C&C 3: Mi Kane-e, ha vóna?
A Command & Conquer 3 egyértelműen az idei év egyik legjobban várt stratégiai játéka. Az Electronic Arts-nak óriási esélye van rá, hogy a cég kicsit mostanában megtépázott hírnevét helyreüsse a trilógia utolsó darabjával…
A Command & Conquer 3 egyértelműen az idei év egyik legjobban várt stratégiai játéka. Az Electronic Arts-nak óriási esélye van rá, hogy a cég kicsit mostanában megtépázott hírnevét helyreüsse a trilógia utolsó darabjával…
Továbbra is érkeznek az újdonságok a CES rendezvényről, ám most a technikai kütyük helyett a szebbik nem képeiből válogattunk egy keveset.
Természetesen a CES 2007-es rendezvényéről sem hiányozhatnak a standok mellett pózoló modellek, akik szívesen álltak oda pár fotós kamerája elé.
Kristen Bell (képeinken ;) ) neve sokak számára talán nem annyira ismerős (külföldön az ott nagyon népszerű Veronica Mars nevű sorozat címszereplője), ám most a játékosok és leginkább az Assassins's Creed rajongói figyelmének középpontjába került, ugyanis egy IGN-es interjújában a szőke filmszínésznő elárulta azt a Ubi Soft által eddig féltve őrzött és a sztorihoz tartozó titkot, amelyet eddig csak úgy aposztrofáltak, hogy a "sci-fi vonal"...
A UPC Magyarország új videomegosztó portálján, a VIDEOGIZMO-n elhelyezett kisfilmek legjobbjai a UPC+ kábeltévé-csatornán is láthatók lesznek.
David Braben, az Elite híres designere egyszerre nem csak egy, hanem két Elite folytatást is tervez: az egyik egy single player játék lesz, a másik egy MMO.
Pár napja adtuk hírül, hogy elkészült a Windows Vista RTM verziója, azaz gyártási szakaszba került az új operációs rendszer. Úgy tűnik a crackerek sem sokáig ültek a babérjaikon, a warezoldalakon megjelent a szoftvert „tört” verziója.
Szeptemberben közel 17 ezerrel 537 ezerre emelkedett az ADSL és 12 ezerrel 252 ezerre a kábelmodemes szélessávú hozzáférések száma Magyarországon.
Szevasztoook! Nah, back to school, back to work. Remélhetőleg mindenki kipihente magát. Hehe. S remélhetőleg időben megjelenik a novemberi GameStar. Zsír lesz ez is, de nem akarok hazabeszélni. Hétfő reggel lévén elég nagy a "hírtelenség", ám ez hamarosan várhatóan úgyis megváltozik. Addig is egy vicc.
| Focista mondja a haverjának: - Láttad a legutóbbi meccsünket? Lőttem két gyönyörű gólt! - Nem láttam. És mennyi lett a végeredmény? - 1:1. |
Kellemes hétfőt! Sokatoknak végre itt a szünet, nekünk pedig elérkezett a DVD leadás ideje :) Nem is emlékszem, volt-e már olyan, hogy hét játéktesztről került be videó a GSTV-be. Az extrák között is találtok majd érdekességeket, de persze hogy ne csak hazabeszéljek, ismét jó lesz a mozi rovat, felfért természetesen a Carbon demója, és még sorolhatnám... No, de ezek még titkok :) Szóval lássuk gyorsan a reggeli termést.
| - Melyik a leghalkabb autó? - ??? - A kispolszki. - Miért? - Mert vezetés közben befogod a füled a térdeddel. |
A Black Label series új tagját mutatta be az LG Dél-Koreában. A Shine becenévre hallgató telefon szupervékony és rozsdamentes acélból készült.
Az NHH jelentése szerint augusztusban közel 20 ezerrel emelkedett az ADSL- és 9 ezerrel a kábelmodemes szélessávú hozzáférések száma.
Ruud Faber immáron tíz éve készít textúrákat a Microsoft Flight Simulátorához, hogy minél szebb legyen a táj, amely felett repülünk.
Ismét virtuális nőszemélyek dobják el a virtuális tanga bugyit: Lara Croft és BloodRayne playboyos szereplése után ezúttal a Tekken női karakterek pucér képei láthatóak az az amerikai erotikus magazinban, a Maximban.
A New York Times egyik igen érdekes cikke szerint Dél-Koreában a tinik körében az igazi sztárnak nem a popcsillagok számítanak, hanem a professzionális játékosok.
No persze nem nálunk, hanem az infrastrukturájában kissé fejlettebb Egyesült Államokban. A Nielsen's Active Gamer Benchmark Study felmérés érdekes eredményeket hozott...
Egészen eredeti ötlettel rukkoltak elő egy "speciális" naptár készítői: igencsak alulöltözött leányzók pózolnak különféle hardcore gamer régiségekkel a kezükben.
A tinédzserek által bálványozott énekesnő és színésznő, Hilary Duff is szerepel a Sims 2: Pets-ben, mint játszható karakter.
Ha jól tudom, szerda van. Hogy egy kicsit ismét "hazabeszéljek", elvileg e héten le kéne adnunk az októberi DVD mellékletet, és ugyancsak most kellene megejteni az olvasói bétatesztet is. Elmondhatom, hogy a munkálatok jól haladnak, úgyhogy no para. Szerencsére hírekből is van elég.
| Szórakozóhelyen csajszi odalibeg a pulthoz, mondja a pultos srácnak: - Helósziókaaa, aggyá valami rostosat! - Bútorlap jó lesz? |
A Soapbox személyében a Microsoft a YouTube riválisát szándékozik beindítani, melynek ma kezdődött meg a bétatesztje. Próbálja ki Ön is!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)