöjjön a reggeli, azaz a hajnali vicc.

Össze-vissza vert ember támolyog este az orvoshoz. A doki szörnyülködve így szól: - Magával mi történt ember? - Nekem jött egy hattyú! - Egy hattyú...?? - Utána elütütt egy UFO! - Hmmm, egy UFO... - Meg, megcsapott egy angyal! - Aha értem. És utána? - Utána kikapcsolták a körhintát.

'Reggelt...

Hír | 2004.04.26 06:39

Hét ágról sütő 26 celsius fokost mindenhová! Azonban tény, hogy lassan már az 50-es kánikulához közelítünk... Érdekes a dolog, június - augusztus 50, szeptember - március 5-10, április - május 20. Hát, azért nekem a "régi rendszer" efféle szempontból jobban tetszett. Hogy valakit idézzek: "A mai napon nem kizárható az esőzés, de nem is valószínű.". Mi pedig nézzük meg, hogy mi a helyzet hírek terén, ám előbb:

Össze-visszavert ember támolyog este az orvoshoz. A doki szörnyűlködve így szól: - Magával mi történt, ember? - Nekem jött egy hattyú! - Egy hattyú?!! - Utána elütött egy ufo! - Hmmm, egy ufo... - Meg megcsapott egy angyal! - Aha, értem. És utána? - Utána kikapcsolták a körhintát.

Angels vs Devils Európában is

Hír | 2004.01.28 12:41

A Schanz International Consultants elárulta, hogy az Angels vs Devils Francia-és Spanyolországba is készül. Azt, hogy hozzánk mikor és milyen úton jut el, vagy egyáltalán eljut-e még nem tudni az Enigma Software Productions termékről. A 3D-s akcióban mellesleg ki hitte volna, de angyal és ördög közül választhatunk utunk során.

Heroes 5 érdekességek

Hír | 2003.12.14 09:56

Tegnap már beszámoltunk arról, hogy készül a dolog és volt pár interjú, cikk is róla a linkeken keresztül képekkel fűszerezve, ám mára történt még valami érdekesség. A Heroic Corner ugyanis elkezdte faggatni az Ubisoft producerét, Fabrice Cambounet-et Moszkvában. A fiatalember elmondta, jelenleg nem áll szándékukban feldolgozni újra a Heroes IV-et. Sokak aggódnak a grafika miatt, hogy japán rajzfilmes, esetleg Final Fantasy-s lesz, de ezt is megcáfolta emberünk: az előző két részhez képest sokat fognak fejleszteni a grafikán, de saját elmondása szerint, ha egy Arkangyal kezében kard van, akkor az már nem túl Final Fantasy-s... Valamint elhagyta a száját egy olyan válasz is, mely szerint teljesen 3D-s lesz az ötödik rész... Gépigény terén pedig állítólagosan a mai konfigurációkon tökéletesen fog futni. Sokan érdeklődtetek a megjelenésről: erről is van infó, még pedig az, hogy körülbelül 1,5 hónapja kezdték el a munkálatokat, és csak egy a biztos: nem jövő év a megjelenést hozó dátum. A teljes interjút mellesleg itt olvashatjátok.

Hogyan szerezzünk játékokat?

Hír | 2003.10.06 17:07

Elérkezett immáron az Október hónap is. Rengeteg játék jelenik meg, és hogy megvegyük mindet rengeteg pénzre lenne szükségünk. A HomeLan Fed munkatársai összegyűjtötték a 10 legjobb módszert arra, hogyan szerezzünk meg mindet, méghozzá olcsón/ingyen. Íme: 10. Add el az összes Charlie angyalai játékot, amit tavaly vettél azért, mert úgy gondoltad Lucy Liu nagyon dögös csaj. 9. Költsd el a képviselőd kampányába fecskendezett pénzt (csak Kaliforniában). 8. Menjél el vakrandikra, kérdezd meg, hogy gazdagok-e a szülei, ha igen akkor kérj randi időpontot. 7. Viselj "Mi a játékokért dolgozunk" pólót. 6. Add el azt a kazit, amin épp Madonnával csókolózol az Entertainment Tonight-nak. 5. Légy tesztpilóta John Carmack "ember által vezetett rakéta" elnevezésű programjában. 4. Hibernáltasd magad egy évre, majd vedd meg a játékokat fél áron vagy olcsóbban. 3. Írj könyvet a jelenlegi állapotodról, és várd meg míg Oprah beteszi a könyv klubjába. 2. Győzd meg Bush elnököt, hogy "nemzetbiztonsági érdekek miatt" kell neked még több játék. 1. Két szó: EBGames munkatárs.

Mégsem szállnak az angyalok

Hír | 2003.10.03 18:02

A 3DGamers tudomást szerzett arról, hogy törölték a Tiatnium Angels elnevezésű projektet. Igazából nem is most törölték, hanem már rég, csak a fejlesztőkön kívül senki sem vette észre. A játékról sajnos nem tudok bővebben regélni, hiszen nem árult el sok mindent róla a SCI.

'Reggelt...

Hír | 2003.09.28 10:41

Szép jó reggelt mindenkinek! Így a hét utolsó napjához érve, az ember (legalábbis én) már megint bosszankodik, hogy mily hamar elszállt ez a hét is. Holnap hétfő, újra meló/suli... nem akarom én senkinek elvenni az életkedvét, szóval mindenki most nyomjon egy mosolyt :). Ma két remek hír is érkezik (annyit előzetesbe: egy adag film, és egy várva-várt demó), tehát mindenki tartson velünk. De mindenekelőtt, íme a vicc:

- Anyu! Hazudtál nekem! - mondja Pistike méltatlankodva az anyukájának. - Hazudtam? Hogyhogy? - Azt mondtad, hogy a kistestvérem egy angyal. - Ez így is van. Öcsike tényleg egy kis angyal. - Nem igaz. Kidobtam az ablakon, de nem repült.

Charlie's Angel's Demo

Hír | 2003.06.03 16:44

Lassan közeledik a Charlie angyalai - Teljes gázzal film (nálunk 2003. július 10.), amivel egy időben egy játék is meg fog jelenni, nevezetesen a Charlie's Angel's: Angel X. A mai napon kiadtak a gameből egy előzetes filmet, és két demót (egy kisebbet és egy nagyobbat) amit bárki szabadon letölthet. Ezeket a stuffokat besűrítették egy honlapra, ahova a gépigényen kívül mást nem is tettek. Az oldalt itt (pontosabban: az oldalon bal alul van egy olyan felirat, hogy: AngelX Online Game. Arra kell klikkelni, hogy megnyíljon a lap) érhetitek el.

Charlie’s Angels: Angel X

Hír | 2003.05.19 22:34

Nemsoká berobban a mozikba a Charlie Angyalainak a folytatása, mely a Full Throttle alcímet viseli. A film sikerére alapozva, a Sony Pictures Digital Networks ma bejelentette legújabb, már egy jó ideje készülő játékát, a Charlie’s Angels: Angel X-et. Ez majd a filmmel egy időben fog majd a boltok polcaira kerülni, ahonnan reményeik szerint azonnal elkapkodják az összes példányt. Megjelent pár kép is, melyek szerintem nem túl "angyaliak", de azért érdemes rájuk vetni egy pillantást. A shotokat itt találjátok meg.

BoomTown

Hír | 2003.05.14 22:53

Gondoltál már arra, hogy a régi western filmekbe miért nincsenek varázslók? Gondolom mindenki azt mondja most, hogy ilyen zagyvaságokon nem töri a fejét. A Logical Vice munkatársai viszont valószínűleg épp ezen gondolkodhattak, mikor elkezdték készíteni a legújabb játékukat mely a BoomTown névre hallgat. Ebben a gaméban egyszerre fog találkozni a varázslat és a pisztolygolyó, egy olyan vadnyugaton, mely sosem létezett. Egy 25 fős csapat egyik tagját fogjuk majd alakítani. A fegyverek terén bőséges lesz majd a választékunk, ugyanis a több mint 30 féle gyilkoló eszköz között szerepel a híres hatlövetű, de az Angyali Csont Kard is. Az biztos, hogy egy nagyon "különleges" játékot fogunk kapni, mely talán az újszerűsége miatt lesz jó.

'Napot...

Hír | 2003.04.27 18:23

Éppen két perccel ezelőtt kezdett el szakadni mifelénk az idő, nekem se kellett több, mindjárt beszaladtam a gépház alá :D Körbe is néztem, lassan este is van, és hírek még nem voltak... ezen hibát azonnal orvosolni kell! Csak tájékoztató jelleggel közlöm a kedves egybegyülteknek, hogy a GameStar JOB jelentkezés ma éjfélig tart. A 0:01 perctől beérkező leveleket automatikusan törli a rendszer (kivéve azon két emberét, akivel lebeszéltem a jogos késést). Azután már nem érdemes próbálkozni, mert nem fogom megkapni a levélkéket. Nah lássunk először is egy viccet :)

A pap becsönget egy házba. A kaputelefonon keresztül kiszól egy női hang: - Te vagy az, angyalkám? A pap mosolyogva visszaszól: - Nem egészen, de ugyanaz a cég...

Enter The Matrix Trailer

Hír | 2003.02.16 08:03

Az Infogrames őrangyala átküldte az első hivatalos Enter the Matrix Trailert! Nos, csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy mégsem annyira esetlen ez a játék, mint amilyennek az első béna képek alapján tűnt. Szóval lesz itt SZIGOR, az egyszer biztos - remélhetőleg idén májusban!!!

Késik a...

Hír | 2002.09.24 22:28

A GameSpot jelentéséből megtudtuk, hogy a késés sötét angyala ezúttal a Maxis féle SimCity 4-et vette kezelésbe... Az új megjelenési időpont 2003 januárja. Hmm... ez érdekes. Úgy tűnik, hogy a legtöbb kiadó a karácsonyi szezon utánra akarja átcsúsztatni a portékáit. Mi lehet ennek az oka? :(

Unreal 2 helyzetjelentés

Hír | 2002.08.13 18:33

A minap jelentettük, hogy egészen 2003 márciusáig csúszott az Unreal II: The Awakening megjelenése. Nos, kicsit kavarodni látszik a dolog, mivel az Infogrames kérdőrevonta a C&VG szerkesztőségét, hogy mégis honnan származnak ezek az infók. Na mindegy... lényegében arról van szó, hogy a hivatalos oldalon feltüntetett megjelenések a jelek szerint mégsem elég hivatalosak :) Biztos forrásból tudjuk (thanx Infogrames-es PR angyalka :D), hogy csupán az a helyzet, hogy most mindenki gőz erővel munkálkodik az UT 2003-on, és amíg el nem készül, kicsit áll az Unreal 2 fejlesztése. Nem kell aggódni, biztosan lesz, csak előbb be akarják fejelezni a multi-s reménysugarat!

Charlie Angyalai játékok

Hír | 2001.11.28 07:50

A UbiSoft elárulta, hogy a Sony Pictures Consumer Products-al kötött megállapodásuk szerint, mindenféle kiadási jogot megszereztek a Charlie Angyalai "körül". Ha minden igaz, akkor GameCube-ra, Game Boy Advance-re, Xbox-ra, PS2-re, és PC-re is készíthetnek ezentúl játékokat. Azt egyelőre nem mondák, hogy mire lesz az első program, de a cég annyit elárult, hogy hamarosan megtudhatjuk...

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)