Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 110

Stunt Car Racer Pro - leállítva

Hír | 2005.02.26 09:59

Réges-régen, egy messzi messzi géptípuson létezett egy olyan játék, hogy Stunt Car Racer. Hatalmas népszerűség, remek hangulat, satöbbi. EGészen a mai napig abban a hitben éltünk, hogy felújítják ezt a remek játékot. Azonban ma, az Úr 2005-ödik événem február havában sajnálattal kell jelentenem, hogy mégse lesz, leállították a fejlesztést. Sajna ez van.

[PATCH] Dungeon Siege

Hír | 2004.09.13 09:04

Akár hiszitek, akár nem, mind a Diablohoz, StarCrafthoz és hasonló korú csodákhoz a mai napig készülnek patchek. Nincs ezzel másképp a Dungeon Siege és a GPG sem, hiszen az RPG "sorozat" első tagjához megérkezett az 1.1.2-es javítás. A cuccost itt érhetitek el.

[MOVIE] Hármasban

Hír | 2004.08.03 20:32

Elég szép adag animáció gyűlt össze a Worthplaying jóvoltából.

  • Children of the Nile Egy, illetve kettő anim után megérkezett a harmadik darab is ebből az ókori városépítős stuffliból. Imhol (30 MB)
  • Medal of Honor: Pacific Assault Demó nincs még mindig, de van helyette anim. Ezúttal a multiplayeres képességeket kívánják bemutatni. Tudjuk, hogy jó lesz, de jobb lenne már játszani vele, mint nézegetni :) A trailer a maga 63 megájával innen vihető.
  • The Moment of Silence Nemrég jelentették be ezt a kalandjátékot és a mai napig semmi más infó nem érkezett belőle. Hát most megjött az első előzetese (25 MB).

  • Az EA Criteriont vesz

    Hír | 2004.07.29 04:08

    Ami nem más, mint egy kisebbfajta fejlesztőcsapat, ám van az a mondás, hogy kicsi a bors... és ez nem is ilyen egyszerű :) Szóval úgy áll, hogy a világ legnagyobb játékkiadója, az Electronic Arts megvásárolta a Criterion Software Group-ot, ami nem csak magát a fejlesztő gárdát jelenti, hanem azt a Renderware nevezetű engine-t, amit a mai napig, sőt a jövőben is jónéhány játék használ, illetve használni fog. Megemlíthetném például a Grand Theft Auto újabb részeit. Felmerül tehát a kérdés, vajon milyen sors vár az elkövetkezendő GTA játékokra? Új engine-t vesznek, vagy ezt fizetik meg továbbra is? Az EA nyilván nem adja majd borsóér' :)

    Team Fortress 2?

    Hír | 2004.04.17 18:01

    Régi nagy HL-esek talán emlékeznek a Team Fortress Classic című egész jó kis kooperatív modifikációra, ami jelenleg 1.5-ös verziószámmal büszkélkedhet és a mai napig játszanak vele (bár nem annyian, mint mondjuk a CS-vel). Én anno nagyon megszerettem, mert igazi csapatjátékot igényelt és remekül vegyítette a fikciót a realizmussal. Nos, egy kósza interjúban elkotyogta a Valve egyik emberkéje, Doug Lombardi, hogy a '98 óta halogatott project még mindig él(degél), nem tettek le róla, de inkább csak a Half-Life 2 kiadása után beszélnének róla bővebben. Hát ez most elég sok mindent takarhat. Először is jó lenne tudni, mikor is készül el a HL2... :) Én mindenesetre örülök is, meg nem is, hogy ígérgetnek.

    MOH: Pacific Assault hivatalosan

    Hír | 2003.08.07 14:44

    Idén márciusban röppentek fel az első infók, egy esetleges új Medal of Honor kiegészítésről. Egészen a mai napig nem hallhattunk róla, ám alig néhány perce befutott a megerősítés. Az EA Los Angeles fejlesztésében készülő alkotásban a játékos a japán hadsereg oldaláról szemlélheti majd meg a háború kemény mozzanatait, főképpen a Pearl Harbor-i csatát. Egészen pontosan 1941 és 1944 közöttről kaphatunk majd képet. Az első képeket itt szemlélheted meg róla.

    EA-nal a BW2

    Hír | 2003.03.14 09:14

    Mind a mai napig azt hittuk, hogy nem az Electronic Arts adja majd ki a Lionhead Studios kovetkezo PCs alkotasat, nevezetesen a Black & White 2-t. Most azonban kiderult, hogy megis. Sajnos azonban meg mindig nem arultak el, hogy mikor is kerul erre sor... lehet, hogy tanultak az elso resz igergetett datumaibol?? :)

    AMD 333-as FSB-vel...valóban!

    Hír | 2002.08.16 18:58

    Azok számára, akik rendszeresen böngészik a hardware híreinket, nem újdonság, hogy az AMD hamarosan megjelenő Athlon XP processzorai 333Mhz-es front side bus-szal lesznek majd ellátva. Nos, ez eddig csupán pletyka szintjén mozgott, de most végre megerősítést nyert! Mindezt pedig ha hiszitek, ha nem, az Nvidia-nak köszönhetjük, ugyanis, az AMD a mai napig titkolózik. Mégis, hogy jön a képbe az Nvidia, kérdezhetitek teljes joggal. A cég közölt némi infót a nemsokára megjelenő Nforce2 alaplapi chipset-jükről. Ebben megtalálható, hogy a lapkakészlet a DDR 400-as RAM-ok mellett, támogatja majd a 333Mhz-es FSB-t is, tehát mégis igaznak bizonyultak a feltevések és az AMD versenyben képes maradni a P4-ekkel.

    Magic The Gathering Online jövő héten

    Hír | 2002.06.21 18:15

    Azt írja a GameSpot, hogy jövő héten nyílik a Magic The Gathering Online, a Wizards of the Coast gondozásában. A mai napig nagyon népszerű kártyagyűjtögetős fantasy RPG (remélem jól definiálom) online változata ingyenes lesz, illetve majd a virtuális kártyapaklikért kell beszurkolni a zsetont. A nyitás napján máris 1500 különböző kártya lesz elérhető a Seventh Edition, Invasion, Planeshift, Apocalypse, Odyssey és Torment csomagokból, és majd hamarosan hozzácsapják még a Judgement kiegészítést is (remélem, van, akinek ez jelent is valamit). De a legjobb az egészben, hogy szerveznek ingyenes oktató és gyakorló részt is, ahol 5 pakli lesz elérhető. Na, a végén még kedvet kapok...

    Viszlát 3DFX!

    Hír | 2002.02.20 07:49

    A mai nap végleg bezárul a 3dfx website. Magát a céget már elég rég felvásárolta az nVIDIA, ennek ellenére a honlap tovább üzemelt. A mai napig. Akinek 3dfx grafikus kártyája van, a drivereket a voodoofiles.com-ról töltheti le ezután.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)