Kép-telenség!
Tegnap elosztogatta a Mitulátbáti az összes ajándékát, szerintem már gyűjthet jövő szombatra... úgyhogy most kénytelenek lesztek beérni ennyivel:
Tegnap elosztogatta a Mitulátbáti az összes ajándékát, szerintem már gyűjthet jövő szombatra... úgyhogy most kénytelenek lesztek beérni ennyivel:
Kertek alatt kiscicák, a pincében vadlibák, ágyikóban jó ... meleg van :) Itt pedig következnek a legfrissebb képek!
Balról közelít az új harcos, jobbról egy határozott ütéssel hárítják a támadást, mire az új harcos felszántja az aszfaltot. Ezt követően összennéznek, öklüket összeszorítják, majd megmutatják egymásnak a mutatóujjukon lévő gyűrűt és azt mondják: Itt az idő! (Folyt. köv. :D)
Ma megnyitotta kapuit a hivatalos Vampire The Masquerade: Bloodlines oldal. Nem nézheti meg akárki, ugyanis nagyon "komoly" védelem van rajta: aki nem elég idős (azaz a születési évszám megadásakor nem üt be elég évet) az nem léphet be. Pedig én mondom, megéri! Szerintem szép lett az oldal (majd a játék is az lesz, hiszen a Half-Life 2 motorja hajtja), szóval akit még érdekel is a játék, az nyugodtan nézze meg.
ÉÉÉS IGEEEEEEN :D Még áprilisban jelentettem, hogy tutira vehetjük a Bloodrayne 2 fejlesztését. Akkor még sokan hitetlenkedtek a szavamban, és persze még a hivatalos bejelentés sem érkezett meg, de akkoris :) Itt álljon a bizonyíték, egy teljesen hivatalos honlap képében. Igen, készül a folytatás, és PC-re, Xbox-ra, valamint PS2-re is 2004 októberében jelenik meg. Sajnálatos módon még eléggé visszafogott a tartalom, de már lehet jelentkezni a hamarosan érkező trailer ügyében :)
Mint azt láthatjátok, olyannyira unatkozok, hogy már felkeltem... Sőt, még a szemem is nyitva van, ezen kívűl (ugyan nem a Max Payne 2 patch-nek köszönhetően) lebirkóztam a fejfájást, mely 3 napja gyötört, majd most szeretnék nektek valami szépséget adni alant... Remélem nem fájdul bele a fejem: :D
A SkyFallen úgy döntött ad egy kis vérfelkavarót a népnek, mely rajong még most is készülő csodájukért, a The Bloody Magic-ért. Anno beszámoltunk arról a videóról, amelyet az ECTS-en mutogattak és közzétettek. Ezt most itt mégjobb minőségben elérhetitek. Felkerült pár exkluzív kép is, melyre eddig senki sem csapta rá mancsát, ezeket erre kaphatjátok meg, valamint felraktak egy igencsak szemet gyönyörködtető posztert is.
Def.: Mértani képsorozat az a sorozat, melynek minden tagját megnézve az előző tag négyzetét kapjuk. "Konyhanyelven": Nézzétek meg a képeket és legyetek boldogok :)
A ToTheGame csapata újfent frissítette megjelenési listáját, mely ezúttal az Activision javait érintette. Lássuk a PC-s, aktuális álláspontokat (kár, hogy nem sok minden derült ki belőle :D Jedi Knight: Jedi Academy - szeptember 16. Star Wars: Kotor - október 14. Empires: Dawn of the Modern World - október 21. Call of Duty - november 4. Secret Weapons Over Normandy - november 28. Rome: Total War - 2004 január 28. Sam & Max Freelance Police - 2004 március 23. DOOM III - N/A Quake IV - N/A The Movies - N/A Trinity - N/A Armed & Dangerous - N/A Vampire: The Masquerade - Bloodlines - N/A Star Wars: Republic Commando - N/A Spider-Man 2 - N/A
A Pineapple Interactive röviddel ezelőtt jelentette be újdonsült alkotását, a Bloody Waters : Terror from the Deep-et. Lényegében egy szimpla kis third person akció-kaland stuffról van szó, mely PC-re, PS2-re és Xbox-ra érkezik majd meg. A srácok egyébiránt egy elég pofás kis grafikus motort is összehoztak hozzá, melynek jelenlegi változatába a hivatalos oldalon, vagyis itt kukkanthatsz bele (gallery menüpont).
Így az esti órákra érkezett egy kellemes meglepetés. A számomra igen kedves Bloody Magic ECTS-en mutagatott videója került fel a publikum szeme elé. Három percnyi adagot tartalmaz kiváló minőségben, 100 Mbyteos méretben... Aki szereti az ilyen műfajt és a hasonló gamekat, annak kötelező darab! Én annyit tudok mondani: Boncsad tőccsed! :D
Nagyon úgy fest, hogy egy újabb játék kerül fel a hollywoodi mozivászonra. Az a cég, mely bevállalta az Alone in the Dark és a House of the Dead megfilmesítését, most a vonzó vámpírleány jogaira is lecsapott. A tervek szerint 2004-ben kezdik meg a forgatást, és kb. 30 milliós költségvetéssel terveznek.
A mai nap egyelőre picit szegényes, ám az este folyamáig újabb adag várható. Ebből a sorozatból én a Bloody Magic-et emelném ki Savage-l fűszerezve...
A reggeli mellé remek táplálék-kiegészítő érkezett. Fogyasztásra alkalmasak, sőt, ajánlottak. Nem kell megkérdezni sem a háziorvost, sem a gyógyszerészt hozzá. Jó étvágyat!
1C @ ECTSAz orosz 1C is felvillantotta szerény kis felhozatalát az idei ECTS-re. Elég jó kis lista, kár, hogy egyik sem új... :(
Sajnálattal közöljük, hogy a mai képzömmencs elmarad... Ez azért nem teljesen igaz, de annyi kép gyűlt össze az elmúlt két napban, ami elfoglalná az egész oldalt, ha játékonként csak 2-3 képet tennénk is ki, ráadásul modemes pajtásaink a hajukat tépkednék. Ígyhát marad a jól bevált linkelős módszer. Köszönhető ez a nagy áradat az Activision Activate 2003 nevű rendezvénynek is, ahol különböző Activision által kiadásra váró alkotásokat mutattak be a nagyérdeműnek. Az ilyen cumók mellett látni fogtok egy jelzést.
A tegnap bemutatott Underworld című vámpíros filmhez a Sony Pictures kiadott egy Half-Life modot, mellyel valószínűleg filmecskéjét szeretné reklámozni. Lényegében egy zászlórablásos játékról van szó, de zászló helyett egy élőlényt kell megtalálni, majd becipelni a bázisodon lévő kalitkába. A 30 megás fájlt innen tudod lerántani.
A Top 10-es lista után megérkezett a 20-as eladási adat is. Ez sem kevésbé érdekes, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy két Star Wars Galaxies is van rajta. 1. Warcraft III: Frozen Throne - Vivendi 2. The Sims: Superstar - Electronic Arts 3. Star Wars Galaxies - LucasArts 4. Neverwinter Nights: SOU - Atari 5. The Sims Deluxe - Electronic Arts 6. Rise Of Nations - Microsoft 7. Finding Nemo - THQ 8. Star Wars Galaxies Collector's Ed - LucasArts 9. Grand Theft Auto: Vice City - Take 2 10. Warcraft III - Vivendi 11. The Sims: Unleashed - Electronic Arts 12. Battlefield 1942 - Electronic Arts 13. Diablo 2 - Vivendi 14. Finding Nemo: Nemo's Underwater WOF - THQ 15. Roller Coaster Tycoon 2 - Atari 16. Command & Conquer: Generals - Electronic Arts 17. MS Zoo Tycoon - Microsoft 18. Sim City 4 - Electronic Arts 19. Neverwinter Nights - Atari 20. Elder Scrolls 3: Bloodmoon - Bethesda
Kb. olyan szintű ma a pékgyűjtemény, mint a ragtapaszoké, de a mennyiség helyett a minőség dominál jelen esetben :)
Kiadtak egy piciny javítást a Morrowind c. szerepjáték kiegészítőlemezéhez, mely mindösze 300 KB, és innen választva egy szervert, letölthető :)
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)