Hirdetés

* A csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező.

Találatok száma: 1070

'Reggelt...

Hír | 2004.06.18 07:09

Hamarosan útnakindulunk, hogy berontsunk az Invictus csapatához, és felülvizsgáljuk picinkét legújabb játékukat, a Cross Racing Championshipet. Jómagam nagyon sokat várok az alkotástól, hiszen az ígéretek szerint az Insane hangulatát idézi - ami nekem pediglen nagyon bejött :) Amint visszaértünk estefelé, természetesen értekzem majd egy csöppnyit róla. Most azonban lássuk villámgyorsan a reggelit...

Az indiánok elkapnak négy cowboyt. Azt mondja az indiánfőnök: - No, amelyikőtöknek a legrövidebb a neve, azt szabadon engedjük, a többi meghal. Mi a nevetek? - John - mondja az első cowboy. - Joe - mondja a második. - X - mondja a harmadik. - Félix - mondja a negyedik.

Silent Hill 4 PC-re is

Hír | 2004.06.17 09:48

Na, végre mááár, hogy bejelentették a kis drágát PC-re is. A harmadik rész nem volt olyannyira sikeres PC-n, mint szerette volna a kiadó, ezért félő volt, hogy a negyedik csak konzolon jön ki. Mostmár azonban biztos, hogy egy remek horrorjáték folytatása perszonál kompjúterre is kijön :) A bejelentés mellé néhány finom kép is érkezett. Íme:

Pariah, az év végén támad!

Hír | 2004.06.01 14:19

A Digital Extremes emberkéi elárulták a nagynépnek, hogy hamarosan dörzsölhetik a tenyerüket az érkező Pariah ügyében. Még aludni kell párat amíg piacra dobják a kicsikét, ámbár pontos dátumot nem is árult el a csapat. Ami biztos, hogy ennek az évnek a negyedik negyedévében valamikor kapjuk meg a Pariaht. A játékról további információkért erre tessék...

Ubi Soft megjelenések

Hír | 2004.05.26 17:05

A francia Ubi Soft az idei E3-as kiállításon igen szépséges felhozatalt prezentált. Ennél is jobb hír, hogy ezeket még ebben az évben piacra is akarják dobni. Lássuk a tervezett PC-s dátumokat:

  • Brothers In Arms - 2004 nyara
  • Chessmaster 10th Edition - 2004
  • Heritage Of Kings: The Settlers - 2004 negyedik negyedév
  • Myst IV Revelation - 2004 harmadik negyedév
  • Pacific Fighters - 2004 ősze
  • Prince Of Persia 2 - 2004 negyedik negyedév
  • Silent Hunter III - 2004 harmadik negyedév
  • Splinter Cell 3 - 2004
  • Tom Clancy's Ghost Recon 2 - 2004 harmadik negyedév

  • Új bejelentések

    Hír | 2004.05.19 10:09

    Hirtelen jött egy csomó :D

  • Desert Law A 1C Company jelentette be, hogy a negyedik negyedévben kívánják piacra dobni a fent említett nevű stratégiát az Arise fejlesztésében. Olyan poszt-apokaliptikus környezetben játszódik a játék, ahol már a benzin a fizetőeszköz. A játékos bármit megvehet és megtehet vele, ha viszont nincs meg a kellő taktika, mindent el is veszíthet. Az első képeket itt találjátok.
  • Parkan 2 Ezt a következő generációs űrszimulátort a Nikita fejleszti. Az alapkoncepció nem sokat változott az előző részhez képest. Utazgass és fedezgess fel új galaxisokat, meg azokban valami érdemre méltót. Szintén találhattok képeket.
  • XIII Century Sword & Honor A 1C Company másik új játéka... A 13. századi nagy európai nemzetek közül az egyik választott állam vezéreként kell tevékenykednünk. Célunk természetesen a többi ország királyának kiütése, s az ország elfoglalása. A választható frakciók között vannak az angolok, franciák, németek, oroszok és a spanyolok. Mindezekben 3 hadjáraton keresztül folyhat a csatározás, de közben megcsillogtathatjuk diplomáciai tehetségünket is, ugyanis békekötésre is lesz lehetőség a játékban. Erre az RTS-re azonban még 2005 harmadik negyedévéig várnunk kell. Imhol az első képek!

  • Silent Hill 4: The Room!

    Hír | 2004.05.12 14:53

    Ahogyan azt az alant szereplő képen lévő hölgy is teszi, borzongjunk! Van is rá okunk... Hiszen a Silent Hill 4: The Room PC-re is megérkezik majd! További félelemmel övezett akcióban lehet részünk a negyedik részben, ahogyan arról olvashatunk. Sokan tették fel egész éjszakáikat arra, hogy lekűzdjék a gonoszt az előző részekben, ám úgy látszik, az csak nem nyugszik :)

    S.T.A.L.K.E.R. - célozzunk

    Hír | 2004.05.04 07:31

    Headhunter barátom szólt (Oblivion-Lost.com), frissen beszerzett exkluzív képeiről. A négy új shoton nagy kedvencem célzási manőverjei láthatóak. Az első és harmadik képen a normál fegyvertartás szemlélhető meg, míg a másodikon és a negyediken a másodlagos célzás. A jelek szerint afféle MOHAA stílusra vették a figurát, ami szerintem nem volt egy rossz lépés.

    SWAT 4 !!!!!!!!

    Hír | 2004.04.28 20:09

    Óóóó uram. KÖSZÖNÖM! Nem veszett el a remény! A jelek szerint nem csak eltörölni, hanem a jövőben alkotni is lehet Swat játékot! A sorozat negyedik része a Vivendi gondozásában, ha igaz 2005 első negyedévében jelenik majd meg. Az Irrational Games mindent megtesz azért, hogy minden idők legélethűbb SWAT játékát alkossa meg. A játékban öt emberkét irányíthatunk majd, akárcsak eddig. Különféle élet-halál helyzeteket kell megoldanunk, lehetőleg minél több áltatlan életet megmentve. Iszonyat jól néz ki, szerintem nem bírok olyan sokáig várni rá :)

    'Reggelt...

    Hír | 2004.04.23 06:48

    Üdvözlet mindenkinek! Személy szerint, én a napomat már ébredés után úgy kezdtem, hogy tévhitbe kerültem. Szegény ember félálomban, hajnali órákban kinyitná a csapot, és az Black Dragon módjára csak köpköd. Tortát nem sütünk, de azért boldog névnapot a Béláknak :). Hamarosan elérkezünk Paszkál naphoz is, ígyhát amennyiben valakit esetleg Turbó Paszkálnak, vagy Frí Paszkálnak hívnak, az szóljon :D

    A másodikos és harmadikos elemisták osztálykirándulásra mennek a lóverseny pályára két tanítónéni kíséretében, hogy tanuljanak a versenylovakról. Egy idő múlva a két tanítónéni elhatározta, hogy itt az idő, hogy mindenki WC-re menjen. Az egyikük a lányokat vitte a női, a másik pedig a fiúkat a férfi WC-re, és kinn várta őket az ajtó előtt. Egy kis idő múltán az egyik kisfiú kijött és panaszkodott, hogy egyikük sem éri el a vizeldét. Nem volt mit tenni, a tanítónéni bement és segített mindegyiknek kigombolni a nadrágját, felemelni őket és irányítani a pisilést a kagylóba, hogy ne vizeljék le a ruhájukat. Amikor éppen az utolsót emelte fel észrevette, hogy ennek egy hatalmas méretű "micsodája" van a többiekéhez képest. Igyekezve, hogy közömbösnek látszon, a tanítónéni mondja neki: - Te biztos a negyedik elemiből vagy, ugye? - Téved asszonyom, én a zsoké vagyok az ötödik futamból.

    Hitman Contracts GOLD

    Hír | 2004.04.13 19:53

    Az Eidos levélkéjéből kiderült, hogy a Hitman: Contracts is aranylemezre került, és már csak néhány rövid nap választja el a megjelenéstől. Április 30-ától Európaszerte kapható lesz, míg Amerikában már 21-étől megvásárolható. Kiváncsian várom a negyedik epizód hivatalos bejelentését...

    [MOVIE] The Matrix Online

    Hír | 2004.04.07 09:29

    Ha úgy vesszük, a mai nap negyedik, mozi vonatkozású letöltése is megérkezett :) Ezúttal azonban már nem a vásznat szemlélve kell majd testnedveinket csöpögtetni, hanem otthon, a monitor előtt ülve. A The Matrix Online az első MMO játék lesz, mely a világszerte ismert Matrix univerzumban játszódik. A minap megjelent harmadik epizód DVD mellékletére felhelyeztek egy videjót a játékról, melyet most tőlünk is letölthetsz. Megjegyzem érdemes :)

    S.T.A.L.K.E.R. naptár

    Hír | 2004.04.06 13:11

    Megérkezett a negyedik, vagyis az áprilisi S.T.A.L.K.E.R. naptáracska. Ok, a tegnapi animációt szerintem már csak egy játszható verzió űberelhetné, dehát ugye... ki a kicsit nem becsüli :) Aki még nem töltötte volna le a videnyót, gyorsan tegye meg!!! Imhol.

    Commandos 4, Deus Ex 4?!

    Hír | 2004.04.05 10:30

    Az Eidos érdekes terveket villantott fel legutóbbi üzleti jelentésében. A jelek szerint még mindig teljesen meg vannak elégedve legnagyobb neveikkel, aminek következtében számíthatunk ezek folytatására. A Commandos 4, a Deus Ex 3 (illetve negyedik epizód), a Hitman 4, és a Tomb Raider 7 szinte már biztos befutók. Kérdés, hogy ezek közül melyikre lesz igénye a jónépnek. Ezen dokumentáció tanubizonysága szerint mindegyik stuffra 2005-ös üzleti évük második felében számíthatunk!

    [MOVIE] Driver 3 RTG

    Hír | 2004.04.01 22:59

    Zsono vezérezredes máris informált minket, hogy alig néhány perce előbukkant a Driver 3: Run the Gauntlet kisfilm harmadik, egyuttal befejező epizódja. Mostmár egyben megszemlélhető az egész videjó. Nem tudom, ti, hogy vagytok vele, de nekem már elég a sok Driver 3 médiából. Kérek egy demót, majd a full játékot oszt csókolom... csinálhatjátok a negyedik részt :D A videót itt szemlélheted meg.

    Az SCi jelenti!

    Hír | 2004.03.30 14:22

    Még ebben a hónapban jelentettük, hogy feltűnt a színen egy egészen új Carmageddon rész. Az SCi ma befutott jelentésében ez megerősítést is nyert. Azonban találtam egy bibit a dologban. A jelentés csak a PS2-es és Xbox-os változatokról tesz említést. Egyelőre nem lehet tudni, hogy a PC-s verzió csak később jelenik e meg, vagy teljesen elfelejthetjük... Másik érdekes pont, hogy a cég máris ötletel Conflict sorozatának negyedik és ötödik epizódján is. A harmadikat még be sem fejezték :) Nem rossz ez a lelkesedés...

    Új SETTLERS!!!

    Hír | 2004.03.29 19:07

    Nocsak. Az elmúlt 20 év egyik legismertebb játéksorozata folytatódik. A francia illetőségű Ubi Soft épp most jelentette az örömhírt a GameSpot csapatának. Lássuk mit tudunk: A sorozat első olyan játéka lesz, mely teljes 3D-ben pompázik. Egyelőre még nincs pontos címe, de ,még ez év végén tervezik a megjelenését. "A negyedik rész megjelenése után, a visszajelzésekre hallgatva egészen új irányvonalat vettünk. Úgy véljük sikerült valóban újat alkotni, melyet kedvelni fognak a játék eddigi és leendő rajongói" - mondta Benedikt Grindel, a Blue Byte producere. Az első képeken látszik, hogy komoly változások vannak :)

    [MOZi] Kill Bill 2 képek

    Hír | 2004.03.16 15:26

    Quentin Tarantino negyedik, igen véresre és egyedire sikeredett filmjének, a Kill Billnek második felét április 29-től játszák a magyar mozik. A menyasszonynak még két név maradt a nagy "Halál listáján", mielőtt eljutna fő áldozatához, Billhez, a volt főnökéhez. Természetesen nem egy szál virággal akarja megköszönni, amiért szánt szándékkal majdnem eltette az állapotos hölgyeményt láb alól... sokkal inkább egy Hattori Hanzo szamurájkarddal.. :) Nos, a film -, habár megosztja a közönséget - hatalmas sikerre számíthat. Tekintsetek meg néhány csomó képet az említett filmcsiklandó alkotásból!

    Stalingrad

    Hír | 2004.03.01 18:11

    Egy újabb Második Világháborús stratégiát jelentett be az 1C, melyet igen kreatívan Stalingrad-nak nevezett el. Azt is fogja nyújtani, amit a címe ígér: 1942 Júniusától 1943 Januárjáig a fontosabb csatákban vehetünk részt. Egy módosított Blitzkrieg engine hajtja meg a játékot, ami még idén, a negyedik negyedévben megjelenik.

    CMRR 4 demó kedden!

    Hír | 2004.02.21 09:22

    A közönség már hitét vesztette a Colin McRae Rally sorozatban, mikor a Codemasters azzal próbálkozik, hogy visszalopja magát a szimulátor rajongók szívébe. Valljuk be, a 3-ik rész tényleg nem hozta az elvárt követeléseknek megfelelő színvonalat. Ezen most igyekszik javítani a Codemasters gárdája. Kedden, február 24-én pedig megléthatjuk, hogy mit sikerült, legalábbis egy részét. Az április elején teljes formájában érkező rali-szimulátor demója ugyanis jövőhét második napján bárki kezében ott csücsülhet majd. Vagyis inkább a gépén :) Minderről a Blackhole Motorsports adott tudomást. Kiderült még az is, hogy a negyedik rész kipróbálható verziójában egy Citroen Xsara WRC-vel nyomhatjuk padlóig a gázt az USA-ban, Japánban és a Finn-tóvidék mellett lévő rali "létesítményben". Utóbbira külön kíváncsi leszek hogyan sikerült megoldani a "fás" dolgot, valamint a fél méterenként változó árnyék-napsütés ügyet!

    [MOVIE] Far Cry

    Hír | 2004.02.14 10:12

    Amióta a Far Cry demó megérkezett, biztosak lehetünk abban, hogy méltán áll be a trióba (Doom 3, HL2, S.T.A.L.K.E.R.) negyedikként. A megjelenésre (Március 24.) még bő egy hónapot kell várnunk. Az addig keletkező hiányt pótolandó, az UbiSoft kiadott egy új filmet, melyben játékbeli akciózást láthatunk. 11 megát foglal (a nagy felbontás miatt), és csupán másfélperc, letölteni innen tudjátok. Update: Közben lecseréltem az alacsonyabb felbontásúra, mert így csak 11 mega...

    0 mp. múlva automatikusan bezár Tovább az oldalra »

    Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!

    Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)