Bolondozzunk!
Nos, gondoltam nem próbálok becsapni senkit a mai napon, bár sok érdekesség akadt :) Inkább csak összegyűjtök néhány okosságot :) Íme:
Nos, gondoltam nem próbálok becsapni senkit a mai napon, bár sok érdekesség akadt :) Inkább csak összegyűjtök néhány okosságot :) Íme:
A Nevrax beindította ígéretesnek tűnő, Ryzom című MMORPG-jének új honlapját, mely bővelkedik játékinformációkkal, képekkel, sőt feltoltak egy nagyon kellemes trailert is! Mindenképp érdemes lesz odafigyelni erre a játékra, és ha nem is vagytok e stílus szerelmesei, nézzétek meg a videót, mert kötelező! Tegyetek engem ezzel Bódottá'! :D
Az Atari kipaszírozott egy kis javító csomagot a Civilization III kiegészítőjéhez, a Play the World-höz. Az 1.27f-es verziószám emelés mellé tartogat még újdonságokat. Előre is tájékoztatnék mindenkit, hogy ez a "tapasz" kizárólag amerikai típusokkal működik együtt! Hogy mit nem árultam még el...? Ezt! (11 Mbyte)
Nos, nem tudom ez most kit mennyire érdekel (hiszen sokkal de sokkal finomabb dolgok is vannak jelenleg :D), de a Download.com-on elérhető a Civilization III, illetőleg a Civilization III Game of the Year Edition kipróbálható változata. A nevükre kattintva eljuthatsz a stuffokhoz, melyek összességében 60 perces játékélményt engedélyeznek... Thanks Blues.
Szépséges felhozatal, mely vasárnaphoz képest minden eddigit üt :) Jó nézelődést:
A me reggeli "kiválasztó showban" a Xenus-ra szavaztam :) Nem S.T.A.L.K.E.R. de jó ez is, ha leülök zöld lesz a ... mi? Ja ez más :D
Aki még így éjjel képes itt lenni velem, és olvasgatja a híreket, annak bátran ajánlom ezt a rakat szépséges felhozatalt! Különös tekintettel az ugyan egyelőre még csak Xbox-ra készülő Halo 2-t!!! :D
Mac'Geri-nek hála rátaláltam a Blizzard "titkos" karácsonyi kincsesbányájára. Csak annyit tudnék hozzátenni, hogy ez az oldal fergeteges!!! :D
A Monolith kiadta nemrégiben megjelent alkotásának, a No One Lives Forever 2-nek legújabb javítását. Ezt máris felhelyeztem a szerverünkre, így bárki hozzáférhet. Ha kell, klikk alant:
Amint arról pár hete hírünkben beszámoltunk, a sokak számára ismerős ELSA nemrég "újjászületett". Tegnap a cégnél bejelentettek két 56K-s modemet, ma azonban a sokakat jobban érdeklő grafikus vezérlőkről is lerántották a leplet. Az ELSA a hamarosan megérkező Gladiac családjához az ATi Radeon chipjét fogja felhasználni, ezek közül is a 9500PRO-t és 9700PRO-t. Ezen a német oldalon máris előrendelést adhatunk le a nemsokára boltokban is kapható kártyákra.
A Sega egy igen érdekes vállalkozásba fogott... Készülő játékukhoz, a Panzer Dragoon-hoz limitált példányszámban, vásárolhatnak majd a játékos arcok fehér Xbox-ot :) Ez összesen 999 példányt jelent majd, ami valószínűleg másodpercek alatt el lesz kapkodva... Ha ellátogattok a Gamefront oldalára, még egy alacsony felbontású képet is megszemlélhettek erről a konzolról! Update: Időközben ráakadtam a nagyfelbontású változatára is! Klikk alant :)
Az Activision már 1999 óta ad ki játékokat Tony Hawk nevével fémjelezve. Ez a cégnek nem kevesebb, mint 500 millió dolláros hasznot hozott eddig. A jelek szerint lebetonozták ezt a kis kapcsolatot, hiszen úgy tűnik, hogy 2015-ig még folyamatosan számíthatunk hasonló alkotásokra. Hogy mit lehet még újítani? Jó kérdés...
Most, hogy vége van a Portugália/Dél-Korea meccsnek, hírezünk is egy kicsikét...Kezdjük a napot a képecskékkel:
A tegnapi, kissé uborkaszezon ichletésű ömleny után, ma ismét elfogadható a felhozatal...Reméljük ti is így gondoljátok:
20 hónap letöltendő szabadságvesztést és 5000$ pénzbüntetést kapott a híres-hírhedt Melissa vírus alkotója. A 33 éves Dave Smith már 1999 óta letartóztatásban van, ám a szövetségi bíróság csak most hirdetett ítéletet az ügyben. Ha egyéb részletekre vagy kíváncsi, kattanj el erre a site-ra.
A mai nappal egyetemben megkezdődött Nell McAndrew (ő alakította egykoron Larát) 1998 és 1999 közötti nyilvános megjelenéseken használt felszerelésének az értékesítési aukciója. Május 6-ig ide klikkelve licitálhattok a mellesleg csinos Lara ruháira és egyéb dolgaira. A begyűjtött pénzt jótékony célokra használják fel.
Közeleg már a népszerű Rollercoaster Tycoon sorozat következő epizúdja. A hullámvasút építősdi a jelek szerint nem áll meg a nemrégiben debütált legújabb résszel. A folytatásban szinte teljesen szabad kezet kapunk az építésekben, rengeteg új boltot, kissebb büféket, miegymást építhetünk a látogatók csalogatásának érdekében. A játék, elvileg már idén ősszel a boltok polcaira kerül. Az első Rollercoaster játékot Chris Sawyer alkotta meg, még 1999 elején. Azóta többsör is volt a Top 10-es eladási listák élén és az eltelt idő alatt közel 4 millió példányban értékesítették az eddigi változatokat!
Amíg megpróbálom behozni a tegnapi elmaradásunkat (sorry, az egészség az első), tekintsétek át igen tetemes képgyűjteményünket! Ma is főleg az FPS-ekre került a hangsúly, de azért vannak itt még érdekességek...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)