Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 109

[MOVIE] Vivisector

Hír | 2005.02.24 20:49

Egy, azaz egy darabka friss mozgókép érkezett a Vivisector: The Beast Within-ből. Nos, mindent elmondhatunk erről, csak azt nem, hogy a mozi sokatmondó. Lényegében csak egy esetlenül megkomponált összeállításról van szó - jön egy ilyen állat, aztán kap az arcába és kb. ennyi. Azért megnézhetitek, lévén csak másfél mega, de ne várjatok sokat tőle - ennél jobb videót is kiadhattak volna róla...

[MOVIE] SW: Republic Commando

Hír | 2005.01.07 15:08

Egyetlen új, nem rövid, nem kicsit, szóval szép testes darabka videó került elő a Star Wars: Republic Commando-ról. Noha a játék megjelenésére még mindig elég emberesen kell várni, ez a videó szerintem elég sokunk szívbillentyűit megdobogtatja. Nem is rablom az időtöket, nézzétek meg, mert kötelező!

TES4: Oblivion első infóz + képz

Hír | 2004.09.12 18:28

Ahogy várható volt, mihelyst a GameInformer előfizetők kézhez is kapták az újságot, rögtön kiderült egy pár infó a Bethesda új ödvöskéjéről, a The Elder Scrolls IV: Oblivion-ról. A leglényegesebb pontokat összefoglalom nektek, a teljes fórumbejegyzést pedig itt találjátok. Ha elfogadtok egy jótanácsot: ezeket az infókat (főleg a megjelenésre vonatkozót) ne vegyétek készpénznek. Akkor lássuk... Először a képeket, merthogy az is van. Igaz, csak scannelt, de elég... durva. (Thanks: Pepike & Oblivion HQ)

  • Megjelennek a "mountok", azaz a lovagolható lovak (ehh, képzavar :)) valamint egyéb megülhető kreatúrák
  • A helyszín Cyrodill lesz, a játékos (már megint) egy rabként indul, de fogsága alatt szemtanúja lesz a Császár meggyilkolásának, aki még halála előtt megbízza egy feladattal. Konkrétan: meg kell találnuk egy "embert", aki be tudja zárni az Oblivion kapuit, amelyek a Császár, trónörökös-nélküli halála következtében nyílnak meg. Természetesen a kapuk megnyílnak, és jönnek a kedves és barátságos szörnyecskék.
  • Megjelenés: 2005 tél
  • Puszi a jelenlegi csúcsgrafikájú játékoknak (Doom III, stb.)
  • Végre leheltek egy kis életet a fejlesztők az NPC-kbe. A jónép az utcán mászkál, dolgozik, egyszóval végzi a napi teendőket.
  • A bejárható terület eddig úgy néz ki, kisebb lesz, mint ahogy azt a Morrowindben tapasztaltuk
  • Sokak örömére az Oblivion ismét egy Construction Set-tel együtt érkezik meg.

  • Half-Life 2 - 3. fázis

    Hír | 2004.09.11 09:14

    A Steam hozzáféréssel rendelkező emberkék a mai naptól már tölthetik az újabb szeletet a Half-Life 2-ből. Ezúttal a modeleket lehet megkaparintani, természetesen a jól megszokott, igen komoly kódolással ellátott formában. Fizetni ezért még mindig nem kell, és persze még mindig nem játszható a stuff. Amikor az utolsó darabkája is leért, ki kell majd fizetni egy vaskosabb összeget, és akkor összeáll a kicsike. Bővebb infó itt.

    Half-Life 2 letöltés

    Hír | 2004.08.23 23:12

    Mostmár tényleg letölthetőek lesznek a Half-Life 2 késznek ítélt darabkái (textúrák, hangok, ilyesmi). Legalábbis hamarosan :) Na jó, a hamarosan ez esetben nem amolyan Blizzardos "hamarosan", hanem tényleg belátható időn belül. Igaz, még egy kicsit várni kell rá, de PST idő szerint 7:00-kor megkezdődhet a letöltés. Hogy ez helyi idő szerint mennyi, azt nem tudom, de majd valaki biztos elmondja :) Addig is, érdemes figyelni a hivatalos oldalt. Egyébként a teljes játék megjelenése úgy egy-két hét múlva (ha nem novemberben) esedékes, szóval, aki teheti (mármint van jogosultsága) akkor letöltheti a teljes cuccot!

    F.A.K.K. 2 pálya

    Hír | 2004.04.19 06:48

    Bizonyára emlékeztek még a Heavy Metal F.A.K.K. 2-re (régebbi előfizetőink, olvasóink biztosan). A játék nem tűnt el a Föld színéről. Annak ellenére, hogy egy több éves darabot általában játékostábor nélkül a budget rovatban találunk akciósan leárazva, a F.A.K.K. 2-vel foglalkoznak! Olyannyira, hogy egy csapat nem hivatalos kiegészítő csomagot készít hozzá. Ennek az első darabkái az egyelőre önmagukban elérhető pályák, egész pontosan két darab. Jó szórakozást a The Road To Perilhez és a Tomb Of Dispairhez! Erre mindent megtaláltok.

    [MOVIE] Shellshock Nam '67

    Hír | 2004.02.19 21:10

    Bármennyire hihetetlen, máris befutott az első videó, az alig néhány órája bejelentett Shellshock Nam '67-ből. Nem is olyan nagy darabka, és, ha éppen úgy tartja úri kedvetek, máris cibálhatjátok tőlünk. A videó iszonyat mód hangulatos, de az az érzésem, még nem kellett volna kiadni. Van még mit fejleszteni...

    Call of Duty, ATI apróság

    Hír | 2003.11.20 07:18

    Az ATI kiadott 2 darabka patch-et, melyek a Call of Duty-hoz készültek és kizárólag az ATI Radeon kártyatulajoknak, akik 3.8-as vagy későbbi Catalyst driver-t használnak. Van ugyanis játék indítás után egy kis hiba. Aki észlel valamit, az pedig kattanjon rá az ATI jószívűségére. :) Akik 98, illetve ME rendszerekkel rendelkeznek ide, míg a 2000-esek és XP-sek erre fáradjanak!

    Képvihar délutánra!

    Hír | 2003.04.16 15:47

    Itt hozom a jól kiérdemelt adagot. Remélem mindenki kellő odaadással szemléli meg mindet :) Ki is legyen ma a kiemelt darabka... lássuk csak:

  • Spellforce: The Order of Dawn Imhol jönnek a többiek is:
  • Face of Mankind
  • Gorky Zero
  • Lionheart
  • UFO: Aftermath

  • 0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)