Top 10 AI baki...
A 3DActionPlanet-re feltettek egy nagyon jópofa cikket, melyben a 10 legnagyobb AI hiányosságot taglalják! Ha tudsz egy kicsit angolul, érdemes ellátogatnod ide, mert nagyon tanulságos dolgokra derül fény! :D HAveFuN
A 3DActionPlanet-re feltettek egy nagyon jópofa cikket, melyben a 10 legnagyobb AI hiányosságot taglalják! Ha tudsz egy kicsit angolul, érdemes ellátogatnod ide, mert nagyon tanulságos dolgokra derül fény! :D HAveFuN
A mai felhozatal, a vártaknak megfelelő. Kicsit laposak a vasárnapok, de azért nem elhanyagolhatóak. Lássuk a mai képecskéket:
Nos, a fincsi kis reggeli UT2003 party után kutakodtam kicsit, és egy rakat jó képecskét találtam! Érdemes megszmelélni őket, kivétel nélkül remek gammák ezek:
A Tesseraction Games átadta a Fileplanet szent fényének örzőinek, készülő játékuk, az Enigma: Rising Tide kipróbálható demóját! Ennek mérete elég borsos, közel 196MB-tot kóstál... éppen szippantom lefele, és amint lehet, feltöltöm magunkhoz! Addigis itt a máris működő link. Ha előbb megismerkednél vele, klikkelj ide!
Különösebb további csacsogás nélkül, megkezdjük a mai napunkat... :)
SirKhan egy vaskos kis fenyegető levél keretében megkért, hogy tegyem ki ezt a kis hírt... :D Arról vagyon szó, hogy a GameFuture-re felkerült a Mistmare című akció-szerepjáték előzetese! Ha meg akarod olvasni, csattogj el ide!
A Volition kiadott egy újabb fincsi kis videót, készülő akciójátékáról, a Red Faction 2-ről. Sajnálatos módon ez csak PS2-n jelenik majd meg, ennek ellenére érdemes megszemlélni ezt a múvít!
Ismét új nap virradt ránk... akárhogy kerestem, egyelőre nem leltem fel a végleges UT2003 demót, de bízzatok bennem! Meg fogom találni :) Igaz, lehet, hogy nem ma, de rajta leszek, hogy minél előbb le tudjátok zúzni tőlünk! Addigis íme a mai felhozatal:
Egészen jól kezdődött ez a nap. Igaz, hogy kissé nehézkesen ébredtem a menetrend szerint 6:27-kor az ablakomhoz csapódó galambtól, mégis úgy érzem jó napunk lesz... Hogy miből gondolom ezt? Csak tippelek :) Lássuk a reggeli képeket:
A Loadedinc.com szerkesztősége felpakolt a honlapjára egy kézikamerás felvételt, melyen a Grin nevezetű fejlesztőcspat legújabb munkáját, a Bandits: Phoenix Rising-got szemlélheted meg! A felvétel az idei ECTS-sen készült, és a játék egy korai változatát mutatja be! Ha érdekel az anim, katt ide!
Miután mindenki "ki-NOLF-kettőzte magát" :) hozzákezdhetünk a mai felhozatalhoz! Lássuk a reggeli képeket:
A Reakktor Media ígéretéhez híven valóban kiadta, hamarosan elkészülő játékuknak, a Neocron-nak a beta 4-es kliens programját. Ahhoz, hogy játszani tudjál vele, ezen az oldalon regisztrálnod kell egy hozzáférést! Maga kliens egyébként több, mint 1,1GB, így csak azok kezdjék el innen lerántani, akik valóban hajlandók végigvárni... A kliens egyébként exkluzívban rajta lesz a soron következő GameStar Magazin DVD-s változatán!
Végre tisztességes képviharra ébredhet a megfáradt gamer arc... vagyis te :) Amíg én is felébredek, és kilátok a szemem mögül, nézegessétek végig a mai felhozatalt:
Kicsit megkésve bár, de azért itten osztom nektek a mai képfelhozatalt! Fontos megemlíteni, hogy a hazai fejlesztésű Platoon is előbukkant, néhány új shot erejéig!
Testvérlapunk harcosai abban a szerencsés helyzetben voltak a minap, hogy megszemlélhették az Aquanox: Revelation egy korai változatát. Némi infót is sikerült kicsalni a fejlesztőkből... A jelek szerint négy különféle harci tengeralattjáró típus közül választhatunk majd, és 30 fincsi kis küldetésben kell majd helytállnunk. A folytatásban sokkal több lesz a kihívás, és a taktikai elem, mint az elődben. A végleges program még egy csöppet várnunk kell, mivel csak valamikor 2003 októbere környékén érkezik...
A Loadedinc arculatai készítettek egy kis interjút Nyulászi Zsolt-tal, melyben a Mithis Games készülő alkotásáról, a Midway: Naval Battles-ről faggatóznak! Már csak azért is érdemes ellátogatnod ide, mert hazai fejlesztésről van szó (némi angol tudás szükségeltetik az elolvasásához!). Ha érdekel a teljes cikk, klikk ide!
Egy rakat új képecske érkezett így reggelire... Érdemes mexemlélni mindet, kiváltképp a Star Wars Galaxiest!!!
A Brat Designs egyik alkotó emberkéje elárulta, hogy készülő Breed című FPS akciójátékuk kihasználja majd az nVidia nemrégiben debütált Cg programnyelve adotta lehetőségeket. Ennek segítségével jóval részletesebb modelleket lehet majd a játékba rakni, és a gépigény is alig lesz magasabb tőle... A játékról bővebben itt olvashatsz.
A GameSpy jelentése szerint, az alant felsorolt zenék biztosan benne lesznek, az EA, idén szeptemberben megjelenő következő NFS játékában, a Hot Pursuit 2-ben. Namármost a szemfülesebb rajongók minden bizonnyal el tudnak csípni ezek közül egyet-kettőt a neten...
Íme a lista:Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)