[MOVIE] Hellgate: London Invázió!
Valami zűr lehet a Hellgate: London című akció-szerepjáték kiadójának marketing osztályával. A Namco Bandai ugyanis egyszerre hat plusz egy videót adott ki az alkotásról.
Valami zűr lehet a Hellgate: London című akció-szerepjáték kiadójának marketing osztályával. A Namco Bandai ugyanis egyszerre hat plusz egy videót adott ki az alkotásról.
Az Apple minden hónapban iPodok millióit adja el, azonban most arra készül, hogy további milliókkal növelje ezt a számot. Az újracsomagolt, raktáron maradt és javított készülékeket újra hadrendbe állítva, alacsony áron, extrákkal és egy év garanciával, no és ingyenes szállítással bocsájtja árúba. Példának okáért a negyedikgenerációs modellt, a 20 gigabájtos tárhellyel ellátott színes kijelzős darabot 200 dollárért árulják majd, ajándék dokkolóval. Ugyanez a változat, monokróm kijelzővel 170 dollárba kerül. Az iPod Shuffle ajándék hordtáskával és plusz akkumlátorcsomaggal 50 dolláros áron, míg a 2 gigabájtos iPod Nano plusz egy fülessel 170 dollárért lesz megvásárolható. Ugyancsak az Apple "inváziójához" kapcsolódó hír, hogy várhatóan már augusztusban kaphatóak lesznek az új iPod Nanok. A gépezet tavaly szeptember óta nem változott, így most az Apple beleerősít, és ezentúl amellett, hogy többféle színben is elérhető lesz a kütyü, 6, illetve 8 gigabájtos kapacitásra lesznek képesek. Az 5G iPodok 80 gigásra duzzadnak, azonban rossz hír, hogy a videózásra szánt gépezet tovább késik, némi technikai probléma miatt. Várhatóan januárban lesz elérhető.
Mostanság alig hallani a Creative Assembly aktuális fejlesztéséről, a Medieval II: Total War című stratégiai játékáról. Ezúttal is csak öt új kép érkezett, amivel nem igazán húzzuk ki novemberig - akkor várható ugyanis az alkotás megjelenése. Mindenesetre a semminél több...
[KéPZ] Rainbow Six: Vegas - kaszinóközi' invázióÉpp most futott be néhány friss Rainbow Six: Vegas képecske. Van egy olyan érzésem, hogy ez a játék nem lesz olyan különösen unalmas. Érdekesség: az egyes kaszinók a valóságban is megtalálhatóak - így, ha még nem voltál Las Vegasban, legalább egy gyors képet kaphatsz a helyi viszonyokról - ha már voltál, akkor meg legalább ismerősek lesznek a helyek. A játék grafikája ezeken a képeken természetesen maxon van, amihez azért elég erős atomerőmű kell...
A fejlesztők már eddig is sok szép dologgal látták el a Heroes rajongókat, gondolok itt most a nem régiben kiadott demóra, ám most újabb infókat csepegtettek el. Szorgos GSO olvasónk TomChaos hívta fel a figyelmünk, hogy a Might and Magic oldalán friss nyalánkságok láttak napvilágot, egészen pontosan a mennybéli hősöket ismerhetjük meg közelebbről. Lássuk hát őket sorjában: Maeve: Brilliáns harcos, Maeve az, aki kétségbeesetten próbálja megmenteni a kudarcra ítélt birodalmat az örök pusztulástól. Új jövőt próbál teremteni a szétszakadt Falcon Birodalom számára miközben démonok invázióival kell szembenéznie, Maeve már nem bízhat semmiben, csakis a lovagrend eszményében és a Fény Sárkányába vetett megrendíthetetlen hitében. Dougal: Bajtársai a Griffin Birodalom dicsőségének tartják, Dougal lojalitása erős fontoskodásával egyensúlyozott. Úgy gondolja a legjobb ellenfél a halott ellenfél, aki már nem árthat a birodalom erőinek, Dougal évek óta az ijjászatra specializálódott, ezen felszerelések használatára. Az íjjászok adják vissza hitét, akik szerint érdemes kockáztatni, míg ő parancsnok. Ellaine: Ellaine hűen szolgált a Birodalmi seregben még a Sötétedés háborúja alatt, majd visszatért, hogy családja birtokai bölcs, könyörületes kezei alá kerülhessenek. Noha erős kezeivel mindig a megengedett gyümölcshöz nyúlt: a bírtok nőtt és virágzott. Mostanra Ellaine visszatért a harcba, a parasztok emlékezvén jó tetteire a bátorság csodáját mutatják a harcmezőn az ő vezetése alatt. Irina: Irina legkorábbi emlékei a griffekhez kötik őt, hiszen egy elismert griffőrző családba született. Úgy nőtt fel, hogy ezen veszélyes lények minden gondolatát ismerte, és mikor a Birodalom harcba hívta, ő büszkén vitte magával "ajándékait", hogy segíthessen ahol csak tud. Irina biztos benne, hogy a griffei egészségesek és minden parancsát teljesítik. Klaus: A Griffin Birodalom egy holtágán élő szegénynemesi családból származik, aki rendkívül szigorú kiképzést kapott, Klaus bizonyára nem jutott volna ilyen messzire, ha nem csillan fel szerencséje. Belesodorták a lovagi torna legnehezebb színterére egy egyszerű incidensen keresztül, mikor is egy fontos pergament nem sikerült kézbesíteni, ám ő lenyűgözte a sereget a Birodalom legnagyobb harcosainak leküzdésével. Ettől a naptól fogva, képességei által megadatott neki a lovas harcosok odaadása. Laszlo: Szegényes életből küzdötte fel magát néhány borzalmat leküzdve, ám e megpróbáltatások Laszlo szívét megedzették. Teste forradásokkal borított, szigorú és könyörtelen, úgy vágja be magát az ellenség erői közé, mint a természet hatalmas ökle. A “harcmezők királyai”, ahogy seregét büszkén nevezi, kevés esélyük van, de követik parancsnokuk, gyakran akaratlanul – rendkívüli páldáját mutatják a bátorságnak. Rutger: Rutger leginkább egy csavargó volt, szabad lélek, és utazó mielőtt a sereg hívó szava után a Griff Birodalom Farkas Hercegség rangjába emelte volna őt. A szabad évei alatt felhalmozott tudást alkalmazva, Rutger minden utat, ösvényt, és rövidítést kiaknáz, hogy a lehető leggyorsabban juttassa el csapatait egyik harcból a másikba. Minnél hamarabb befejezi a háborút, annál hamarább térhet vissza régi életéhez, hisz az utak az ő nevét hívják. Vittorio: A Griff Birodalom délkeleti határán fekvő apró falvak lázangásaiból kitörő harcok veteránja, Vittorio az ostromlás szakértője. Éveket töltött el a kivitelezés tökéletesítésével és ostromgépek alkalmazásával, erősen hítte, hogy a harcmezőn felvonultatott technika fejlesztésével rengeteg ember életét mentheti meg. A gyökeres változtatásokon keresztül gyakran okozott vele váratlan meglepetéseket az éppen tesztelő csoportnak, elfogadott lett hát, hogy eszközei elengedhetetlenek.
Az OutRun széria új tagjaként a SEGA ma jelentette be az OutRun 2006: Coast 2 Coastot. A várhatóan 2006. márciusában megjelenő játék 12 teljesen licenszelt Ferrarit, valamint 30 pályát tartalmaz. Mindezeket multiban is nyüstölhetjük majd, egyszerre akár hatan. További részletek itt olvashatóak.
No, a sportjátékok mellet jut még mára egy kis szívmelengető az akció játékok szerelmeseinek is. A Futrix Studios jelentéséből kiderül, hogy dolgoznak a Future Killer nevű gammán, ami hatalmas meglepetésre, (eh,eh) egy futurisztikus környezetben, alienek inváziójától megcsömörlött bolygón játszódik. Megjelenési időponttal illetve bármi más érdekességgel sajnos nem tudok szolgálni..
Bejelentettek egy új első személyű lövöldözős játékot War of the Worlds: New York Armageddon címmel, amelyben egy joghallgatót alakítunk, aki jelenleg helikopterlövészként a Nemzeti Gárda tagja. A játék történetének alapja H. G. Wells 1898-es Világok harca című regénye, amit alaposan felújítanak. A játékot az invázió negyedik napján kezdjük egy Speciális Egység tagjaként, akiket beküldenek Manhattan belvárosába, hogy felszámoljanak az űrlényekkel és befejezzék a háborút! Az első képeket a fenti linken találjátok.
A Codemasters oldalán feltűnt a Dungeons & Dragons Online: Stormreach adatlapja. Talán egy kicsit nagyobb érdeklődésre tarthat számot, hogy a The Movies Community oldala is elindult, ahol jól láthatóan közlik velünk, hogy a játék e héten érkezik a boltokba.
Bejelentettek egy új, csapat alapú lövöldözős játékot Riddle's War címmel és nagyrészt H.G. Wells War of the Worlds címet viselő művén alapul, úgy történetileg, mint környezetileg. A játékos a martianok második inváziójával kell szembenézzen, nagyjából 25 évvel az első támadás után. Szerencsére azóta sokat fejlődött az emberek technológiája, és a politikai élet is próbál összehangoltabb ellentámadást szervezni. Azonban az idegenek is tanultak előző hibájukból. Feladatod egy angliai csapat irányítása lesz.
A PowerNet Technology kínai online játékokkal foglalkozó cég a Kínai Fiatal Kommunisták Szövetségével (CCYL) karöltve egy Anti-Japan War Online című videójátékot készít, amely várhatóan idén év végén kerül a boltokba. 'A játék elsősorban a fitalabb korosztály számára készült azzal a céllal, hogy tanuljanak a történelemből. Szándékosan van túltöltve hazafias érzelmekkel, a megszállók ellen kell játszani, hogy megvédhessék saját anyaföldjüket." - mondta a PowerNet projektmenedzsere. A játék háttértörténete a japán inváziót dolgozza fel a második világháború idején Kínában, 1937 és '45 között. A főbb ütközetek mind helyet kaptak benne, de kizárólag kínai oldalról lehet őket játszani. Különös az is, hogy nem lehet más játékosokat megölni, az ütközeteket pedig csak távolról mutatja a játék, minimálisra csökkentve ezzel az erőszak megjelenítését.
American McGee ismét munkában! Még hozzá ezúttal sem elégszik meg a rókabőr ötletekkel, és ismét egy furcsa játékot ötlött ki. Ezúttal a zombi inváziótól, meteor esőtől, mexiói megszállástól és más katasztrófáktól szétszaggatott Los Angelesben kell majd rendet tennie főhősünknek, akinek becses foglalkozása otthontalan munkanélküli. Bizarr ötlet? Az. :) Ha felkeltette a játék az érdeklődésedet, a frissen fellőt honlap csak rád vár!
Cnensuska küldött a minap egy SW-s flashre mutató linket a Spynewsra, hát úgy gondoltam, miért ne tenném ki más érdekességekkel együtt? Lássuk a listát!
Ki ne szeretné a bogarakat, nemde? Tündéri, kis ennivaló lények, akiket gyakorlatilag nem lehet elűzni a lakásból. A gond azonban csak akkor kezdődik, ha az újdonsült társbérlő kétszer akkora, mint mi, és az életünkre tör. Nagyjából erről szól a Starship Troopers, más néven Csillagközi Invázió, csak az én sztorim jobb :) Ami viszont aktuális: elindult végre a játék hivatalos oldala. Érdemes figyelgetni. Ja, és aki eddig nem tette volna meg, az nézze meg a tegnapi videót is.
A múltkori nem jó minőségű, ám óriási és kézikamerás The Settlers: Heritage of Kings videó után most itt egy hivatalos darab. Viszont - mivel ma germán invázió van - ez is német alámondásos, mert az Ubisoft ottani főhadiszállásáról csempésztük ki.
Germán invázió van itt :) Szóval előkerült a Medieval Lords: Kingdom Under Siege városépítős játék német nyelvű demója is, melyben a játékos feladata természetesen egy középkori város igazgatása. A Digital Jesters idén októberben kívánja megjelentetni a teljes verziót, addig talán szülnek nekünk egy érthetőbb angol változatot is (ne sértődjenek meg, akik németesek, én valahogy nem szeretem :)).
AO: Alien Invasion - szornyecskekKedvenc MMO-m legujabb kiterjesztesere mar csak nehany napot kell varni, de termeszetesen a GC-n kint van a zart beta. Volt szerencsem megtekinteni egy igazi szorny-invaziot, amely meg a GOD moddal rendelkezo fejlesztot is meglepte, igy eleg negy kihivas lesz a jatekosoknak. Lattam a jatekba bekerult uj teruletet (a.k.a. playfield) amelyen rengeteg varosnak (koztuk nagyon nagyoknak) van hely, s ahol mindharom frakcio (omni, klan es semleges) tagjai egyutt vedik Rubi-Ka erdekeit. Szeptember elsejetol mi magunk is harcba szallhatunk a szornyek ellen, mar alig varom!
Jönnek a bogarak! -lehetne a szlogenje a címben szereplő játéknak. Nah, szóval a Csillagközi Invázió játékadaptációjáról érkezett meg a legelső videó. Tőccsétek!
Támadnak a ragtapaszok! :D Annyi irányból, hogy nem is tudom, hova kapkodjam a fejem... azt hiszem legjobb lenne, ha névsorba vágnám őket és testi fenyítést alkalmaznék a lázadó hordák leverésére.
Milyen jó érzés úgy ébredni, hogy egy rakat új animáció vár :) Az éjszaka hozott, nem kevesebb, mint 4 szeretet csomagot első körben! Természetesen már át is szippantottam mindet szerverkénkre, úgyhogy cibálhatjátok (Thanks Silviu_G). Íme:
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)