EA: Százmilliós veszteségeik ellenére idén is kockáztatnak
John Riccitiello folytatásokban és túlélésben gondolkodik, a kommunikációs vezető szerint azonban kockáztatni fognak.
John Riccitiello folytatásokban és túlélésben gondolkodik, a kommunikációs vezető szerint azonban kockáztatni fognak.
Egy cica, két cica, száz cica, jajj! Futószalagon ontaná a Bioshock epizódokat a 2K.
A Massive Inc. játékbeli reklámokkal foglalkozó rendezvényén az Activision Blizzard több folytatással rukkolt elő.
Ez ma a folytatások napja úgy látszik, ami nem baj, hiszen a jó hírek jöhetnek ezrével.
Az Ensemble Studios jövőre tervezett bezárásával nem ér véget a "Birodalmak kora", számíthatunk még folytatásokra.
Habár a cím akár azt is sugallhatná, egyelőre nem jelentettek be folytatást az epikus méretű stratégiai játékhoz.
A koreai Phantagram fantasy elemekben bővelkedő stratégiája a folytatások során akció-szerepjátékká evolválódott.
Egy interjúban Cevat Yerli felfedett pár érdekességet a Crysisról, többek között a folytatások tervét is.
Jöjjön a szokásos vicckoktél, aztán meglessük, mit tartogatnak számunkra a játékipar képviselői. Bejelentések, igényes folytatások, új és eredeti alkotások...bármit szeretettel várunk.
Az Eidos anyavállalatának számító SCi nemrég tette közzé éves jelentését, melyből érdekes dolgok derülnek ki.
A folytatások nyarát szinte el se lehetne képzelni egy Harry Potter film nélkül. De nem is kell, mivel július 12-én idehaza is bemutatásra kerül a Főnix Rendje amiből ma kikerült egy exkluzív kis klip.
Ez a nyár a folytatásoké, ehhez kétség sem fér. Augusztus másodikán egy újabb film sorozat fog bővülni egy újabb résszel, mégpedig a Jason Bourne hányattatott sorsát feldolgozó Bourne filmek.
Mint már mondtuk, a nyár a folytatásokról fog szólni, és ezen a nyáron egy újabb legendás sorozat bővül egy friss résszel, méghozzá a mindenkinek oly kedves John McClaine kalandjait feldolgozó Die Hard sorozat.
Csak pár hete került a mozikba a Karib Tenger Kalózai sorozat harmadik része máris túl lépte a fél milliárdos álom bevételt világszerte. Ez a nyár úgy látszik a rekordokról és a folytatásokról fog szólni.
A nyár nagy slágerei a folytatások, ehhez kétség sem férhet. A képregény adaptációk sűrű folyamában egy újabb címmel fogunk gazdagodni, méghozzá a Fantasztikus Négyes új részével, amelyből kikerült néhány exkluzív klip.
A THQ vezetője, Brian Farrell egy befektetőknek tartott konferancián új játékokat jelentett be, amik legkésőbb a 2008-as pénzügyi évben már meg is jelenhetnek.
A Pirates of the Caribbean film sikere nem csak a folytatások elkészítésére ösztönözte a Disney fejeseit, hanem arra is, hogy a film alapján egy MMO játékot is készítsenek.
Glenn Entis, az Electronic Arts alelnöke és és vizuális vezetője a Gameindustry.biz-nek adott exkluzív interjújában arról nyilatkozott, hogyan képzeli el a kiadó jövőjét.
A már említett Activision pénzügyi jelentés sajtótájékoztatóján a cég elnök-vezérigazgatója, optimizmusára adva bizonyítékot felfedte a következő néhány év játékterveit. A jól menő játéksorozatok nyilvánvalóan folytatódnak, de attól még egy kicsit sokkolónak hathat, hogy a Call of Duty 3 megjelenése még viszonylag távol van, és már a következő részről beszélnek. Ráadásul ilyen közeli dátumokkal: a bejelentett franchise-folytatások a 2008-as üzleti évre vonatkoznak, vagyis legkésőbb 2008. március végéig megjelennek a játékok. "A 2008-as üzleti évünk első negyedét egy erős, filmorientált felhozatallal indítjuk. Ekkorra várható a Shrek 3, a Spider-Man 3 és a Transformers filmek játékadaptációja." - mondta Kotick. "Ezt követően főbb játéksorozataink is új résszel gyarapodnak. Csak hogy a legfontosabbakat említsem, érkezik új Tony Hawk, Call of Duty, és Marvel képregényeken alapuló játék is. A Spider-Man kapcsán Kotick nem említette, hogy a film alapján készülő játék mellett milyen egyéb, Marvel-játékadaptáció várható pókemberrel. Ám azt már korábban bejelentették, hogy az Iron Man jogai nincsenek a cégnél, így az abból készülő 2008-as filmhez nem az Activision készít majd játékot. Ami annyira a PC-seket nem érinti, hogy a Guitar Hero is új résszel gazdagodik, miután felvásárolták a játék kiadóját. Bár egyelőre nem említettek semmilyen platformot a játék kapcsán. Emellett várható még új Worl Series of Poker Tour alkotás is. Mivel az Activision nemrég átvette az Electronic Arts-tól a James Bond játékkészítési jogokat, így erről is szó esett a sajtótájékoztatón. Az új 007-es film már idén novemberben a mozikba kerül, így várható volt, hogy az első Activision Bond-játék majd a következő filmen alapul. "Az MGM már bejelentette, hogy a Casino Royale után következő James Bond-film 2008. májusában kerülhet a mozikba, így én is elárulhatom, hogy a mi első Bond-játékunk is ekkortájt jelenik majd meg." - mondta Kotick.
A SiN Episodes vezető dizájnere, Shawn Ketcherside frissítette a közösségi híroldalt, amelyből az derül ki, hogy a terveik szerint hamarosan kiadnak egy SDK-t, vagyis fejlesztői csomagot, s emellett még egy Arena módra, és ingyenes multiplayerre is lehetőséget kapunk. Fény derül továbbá arra is, hogy történeti szálanként három epizódot terveznek a fejlesztők, ám a főbb kérdések továbbra is megválaszolatlanul maradnak az esetleges folytatásokhoz - így megy ez a tévésorozatoknál is. A második epizódban némileg továbbfejlesztik az engine-t (amivel egyébként most sincs semmi gond), hallgatnak a játékosok visszajelzéseire és több játékidőt ígérnek Balde-del...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)