Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 112

A Nokiával közösen hallgathatunk zenét otthon

Hír | 2006.03.14 10:29

Az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáróval az otthoni hifiberendezésen is lejátszható a mobiltelefonon tárolt zene A mobilitás terén világelső Nokia egy új Bluetooth tartozékot mutatott be: az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjárót, amely kompatibilis mobilkészülékek, otthoni hifiberendezések, személyi számítógépek, és vezeték nélküli fülhallgatók között biztosít folyamatos (streaming) letöltést. A felhasználók a 2006 második negyedévétől kapható AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáróval a kompatibilis mobilkészüléken tárolt zenét vezetékek használata nélkül hallgathatják meg az otthoni hifiberendezésükön. Az átjáró segítségével a hifin a kompatibilis személyi számítógépen vagy más kompatibilis készüléken tárolt zenéket is lejátszhatják. A még személyesebb élmény érdekében a hifiről vagy házimoziról szóló hanganyagot kompatibilis vezeték nélküli fülhallgatóval, például a BH-601 Nokia Bluetooth fülhallgatóval is hallgathatjuk. Az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáró az iparágban szabványos (az értékesítési csomagban megtalálható) RCA kábellel csatlakozik a hifitoronyhoz, a felhasználás módját szabályzó (audioforrásra/audioforrásról) külön gombnak köszönhetően pedig a beüzemelése is pillanatok műve. Az AD-42W Nokia vezeték nélküli audioátjáró a Bluetooth Advanced Audio Distribution (A2DP) profillal rendelkező készülékekkel kompatibilis. A Nokia jelenleg a Nokia 8800/8801 mobiltelefonnal (3.94 vagy annál újabb szoftverváltozattal), a HS-12W Nokia vezeték nélküli sztereó fülhallgatóval, a BH-601 Nokia Bluetooth fülhallgatóval, valamint az AD-47W Nokia vezeték nélküli audioadapterrel biztosítja az A2DP profilt. A Nokia az év során folyamatosan több A2DP profilt támogató készüléket mutat majd be. A termékkel kapcsolatos részletes információ itt található.

'Napot...

Hír | 2005.02.13 13:53

Üdvözletem, kellemes vasárnap délutánt kívánok. Az ebédtől felfújva lufiként lebegő testünk fenti részén lévő szemek bizonyára szívesen olvasnának valami érdekfeszítő hírt. Sajnos első körbenézésre egyenlőre az ég világon semmibe nem botlottam, de mindjárt megtesszük ezt másodjára és harmadjára is, míg nem lesz valami :). Addig is:

- Mit esznek a kannibálok desszertnek? - Cukormentes Norbit. A férj a halálos ágyán: - Drágám, be kell valljak valamit! - Mit, drágám? - Megcsaltalak. - Tudom, drágám, azért mérgeztelek meg. Éjjel a laktanya kerítésén át próbálnak kiadni ketten egy lopott teherautó féltengelyt. Hirtelen váratlan segítség érkezik, és hárman már boldogulnak. - Kösz! De hogy kerülsz te ide tulajdonképpen? - kérdezi az egyik tolvaj. - Az őr vagyok a toronyból. Láttam, hogy nem megy.

'Napot...

Hír | 2004.12.06 15:28

Szépjó... izé, szóval napot, vagy mi van most. Megkése bár, de törve nem újra itt vagyunk, reméljük, megérte ránk ennyit várni. Hogy ne legyen hiábavaló a várakozás maximum annyit tudok tenni, hogy hírezek, aztán ki-ki találja meg, mi kedvére való. Addig is, amíg megírom őket, egy kis vicc. Berkenye közben megaszonta a frankót: boldog Mikulást minden kedves olvasónknak (bár nem tudom, ilyenkor mit szoktak köszönni, de biztos igaza van :))! Szóval a viccnél tartottam:

Két ember iszik az Eiffel torony tetején, az étteremben. Jól beisznak, majd az egyik azt mondja: - Te! Repüljünk már egy kört itt a torony körül! - Bolond vagy? Hiszen lezuhanunk! - Dehogy! - azzal nekirugaszkodik és pazar ívben körülrepülve a tornyot, kisvártatva lehuppan az étteremben. - Mondom én, hogy megy ez! Erre a másik is nekirugaszkodik, azonnal lezuhan, és szörnyethal. Igy szól a pincér: - De szemét vagy Batman, amikor iszol!

[MOZi] Into the West

Hír | 2003.11.19 19:31

Ez a címe a Gyűrűk Ura: A Király visszatér című film talán legszebb dalának, amit Annie Lennox, e különleges hangú énekesnő ad elő, valószínűleg a film legvégén, de az is lehet, hogy ez már a végefőcím alatt fog majd menni. A számot itt, illetve itt hallgathatjátok meg, attól függően, hogy Windows Media Playerrel, vagy QuickTime-mal szeretnének élvezni :) Sajnos lementeni nem lehet... Ezen kívül van itt még egy kisebb 'így készült' videó is, ami a dal előkészületeit mutatja be, itt (WMP) és itt (QT). Biztos sokan tudjátok már, hogy Peter Jackson következő filmje a King Kong remake-je lesz, 2005-ben. Nos, az a pletyka járja, miszerint a szuperprodukcióban az az Andy Serkis fogja az óriásgorilla arcát kölcsönözni, aki a Gyűrűk Urában Gollamét, ami már előre jelzi a film ezen tekintetében való páratlanságát, ugyanis azon alakításáért a színész díjat is kapott, pedig csak közvetve alakította a karaktert. Ja, és ne feledjétek: jövő kedden érkezik a Két Torony bővített változata DVD-n és VHS-n! :)

'Reggelt...

Hír | 2003.11.15 10:26

Szép jó reggelt mindenkinek! Ismét szombat van, a hétnek talán a legjobb napja. Nem kell aggódni a holnap miatt, hiszen nincs meló, nincs iskola. Mindenki azt tehet magával, amit akar, holnap úgyis van ideje kipihenni:) A hírek terén ismét nem bővelkedünk (lévén hétvége van), de azért akad pár dolog itt... Mindenek előtt azonban az elmaradhatatlan vicc:

Pilóta a toronynak.....pilóta a toronynak.....500 km-re vagyunk parttól....200 m-re a tengerszint felett .....már alig van benzin...... azonnali utasitást kérünk! Torony a pilótához....torony a pilótához...... ismételd utánam.......ismételd utánam...... "Miatyánk ki vagy a mennyekben...."

[MOZi] Két Torony Bővített

Hír | 2003.11.14 22:21

Mint az tudvalevő, a Gyűrűk Ura filmtrilógia középső darabja, a Két Torony tavaly decemberben (itthon idén januárban) került a mozikba, majd ezt követően augusztus végén jelent meg a film 2 lemezes DVD változata. Az első rész hagyományait követve ebből is lesz bővített változat, november 25-én, ami a mozisat fogja kiegészíteni mintegy 43 percnyi eleddig soha nem látott jelenettel, illetve bővít ki meglévő jeleneteket. Ez csak DVD-n jelenik meg, 4 és 5 lemezes csomagolásban. Ez utóbbi a díszdobozos változat, amihez mellékelnek egy színes Gollam-szobrot is. Nos, beindult a marketing gépezet, mert már egy hete pakolgatják ki a LordOfTheRings.Net-re az új interjúk, werkfilmek rövid részleteit, melyeket itt frissítenek egy-egy újabb darabbal minden nap. Az eddig felkerülteket alant le is tölthetitek:

  • Humanity at Helm's Deep
  • Sounds of the Beast
  • Sword Mastery
  • Score Cameo
  • Homage to Tom Bombadil
  • The Theme of Rohan
  • A Question of Towers
  • Tea With the Trees

  • [MOZI] Gyűrűk Ura poszterek

    Hír | 2003.08.20 19:42

    A Gyűrűk Ura filmtrilógia hivatalos oldalára feltették a legújabb posztereket a befejező Király visszatér címet viselő részből. Emellett megtalálható a háttérképként használható változatuk is. Akit érdekel, kattintson ide! Jövő kedden érkezik a Két Torony 2 lemezes DVD kiadása - ha kíváncsi vagy a bővített verzióra (mely november 18-án jelenik meg), néhány képséget lelhetsz róla itt.

    [MOZI] Két Torony exkluzív

    Hír | 2003.08.17 12:38

    A TheOneRing.Net jóvoltából nyilvánosságra került 20 kép a Gyűrűk Ura trilógia második részének, a Két Torony c. filmnek bővített változatából, mely november 18-tól lesz kapható DVD-n és VHS-n. A képeken Denethor, Faramir és a bátyja, Boromir látható. A befejező rész, a Király visszatér Amerikában december 17-től, míg itthon 2004. január 8-tól tekinthető meg a mozikban. Update: Ezek a képek a 2 lemezes verzió "Így készül a folytatás: A Király visszatér" 10 perces kisfilmjéből valók, mely augusztus 26-án jelenik meg.

    Két Torony díszdobozkép

    Hír | 2003.06.11 19:02

    November 18-án fog megjelenni a Gyűrűk Ura: A Két Torony bővített változata, és annak díszdobozos verziója, amely 43 percnyi új jelenettel kerül forgalomba, a film végefőcímnélküli hossza így 222 percre növekszik!. Az igazi addiktoknak (lájk mí) kötelező, mert egyszerűen fantasztikusan néz ki! A kis Gollamot kapjuk "ajándékba", úgy, mint anno az első részhez az Argonath szobrokat. Íme! Állítólag július elején várható az első előzetes a Király visszatérből. Ha lesz újabb fejlemény, itt elolvashatjátok!

    RC Tycoon 2 WW oldal

    Hír | 2003.04.27 18:34

    Az Infogrames beindította Chris Sawyer legutóbbi pénzeszsákjához készülő kiegészítőnek a honlapját. A RollerCoaster Tycoon 2: Wacky Worlds, akárcsak a nagy elődök, egy hullámvasút szimulátor, melyben a játékos mindent megtehet, ami a témával kapcsolatba hozható. A kiegészítőben újabb tereptárgyakat, úgymint Eiffel Torony, Big Ben és még hasonló hírességek lesznek. Ha érdekel, kukkants be ide.

    Konzol eladások

    Hír | 2002.07.06 10:34

    A GKM felmérése szerint, eféleképpen alakúlnak a konzol eladások világszerte. Ebből egyértelműen kiderül, hogy a PS2 toronymagasan vezet a vetélytársak előtt...persze azért a többieknek sincs okuk szégyenkezni. A zárójelben megadott szám azt jelzi, hogy átlagosan mennyi játékot passzoltak el egy-egy géphez:

  • PlayStation 2 - 9.2 millió (5.2)
  • Xbox - 2.1 millió (4.2)
  • GameCube - 1.7 millió (3.6)

  • Házteszt: Xoxide Z40-Insight

    Hír | 2002.06.21 15:40

    ZC távollétében úgy döntöttem, hírezek egy kicsit, de mivel eléggé le vagyok merülve, túl sok jóra ne számítsatok. Kezdjük egy házteszttel: Köztudomású, hogy én házőrült vagyok, ezért el is mentem a szóban forgó weboldalra, ahol egy teljesen átlagos toronyház fogadott, oldalába vágott ablakkal és kék neonnal (persze, nem mintha nálunk akárcsak ilyet lehetne kapni). Így aztán leginkább a leírás első mondata hatott meg, amely így szólt: Először is köszönetet szeretnék mondani magamnak, amiért felkeltem végre a lusta seggemről. Nahát, ez akár az én mottóm is lehetne, de én még ülök rajta. (Remélem, híreinket semmilyen komoly orgánum nem veszi át, hehe).

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)