Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1669

'Napot...

Hír | 2005.01.08 12:05

Kellemes szombat delet mindenkinek. Túl a 15.000-en, közel a húszhoz, hamarabb itt lesz, mintsem azt gondolnátok :). Ennek érdekében nézzük is meg, hogy mára mi jó jutott az ebéd előttre. Apropó ebéd... Aki még nem tudja mi lesz a mai áldozat, az gyorsan vágjon be valamit a fagyasztóból a sütőbe :)

Piroska odaér a nagymama házához és bemegy. - Nagymama! Miért olyan nagy a füled? - Azért, hogy jobban halljalak. - Nagymama! Miért olyan nagy a szemed? - Azért, hogy jobban lássalak. - Nagymama! Miért olyan nagy az orrod? - Azért, hogy jobban érezzem a sütemény illatát. - De nagymama! Miért olyan nagyok a fogaid? - Azért, hogy jobban meg tudjam rágni a répát, amit nekem hoztál. - De nagymama! Én nem is szoktam répát hozni neked! - Hát ez nem jött össze - mondta a Nyúl és kimászott a nagymama ágyából.

Jön az MS anti-spyware

Hír | 2005.01.05 13:53

Az alábbi infóhegyet összegezve elmondhatjuk, hogy vészesen közel van a Microsoft anti-spyware alkalmazásának publikum elé bocsátása. Bizonyos értesülések szerint az alkalmazás béta verzióját már holnap, január 6-án kiadják. Ami viszont nem szó-beszéd, hanem hivatalosan megerősített tény, az nem más, minthogy biztosan megérkezik még január havában az a lehetséges reménysugár, amely megkíméli majd a felhasználókat a spywareöktől és a felugró ablakok végtelenségétől.

!! GC 2004 BABES !!

Hír | 2005.01.02 21:45

Őőőőő, nos igen. Tudom, hogy nem szeptember eleje van, amikor ezeket a babes fotókat ki kellett volna tennem, de valahogy teljesen kimaradtak az oldalról (nem is beszélve arról, hogy a 2003-asok még egyáltalán nincsenek fent :P). Most, hogy éppen nosztalgiázni kezdem a leányzók között, feltűnt, hogy még nincsenekfent a legutóbbi Games Convention gyöngyszemei. Nos, mostmár DE :) Erre tessék.

'Napot...

Hír | 2005.01.01 10:39

Üdvözletem. Bujjék ki merre lát, ezúton kívánunk mégegyszer Boldog Új Évet mindenkinek 2005. első napján. A tegnapi kis murik után valószínűleg mindenki csak "lábadozik" még, ez érezhető is, nem akadt túl sok érdekesség, ami új lenne. Az Új Év tisztalapos első napját csodálatos, eddig nem látott hótenger díszíti. Tessék kimenni kicsit hógolyózni :)

- Az ember Ádámtól és Évátol származik - mondja a tanár. Móriczka azt mondja óra végén: - Nekem a papám azt mondta hogy a majmoktól származunk. - Igen Mórczka, de most nem rólatok van szó.

[MOVIE] Splinter Cell

Hír | 2004.12.30 11:15

Még tegnap délután futott be a legújabb videó a Splinter Cell harmadik részéről, de valahogy kimaradt az éltünkből :) Sebaj, lássuk miről is van szó. Mint tudjátok, a trilógiává avanzsáló epizódban leginkább a többjátékos dolgokra hegyezték ki az alkotást. Legfontosabb a csapatjáték, az egymás segítése, és persze a küldetés komplett teljesítése. Bár az én véleményem az, hogy egyre inkább kezdi felvenni az SC sorozat a tucat FPS szintet, úgy fest, hogy ez még elég jó lesz. A videó lokálból kaparintható meg:

'Reggelt...

Hír | 2004.12.22 08:11

Szép naposat! Bár ahogy nézem, ebből idefele nem lesz sok nap. Képzeljétek, ahogy kinéztem az ablakon, minden csupa fehér! Először azt hittem, megjött a hav, de második pillantásra (nomeg pár másodperc szemdörzsölgetés után) kiderült, hogy csak megfagyott minden. Mindenesetre királyosan néz ki. No de, nem meteorológiai szolgálat vagyunk, lássuk a mai híreket!

A tiszt sorbaállítja a katonákat: - Akinél van kés, az lépjen ki! Az egyik kilép és jelenti, hogy neki van kése. - Jól van fiam, ma este kimenőt kapsz, plusz dupla zsoldot. Másnap a tiszt újból sorbaállítja az újoncokat. - Akinél van kés, az lépjen ki! Erre mindenki egyszerre kilép. - Jól van fiaim, akkor ma mindenki megy a konyhára krumplit pucolni!

'Reggelt...LAN Party nap!

Hír | 2004.12.21 08:42

Üdv mindenkinek. A mai napon kezdetét veszi első hivatalos Lan Party-nk, az Almássy-téri szabadidő központban (viszonylag közel a Blaha lújza térhez). Még mindig vannak szabad helyek, ha gondoljátok, jöhettek gépestül - látogatókat természetesen minden mennyiségben várunk! Most gyorsan körbevizsgálom a hírtengert, vagy annak hiányát, és én is elindulok lanolni :) Písz.

- Képzeld anya, a béka kimondja a nevemet, ha benyomom a hasát! - Jól van Björk, eredj játszani!

GC 2: Új multi pályák

Hír | 2004.12.13 18:21

Három új pályát öntöttek a nyakunkba a fejlesztők (nevezetesen Massive Entertainment ) a Ground Control 2: Operation Exodus című kimondottan sikeres stratégiához. A mapokat a Ground Control mappán belül a custom_maps alkönyvtárba kell elhelyezni. Cibálom!

Word of Chaos infók

Hír | 2004.12.09 09:44

doxic mester küldte nekünk ezt a linket, mely egészen pontosan a hazai Brain Factor megújult honlapjához vezet. Jelenlegi fejlesztésük a már korábban bejelentett Word of Chaos, mely egy kaland-szerepjáték lesz valamikor 2005-ben. Némi új infóval is szolgál az oldal. Nézzük egy szemelvényt: "A 3D-s világban játszódó, több, mint 60 mellékküldetést felölelõ történet során a hõsök 300, saját életüket élő karakterrel beszélhetnek, 100 féle szörnnyel küzdhetnek, 120 féle varázslatot tanulhatnak meg mind a mágusok kódexeiből, mind a papok szféráiból, receptekből elsajátíthatják az alkímia és a herbalizmus tudományát, hogy aztán maguk készítsék el a fõzeteket. A kötetlen fejlõdésrendszer és a 36 jártasság segítségével a játékos maga döntheti el, hogy hõse félelmetes harcos, árnyakat járó tolvaj, vagy esetleg esszenciát szövõ mágiahasználó lesz-e." A teljes infohalmazt itt találhatjátok meg.

'Napot!...

Hír | 2004.11.24 14:52

Szép szeleset! Megkésve bár, de itt vagyunk. Szó mi szó, nem találni sok hírféleséget. Azért meg kell próbálni :) Amíg én körülnézek, tessék kimenni a strandra, enni egy fagyit, napozni, aztán vissza a gép elé. Imhol egy vicc, valamint egy képecske is, hogy ne legyetek elégedetlenek se :)

Két szöszi beszélget: - Jaj, rémes ez az idő. Nem elég, hogy esik az eső, de még az esernyőmet is elhagytam! - És mikor vetted észre? - Amikor a kapuban össze akartam csukni!

Chaos League a neten

Hír | 2004.11.18 14:10

Elérhető a Chaos League webről letölthető változata. Szépen hangzik a dolog, nagyon is, de sajnos fizetnünk is kell érte. Egész pontosan 30 eurót. Jó dolog viszont, hogy nem kell miatta kimozdulni a lakásból :). Itt bárki elérheti a játékot.

'Reggelt!

Hír | 2004.11.13 08:26

Nálatok is esik? Nem, itt most épp az eső. Pedig én ma még haza fogok valahogy menni! Szilvia napja van és 55 éves Whoopi Goldberg Oscar-díjas amerikai színésznő. Különösebben nem történt ma semmi érdekes, ha csak azt nem vesszük, hogy megjelent a Bloodrayne 2 demója...

A szőke sofőr a falu főutcáján csalinkázik, majd nekimegy egy fának. Tétován kiszáll az autóból, és meglát egy parasztbácsit. - Mit bámészkodik itt, tata? - szól rá ingerülten. - Azon gondolkodom, hogy áll meg, ahol nincs fa?

'Reggelt!

Hír | 2004.10.20 08:36

Halihó! Szerencsétek, hogy nem láttok... olyan szinten véresek a szemeim, hogy azt ... látni kéne :D Egyébként hogy valami számotokra is fontosról essen szó. Többen is érdeklődtetek az októberi számunk 81. oldalán található NFSU 2 bajnoksággal kapcsolatban. El szeretném mondani, hogy a részvétel teljesen ingyenes, nem kell előzetesen regisztrálni sehol, kizárólag a helyszínen lehet nevezni a rendezvény ideje alatt, ami ugyebár november 18-20. Egyéb kérdésekkel nyugodtan forduljatok Télanyóhoz!

Bolondgyerek mondja az anyjának: -Anya kimehetek cseresznyét szedni? -Kisfiam, dehát tél van. -Ja, a sapka.

VtM: Bloodlines rendszerkövetelmények

Hír | 2004.10.13 16:12

Tegnap érkezett a sajnálatos hír, miszerint mégis kimarad a multiplayeres játéklehetőség a Vtm: Bloodlinesból. Most a rendszerkövetelmények is napvilágot láttak vele kapcsolatban:

  • 3D-s videókártya DirectX 9.0c kompatibilitással, min. 64 MB memóriával
  • 1.2 GHz Athlon, vagy 1.2 GHz Pentium III processzor (minimum)
  • 384MB RAM (512MB RAM az ajánlott)
  • Microsoft Windows 98/ME/2000/XP
  • Quad-Speed CD-ROM drive
  • 3,3 GB a merezlemezen (plussz 1,4 GB a Windowsos swap fájlnak)
  • DirectX 9.0c kompatibilis hangkártya
  • DirectX 9.0c (A telepítőcsomagban)

  • GTA: SA multi?

    Hír | 2004.10.12 19:38

    A C&VG igen érdekes hírrel állt elő: Lesz mutliplayer a GTA: San Andreas-ban! Hivatalos megerősítés ugyan még nem érkezett, és még azt sem lehet tudni, hogy milyen típusú játékmódok nyílnak meg így a gamerek előtt. Bár a RockStar részéről teljesen helyénvaló lépés lenne, végre egy normális multit beleépíteni a játékba, hiszen az előző 2 epizódból ez kimaradt. Remélhetőleg nemsoká a kiadó is kommentálja ezen hírt.

    STALKER szkrínszéver

    Hír | 2004.10.11 09:32

    Headhunter küldött egy levélkét, melyben egy igen impozáns képernyőkímélőt szeretne népszerűsíteni. A téma nem is lehetne más, mint a jó öreg S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Már úgyis nagyon rég érkezett bármi infó felőle, úgyhogy ezt most fogadjátok sok szeretettel! Imhol ni.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.10.09 07:32

    Üdv mindenkinek ezen a borongós reggelen. Gondoltam ma korábban kelek, hogy gyorsan hírezhessek, hiszen hamarosan csatába indulok. Összejöttünk néhányan (31-en), és úgy döntöttünk elmegyünk Paintballozni :) Izginak ígérkezik, főleg, hogy ennyien sikerült összejünnönk. Ha tudok, majd kiteszek pár képet, feltéve, hogy marad belőlünk valami :D Najó, de nem rabolom tovább a drága időtöket, imhol valának a szemelvények...

    Bolondgyerek mondja az anyjának: -Anya kimehetek cseresznyét szedni? -Kisfiam, dehát tél van. -Ja, a sapka.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.10.02 09:03

    Bár már kilenc óra van, azért én ezt még bőven a reggelhez sorolnám, elvégre szombat van. Mindenek előtt boldodog névnapot minden Petra nevű kedves júzernek. Aki pedig vette a fáradságot, hogy ilyen korán kimásszon a jó meleg ágyból, annak azt ajánlanám, hogy maradjon velünk, hátha ma jön a hír, hogy megjelenik HL2 :)

    Találkozik a kismalac a bátor nyúllal. - Szia, bátor nyuszi! Te tényleg nem félsz a rókától? - Tényleg. - Veled tarthatok? Hallottam, hogy pont erre vadászik, és nagyon félek. - Gyere. - Te bátor nyuszi, már érzem, hogy itt a róka a közelben. Biztos nem félsz? - Biztos. - Már látom is, ott vicsorog. Hogyhogy téged nem esz meg? - Néhanapján viszek neki egy malacot.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.09.24 08:48

    Szép napot mindannyiótoknak! Elnézést a tegnap esti hírkimaradásért, de igen fontos csatában kellett részt vennünk :) A UPC / Chello rendezte LAN partin kellett helytállnia csapatunknak, aminek szépen meg is feleltünk :) Az egyetlen bibi volt, hogy mire hazaértünk, éppen csak arra volt erőm, hogy bevetődjek az ágyikóba... kár, hogy ez elsőre nem sikerült, és az éjszaki csendet egy hatalmas padlóra koppanással törtem meg :D De most összeszedtem mindent, és máris kezdem az adagolást.

    Orvos. - Van valami panasza? Katonajelölt. - Hajaj! Vérzik a gyomorfekélyem, idegbecsípődés van a gerincemnél a bal fülemmel nem hallok, a jobb szemem üveg. Orvos. - Alkalmas! Magának fiam megváltás lesz a hősi halál.

    'Reggelt...

    Hír | 2004.09.04 08:26

    Üdv mindenkinek. Nos, éjjel igyekeztem kiheverni, hogy a MOH:PA demó, ha fergetegesen profira is sikerült, annak ellenére, hogy milyen böhöm, iszonyat rövid lett. Minden elismerésem a készítőké, de ez akkoris egy rossz döntés volt. Ennek elvileg bele kellene férnie 200 megába, vagy ilyesmi. Mindegy, a végleges eszméletlen jó lesz, a demó is bizonyította, hogy újabb szintet kaptunk a háborús játékokból. Nade lássuk, mára mi került terítékre...

    Két óvodás megy haza. Megszólal az egyik: - Kiszisza, kiszisza. - Mi van vazze', nem bírod kimondani, hogy matka?

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)