Képvihar reggelire!
Ismét néhány ígéretes alkotással nézhetünk farkasszemet... legalábbis a monitoron keresztül :)
Ismét néhány ígéretes alkotással nézhetünk farkasszemet... legalábbis a monitoron keresztül :)
Néhány újabb képpel köszöntjük a 2003-as esztendőt... Jó szemezgetést mindenkinek!
Az ezévi utolsó adag "rántott képviharát" is meghoztam nektek. A legjobb étvággyal fogyasszátok el őket!
Jól értesült német testvárnapunknak a tudomására jutott, hogy a Fox Interactive egy ideje már bejegyezte a nolf3.com weboldalt... Nos, ez ugyan még nem jelenti azt, hogy készülne a játék, de azért már jó úton haladunk a bejelentés felé... :D Amint biztos információval szolgálhatok, természetesen megosztom veletek!
A Guru3D-ről letölthető a legújabb, egyelőre nem hivatalos, 42.01-es Detonator driverek. Ezt az NVIDIA tulajok tudják majd használok, ezek közül is csak azok, akik Win2000-et, vagy WInXP-t használnak. Ha érdekel, kattanj ide.
Mivel tegnap nem tettem ki, ma elég szép felhozatal töpörödött össze. Lássuk, hogy pontosan mik is ezek...
Aki még így éjjel képes itt lenni velem, és olvasgatja a híreket, annak bátran ajánlom ezt a rakat szépséges felhozatalt! Különös tekintettel az ugyan egyelőre még csak Xbox-ra készülő Halo 2-t!!! :D
Itt hozom az ünnepi felhozatalt! Aki teheti, az nézze meg még ma :)
Német testvérlapunk értesülései szerint, némileg késik a Raven Software aktuális, Star Trek univerzumban játszódó FPS játékának, az Elite Force II-nek a megjelenése. Az új időpontot 2003 második negyedévére tűzték ki, ami közel egy fél éves csúszást jelent az eredeti tervekhez képest. A játék honlapját itt találhatod meg.
Az email ládámat nézegetve rátaláltam SirKhan mester üzenetére, mely szerint itt néhány mágikus GTA Vice City matériát találhattok. Nevezetesen néhány pofás kis háttérképet :) Köszönet érte!
Huh, már nem is emlékszem rá, hogy mikor volt utoljára ennyire szépséges a felhozatal. Minden további szó nélkül, erre tessék:
Az aktuális felhozatal elég bőkezűre sikeredett! Kiemelném, a hazai fejlesztésű űr-stratégia, az Imperium Galactica III képecskéit, de azért ezek a bizonyos Dragon Empires nyálcsorgatók se rosszak...
Talán még van olyan játékos arc, aki csak most reggelizik. Ha valóban így van, a reggeli mellé "használja" örömmel az aktuális felhozatalokat...
Előbukkant a sokak által kedvelt Omaha beach nevezetű MoHAA pálya némileg felújított változata. Ebben már nem nappal, hanem kora hajnal van, ami nagyban megnehezíti a mesterlövészek dolgát :) Érdemes kipróbálni, mert talán az egyik leglátványosabb pálya, amit valaha FPS játéknak csináltak. Ha érdekel, katt ide.
Egy szépséges képviharral folytatom szokásos napi beköszöntőmet. Van egy olyan érzésem, hogy ez a bizonyos Dragon Empires sokak kedvence lehet...
Csak annyit tudok mondani, hogy azért van még a PC-nek is jövője... :) Bármit is mondjanak egyes források... Íme a mai felhozatal:
Mostanra már biztosan mindenki, vagy legalábbis a legtöbben befejezték a reggelijüket, de szerintem azért jól jönnek még ezek a délelőtti képecskék valamire... jó szemezgetést mindenkinek!
Itt hozom a szépséges kis esti adagot :) Nem hinném, hogy ezek a játékok bármelyike is listavezető lesz, de azért érdemes velük foglalkozni!
Német testvérlapunk információi szerint, az Epic Games egészen pontosan 2003. február 6-án adja ki, a sokak által várt Unreal II: The Awakening című alkotását. Amíg erre sor nem kerül, feltétlenül szemléljétek meg a hivatalos oldalát!
Nos, nem tudom, hogy mennyi köze van ehhez a kedves télapónak, de ma elég szépséges lett a reggeli felhozatal. Jó szemezgetést mindenkinek!
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)