Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 111

Heroes of WWII kiegészítő!

Hír | 2005.07.17 09:18

Úgy tűnik, a Best Way fejlesztőgárdája nem csupán az Outfront folytatásán ügyködik, hanem a Soldiers: Heroes of World War II-hoz is készítenek egy Saboteurs alcímet viselő kiegészítőlemezt. Erre most derült fény. Hat szovjet szabotőr irányítása lesz a feladatunk, akikkel az ellenséges vonalak mögé kell bejutnunk és különböző küldetéseket teljesítenünk. Így például német tisztek elrablása, ellenséges radarok elpusztítása, stratégiai pontok (pl. vasútállomás) elfoglalása és ehhez hasonló apróságok lesznek a teendők listáján. Mindezt tíz küldetésbe sűrítették bele. Az első képeket itt találjátok. Thanks Ranma.

Rail Simulator

Hír | 2005.06.24 22:54

Készül a Rail Simulator, ami egy vasúti szimulátor :) Egyelőre ennyit tudni róla, a hivatalos bejelentés, és a weboldal frissítése is jövő héten várható. Mostani tartalmáról egyedül a letöltési aloldalon található cuki képet említhetnénk. Thanks Pityu89.

Trainz Railroad Simulator 2006

Hír | 2005.06.02 23:01

Készül a Trainz Railroad Simulator legújabb része. A 2006-as kiadás még idén érkezik és az összes eddigi vasúti szimulátor legjobbika lesz az ígéretek szerint. A játék fizikai és grafikai motorja egyaránt átdolgozásra került, a beépített Letöltő Központ segítségével pedig egyszerűsödni fog majd a frissítések, kiegészítések beszerzése. További infókkal az elkövetkezendő hetekben hajlandó csak szolgáni a kiadó.

[MOVIE] Loco Mania

Hír | 2005.05.05 06:12

Sihuhu-piff-puff-víííííí! A vasúti diszpécser egy igazi álomszakma. Nagyon fontos személyiség, aki ilyen állást tölthet be. Tudjátok, ő szokott dallamot dúdolni a hangosbemondóba és éjjel-nappal nyomja a szöveget, melyik vonat hanyas vágányról indul, hova érkezik, mennyit késik... Csak tudnám, hogy bírja... Na jó, az nem a diszpécser. A játékban azonban mi kapjuk az irányító szerepet, stratégia szerűen kell meghatároznunk, melyik vonat mikor merre menjen, mindezt úgy, hogy lehetőleg ne akadályozzák egymást és ne késsenek. A pályák persze egyre összetettebbek. Letölthető az első animáció, mely 11 mega súllyal rendelkezik.

[PATCH] Rollercoaster Tycoon 3

Hír | 2004.11.04 09:53

Az Atari elérkezettnek látta az időt (mondjuk nem ültek a srácok sokat a babérjaikon), hogy kiadja a Rollercoaster Tycoon széria legújabb epizódjának első javítócsomagját! Azért csak óvatosan a sebtapasszal, mivel még eléggé ott lóg a nyakában a béta jelzés, szóval semmi garancia nincs, ha esetleg lerohadnak a sínek a hullámvasútról :) Ha esetleg nem ismernéd a játékot, próbáld ki az egyik demót! Van belőle egyszerre három: ez, meg ez, meg még ez is :)

[MOVIE] Rollercoaster Tycoon 3

Hír | 2004.10.28 16:30

"Whoa!" Egy szóval összefoglaltam, amit akkor éreztem, mikor megpillantottam. Rollercoaster Tycoon 3 videó! De nem is ez a lényeg, sokkal inkább a mérete: több, mint 200 mega! A címe alapján én egy "Így készült" videóra tippelek, de aztán lehet, hogy tévedek :) Akit érdekel, itt meglesheti. Aztán csak csínján a sörökkel, mert a nagy beleélés közepette kilottyan a hullámvasútos résznél :)

Rollercoaster Tycoon 3 honlap

Hír | 2004.10.06 19:28

Végre-valahára elindult a sokak által várt (várjátok, igaz? :)) Rollercoaster Tycoon 3 hivatalos weboldala! Hurrá! És ami a legszebb az egészben: november ötödikén megszűnik a feszült várakozás, ugyanis elkészül a játék! Az oldalt itt találjátok, szerintem mindenképp érdemes megnézni, ha másért nem, egy kis online hullámvasutazásért :)

[DEMO] Rollercoaster Tycoon 3

Hír | 2004.09.27 14:47

Az Atari emberkéi végre valahára kiadták a Rollercoaster Tycoon 3 demóját. A hullámvasút mániákusok most végre örülhetnek, hiszen a sorozatban először most került elő egy igazán szemrevaló 3D-s motor. Azt mondom kötelező mindenkinek! Erre tessék:

RCTycoon 3 demó közeleg

Hír | 2004.09.10 09:45

Az Atari gondozásában fejlődő Roller Coaster Tycoon 3-nak hamarosan bárki kipróbálhatja a demóját. Egészen pontosan szeptember 13-án fut majd be a kicsike, aminek többek között az is különlegessége lesz, hogy nem csak a beletett zenéket nyüstölhetitek. Akár MP3-as zenéinket is betehetjük majd alát, ha szerintünk jobb zenére van szükségünk hullámvasutazás közben. A játék oldalán egy csomó szép képet találhattok.

[MOVIE] Half-Life 2

Hír | 2004.08.20 10:50

A GamesDomain összedobott egy szép darab cikket, melyben a Half-Life 2-vel kapcsolatos pletykáknak próbálnak utána járni, valamint boncolgatják a tényeket. Ajánlom figyelmetekbe az írás hardveres részét (nevezetesen, hogy a játék X800-on büntet legnagyobbat, de az optimális gépigény 2 GHz-es prockó, ATi 9600 vagy GeForce 5200/5600 vidikártyával és 512 MB memóriával). Ja, majd' elfelejtettem, mellékesen kiadtak két videót, amiben gyakorlatilag a játék elejét nézhetitek meg (intró, plusz a vasútállomás)

'Reggelt...

Hír | 2004.07.17 09:04

Kellemes szombat reggelt mindenkinek, úgy tűnik kiváló időnk van! Bár Zsoltiék ma nem versengenek pontokért, maximum azért, hogy ki tud tovább aludni a pihenési időben; ennek ellenére megannyi dolog várja az unatkozókat ezen a hétvégén is. Például mindjárt egy rakás hír :). Vágjunk is bele:

Egy farmernek eltűnik a legjobban tejelő tehene és elmegy egy ügyvédhez, bepereli kártérítésre a vasutat, mondván, hogy a sínek a földjén mennek át, és a vonat valószínűleg elütötte a tehenet. Még mielőtt elkezdődne a per, a vasúti társaság megpróbál vele egy bizonyos összegben megegyezni, de csak a felét adják neki, mint amennyit kért. Az öreg köti az ebet a karóhoz, de az ügyvéd tanácsára a végén elfogadja a kisebb összeget. Ahogy mennek hazafelé, az ügyvéd mondja neki: - Tudja, megmondom őszintén, nem sok esélyünk volt megnyerni a pert... - Hogy őszinte legyek - mondja a kisöreg -, én is kezdtem kételkedni benne, amikor láttam ezt a hülye tehenet besétálni a kapun.

[MOVIE] RollerCoaster Tycoon 3

Hír | 2004.07.01 20:25

Az Atari marketingesei néhány újabb videóval lepték meg a nagyérdeműt. A Rollercoaster Tycoon harmadik része az első a sorozatban, mely egy teljesen 3D-s motorra épül. Megjegyzem igen látványos, és bár még mindig inkább rajzfilmszerű, mint valóságos, eszméletlen jó hullámvasutazni vele :) A videókat alant tölthetitek:

RollerCoaster Tycoon 3

Hír | 2004.03.03 15:58

Tájkún mániákusok örvendezzetek! A mai napon megerősítést nyert az eddig pletykaként terjengő RC Tycoon folytatás. A harmadik felvonás 3D-s motorkát kapott, melyben újabb és újabb nehézségekkel kell szembenézniük minden hullámvasút gyárosoknak. Néhány fontos, a rajongók által kért elemet is beleépítettek, mint például a változatosabb küldetések (hurrá, eza minimum nem? :D). Egyelőre nem árulták el pontosan mikor érkezik, de a jelenlegi tervek szerint a karácsony fa alá elfér majd...

Új vonatos játékok!

Hír | 2004.02.11 10:09

A Homelan információi szerint a Trainz-t megalkotó társulat újabb vonatos érdekességeken dolgozik. Előszöris két kiegészítést készítenek a viszonylag sikeresnek mondható (ám nem kasszarobbantó) alkotáshoz. Számunkra azonban inkább a Tranzportation az érdekesebb, hiszen ez egy teljesen új alkotás. Ahogy a neve is jelzi, különféle vasútvonalak közötti szállítmányozás lesz a feladatunk. Természetesen több vonatot tolhatunk majd, mint eddig bármely játékban. A hivatalos bejelentésre azért még várnunk kell csöppet...

'Napot...

Hír | 2004.02.08 11:26

Szép jó napot mindenkinek! Sajnos ma már nem olyan meleg az idő, mint tegnap, de azért még mindig alkalmas a kirándulásra. Akinek nincs kedve kimozdulni, nyugodtan maradjon velünk, vagy éppen játsszon valami jó játékkal. Remélhetőleg nemsoká hírek is lesznek, ám addig is jöjjön az, ami mindennap állandó:

A vasúti fülke ajtaját felnyitja egy városi úr. Bent nyolc székely néz föl egyszerre. - Van itt ülőhely? - Van. - Hol? - néz körül az úr. - Itt, alattunk.

[PATCH] Railroad Tycoon 3

Hír | 2003.11.14 20:32

A Take-Two útjára engedte az első javítást vasutas szimulátorához, mellyel az elérte a 1.02-es verziót. Telepítése minden játéktulajdonosnak ajánlott, annál is inkább, mert alig másfél mega. Innen érhető el.

Trainz 2004 GOLD

Hír | 2003.10.02 12:28

Vasutasok figyelem :D Az Auran boldogan jelezte, hogy elkészült Trainz Railroad Simulator 2004 című vonatos játékocskájuk. Az elkövetkezendő másfél-két hétben el is jut a boltokba, és akkor bárki beszerezheti magának. Ha még nem ismernéd, vagy csak jobban meg akarsz vele ismerkedni, itt a helyed.

'Reggelt...

Hír | 2003.06.05 09:17

Napsugarast mindenkinek. Nos, a nyílt napra való jelentkezés egész jól alakul, de még mindig vannak olyanok, akik csak nem akarnak visszajelezni. Magukra vessenek. Mivel csak holnap lesz a "NAP", ha esetleg valaki nem lett kiválasztott, dobjon egy levelet Samunak (sam@idg.hu), hátha még belefér a listába. Ne feledjétek továbbá, hogy egy kb. hónap múlva lesz a GameStar tábor (egészen pontosan július 13-19), úgyhogy érdemes előre tervezgetni. Most azonban lásuk a viccet, aztán meglátjuk, hogy mi lesz még itt ma :)

Két kiskölyök az oviban karácsony előtt: - Én egy elektromos kisvasutat fogok kérni a Jézuskától. És Te? - Én egy csomag tampont. - Az mi? - Nem tudom, de lehet vele síelni, bungee jumpingolni, teniszezni, úszni és még sok-sok mindent...

'Reggelt...

Hír | 2003.05.21 08:17

Üdv mindenkinek! Most úgy tűnik G-San mesternek nem sikerült olyan korán kelnie, így az én reggeli agymenésemet kell elviselnetek. Akit esetleg ez zavarna, az most szkippeljen, és csak a viccet olvassa :) Nos, csak arról szeretnék röviden értekezni, hogy véleményem szerint az idei E3 milyen hatással van a jövőnkre. Nos, az tuti, hogy a PC piac nem haldoklik, és aki mást állít az téved. Az igaz, hogy egyre több FPS lesz, és az egyéb stílusok kicsit háttérbeszorulnak, de gondoljatok csak bele. Nemrégiben még ez volt a szerepjátékokkal. Most egy másik stílusú a terep, és nem kizárt, hogy jövőre megint váltás lesz. Nah mindegy, a lényeg, hogy nagyon sok szigor lesz még itt idén, PC-n!

- Mi a foglalkozása? - ordít rá az újoncra az őrmester. - Bakteriológus vagyok. - Ne cifrázza, a többiek lehet, hogy nem értik. Mondja nyugodtan azt, hogy vasutas!

'Reggelt...

Hír | 2003.05.15 06:47

Szép nap ez a mai, de még a tegnapi milyen szép volt! Rengeteg büntető videó érkezett, egy nagyadag szintén durva képpel. Aki lemaradt valamiről, annak érdemes visszanéznie, hogy mikről is hadoválok itt össze-vissza. Nemsokás megint elkezdődik a hírözön, ám addig is itt az elmaradhatatlan vicc:

Egy vasúti kupéban utazik egy anya a nagylányával, egy katonatiszt és egy kiskatona. Az alagútba beérve elcsattan egy pofon. Mire gondol az anya: "Milyen tisztességes lányom van!" Mire gondol a nagylány: "Milyen attraktív még az anyám!" Mire gondol a tiszt: "Ez a kiskatona szemtelenkedik és én kapom a pofont!" Mire gondol a kiskatona: "A következő alagútban megint behúzok neki egyet!"

0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)