Képvihar vacsorára!
Ismét megízesítjük a vacsit pár friss, szép képecskével. Aki már nagyon ki van éhezve (a táplálékra vagy a képekre), az most picit csillapítani tudja éhségét. Hogy mivel is? Lássuk hát:
Ismét megízesítjük a vacsit pár friss, szép képecskével. Aki már nagyon ki van éhezve (a táplálékra vagy a képekre), az most picit csillapítani tudja éhségét. Hogy mivel is? Lássuk hát:
A Bloody Magic hivatalos weboldalára végre felkerült egy animáció, az eleddig igencsak rejtélyes játékról. Gondolom Mantis már minden haját kitépte mostanára, de legalább most itt az anim :) Hallod Mantis! BONCSAD TŐCCSED :D Feltettem lokálba a kisebbiket, de itt találhattok egy HI-RES változatot is, mely 163 megát kóstál.
Végre valami igazán jó is történik ezen a "csúszós" napon. Aranylemezre került a The Elder Scrolls III: Bloodmoon. Ennek örömére feltűnt egy adag új kép és egy előzetes videó is.
KÉP WARE' #4Újabb összeállítást gyártottam nektek a legújabb képcsokrókból. Csekkoljatok amennyit csak tudtok!
Kis esti BÜNTETÉÉÉÉÉS!Az Activision.. glubb... kiadtaa... VÁÁÁÁ... képgalériáját. Máris szemléljétek meg mind, természetesen a "tovább" gombot beható használatával! BÜNTETÉS!
[MOVIE] Vampire: BloodlinesAz IGN beszerezte az első EXKLUZÍV animációt (vagyis nem tehetjük lokálba), a néhány napja bejelentett Vampire folytatásából. A játék az eleddig csak képeken megfigyelhető Half-Life 2 motorját használja... hmmm... elég szigor :D Ha érdekel az anim, erről az oldalról leránthatod.
A GameSpot-tos srácok közzétettek két új képet, a napokban előbukkant Vampire: The Masquerade Bloodlines című játékból. Azt kell mondjam, hogy elég ütős kis game lesz ez... kár, hogy még olyan sokat kell rá várni :(
Khmm... mit is mondhatnék :) Egy elég szerény felhozatalt prezentált a világ egyik legnagyobb játékkiadója, a sokak által jól ismert Activision. Lássuk a bünteséses listát (persze PC-s vonatkozásban):
Biza srácok, ilyen kellemetes hírrel nyitom a napot :D Úgy tűnik, hogy készülget minden idők egyik legjobb vámpíros gyilokjátékának, a Vampire: The Masquerade-nek a folytatása. A játékban de döntöd el, hogy a hét közül melyik klán oszlopos tagja leszel (természetesen mindnek más és más a kiemelkedő képessége, így érdemes többször végigvinni :D). Ezúttal a Troika Games gondozásában fejlődik, érdekessége pedig, hogy a Half-Life 2-ben is használt Source motorra épül (szegény Doom III engine, mi lesz veled :(). Sajnos idén már nem jelenik meg, de mostmár legalább tudunk róla :) Az első képet itt véltem felfedezni belőle!
Az orosz 1C Company is egy elég szépséges felhozatallal kecsegtet az idei E3-on. EGészen pontosan 14 PC-s játékot jelent ez... lássuk csak, melyek ezek pontosan:
Szépséges felhozatal, mely vasárnaphoz képest minden eddigit üt :) Jó nézelődést:
Korábban már terjengtek bizonyos pletykák, a nemrégiben megjelent Bloodrayne folytatásáról. Most még mindig nem jelentették hivatalosan, de tutira vehetjük :) Egyanis a Terminal Reality éppen munkát ajánl a jónépnek, a következő projektben... ki nem találnátok, hogy mi lesz az :D Hát persze, hogy a Bloodrayne 2! Lehet, hogy néhány héten belül többet is megtudunk róla...
A Bethesda Softworks így késő este bejelentette a következő Elder Scrolls III: Morrowind kiegészítőt, mely a Bloodmoon nevet kapta. Ebben a fagyos Island of Solstheim világába jutunk el, ahol újabb kolóniák állnak majd az utunkba. További infókat és az első képeket máris megszemlélhetitek itt.
Egy igen érdekes kis linket küldött nekem Lazy. Az itt fellelhető infók szerint készül egy vallásos témával "foglalkozó" UT2003 mod, mely a Bible Blood Bath Christian Map Pack nevet kapta. A karakterek között maga Jézus is megtalálható, az összecsapások helyszíneként pedig többek között az 1988-as Jeruzsálem is rendelkezésünkre áll... :) Bővebb infó itt található.
Két újabb cikkel bővült az FPSCentral archívuma. Ezúttal egy exkluzív Bloodline interjút, és egy DX2: Invisible War előzetest olvashattok. Ajánlom figyelmetekbe mindkettőt, mert elég ütős anyagokról van szó! Ha érdekel valamelyik, kattanj a címére!
A mai nap, úgy tűnik a demóké! Most, így késő este kijött a sokak által várt horror akciójáték, a Bloodrayne demója is, melyben egy igen szemrevaló vámpirleány kalandjait követhetjük nyomon. Amíg fel nem a ér a mi kis szerverünkre, a FilePlanetről töltheted is... A végleges változat megjelenése egyébként 2003 első negyedévében várható.
Mint említettem volt a bevezetőmben, ma jó néhány képecskét szemlélhettek meg. Ez így is van :D Alant találhattok belőlük egy rakatot. Jó szemezgetést:
A cseh Zima Software beizzította készülő akció-kaland-horror játékának, a Bloodline-nak a hivatalos weboldalát. Itt máris megismerkedhetsz a történetével, és akár képeket is megszemlélhetsz belőle! Várhatóan 2003 második negyedévében kerül a boltok polcaira.
A Majesco kiadott egy teljesen új animot, a Terminal Reality, még mindig fejlesztés alatt álló third-person akciójátékából, a BloodRayne-ből. Ha megszemlélnéd a vámpírleány legújabb izgalmas kalandjait, rántsd le az animot a 3DGamers-ről! Update: Alant a lokális link...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)