Képvihar délutánra!
Ismét egy elég szépséges felhozatalt sikerült összecsapni. Az igaz, hogy nem lehet minden játék Doom III :D de azért akadnak itt érdekességek:
Ismét egy elég szépséges felhozatalt sikerült összecsapni. Az igaz, hogy nem lehet minden játék Doom III :D de azért akadnak itt érdekességek:
Amíg nem találok valami igazán érdekeset, feltétlenül szemléljétek meg az összes képet!
Végre valahára a CDV Breed című akciójátékáról is lehet hallani, akarom mindani látni valami újat... Érdemes megszemlélni:
Szépséges felhozatal ez a mai, úgyhogy jól emésszétek meg mind :D
A GameFuture csapat két újabb cikkel bővítette archívumát. Az egyik a Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin, a másik pedig a RtCW: Enemy Territory. Ha kiváncsi vagy valamelyikre csupán rá kell kattintanod a címére...
Vasárnaptól teljesen szokatlanul nemcsak hírek, hanem képek is vannak dögivel. Lássuk ezt a nem mindennapi felhozatalt:
A mai felhozatal ismét elég jól sikerült, ahogy láthatjátok :) Remélem azért ma még lesznek más shotok is, persze azért ne legyünk telhetetlenek...
Most kellően korán szállítom a reggelihez szánt csokrokat! Jó étvágyat hozzájuk mindenkinek :D
Akárcsak a tegnapi, a mai felhozatal is egészen elfogadható. Új bejelentések ugyan nincsenek benne, mégis úgy érzem, hogy remek játékokról van szó. Nézzétek meg mindet! Erre tessék:
Mielőtt elkezdenétek mekebelezni mai, méltán elismert ebédeteket, szenteljetek néhány percet a mai képcsokorra!
Ahogy ígértem, itt hozom a ma reggeli felhozatalt :) Végre ismét elég tetemes az adag, így reggeli mellé éppen ideális! Jó szemezgetést!
A GameFuture csapata, ezúttal úgy érzem mindenkit leelőzött!!! Alig jelent meg a Medal of Honor első kiegészítés - név szerint a Spearhead - máris elkészült saját kis összefoglaló cikkük! Nos, aki úgy érzi, hogy még nem ismeri a játékot, angolul se tud túlságosan, az feltétlenül látogasson el erre az oldalra!!!
Nem hinném, hogy estére sikerülne összehoznom még egy "vihart", de semmi sem lehetetlen :) Addigis szemléljétek mg az aktuális felhozatalt:
Nos, kicsit megkésve tálalom a reggeli képcsokrot, de biztos vagyok benne, hogy a tegnapi "komment olimpia" után sokan még csak most kelnek fel :) Nekik, és persze mindenki másnak is ajánlom figyelmébe a következőket:
Nah, most, hogy mindenki megszemlélhette a legújabb Nokia felhozatalt, úgy gondoltam, így késő este hátha érdekelnek még valakit a játékok is :) Íme a legújabb galériák:
Ugyan már erősen nem reggel van :) de azért gondolom sokaknak hiányzik már valami képes szösszenet. Na, most aztán mindenki kiélheti magát, hiszen ilyen bőséges felhozatal már régen köszöntött ránk...
Egy újabb mókás kis videóra bukkantam, szorgos netezgetésem közepette. Ezúttal a Battlefield 1942 poénos részeibe kukkanthattok bele, ha ellátogattok erre az oldalra! A videó mérete 20,13MB, és lejátszásához DivX codecre lesz szükséged! Ja, és feltétlenül nézzétek meg, mert valóban nagyon jópofa!!! :D
SirKhan főhadnagy hívta fel a figyelmemet arra, hogy a GameFuture honlapjára két újabb cikk is felkerült. Egyikben a Lord of the Rings című játékkal ismerkedhettek meg, másikban pedig némi segítséget kaptok a Mafia végigjátszásához! Ha érdekel valamelyik, klikkelj a címén!
Még így késő este akadt néhány képecske, a reggeli adag mellé. Jó szemezgetést mindenkinek!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)