Red Alert 3 - ketrecharcos lány az orosz cicus szerepében
Újabb filmecske érkezett a Red Alert 3 szovjet izommacájáról, aki Tanya méltó ellenfele lehetne egy párharcban.
Újabb filmecske érkezett a Red Alert 3 szovjet izommacájáról, aki Tanya méltó ellenfele lehetne egy párharcban.
Habár egy éves is elmúlt már a DICE gyermeke, bízom benne, hogy akadnak még olyanok, akik értékelik ezt az apró mod-ot.
Elérkezett 2006 utolsó napja. Őszintén szólva nem siratom meg, volt már jobb év is, sőt, ez talán egyike volt a legvacakabbaknak. Mindenesetre ennél csak jobb jöhet, ebben bízom a legjobban és ezt kívánom mindnyájunknak.
Üdv mindenkinek! Nos, egy egész hétvégén át Wiiiiii-ztem, és be kell valljam, egyre jobban tetszik :) Zseniális, ahogy egy körülbelül két-három óra után már kifejezetten izomláz kezd kialakulni, tovább nyomva pedig már alig érzem a karjaimat! Igazi testmozgás, szinte minden program kondiban tart.
A CDV kiadott egy újabb javítócsomagot a Cossacks II: Napoleonic Wars című izometrikus valós idejű stratégiai játékfolytatáshoz, mely a GSC Game World studiójában készült. Az 1.2-es patch elég nagy számú módosítást hajt végre a játékmeneten, és számos hibát is orvosol. Csak az 1.1-es verziójú játékra lehet feltelepíteni a friss verziót, amit mellesleg innen tudtok letölteni.
Megérkezett az első animáció a Cossacks II: Battle for Europe című kiegészítőlemezből, amely az izometrikus valós idejű stratégiai játékhoz készül, és várhatóan júniusban kerülhet boltokba. A GSC Game World új alkotásának videója viszonylag nagy felbontásban mutatja be az újdonságokat.
Hosszú idő után újra hallatott magáról a Desperados 3: Cooper's Revenge. Az immár teljesen 3D-s köntösbe öltöztetett, stílusilag kicsit megbolygatott, mondhatni felturbózott játék elvileg heteken belül megjelenhet. A Spellbound által fejleszett alktotás egyébként továbbra is játszható izometrikus, illetve harmadik személyű nézőpont használatával is. Az újdonságokat az alábbi videó is jól szemlélteti.
Movies, movies mikor jelensz már végre meg, hogy elkészíthessem veled elmém legelborultabb filmes ötleteit?! Velem együtt biztosan sokan tettétek már fel magatokban az előbbi kérdést, de a hosszú várakozás és tologatások miatt a DNF és S.T.A.L.K.E.R mögé nálam már lassan ez a "kis" filmes próbálkozás is kezd felzárkózni a "When its done listára". A B&W2 befejezése után azért egyre inkább bízom benne, hogy hamarosan megjelenik a progi, hisz mint tudjuk, a remény hal meg utoljára. Hogy a megjelenésig is legyen valami más elfoglaltásgunk a tanuláson és a várakozáson kívül ma kiadtak egy újabb dejó-videjót a stuffából. Csak nézzünk, mint a moziban!
Az Epic Games is képviselteti magát Lipcsében. Nem kisebb bejelentést tettek meg, mint hogy már évek óta dolgoznak az Unreal Engine negyedik változatán. Még a harmadikkal készülő játékok is több hónapnyi, sőt évnyi távolságra vannak, ám ez cseppet sem zavarja őket. Jelenleg egyetlen egy ember foglalkozik az Unreal Engine 4 írásával, ő pedig Tim Sweeney, és természetesen azt ígérik, hogy totálisan földbe döngölős, brutálizomdurvulós lesz az új motor, és már most érdeklődnek iránta bizonyos fejlesztőcégek. Technikai részletekbe nem bocsátkoztak, de én most konkrétan nem tudom elképzelni, mivel tudnának az UnrealEngien 3-nál messzemenőkig jobb látványt elérni...
Két ismertebb színész is hangját fogja adni a The Suffering: Ties That Bind című horror folytatásában. Az egyikük Rachel Griffiths, aki nem túl sok ismertebb szerepben tündökölt eddig, míg Michael Clarke Duncan, a nagy darab izomcsávó annál ismertebb lehet például a Skorpiókirályból. Duncan a főszereplő legnagyobb ellensége, Blackmore hangját kölcsönzi majd, míg Griffiths a jó oldalon álló Jordanét, aki a színésznő elmondása szerint különösen összetett személyiség.
Na, ne tessék félreérteni, nem mindenfajta kiloptt alfabéta verzióról van szó, csupán a játék hivatalos honlapja indult el az imént. Aki esetleg szemmel tartja a filmet, a játékot... esetleg mindkettőt, az ne habozzon megnézni, jó kis flash oldal kerekedett ki, pár tündibündi screenshottal egybekötve. Bár az a dínó még nem tudom, mit keres ott, de sebaj, bízom a mester kezében, csak nem rotja el :)
Én nem bízom ezekben a kukutyinröcsögei forgalmazókban, akik "véletlenül" kitesznek akár sejtelmesnek is nevezhető megjelenési dátumokat eddig be nem jelentett játékkiegészítőkről, folytatásokról... Most a Battlefield 2 járt így, ugyanis egy Dél-afrikai Take 2 forgalmazó honlapján egy bizonyos kiegészítőlemezről regélnek, amely állítólag idén november 8-án érkezik. Az IGN megkérdezésére az Electronic Arts nem erősítette meg a pletykákat, úgyhogy egyelőre nyugodtan csámcsoghatunk rajta :)
A ma estét mindenki kettesben tölti - így van ez a javításokkal is :)
Cnensuska küldött a minap egy SW-s flashre mutató linket a Spynewsra, hát úgy gondoltam, miért ne tenném ki más érdekességekkel együtt? Lássuk a listát!
Vagy a mínusz egyedik résznek is nevezhetnénk, elvégre a legfrissebb pletykák szerint Lucas bácsi fejében már megfogant az új epizód ötlete, mely a Baljós Árnyak eseményeit 88 évvel előzné meg, bemutatva a Sith Lordok bukásának és a Jedik győzelmének történetét, Yodát állítva az egyik főszerepbe. Én személy szerint jobban kedvelem a hatodik rész után játszódó sztorikat és karaktereket, de gondoljunk csak bele, érdekes lenne ha új színészek alakítanák Luke-ot és társait, de még mindig jobb lenne, mint ha Carrie Fisher most állna be Leia szerepére. George bá nem tartja túl valószínűnek, hogy ő ül majd a rendezői székbe, de én személy szerint az egész film létrejöttében annyira bízom, mint Jabbában. Ha már Star Wars, megragadnám az alkalmat, hogy felhívjam minden kedves olvasó figyelmét a rajongók által indított thankyougeorge.com weboldalra, ahol egy röpke aláírással fejezhetitek ki hálátokat A mítosz atyjának. A készítők az év végén továbbítják az összegyűlt szignókat Lucasnak, céluk egymillió darab összegyűjtése, ehhez azonban a Ti segítségetekre is szükség lesz! Írjátok alá és adjátok tovább ismerőseiteknek! Köcci :)
[MOVIE] Tomb Raider: LegendMegérkezett a mai nő-adagunk! Igen kérem, a sok kigyúrt, rakétákat lövöldöző izomember mellett Lara Croft, minden idők egyik leg...ööö...karizmatikusabb játékszereplője is tiszteletét teszi nálunk! A legújabb - a sorban a hetedik - részből, mely az első epizód előzményeit meséli el, egy 7 megás videó érkezett. Ha már elolvastátok a mostani GameStarban található előzetest, és nem tudjátok mivel csillapítani Lara-vágyatokat, bátran kattintsatok az alant található linkre!
Bejelentették a Hard Truck Tycoon című gazdasági szimulátort a Buka gondozásában. Lényegében logisztikai menedzserek leszünk, vagyis egy fuvarozó cég főnöki székébe ülhetünk, abból is az amerikai fajtába, szóval jó nagy és kényelmes bőrfotel :) 30 féle kamionmodell közül választhatunk, a küldetéseket pedig nem tudjuk majd megunni, mert véletlenszerűen is képes a gép generálni őket. 3D-s izometrikus látványvilág vár majd ránk és akár multiban neten vagy LAN-on is játszhatunk.
jd barátom újabb scannelt képpárokat szállított az Ensemble Studios sikersorozatának legújabb tagjából. Az Age of Empires 3, már bejelentése pillanatában nagyon hangulatosnak tűnt, ám igazi, izometrikus perspektívából eddig nem nagyon láthattunk belőle semmit. Most azonban erre is sor került. De nem is fárasztanék senkit apróságokkal, beszéljenek helyettem a képek. Íme:
Hogy egy alapvetően akcióorientált játék is lehet összetett, fantáziadús és legfőképpen félelmetesen addiktív, nos ezt a The Suffering óta tudjuk. Az alig reklámozott játék "izomból" hódított, s így nem is volt kérdés, hogy Torque hamarosan visszatér.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)