[PATCH] Özön
Úgylátszik van aki még jegylezárás után is javítani akar, dehát jobb később mint soha. Lássuk hát a mostani felhozatalt!
Úgylátszik van aki még jegylezárás után is javítani akar, dehát jobb később mint soha. Lássuk hát a mostani felhozatalt!
A Diversions Entertainment bejelentette, hogy készülget a One Must Fall: Battlegrounds demója, és július folyamán ki is adják. Akkor még nem lesz publikus, csak azok játszhatnak vele, akik tagjai a játék "hivatalos üzenő táblájának". Mindenki számára elérhető majd csak később fog megjelenni.
Szép jó reggelt minden későn kelőnek, és napot a koránkelőknek! Gondolom mára már mindenki kiheverte a nyílt nap "fáradalmait". A tegnapi hírözön valahogy megtorpant. Hiába, eső után is csend van. Azért akad 1-2 hírecske a tarsolyunkban, szóval lesz mit olvasgatni és töltögetni. Amíg meg nem érkeznek, addig egy kis rekeszizom melegítő:
| Odarohan a kislány a pápához: - Boldog névnapot Szentatyám! - Köszönöm kislány, de hát ma nincs se János, se Pál! - Jó, jó, de másodika van! |
Jippi juppi jéééééé!!!!! Szóljanak a fanfárok, terítsétek a vörös szőnyeget. Végre aranylemezre került a Blizzard legújabb fejlesztése, a Warcraft III: The Frozen Throne. Tudom, egyeseknek ez csak egy kiegészítő lemez, de nekem nagyon sokat jelent. Ez az a cég, ami eddig csak minőségi holmit adott ki, valószínűleg ez az expasion is aratni fog. Első nekifutásra 2.5 millió darabot gyártanak belőle. A boltokba Julius 1-én érkezik /nem elírás, sajnos tényleg csak ilyen későn/.
A Ubi Soft legfrissebb jelentése szerint, idén ősszel, pontosabban idén októberben fog megjelenni a XIII elnevezésű FPS akciójáték, vagyis egy hónappal később, a korábban bejelentettnél. Reméljük a legjobbakat, vagyis, hogy ezt a megjelenési dátumot már tényleg betartják majd, és hogy az idei ősz valóban ennyire bővelkedik majd a játékmegjelenésekben.
Holnap indul az E3! Amint látjátok tegnap el lett indítva a mi kis listánk, azért hogy ne maradjatok ki semmi jóból. Tuti, hogy ma tele leszünk hírekkel, szóval, tessék szépen figyelni az oldalt, higgyétek el, megéri. Máris rengeteg hír van, de mindenekelőtt következzék a vicc:
| Egy nap Petike megkérdezte apukáját, hogy kaphatna-e egy mountain-bike-ot születésnapjára. Az apa így szólt: "Petikém, most vettünk fel három millió forint kölcsönt a házra, sajnos, nincs most pénzünk biciklire. Várj Karácsonyig." Eljött a Karácsony, Petike megint rákérdezett. "Sajnos még mindig sok a tartozásunk, talán majd máskor ..." Két nappal később Petike nagy bőröndöt cipelve kilép a házból. Az apja megkérdezi: - Miért mész el kisfiam, nem szeretsz már minket? - Tegnap, mikor elmentem a szobátok ajtaja előtt, hallottam, hogy azt mondod, hogy elmész, és anya megkért, hogy várd meg, mert ő is megy. Hát dögöljek meg, ha én itt maradok ekkora tartozással!!! |
Minden idők egyik legreménytelibb FPS játéka - naná, hogy a S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost :) - végre kiadóra lelt! Úgy tűnik, hogy a THQ osztja majd az áldást, időszámításunk szerint 2003-ban, avagy legkésőbb 2004 elején. Alig bírom kivárni már... és te? Ha nem ismered a játékot, két lehetőséged van: a) ásd el magad :) b) nézz be a honlapjára! KLIKK.
A S.T.A.L.K.E.R. után amolyan öblítés gyanánt adok még így késő este néhány új BF1942: Secret Weapons of WWII képet :) Biztos ez is jó lesz, úgyhogy érdemes vele foglalkozni!
Békés naposat mindenkinek! Nos, gondolom már mindannyian nagyon izgultok. Hogy miért is? Hát csak mert ma lesz a GSJOB álláslehetőségünk eredményhirdetése. Annyit elárulhatok, hogy egészen pontosan három arculat nyert felvételt, így nem kizárt, hogy te is köztük vagy. De, hogy kicsit nyúzzam még az idegeiteket, nem most, hanem pontban 20:00-kor fogom kitenni a végeredményt. Addigis jöjjenek az érdekességek így kora délután tájékán... a viccet kicsit később :D
Áldás, békesség ,túrórudi mindenkinek (ahogy egy bizonyos rádióadó arculatai mondanák :D)! Ezen a forró szombat reggelen úgy gondoltam, hogy csak egy kicsit "később" kezdek el hírezni, hogy legyen időtök feldolgozni a tegnapi zuhatagot. Végre ismét felpezsdült az élet, legalábbis az előző hónapok szürke hétköznapjaihoz képest. Bizonyosan ma is lesznek érdekességek, ám van egy olyan érzésem, hogy a tegnapihoz hasonló bséget most egy jó ideig nem élvezhetjük majd. Bár ki tudja :) A lényeg, hogy itt a napi vicc, utána pedig lassacskán érkeznek majd az érdekességek...
| - Ez a maguk csigapástétoma tényleg csigából van? - Igen. - És csak csigából? - Hát, most hogy így rákérdezett, őszintén megmondom, teszünk bele disznót is. - Mennyit? - Fele-fele: Egy csiga, egy disznó... |
Egy kis érdekesség így késő estére :) A Whiptail Interactive-tól most futott be egy levélke, melyből kiderül, hogy a GameStop és az Electronic Boutique online áruházak eladási listájára került a Postal 2. Kiváncsi vagyok, hogy a nem online listákon milyen helyet foglal majd el a cumó :) Aki egyébként még nem próbálta a játékot, az rntsa le tőlünk a demót!
Így késő estére jutott még néhány képecske. Ezúttal a sokak által etalonnak tartott Grand Theft Auto: Vice City-ből... Mit mondjak, már én is nagyon várom, hogy újfent olyan élvezetes kalandjaim legyenek, mint az eredeti GTA3-ban voltak. Imhol a képek:
Újfent szép reggelt mindenkinek! Remélem még átnéztétek a tegnap késő esti híreket, nehogy véletlenül lemaradjatok bármiről is :) Nos, akik kapják hírlevelünk, azok már tudják, hogy hamarosan nyílt nap lesz a GameStar szerkesztőségében. Erről ma még bővebben is "beszélek", és megtudhatjátok majd, hogy mikortól és miként lehet majd jelentkezni a különféle versenyekre. Addigis ne feledjétek, hogy a GameStar JOB még mindig várja a lelkes jelentkezőket! Nah, indítsuk be ezt a mai napot egy fincsi kis viccel:
| - Móricka! Mára le kellett írnod százszor büntetésből, hogy "Nem tegezem a tanító nénit és nem mondok csúnya szavakat az iskolában." Leírtad? - Igen tanító néni kérem. Kétszázszor! - De miért kétszázszor? - Hogy még jobban örülj, te ribanc! |
Úgy tűnik, hogy a Ubi Soft továbbra is igényt tart a Tom Clancy fejéből pattant történetekre. Legújabb üzleti jelentésükben két érdekességre is felfigyelhetünk. Az egyik a Ghost Recon 2, a másik pedig a Splinter Cell: Shadow Strike. Bővebb infó, szerény véleményem szerint, legkésőbb az E3 idjén várható...
Szép estét mindenkinek! Nos, úgy érzem, hogy elég sokakat megfogott az a bizonyos álláslehetőség, amit a minap hírdettem meg Már most annyi levél érkezett, hogy nem is tudok végigjutni rajtuk :) Nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz a lelkesedés, de azért ennek nagyon örülök. Ne feledjétek, érdemes késő estig várni, hátha akkor jön ki a nap legfontosabb híre :) További sok szerencsét mindenkinek! Most azonban lássuk, hogy mivel szolgált ez idáig a mai nap...
| Két részeg tántorog hazafelé hajnalban. Mennek-mennek, mire megszólal az egyik: - Jön föl a nap. Mire a másik: - Mér, azt is ittunk? |
Remélem, hogy még néhányan itt vagytok velünk így késő este!!! Szóval egy igazi csemegéről számolhatok be nektek! A minap Danyka felhívott, és egy eleddig 100 páncél mögött őrzött titkot osztott meg velem. Megalakult egy újabb haza fejlesztőcsapat, nevezetesen a DarkSun Games, akik egy eleddig teljesen ismeretlen autós játékon munkálkodnak. Egyelőre még nagyon korai lenne bármit is mondani róla, de az már bizonyos, hogy a mókát sem fogják nélkülözni alkotásukból.
Lazy még így késő este informált róla, hogy már beindult a LucasArts E3-as oldala. Egyelőre 3 játékot (Jedi Academy, Galaxies, Gladius) ismertetnek. A teljes lista 11 játékot emészt fel, szóval lesznek itt még érdekességek!!! Bővebb infó, és folyamatosan frissülő E3-as teaser itt.
Napsugarast... bár mondhatnám ebben a piszok hideg időben. De mivel mi most a monitor előtt csücsülünk, szerencsére nem érzünk semmit a késő téli fagyból :) Huh... mit is mondhatnék. Talán emlékeztek rá, hogy említettem a minap: elkezdtem nyomulni a Postal 2-vel. Wow... elég brutális egy teremtés kerekedett belőle! Minden olyat meg lehet benne csinálni (mostmár biztos vagyok benne), ami miatt lazán be lehetne tiltani minden országban - és mégse :) Itt van, és nyomulok vele... hihetetlen :) Nah lássuk, mi történt ma a virtuális világ internetes zugában...
| Egy agyonkaszabolt ember tántorog elő az erdőből. Találkozik a vadásszal. A vadász megkérdi: - Mi történt magával? - Az erdőn vágtunk keresztül a családommal, mikor rablók támadtak ránk. Megerőszakolták a feleségemet, lányomat, kutyámat, majd megölték őket. Engem pedig szanaszét vertek, alig tudtam elmenekülni. - Te jó ég, és ember nem fáj? - Neeeeeem... csak, ha nevetek. :) |
Nem is tudom, hogy volt e már olyan alkotás, melyet ennyire titkoltak a nagyérdemű előtt... A Thief sorozat legújabb sikervárományosáról van szó, melyről ezúttal egy újabb artwork került elő. Az első, igazi játék közbeni képekre szerintem már nem kell sokat várnunk, hiszen legkésőbb májusban (egy időben az E3-mal) beindul a médiahadjárat :)
A Digitalo-tól Vic DeLeon elmondta, hogy a napokban megjelent Devastation demóban található bizonyos dolgokat megváltoztatnak... egészen pontosan a játékosok kérésére bizonyos dolgokat, többek között a fegyverek hangjait megváltoztatják. Ezek a cserék a egy későbbi javítás keretében valósulnak meg. Thanx Homelan.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)