Sherlock - új évad, új ellenfél
Bejelentették, hogy ki lesz a Sherlock harmadik évadában kedvenc detektívünk legújabb ellenfele.
Bejelentették, hogy ki lesz a Sherlock harmadik évadában kedvenc detektívünk legújabb ellenfele.
Az EPIC design igazgatója Cliff Bleszinski nemrég nyilatkozott a BBC-nek a Gears of Warról és egyéb kérdésekről.
A BBC szerint az Epic a Realtime Worlds potenciális vásárlója
Egykoron az angol BBC maga is készített videójátékokat, olyannyira, hogy még BBC Micro nevű számítógép is létezett.
A BBC, és a Microsoft egyelőre nem tud megegyezni a iPlayer Xbox Live-ba integrálása ügyében.
Érdekes kezdeményezést tudhat magáénak a BBC, mondhatni, korszakalkotó az ötlet.
Egy népszerű BBC-s minisorozat filmfeldolgozásaként jött létre A dolgok állása, melynek középpontjában egy újságíró és egy politikus kapcsolata áll.
Bejegyeztették a Driver: The Recruit márkanevet, tavaly júniusban már felmerült egy újragondolt Driver epizód lehetősége.
Egy, a BBC-nek adott interjúból kiderül, hogy Richard Garriott újra játékfejlesztéssel szeretne foglalkozni.
Alex Evans, a Media Molecule jelenlegi elnöke a BBC-nek nyilatkozva elárulta, hogy már készül a LittleBigPlanet folytatása.
A BBC stábja a Ubisoft Reflections irodájában járva nyert betekintést a Driver széria ötödik felvonásának munkálataiba.
A korábbi BBC munkatársai által kiszivárogtatott információk után holnap végre hivatalos hírekkel szolgálhatunk majd.
A BBC munkatársai azon szerencsések közzé tartoztak, akik betekintést nyerhettek a készülő Motorstorm 2 munkálataiba.
A Microsoft mindent megtesz, hogy az emberek nappalijába került Xbox ne csak mint játékgép, hanem mint szórakoztatóközpont is funkcionáljon.
Úgy tűnik, a világ egyik legismertebb hírcsatornája is potenciált lát a videójátékokban, mivel mint kiderült, ezek fejlesztésével is elkezdtek foglalkozni a közelmúltban.
A brit közszolgálati televízió 3 csatornát indít a YouTube-on, így a videomegosztón követhetjük a BBC Newst vagy David Attenborough filmjeit.
A BBC arról számolt be, hogy az angliai PC World áruházlánc meglévő készleteinek kifutásával beszünteti a floppymeghajtók forgalmazását.
A Tesco gazdaságos tusfürdő után jönnek a fehér alapon kék csíkos címkéjű programok? A BBC vasárnapi híre szerint igen, kezdetnek rögvest hat csomag, köztük irodai alkalmazással és antivírus megoldással.
Több játékos is arról panaszkodik, hogy egyre nehezebben tud csatlakozni a World of Warcraft szervereihez, mások pedig játék közben tapasztalnak hosszabb-rövidebb akadozásokat, sőt a játék világának bizonyos elemeinek hirtelen eltűnéséről is beszámoltak. A fenti jelenségek okaként a szerver problémákat jelelölte meg a Blizzard, persze mindez nem ilyen egyszerű. A World of Warcraft 2004. novemberi indulása óta folyamatos népszerűségnek örvend. Mostanság nagyjából hatmillió aktív előfizetői táborral rendelkezik, akik mind Azeroth világában szeretnének elmerülni - s ha már egyszer fizenek érte, jó lenne mindenféle fennakadások nélkül tenni ezt. A legtöbb gond a bejelentkezésnél adódik, ami akár hosszú percekig vagy akár órákig is eltarthat, míg maguk a küzdelmek néha jóval rövidebbek. Mindez a túl nagy játékosszám miatt lehetséges, ami annál frusztrálóbb, minél többen szeretnének egy csoporthoz csatlakozni. A késve történő belépés pedig néhol azt eredményezi, hogy az interaktív világ egyes elemei nem jelennek meg helyesen, vagy egyáltalán. A panaszokra Shane Dabiri, a Blizzard játékfejlesztő csapat vezető producere reagált a fórumon. Elmondta, hogy a World of Warcraft összesen 336 birodalomból áll Észak-Amererika és Európa területén, amihez további 22, illetve 30 tartományt adtak, hogy elősegítsék a növekvő populáció által támasztott igények kielégítését. Terveik között szerepel továbbá, hogy külön díj ellenében a játékosok átköltözhessenek egyik szerverről a másikra. Mindez nagyjából május végére valósulhat meg.
A Franciaországi Nemzeti Gyűlés vitába szállt a francia kormány fájlcserélő hálózatok megszüntetésére vonatkozó törvényjavaslatával szemben. Az új tervezet ugyanis az illegális úton zenéket és filmeket letöltő otthoni felhasználókat pénzbírsággal, a szerzői jogvédelem alá eső szoftvereket terjesztőket pedig akár börtönbüntetéssel is sújthatja. Nicolas Sarkozy belügyminiszter a fájlcserélést egyszerűen lopásnak nevezte. A kormány el szeretné törölni azt az apró törvény-kiegészítést is, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy minimális díjért cserébe korlátlanul tölthetnek le. Az eredeti javaslat szerint az említett bűncselekmény 300 ezer euróval és akár elzárással is büntethető lett volna. A baloldali ellenzék azonban, társulva az UMP-vel, tavaly decemberben sikeresen elérte a tövénymódosítási javaslat elvetését. Sarkozy továbbra is kiáll a véleménye mellett: "A fiataloknak jogot kell biztosítani személyes másolatok készítésére, de az ipari szinten űzött illegális letöltés akkor is lopás." - mondta. A következő szavazás március 15-én várható. A kormány időközben lényegesen lentebb csökkentette a javaslatában előterjesztet pénzbüntetést 38-150 euróra.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)