Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1279

Lords of Everquest

Hír | 2003.08.24 11:12

Az Everquest, a Warcraft és úgy általában a stratégiák kedvelőinek igencsak érdemes odafigyelni a Ubi Soft ezen fejlesztésére. A legérdekesebb dolog, hogy amelyik pályán játszhattam, az valamiért kisértetiesen hasonlított a Warcraft 3 egy bizonyos világára. Furcsa is volt, először néztem, hogy mi a helyzet. Szóval lényegében, akinek tetszett a Warcraft, úgy vélem ez is nagyon bejön majd, igaz, ez az Everquest univerzumba helyezte a történetet. A fejlesztők elmondása szerint hozzávetőlegesen 75-80 óras játékélményt íger az alap történet, persze a multiplayer és egyéb lehetőségek további órakat vonhatnak majd el életunkből. Mégjobb hír, hogy már nem is kell olyan sokat várni rá, mivel legkésőbb november első hetén megérkezik!

'Reggelt!

Hír | 2003.08.21 07:34

Víg polgári napot! Láttátok tegnap a tűzijátékot? Fullos volt, de élőben az igazi. Pár órával később pedig a szerencsések már a mozikban ülve izgulhatták végig Kristanna Loken és Shcwarzi bácsi kalandjait a Terminátor 3-ban. Aztán még befutott a Generals demó is, de mára is maradt ám valami! Például egy vicc.

A skót családban az anya aggódva szól férjéhez: - Drágám, a kisfiunk, már két napja ugyanazt a cukorkát szopogatja. - Nem baj, legalább spórol. - Jó, jó, de azért már tényleg ki kéne csomagolni!

MoH: Breaktrough infók

Hír | 2003.08.20 12:37

Megnyílt a hivatalos infó oldala a Medal of Honor: Allied Assault Breakthrough-nak. Rengeteg eddig ismeretlen részletet fedtek fel a kiegészítésről (csoda hogy eddig nem, hiszen Szeptember 22-én van az amerikai megjelenés, az európai 4 nappal később). Ezt a bizonyos oldalt itt találjátok. Néhány új kép is érkezett, melyek azonnal be is kerültek a képgalériába (és így meg is lett az ötszázadik galéria).

[MOVIE] Middle Earth Online

Hír | 2003.08.19 09:32

Kikerült a nagyvilág színe elé egy kis mozi a Black Label Games gondozásában álló Middle Earth Online című MMORPG-ből. Közel másfél percnyi akciót láthatunk a legkésőbb 2004-ben megjelenő játékból, amennyiben lerántjuk innen.

'Reggelt...

Hír | 2003.08.19 08:42

Jó napot kívánok minden kedves olvasónak. :) Ugye ti is tudjátok... közelednek a nagyobb dolgok: Hamarosan a Games Convention Lipcsében, aztán az ECTS Londonban és innen kicsit elszakadva 22-24-én a magyar forma 1-es rendezvény. Dehát lesz itt egy olyan esemény is, amit senki nem vár... de feledtessük is, tessék olvasni:

Két szovjet nászutas pár késő éjjel érkezik a szállodába. Már csak egy kiadó szoba maradt, így meg kell osztozniuk az ágyon. Reggel azt mondja az egyik férj a másiknak: - Engem a párt őszinteségre nevelt, úgyhogy elárulom neked hogy a feleséged egész éjjel fogta a tököm. - Engem a párt éberségre nevelt, úgyhogy elárulom neked, hogy én fogtam.

'Reggelt! ;)

Hír | 2003.08.18 11:15

Hétfőhöz képest (vagy éppen emiatt?) kicsit későn van a reggel :) No sebaj, a hírek is még csak most ébredeznek. Úgy látom ez a tegnapi Fantom megosztotta a társaságot, majd meglátjuk, mi sül ki belőle, de tényleg már csak pirítóst nem lehet vele sütni :D Szóval a vicc:

Az idősödő írónő, akit írói körökben Dunduskának neveznek, elhatározza, hogy könyvet ír a dzsungel életéről. Afrikai útján megismerkedik egy idős úrral, aki évtizedek óta a dzsungelben él. Megkérdezi tőle, hogy ha ő most jóságos tündér lenne, mi lenne a három leghőbb kívánsága. - Nincs nekem három, csak kettő van - feleli az öreg. - Mielőtt meghalnék, szeretnék látni egy szép meztelen nőt és egy fehér elefántot. - Hát az egyik kívánságát már teljesíteni is tudom - mondja az írónő, bemegy az erdőbe, egy fa mögött levetkőzik, majd meztelenül előlép. - Nos, uram, mit szól hozzá? - Nahát, csodálatos... Köszönöm önnek. Most már csak egy szép meztelen nőt szeretnék látni.

QUAKE 4 INFÓK

Hír | 2003.08.15 22:44

A drágalátos GameSpy jóvoltából alig néhány perce kiszivárogtak az első infók, a fejlesztés alatt álló, eleddig teljes titokban tartott Quake 4-ről. Tim Willits az id Software-től elmondta, hogy a munkálatok különféle járművekkel elég jól haladnak. Sajnálatos infó azonban, hogy csak az egy évvel későbbi QuakeCon-non lesz igazán felhájpolva a negyedik Q. Todd Hollenshead mókásan csak annyit mondott, hogy a Quake 4 úgyis jobban hangzik karöltve a QuakeCon 2004-gyel... hát, szerintem meg nem, szerintem most azonnal mutassák meg :D

[MOVIE] HL2 - BARRICADE

Hír | 2003.08.13 01:29

Hosszú várakozás előzte meg ezt az egy "csöpp" szám szerint hetedik Half-Life 2 Bink videjót... legalábbis az én részemről biztosan :) Ezért még megfizetnek ezek az amerikaiak... miért nem tudják korábban letre nőni... izé, netre lőni azokat a demókat, meg videókat, amiket pontos időponthoz kötnek? Nem ismerik az időzónákat? Mert ők eléggé nyugatra vannak, tőlük keletre meg ugyebár már későre jár, mikor ott még csak épp az ebéd utáni sziesztát pihenik ki :D Nos, ne fecséreljük itten tovább a szószt, aki kapja, boncsa! :) Barney a Khirály!

Lord of Everquest megjelenés

Hír | 2003.08.09 09:49

Az első Everquest stratégiai játék korábbi bejelentésekor csak annyit lehetett tudni, hogy készül. Kicsit később elárulták, hogy elvileg még idén, de inkább csak 2004 elején várható. A legújabb hírek szerint azonban már ezév novemberében a boltok polcaira tudják helyezni a kész terméket. Óóóó, bár így lenne minden játékkal, hogy nem tologatják, meg eltörlik, hanem előrébb hozzá a megjelenését...

Képvihar reggelire

Hír | 2003.08.07 09:47

Késő reggelire... :) A mai napra is kijutott amiből kell. Minőségi felhozatal csak most, csak nektek, nemcsak tőlünk :D

  • Ground Control 2
  • Harry Potter Quidditch World Cup (Infó)
  • Star Wars: Kotor (Infó)
  • Syberia II (Infó)

  • [MOZI] Scary Movie 3

    Hír | 2003.08.02 12:25

    Ismeritek a Horrorra akadva sorozatot? Igen, készül a harmadik rész, ismét a legjobb alkotásokból gyurva össze önmagát, úgy mint 'A kör', 'Jelek', '8 mérföld', 'Mátrix'. Sztárokban sem lesz hiány: Charlie Sheen, Pamela Anderson, Leslie Nielsen, és még sorolhatnám, egyszóval minden megvan egy újabb rekeszizom tornához! A filmet Amerikában október 3-tól vetítik. A QuickTime előzetesét itt meg is szemlélhetitek! Ja és ne feledjétek: Van egy videókazetta, amit ha megnézel, hét nappal később... pontosan egy hét múlva lesz! :D

    Half-Life 2 kavirc...

    Hír | 2003.08.01 07:45

    Nos, mi a helyzet minden idők egyik legjobban várt játékával? hát, szerintem még a fejlesztők sem tudják. A lényeg, hogy a Valve még mindig szeptember 30-as megjelenéssel dolgozik, holott a Vivendi dönt a megjelenéséről, ami pedig azt jelenti, hogy igenis később jön el. Lezárva a néhány napja tartó kalamajkát azt mondom, hogy szeptember 30-án visszatérünk a témára, és akkor már biztosan megmondom, hogy mi a helyzet :D

    Mi lesz veled HL2?

    Hír | 2003.07.30 09:02

    Folyamatosan érkeznek az ellentétes hírek a Half-Life 2 megjelenését illetően. Kezdetben még csak az Amazon osztotta az észt (mint azt korábban jeleztük), majd később a külföldi gamer oldalak java is a csúszás hírét jelentette (Worthplaying). Akadnak olyanok is, akik kifejezetten olyan hírt gyártanak, hogy nem fog csúszni a játék (Shacknews). Tehát teljes a káosz (a Sierranal meg tuti jót röhögnek az egészen). Egyik oldal mellet sem tesszük el a voksunkat, hiszen amíg nem érkezik hivatalos bejelentés semmi sem biztos.

    Késik az Etherlords 2

    Hír | 2003.07.22 08:31

    A Gamershell csapata kapott egy jelentést a Strategy First-től, akik elárulták nekik, hogy Etherlords 2 című taktikai kaland-szerepjátékuk nem jelenik meg a tervezett időpontban. Egészen késő szeptemberig tolták a kiadását. A Nival Interactive ezzel azt szeretné elérni, hogy minél tökéletesebb játékot kapjunk (ez végülis elég szép cél, vagy nem?).

    'Reggelt...

    Hír | 2003.07.18 07:54

    Szépséges reggelt kívánok mindenkinek, aki már ébren van és felénk nyilodaztatja csipáit :). A mai napon sem kell tartanotok attól, hogy bármi fontosról lemaradnátok, ami éri a világot. Picit fülledt és meleg éjszaka után, ezen a szintén meleg, de néhol esős reggelen egy pohár jeges ásványvíz társaságában vetődjünk bele ebbe a mai napba! Jah és, hogy ne maradjak senki adósa...

    Egy tetőtől talpig bekötözött ember fekszik a kórházban. Kérdezi az ágyszomszédja: -Magával mi történt? -Vadászni voltam. Elérek egy barlanghoz. Bekiáltom: -Van itt valaki?- Erre kijön egy medve. Becélzom. PUFF!!! Meghal. Megyek tovább, találok egy nagyobb barlangot. Ugyanez történik. Késöbb egy hatalmas barlanghoz érek. Bekiáltok, erre kijön a bécsi gyors.

    [MOVIE] Endless Ages

    Hír | 2003.07.16 21:22

    Kiadtak egy újabb animációt a Summitsoft berkeiben szerkesztett MMORPG-ből, ami már ugyan megjelent, de jobb később, mint soha. Ha nem ismernéd a játékot, itt megtudhatsz róla pár dolgot. És ha le is szeretnéd tölteni a videjót, kattints ide (22 MB)!

    Counter-Strike 1.6 béta letölthető!

    Hír | 2003.07.12 09:29

    Na, azért nem ilyen egyszerű ez. Úgy szól a fáma, hogy a Valve már egy ideje fejleszti Steam nevű szolgáltatását, ami most béta fázisúvá, s így publikussá vált. Lényegében ez egy új módja a Valve játékok és azokkal kapcsolatos egyéb anyagok játékosokhoz való eljutásának, a rajta keresztül elérhető tartalom automatikusan frissül. Ha többet akarsz róla megtudni, látogass el ide. Szóval ha feltelepíted ezt a kis progit és elindítod, letölthetővé válik számodra többek között a Counter-Strike 1.6 verziójának bétája, a későbbiekben pedig a HL2-vel kapcsolatos dolgok is.

    'Reggelt...

    Hír | 2003.07.05 11:20

    Jó reggelt Vietnám! Akarom mondani GS Online! Remélem már sokan felkeltetek, hogy eme "korai" órákban lessék a híreket. Szerencsére nem fogunk csalódást okozni, hiszen akad egy pár hírecske. Van köztük minden féle, de majd idővel meglátjátok. Addig is, amíg meg nem érkeznek, itt a jól megérdemelt vicc:

    Egy tudós egy lakatlan szigere költözött, hogy kies magányban megfejtse az élet értelmét. Két évtizeddel később barátai és sok-sok érdeklődő értement. Az üdvözlések után, mindenki kíváncsian várta a felismerést. Tudósuk így szólt: - Igen, rájöttem, az élet olyan, mint egy óceán. Eltelt némi idő, mire valaki vette a bátorságot, és megkérdezte: - Miért pont olyan, mint az óceán? Némi töprengés után jött a válasz: - Jó, hát akkor nem pont olyan.

    S.T.A.L.K.E.R. Xbox-ra?

    Hír | 2003.06.30 20:02

    Egyes oldalakon (hazaiakon is) előkerült egy infó, mely szerint nem kizárt, hogy a S.T.A.L.K.E.R. Xbox-ra is készül. Nos, ezt a pletykát egy külföldi oldal indította el, aki egy olyan cikket írt, mely igen erősen sugallja egy esetleges konzol átiratot. Nos, kicsit csevegtem GSC-s bartaimmal, akik elmondták, hogy a cikk egy igencsak korai kamu :) A THQ ugyan tervezi egy későbbi Xbox verzió kiadását, de a fejlesztések még távolról sem kezdődtek el. Minden erejükkel a PC-s verzióra gyúrnak a srácok :)

    [DEMO] Trió

    Hír | 2003.06.30 11:43

    Ma sem hagyjuk pihenni a letöltő droidokat. Kijött ugyanis 3 játékdemó, kezdjük is az elején. Először a The Adventures of Fatman bukkant fel a színen (szóval múlt hónapban... de jobb később mint soha). Ezt a játékot azok fogják szeretni, akik kedvelik a rajzfilmes kalandjátékokat egy adag humorral megspékelve. Innen meg is kezdhetitek a letöltést. A Revistronic sem volt rest, és kiadta legfrissebb fejlesztésének a demóját. Egészen pontosan a Fenimore Fillmore: The Westerner elnevezésű kalandjátékról van szó, amit innen le is tölthettek. A trió legutolsóként érkező darabja a Castles and Catapults elnevezésű stratégia, melyet itt lelhettek fel. A demó 1 óra játékot engedélyez, de ha befizetünk pár dollárt, akár azonnal updatelhetjük teljes játékká.

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)