Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 105

NEXUS képek!

Hír | 2004.03.28 17:16

Egy mázsa új Nexus képecske is landolt a postaládámban, miközben megérdemelt vacsimat majszolgattam. Ha így nem lenne nektek ismerős, akkor Galaxy Andromeda. Ha még így is kétségek merülnének fel, akkor Imperium Galactica 3. Bizony, volt egy pár állomás, és ki tudja, hogy mi lesz még a megjelenésig. Azért reménykedjünk benne, hogy hamarosan már tényleg kézhez kaphatjuk kis hazánk legújabb büszkeségét!

IG3 = Nexus = Életjelek

Hír | 2004.02.19 18:39

Hosszas huzavona és ki tudja hány névváltozás után a CDV a közelmúltban bejelentette, hogy nem adja ki az egykor Imperium Galactica 3 néven megismert alkotást. A mai napon azonban fény derült arra, hogy a hazai Mithis-es srácok nem hagyták veszni a projektet. Beindult a hivatalos oldala, ahol képeket, és minimális infókat kaphatunk. Azért jó tudni, hogy ebből is lesz valami... egyszer.

Új játék a Mithis-től?

Hír | 2003.11.19 17:27

A hazai Mithis Games a jelek szerint valamit még csinálgat. Ugyebár újfent előbukkant az előző hírban tárgyalt Galaxy Andromeda/Nexus, van egy hajós játékuk, a Midway, valamint egy Worms-szerű alkotás, az Animal Planets. A honlapjukon pediglen feltűnt egy titokzatos projekt is, W.A.R.P. néven. Ha igaz, akkor egy 3D Sci-fi taktikai akciójáték leszen, de még nem lehet tudni, hogy mikor, és mire. Amint valami újat megtudunk róla, jelentjük :)

IG3 = Galaxy Andromeda = Nexus

Hír | 2003.11.19 16:50

KIRÁÁÁÁÁLY :D A Mithis Games immáron megalkotta a harmadik nevet is űrhajós játékához :D Az eredetileg Imperium Galactica 3 néven futó project a CDV gondoskodása alatt vált Galaxy Andromedává. Sajnos a német kiadó úgy döntött, hogy nem adja ki... Ma azonban a Homelan jelentette, hogy a hazai csapat alkotását felkarolta a HD Interactive, és Nexus néven, 2004 szeptemberében napvilágot lát... reméljük :)

Nexus bejelentve

Hír | 2002.08.31 09:56

Az amerikai Nexon bejelentette készülő MMORPG alkotását, melyet Nexus: The Kingdom of the Winds névre kereszteltek. A játék érdekessége, hogy akár több bérelt lakásunk lehet egyszerre, amelyeket az utolsó porszemig saját igényeinkre szabhatunk. Meghívhatunk más játékosokat otthonunkba, hogy aztán közösen gyakorolva fejlődjünk. A progi grafikája nem valami nagy durranás, de mivel manga stílusú, ezért talán feledhető lesz a csúnyácska látványvilág.

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)