[MOZi] Batman a Spawn ellen
Már gőzerővel haladnak a következő Batman film, a Dark Knight munkálatai, mégis érkeznek még arról hírek, hogy a szereplő lista fokozatosan bővül. A minap jelentették be, hogy Spawn is fel fog tűnni vásznon.
Már gőzerővel haladnak a következő Batman film, a Dark Knight munkálatai, mégis érkeznek még arról hírek, hogy a szereplő lista fokozatosan bővül. A minap jelentették be, hogy Spawn is fel fog tűnni vásznon.
A Supreme Commander elég jó fogadtatást kapott a játékosok részéről, így várható volt, hogy a THQ valamilyen formában ellát minket egy folytatással.
Immáron gőzerővel készül a Batman sorozat következő darabja, ennek ellenére Christopher Nolan ismét bővítette a szereplő gárdát két új szereplővel.
Ma már ZeroCool kirakott egy Call of Duty 4-es videót, ez viszont most annyiban különbözik, hogy a már ismert videót a játék art directora kommentálja.
A The Agency nevű játék már egy ideje készül PS3-ra, és még az is megtörténhet, hogy kijön PC-re is. Az internetre kikerült videóban erről sajnos nem beszélnek a készítők, a játék többi részéről annál inkább.
A World Of Warcraft világa nem kevés kihívást és küldetést tartogat a játékosoknak, ám az Azeroth szerte rettegett Illidan főellenség legyőzése egészen eddig váratott magára.
Kedves Látogatók! Mint tudjátok, a színfalak mögött szorgos manók (ZeroManó vezetésével) gőzerővel fejlesztik az új GameStar Online-t, ezért bekövetkezhetnek kisebb-nagyobb leállások. Ma be is következtek.
A Duke Nukem Forever fejlesztése sok rajongó szemében kezd áttérni a vicc kategóriába, ám ennek ellenére a 3D Realms továbbra is gőzerővel dolgozik a programon.
A Tripwire jelenleg is gőzerővel dolgozik a többször is elhalasztott update csomagon, amit a Red Orchestra: Ostfront 41-45 játékhoz terveznek kiadni.
Sajnos kevesen mondhatják el magukról ,hogy ott voltak Koreában, amikor a Blizzard lerántotta a leplet a StarCraft második részéről, ám szerencsére aki ott volt az filmezett is rendesen.
Sunnyvale-ben érdekes kis erődemonstráció szemtanúi lehettek a szerencsések – ezúttal az AMD részéről. A K10-es processzorcsalád két Phenom FX tagja egy RD790 chipsetre épülő lapban foglalt helyet – ez is egy összesen nyolc magot tartalmazó rendszer tehát. Mindezt még megfejelték egy HD 2900XT-vel és elindult az izmozás.
Azt már régóta tudjuk hogy a Two Worlds multiplayer része MMO központú lesz, most a játék ezen részéről derültek ki érdekes dolgok, egy interjú formája. Többek között az is kiderült hogy az Xboxosok kimaradnak a PC-sek MMO mókájából.
A méltán híres Grand Turismo sorozat legújabb részéről tudni lehetett, hogy igencsak áll leejtős lesz a téma. A nemrég kiadott shotok képekkel való összehasonlítása után azonban a való élet "textúrái" kissé elmosottnak tűnnek.
Az Xbox 360 tulajdonosok hosszú ideig játszhattak egyedüliként a Perfect Dark Zero világában, ám most itt az ideje, hogy a PC-s játékosok is kivegyék részüket a multiplayer összecsapásokból.
Egy kis vérfrissítés várható hamarosan a felsőkategóriában az Nvidia részéről – biztos, ami biztos, bár a 2900 XTX nem remekelt túlságosan, így egyelőre nincs is ok az aggodalomra.
Gőzerővel készülget a Mozilla Alapítvány ölelő karjaiban a Róka következő része, rendszeres alfa változat megjelenéssel!
Az Activision beharangozójának hála már tudjuk, hogy április 28-án tényleg a Call Of Duty negyedik részéről hull majd le a lepel. Két nap van még tehát a jeles dátumig, addig csak találunk nektek elég hírt, hogy kellemesen teljen a várakozás :).
Kellemes szerdát! Asszem az van... Összefolynak a napok, ha gőzerővel szervezzük a következő GameStar tartalmának összeállítását :) Mindenképp érdemes esténkén kimozdulni egy kicsit, egyébként meg minket figyelgetni, mert tegnap is, és ma is rengeteg hírünk lesz, no meg filmkritikák, és egyéb cikkek, hogy a legfontosabbakat említsem. Csapjunk is bele!
A svédekről leginkább a svédasztal, a hideg szőke nők és az ABBA együttes jut eszünkbe, pedig az északi országban is fejlesztenek játékokat, méghozzá nem is akármilyeneket. Ezúttal Malmőben jártam, ahol a Massive Entartainment gőzerővel készíti a World in Conflictot…
Az előzetes híresztelésekkel szemben kiderült hogy a Bethesda mért nem készít több kiegészítőt az Oblivionhoz. Azt már tudjuk hogy a Fallout RPG jogai régen a Bethesdánál vannak de most kiderült hogy az egész csapat a Fallout 3-al van elfoglalva.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)