[MoD] Star Wars: KotOR
Újabb modtenger született az elmúlt hónapban a Star Wars: KotOR-hoz. A neveket, linkeket, letöltési helyeket egy sorral lentébb megtaláljátok:
Újabb modtenger született az elmúlt hónapban a Star Wars: KotOR-hoz. A neveket, linkeket, letöltési helyeket egy sorral lentébb megtaláljátok:
Befutott vala az augusztusi Top 20-as étlap. Milyen meglepő nemde? A Doom 3 még mindig szemérmetlenül, és megjegyzem teljesen jogosan trónol a csúcson. A Sims 2 ugyebár ezen még nem lehet rajta, a többiek pedig... szóval nézzétek végig :) 1. Doom 3 - Activision 2. The Sims Deluxe - Electronic Arts 3. Age Of Mythology - Microsoft 4. Rise Of Nations - Microsoft 5. The Sims Mega Deluxe - Electronic Arts 6. Zoo Tycoon: Collection - Microsoft 7. The Sims: Makin' Magic - Electronic Arts 8. Halo: Combat Evolved - Microsoft 9. The Sims: Superstar - Electronic Arts 10. Star Wars: KoTOR - LucasArts 11. City Of Heroes - NCsoft 12. Battlefield Vietnam - Electronic Arts 13. Warcraft III Battle Chest - Vivendi Universal 14. CS: Condition Zero - Vivendi Universal 15. Call Of Duty - Activision 16. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 17. FS2004: Century Of Flight - Microsoft 18. Far Cry - Ubisoft 19. Unreal Tournament 2004 - Atari 20. The Sims: Vacation - Electronic Arts
Az IGN csapata készített egy előzetest a Star Wars: Knights of the Old Republic: Sith Lords Xbox-os változatáról. Ezúttal azt vizsgálgatták, hogy az erőnek milyen új lehetőségeit használhatjuk a folytatásban. Ennél azonban még fontosabb, hogy egy videót is készítettek ezekről. Ha érdekel, ezen a linken Te is megnézheted őket.
Hirtelenjében annyi modról van szó, hogy már világháborúnak is lehetne nevezni. Főleg, hogy a műfajt tekintve három vetélytárshoz érkeztek tonnás szállítmányok. Star Wars: KotOR:
A drága jó LucasArts ma megerősítette, a KoTOR 2 eredeti, decemberi megjelenési dátuma továbbra is érvényben van. Már ami az Xbox verziót illeti. Mi, PC-sek még ezután kemény két hónapig csorgathatjuk a nyálunkat, hozzán ugyanis a kicsike "csak" februárban érkezik. No sebaj, még mindig jobb, mint a március :) (Thanks Worthplaying)
Az alapanyagot meghintjük egy kis majonézes müzlivel, betesszük a mikróba fél percre, majd óvatosan beleforgatjuk a prézlibe... Na jó, ezt a fázist kihagyhatjuk, inkább mutatom a többi hozzávalót:
[MOVIE] Videódömping!Alig ért véget a Games Convention, már szállingóznak is a bemutatott videók. Hirtelen annyi érkezett, azt se tudtam, merre kapjam a fejem. Lássuk, miből élünk: The Sims 2: Kedvenc virtuális simjeink visszatérnek, és jobb formában vannak, mint valaha! Egy kis videó kapcsolódik cyberpolgáraink életcéljaihoz. Ki ki mást szeretne elérni, nem igaz? Nos, ők is így vannak ezzel! Csekkit!
Star Wars: Knights of The Old Republic: Sith Lords: Star Wars és szerepjátékfanok figyeljetek! Remélhetőleg kedvenc játékotok lesz a KoTOR második része, amiből alant megszemlélhettek egy újabb videót! The Settlers V: Heritage of Kings: Ki ne ismerné a híres Settlers sorozatot? Az első rész óta sokan próbálkoztak utolérni sikereit, de nagyrészük elbukott. Azonban most jön a folytatás, végre elszakadva az izometrikus, ál-3D motortól. Ebből a gyöngyszemből érkezett egy szép darab videó, mindenkinek erősen ajánlott. A dolog egyetlen szépséghibája, hogy kézikamerás. Ja, meg hogy német a kommentár alatta :) No, sebaj.Exkluzív Star Wars: Knights of the Old Republic: Sith Lords trailer lepte el az IGN oldalát. Mi megszereztük a legjobb minőségűt, s bátran ajánljuk mindenkinek... elég ütős lett. Ahogy az a néhány kép, amit ugyancsak most mutattak be. Az előzetes végén most 2004 telét jelölik meg megjelenési dátumnak...
Amikor a baron és a duke megszólítás már idejét múlta, akkor jön divatba a sith lord :). Az alábbi képek a LucasArts legfrissebb portékájának részét képezik a Star Wars: Knights of the Old Republic: Sith Lords anyagát prezentálva:
Azok, akik azt az álmot dédelgették, hogy a jövőre esedékes megjelenésű Star Wars: Knights of the Old Republic: Sith Lords című RPG-t egy kicsit korábban kipróbálhatják egy demó verzió keretében, most el fognak szomorodni. Szerintem ez annyira nem rossz hír, hisz voltak olyan pletykák is, hogy már télen megérkezik, addig meg csak kibírjuk valahogy... :)
A GameSpot szállította a legfrissebb amerikai eladási adatok minden platformra. Alant a PC-s listát láthatjátok, a többieket itt csekkolhatjátok. Ja, még mindig a City of Heroes a királyság... esetleg érdemes lenne kipróbálni? :) 1. City Of Heroes - NCsoft 2. Far Cry - Ubisoft 3. Battlefield Vietnam - Electronic Arts 4. Rise Of Nations: Thrones & Patriots - Microsoft 5. Rise Of Nations - Microsoft 6. Unreal Tournament 2004 - Atari 7. Star Wars: KoTOR - LucasArts 8. Lineage II: The Chaotic Chronicles - NCsoft 9. The Sims Deluxe - Electronic Arts 10. Counter Strike: Condition Zero - VU Games 11. Age Of Mythology - Microsoft 12. Call Of Duty - Activision 13. Thief: Deadly Shadows - Eidos 14. The Sims Double Deluxe - Electronic Arts 15. The Sims: Makin' Magic - Electronic Arts 16. Lords Of the Realm 3 - VU Games 17. Warcraft III: Battle Chest - VU Games 18. MS Zoo Tycoon: Complete Collection - Microsoft 19. Hoyle Casino 2004 - VU Games 20. Final Fantasy XI - Square Enix USA
Szépek is meg sokan is vannak és nem is a leggyagyibb nevektől származnak. Lássátok hát!
A Star Wars: KotOR első része óriási sikert aratott mind az SW univerzum kedvelői, mind az akció illetve szerepjátékosok körében. A folytatást igen hamar bejelentették, ebből már sejthettük, hogy azért olyan hatalmas nagy előrelépés nem történik. Mindazonáltal biztos lesz néhány újabb érdekes csatánk, melyekből most több, mint négy és fél percet szemlélhettek meg. Erre tessék:
Egyesek rendesen megkavarták a dolgokat, üt szöget a fejében a Star Wars: Knight of the Old Republic: Sith Lords fejlesztőjének és kiadójának eszében. Hála az Activisionnek rendbe tették az ügyet. Az Activison szóvivője elárulta, hogy a jelentések a 2004-es megjelenéssel kapcsolatban csupán "tiszta spekulációk". Emberünk megerősítette, hogy a hivatalos kiadási dátum továbbra is 2005. február.
A legújabb amerikai eladási adatok szerint kicsit megkavarodott a tizes lista. Az eddig sziklaszilárd elsőnek hitt City of Heroes átengedte vezető pozícióját a már lassan elfeledettnek hitt KOTORnak :) Vajon ez a folytatás bejelentésének köszönhető? Ki tudja... 1. Star Wars: KoTOR - LucasArts 2. City Of Heroes - NCsoft 3. Far Cry - Ubisoft 4. Battlefield Vietnam - Electronic Arts 5. Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy - LucasArts 6. Rise Of Nations - Microsoft 7. Age Of Mythology - Microsoft 8. Rise Of Nations: Thrones & Patriots - Microsoft 9. Unreal Tournament 2004 - Atari 10. The Sims Deluxe - Electronic Arts
Sok nagy külföldi oldalon láthattatok már komplett E3-as összefoglalót. Némelyiken külön bontva a videókat a képektől, cikkektől, stb. De a nagy oldalak lusták, csak a saját képeikkel foglalkoznak. Úgyhogy úgy gondoltam, hogy a létező összes játékról összegyűjtöm a megjelent képeket, bárhol és bármikor is kerültek azok ki az E3 forgatagába. A végeredmény 107 játék lett 108 linkkel... :) Kellemes böngészést!
Üdvözlet mindenkinek! Lassacskán megszűnnek az E3 nevű földrengés utózöngéi is, így majd minden visszatér a régi kerékvágásba, ám reméljük annyi kivétellel, hogy nem lesz időnként uborkaszezon :). Miután a trójai ásatások közepette vért izzadva, hatalmas kutatómunkával előkotortunk két egyént, párbeszédbe elegyedtek:
| Pszichológus a betegnek: - Nos, van egy rossz és egy jó hírem. A rossz hír az, hogy a vizsgálatok alapján Ön elfojtott homoszexualitásban szenved. - Úristen! És mi a jó? - Az, hogy egy ilyen kis cuki fiú vagy... |
Reggeli képviharElég rég volt már képvihar, hogy egészen pontos legyek jó öt órája. Bár a kommentezésekből ítélve még mindenki alszik, azért néhány képet még kiteszek :-)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)