Nem mintha eddig nem tudtuk volna, hogy készül, de ma az Eidos hivatalossá is tette: igen, dolgoznak a Commandos 3-on. A játék döbbenetesen kinéző új grafikai elemeket vonultat majd fel az új grafikus motor segítségével. Rádolgoznak a mesterséges intelligenciára is, megpakolják új ellenfelek és használható tárgyak egész tárházával. De ami külön érdekes, hogy a harmadik rész nem küldetésalapú lesz, hanem komor hangú narrátor bácsi vezet majd végig az egész játékon. A kiadó és a fejlesztő egyaránt azt ígéri, hogy a Commandos 3 sokkal jobb lesz, mint elődei, egyszerűbb lesz vele játszani, ennél fogva szupertartós pillanatragsztóként kényszerít minket a monitor elé.
Sikerült megszereznünk azt a gigantikus videót, amelyet ma mutattak be a Doom III standon. Nagyon úgy tűnik, hogy ez a játék az E3 egyik szenzációja, ennek megfelelően a video több mint 7 perces, láthatunk benne jeleneteket a régi és az új Doom játékokból (a kontraszt elég döbbenetes!), miközben megszólalnak az id Software ismert arcai (Carmack, Hollenshed, Cloud, Willits stb.), valamint a Trent Reznor a Nine Inch Nails-ből. Folyamatos lejátszáshoz nem árt egy erőgép, és persze QuickTime Player!
No persze az Intel semmilyen olyan problémával nem küzd, amin esetleg a cég szakemberei most is lázasan agyalnak, a megoldás sokkal egyszerűbb. Az ötről a hatra kifejezés ez esetben nem teljesen pontos, valójában 5.6-ról és 6.5-ről van szó. Aki még nem találta volna ki, mit jelölnek ezek a számok, azoknak gyorsan elárulom: a cég kiadásait jelölik milliárd dollárban számítva. Bizony a szakértők szerint ekkora ráfordítás szükséges majd az Intel részéről 2003-ban, hogy megtartsa piacvezető pozícióját. A számok önmagukban is elég döbbenetesek, ezért nem fűzök hozzá további kommentárt.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)