Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1686

[DEMO] Bad Day L.A.

Hír | 2006.08.16 11:06

Az ehavi GSTV-ben már bemutattuk a Bad Day L.A. című meseszerű grafikával rendelkező, ám eléggé elborult ötleteket tartalmazó akciójátékot, ráadásul annak magyar nyelvű változatát. Ezúttal pedig bárki kipróbálhatja a játék demóját. Ezúttal a játék elejét játszhatjuk végig. A küldetésünk ezúttal a Santa Monica-i autópályán zajlik majd. A feladat nem túl bonyolult: menni és osztani. Minimális rendszerkövetelmények:

  • 64 MB-os videokártya
  • 1,6 GHz-es processzor
  • 512 MB RAM Ajánlott rendszerkövetelmények:
  • GeForce 5700 vagy Radeon 9700
  • 2 GHz-es processzor
  • 1 GB RAM

  • Hamarosan érkezik a Windows Vista RC1

    Hír | 2006.08.13 11:47

    A folyamatos késések ellenére úgy tűnik, a Microsoft végre utoléri magát. Hamarosan ugyanis kiadják a Windows Vista legújabb, teljes funkcionalitással rendelkező változatát, az RC1-et. Az úgynevezett Release Candidate 1 már jó ideje késik. Most azonban Nick White termékmenedzser elmondta, hogy a Microsoft újra megnyitja a Vista béta programot az új változat tesztelése érdekében. Azok a felhasználók, akik részt vettek a Béta 2 tesztelésében, automatikusan megkapják a lehetőséget az RC1 kipróbálásához is. A legfrissebb tesztverzió pontos megjelenése egyelőre nem ismert, de White szerint az elkövetkezendő hetekben várható.

    Blu-ray, mozi nélkül

    Hír | 2006.08.11 13:43

    A világ már egy ideje az új, nagyfelbontású Blu-ray és HD-DVD filmek, illetve az ezek készítéséhez és lejátszásához való eszközök megjelenését várja. A Blu-ray mentora, a Sony ezidáig késésben volt a konkurens HD-DVD-hez képest, ám úgy tűnik, mostani lépése sem fogja megváltoztatni a formátumháború menetét. Tovább >>

    DIRT: Origin of the Species BOSSzik

    Hír | 2006.08.08 14:55

    A DIRT: Origin of the Species egy külső nézetű akciódús kalandjáték, melyben keveredve találjuk meg a telekinézis képességét és a különböző fegyverek armadáját, amikkel különböző mutánsok ellen kell küzdenünk. A játékos Dirt bőrébe bújhat, aki egy tizenéves leányzó, különös képességeire lesz figyelmes, melyek segítségére lesznek, hogy megmentse az emberiséget, az ártatlanokat, mielőtt a kormány és a mindenféle titkos ügynökök elhallgattatnák a világot. Na már most ennek a játéknak ismertették, hogy mégis milyen főszörnyekre kell számítanunk, és a képeket elnézve nem kis mezei zombikról van szó: Arklight: Valaha katona volt, ám egy a Közép-Keleten fellángolt tűzharcban meghalt. Testét újraalkották, így most már sokkal inkább gép, mint ember és a józan eszét egyre inkább elvakítja a halála okozta fájdalom és szenvedés. Joshua: Egy holografikus lény, mely az 51-es körzet operációs magját védi. "Személyében" egy zavarodott, ám brilliáns programozó elméje mutatkozik meg. Ez a lény minden ellenfelét levadássza elektrosztatikus támadásaival. Az egyetlen esély a megsemmisítésére, ha elpusztátják az áramforrásokat. Stinger: A Stinger egy kereső és megsemmisítő jármű, mely különleges stabilizátorainak köszönhetően a leglehetetlenebb helyzetekben is órisái sebességekre képes, valami a földönkívüli technikával felvértezve, vízhűtéses gépfegyverevével és nano-replikáló rakétáival igazi halálos ellenfél. Z208: Az 51-es körzet első teljesen önálló gépezete, melyet mozgóegységnek terveztek, hogy bármilyen harci szituációban megállja a helyét. Különböző rakétáinak köszönhetően mindenféle ellenséges célpontot képes megsemmisíteni, valamint különleges pajzsának köszönhetően az általános fegyverek teljesen használhatatlanok ellene.

    Vészjelzések a Google-n

    Hír | 2006.08.07 13:39

    A múlt hét óta a Google keresőoldal riasztja felhasználóit, ha a keresési eredmények között egy potenciálisan veszélyes linkre akarnak kattintani. Az új funkció már a múlt hét elején megjelent az oldalon, de hivatalosan csak péntek óta működik. A Google a rosszindulatú kódok ellen harcoló The Stop Badware Coalitionnel együtt üzemelteti majd a szolgáltatást. A Harvard Egyetem és az Oxfordi Egyetem által működtetett nonprofit szervezetet többek között a Lenovo és a Sun Microsystems is támogatja. Tovább >>

    Jól megy az NCSoftnak, de mégis bajban van

    Hír | 2006.08.06 17:30

    Az NCSoft a napokban bejelentette, hogy 2006 második pénzügyi negyedévét 88.6 millió dolláros nyereséggel zárták, ami az első negyedévhez képest 10%-os növekedést jelent, melyet a Guild Wars Factions megjelenésének köszönhet. Ez az érték a tavalyi azonos időszakot figyelembe véve 7%-kal magasabb, azonban kénytelen voltak egy kisebb 207,000 dolláros kiesésről is beszámolni, mely a még áprilisban megjelent AutoAssault című autós játék lassú terjedésének köszönhető. A bevételeket régiókra szerint szemlélve azonban elmondható, hogy a bevétel Koreában az előző negyedévhez képest négy, míg a múlt évhez képest három százalékkal csökken. Emellett az Észak-Amerikában és Európában értékesített játékokból származó bevétel jelentősen megugrott, Amerikában mintegy 105%-kal, Európában pedig 192%-kal, mely a már említett Guild Wars Factions megjelenésének köszönhető. Mindezek ellenére még mindig elmondható, hogy a bevételek több, mint fele Koreából származik. Mindezen túl elárulták, hogy a Guild Wars Nightfall még ez év végén megjelenik, valamint ebben az időszakban beindul az Aion című MMORPG béta tesztelése is. A magára eddig sokat váratott Tabula Rasaról is kiderül annyi, hogy valamikor 2007-ben már "biztosan" megjelenik.

    Friss Time of Defiance kliens

    Hír | 2006.08.05 22:13

    A Nicely Crafted Entertainment jóvoltából megérkezett a Time of Defiance című sci-fi MMO kliensének legfrissebb változata, mely ezúttal az 5.256.1-es verziószámmal büszkélkedik. Az új kiadásnak köszönhetően javult a kezelőfelület, bekerültek további keresési funkciók, valamint néhány apróbb javítás is bekerült a játékba. Érdeklődők a javításokról készült pontos listát itt, míg a klienst itt találják.

    Lukat rúgtak a hanglemezkiadók

    Hír | 2006.08.04 12:52

    A múlt héten beszámoltunk a Mozgókép Szövetséggel szembeszálló programozó esetéről. Most egy kaliforniai nő késztette meghátrálásra a RIAA-t. Annak idején a harmincéves Shawn Hogant az MPAA (Amerikai Mozgókép Szövetség) ügyvédei keresték meg, és 2500 dollárt követeltek tőle egy film a BitTorrent segítségével történő illegális letöltése miatt. A férfi azonban - szemben a több ezer másik felhasználóval, akik hasonló ajánlatot kaptak - nem fizetett egy centet sem, hanem vállalta a pereskedést. Ügyvédje szerint a szövetség nem állapíthatja meg egy IP cím alapján, hogy személy szerint ki töltötte le a kérdéses illegális tartalmat, különösen a Wi-Fi kapcsolatok rohamos terjedését figyelembe véve. Tovább >>

    ET: Quake Wars - március végén vagy később?

    Hír | 2006.08.04 09:38

    Szintén azActivison pénzügyi jelentés során hangzott el az a kijelentés, mely szerint az Enemy Territory: Quake Wars megjelenése elméletileg 2007. március végéig csúszhat - vagy tovább. A 2007-es üzleti év március 31-én zárul, a Quake Wars megjelenése jelenleg az ekkor záruló háromhónapos időszakra lett becélozva. A vezetők azonban felhívták a figyelmet, hogy a végleges dátumot az id Software határozza meg, annak ellenére, hogy a játékot gyakorlatilag a Splash Damage fejleszti - az id csak felügyel.

    A Midway a veszteség ellenére optimista

    Hír | 2006.08.04 09:13

    A Midway játékkiadó is nyilvánosságra hozta 2006. június 30-án zárult friss üzleti negyedévének pénzügyi adatait. A nettó bevétel elérte a 25,9 millió dollárt, bár egy évvel korábban még 36,9 milliót sikerült realizálni. Tavalyhoz képest alig nőtt a nettó veszteség: 29,9 millió dollár helyett most 31 millióról számolt be a vállalat.

  • A Rise & Fall: Civilizations at War sikere némileg javított az összképen. A játék három hétig vezette az angliai PC-s eladási listát.
  • A jövő évre csúsztatott Stranglehold akciójátéktól is sokat vár a vállalat, bár pont a késés miatt ezt némileg később tudják bevételi oldalon is elkönyvelni
  • A Nintendo Wii őszi megjelenésétől várják, hogy némileg sikerül felkavarni az álló konzolpiacot. A szeptember 30-án záruló jelenlegi negyedév végére 24 millió dollár nettó bevétellel és 23 millió dollár nettó veszteséggel számol a cég. Aztán persze majd érkezik az Unreal Tournament 2007 is, illetve a The Lord of the Rings Online.

  • Késik a Stranglehold

    Hír | 2006.08.03 20:33

    Épp az előbb érkezett három fincsi kép a Stranglehold című John Woo-akciójátékból, most pedig bejelentették, hogy az eredeti idei karácsányi megjelenést áttolták jövő év elejére. Ilyenkor mindig eltelik a szívünk a reménnyel, hogy a plusz időt optimalizálással és az ötletek jobb kidolgozásával töltik. Persze, ha így is gyengén sikerülne, akkor meg betudhatjuk annak, hogy egyébként még rosszabb lenne :) No, de ne szaladjunk ennyire előre. A játék egyébként ugyanabban a Midway Chicago stúdióban készül, ahol egy korábbi teljes játékunk, a Psi-Ops is.

    Késik az Unreal Tournament 2007

    Hír | 2006.08.01 13:35

    A GameSpot információi szerint az Epic Games egyik sikervárományos játéka, az Unreal Tournament 2007 idén már biztosan nem jelenik meg. Egyelőre úgy tűnik, a játék PC-s verziója 2007. első felében (!) jelenik csak. Ami nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy március előtte nem látunk belőle semmit, hiszen különben első negyedévet említettek volna. A konzolos kiadás megjelenési dátuma továbbra sem ismert.

    Ubi szárnyal, mégis késik

    Hír | 2006.07.28 08:19

    Tegnap már külön megemlítettük, hogy a Ubisoft frissen nyilvánosságra hozott első negyedéves pénzügyi jelentése bejelentette a Splinter Cell: Double Agent csúszását, ám a közlemény ennél többre is kiterjed. A kiadó a június 30-án zárult 2006-2007-es első pénzügyi negyedévében jobban teljesített, mint az azt megelőzőben. Ez eladások 85%-a a PC-re és az új generációs konzolokra megjelenő játékokból származik. Csak az Egyesült Államokban 34%-os bevételnövekedést sikerült realizálniuk pár hónap alatt, ami igen figyelemreméltó adat annak fényében, hogy az egész piac csak 7%-kal növekedett. A Ubisoft teljes bevételének 49%-a származott az észak-amerkai piacról. Sajnos azonban az előrejelzések szerint számos nagy cím megjelenését el kell halasztaniuk. A GameSpot figyelt fel arra, hogy az idei év szeptemberéig terjedő időintervallumra vonatkozó megjelenési adatok közül hiányzik a Dark Messiah of Might and Magic és a Resident Evil 4 is. Így valószínűleg ezek az alkotások leghamarabb már csak október közepén jelenhetnek meg. Yves Guillemot elnök-vezérigazgató mindezek ellenére nagyon bizakodó, sokat remélnek a nemrég megvásárolt Driver licensztől, de konkrétumokat még természetesen nem tudott elárulni.

    [DEMO] Call of Juarez ENG + KÉSÉS

    Hír | 2006.07.28 08:04

    A tegnap éjjeli német nyelvű Call of Juarez demó után már itt is van az angol változat. Ebben is egy-egy küldetés kapott helyet a két főhőshöz, Rayhez és Billyhez, ám közben olyan információk is napvilágot láttak, melyek szerint a játék észak-amerkai változata 2007. elejére csúszik, s így egy időben jelenik meg a next-gen konzolos változattal - amit egyébként szintén most jelentettek be. Állítólag mindez az európai megjelenésre nem lesz hatással. Érdekes... Mindezt azzal magyarázzák, hogy az amerikai változat már a Windows Vistára lesz optimalizálva, némileg tovább javított grafikával.

    'Reggelt!

    Hír | 2006.07.28 07:56

    Kellemes pénteket! Már javában készül a következő GameStar, lassan le is kell adnunk, ismét lesz néhány meglepetés, aminek valószínűleg sokan örülnek majd. Közben megérkezett a Call of Juarez angol demója, úgyhogy rögtön lecseréljük rá az előzőt, meg hát van itt még néhány kiadói pénzügyi jelentés is, amelyekhez gyakran játékkésések is kapcsolódnak... ez a mostani sem kivétel.

    - Jean, hozzon egy tollat! - Tessék uram! - Jean, fog ez a toll? - Igen uram! - Akkor mondja meg neki, hogy engedje el.

    Sam Fisher úgy tűnik tovább várat magára

    Hír | 2006.07.27 22:28

    A Ubisoft a nyílvánosság elé tárta a második pénzügyi negyedévről szóló eredményeit, melyben fellelhető, hogy a korábban idén tavaszra ígért Splinter Cell Double Agent, mely előbb szeptemberre tolódott el, most már csak október végén jelenhet meg leghamarább. Emellett év végén érkezik még a Red Steel, a Rayman Raving Rabbids és a Rainbow Six Vegas is. Örömhír lehet azonban, hogy az egy évvel korábbi hasonló szakaszhoz képest 62 %-os nyereséget értek el, amit jól tükröz, hogy csak a Ghost Recon Advanced Warfighter több mint 570.000 példányban kelt el, mind Xbox 360-on és PC-n, valamint, hogy a Heroes of Might & Magic V is több mint 350.000 példányban kelt el.

    Késik az El Matador

    Hír | 2006.07.25 17:36

    A Red Mile bejelentette, hogy az eredetileg idén augusztusra tervezett El Matador című harmadik személyű akciójáték csak szeptember 15-én jelenik meg. A lopakodós és Max Payne elemekkel tarkított játékról a júliusi GS TV adásában egy viszonylag hosszú exkluzív bemutatót tekinthettek meg, de a legfrissebb publikus videót itt is megnézhetitek.

    Gothic 3 késés?

    Hír | 2006.07.25 09:26

    Szintén a zene kapcsán merült fel egy érdekesség az interneten. A jelek szerint a Gothic 3 muzsikáját a Gocoo nevű együttes szállítja majd, akik különleges japán dobokat használnak performanszaik során. A csapat koncert turnéra indul a nyáron, s bejelentésük szerint a Gothic új részének zenéjével is fellépnek majd, illetve azt is elárulják, hogy tudomásuk szerint október 13-án jelenik majd meg a játék, s onnantól külön is megvásárolható lesz a hozzá készült zenei gyűjtemény. Német testvérlapunk továbbá úgy tudja, hogy az idei Games Convention kiállításon Lipcsében már bárki által kipróbálható lesz a játék.

    Keresőmotor a látássérülteknek

    Hír | 2006.07.24 13:52

    A Google olyan keresőmotor kifejlesztésén dolgozik, mely vak felhasználói számára is értékelhető eredményekkel szolgálhat. T. V. Raman, a Google negyvenéves szakembere még gyermekkorában veszítette el látását. Most azért dolgozik, hogy a látássérültek ne szoruljanak az internethasználat perifériájára. Ez volt az oka annak is, egy évvel ezelőtt az IBM-től az internetes technológiák zászlóshajójához igazolt, és azóta is a hátrányos helyzetűek közösségének integrációján munkálkodik. Legújabb, Accessible Search (Hozzáférhető Keresés) munkanevet viselő projektje egy olyan Google keresőmotor kifejlesztését célozza, ami nemcsak pontos eredményeket ad, de a látássérültek számára is könnyen használható. Raman szerint a rendszer egyelőre kísérleti stádiumban van, és a fejlesztések során ő maga lett a legfontosabb kísérleti nyúl. Tovább >>

    Új megoldás az energiaválságra?

    Hír | 2006.07.21 15:38

    Egy spanyol cég tegnapi bejelentette, hogy frissen kidolgozott eljárása lehetővé teszi a tengeri plankton és egyéb növények olajjá alakítását. A spanyol egyetemi kutatók által idén alapított Bio Fuel Systems elméletileg kimeríthetetlen energiaforrásából származó nagy tisztaságú üzemanyag járművekkel való tesztelése még nem kezdődött el, mivel a fitoplanktonból enyert, sötétzöld színű nyersolaj finomítása még várat magára. A cég sajtóközleménye szerint a három éve zajló kutatások során a napenergia, a fotoszintézis és az elektromágneses mezők tanulmányozása révén előállított bioüzemanyag minden lényeges tulajdonságában megegyezik annak fosszilis eredetű megfelelőjével. Tovább >>

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)