Képvihar ebéd után!
Itt hozom, a vasárnapi punnyadásnak teljesen ellentmondó mai adagot. Így ebéd után pont jó ejtőzésre :)
Itt hozom, a vasárnapi punnyadásnak teljesen ellentmondó mai adagot. Így ebéd után pont jó ejtőzésre :)
A ToTheGame jóvoltából kiderült, hogy készülget már a Cycling Manager sorozat immáron harmadik epizódja. Ez, ahogy a neve is mutatja egy biciklis program, melyben a sportág szerelmesei érvényesülhetnek igazán. Az első képeket elvileg megszemlélhetitek itt róla, de sajna csak sokadik letöltésre jön be az oldal...
A Games Fusion megosztotta a játékosokkal Fusion Pack v10 nevezetű Counter-Strike "átalakítóját". Ez lényegében lecseréli a fegyvereket, a játékos modeleket, hangokat, képeket, egyszóval mindent. Nem kevesebb, mint 115MB-tot nyom, és erről a címről lehet lerántani. Ha mindezek előtt megszemlélnéd, ide nyomulj...
Mint említettem, elég szétterjedt a mai felhozatal... van miből mazsolázni :)
Előkerült egy teljesen új játék közbeni animáció, a PC-re is megjelenő Red Faction II című akciójátékból. A videjón megszemlélhetitek a nem kicsit hyper-cyber robotech környezetet, valamit a rombolható terepet... Igaz, hogy ez az Xbox-os jeleneteket mutatja be, de szerintem nem fog sokban különbözni a PC-s sem. Ha érdekel, rántsd le tőlünk...
Épp ebéd időnél járunk, így szerény véleményem szerint pont jókor hoztam a mai adagot :) Jó étvágyat hozzá mindenkinek!!!
Khhm... mint láthatjátok ma csak egy dolog kavarhat meg titeket, mégpedig a bőség zavara :) Szerencsére ismét szépséges reggeli adag tárult elénk... jó étvágyat!
Itt hozom a méltán megérdemelt, és immáron elvárt adagot :) Remélem mindenki megtalálja a magának legmefelelőbb anyagot :D
A PC.IGN nem kevesebb, mint 12 vadonás új animációt prezentált a minap, melyeken a Microsoft és a Digital Anvil közös gyermekét, a Freelancer-t szemlélhetitek meg. Ha valakit felcsigázott a dolog, akkor itt a link is...
A mai felhozatal is hasonlóan dicső, mint a tegnapi :) Ezért hát ehhez is csak jó étvágyat tudok kívánni:
Szokásos, napi második hírecskémben a legújabb képgyűjteményeket aplikáltam egy csokorba... Lássuk csak, mit hozott a mai nap:
Az aktuális felhozatalban is akadnak szép számban érdekességek, ám ezúttal nem emelnék ki semmi :) Lessétek csak meg mindent, ahogy az egy igazi hardcore gamertől elvárható :D
Alig néhány perce kaptam egy igen barátságos levelet a THQ-tól, melyben egy nem kicsit örömteli infót jelentettek be. A jelek szerint úgy tűnik, hogy a Red Faction II elkészül Xbox-ra, Gamecube-ra, sőt, még PC-re is!! Még nagyobb öröm, hogy erre már idén márciusban sor kerül :D A játék a már jól ismert Geo-Mod engine egy felújított változatát használja, mely ismét lehetőséget ad arra, hogy a terpeket porig romboljuk. A honlapját itt találhatjátok meg.
Itt hozom az esti képeket. Akár hiszitek, akár nem, ezúttal is a Dragon Empires-t emelem ki a tömegből. Lehetséges, hogy erre egyébként mostanában egyre több lesz az esély :D
A mai felhozatal úgy érzem pontosan elegendő arra, hogy egészen az ebéd időig kihúzzátok valahogy :) Jó csemegézést mindenkinek:
A mai felhozatal egyszerűen frenetikusra sikeredett! Amint láthatjátok van miből választani, és el kell mondjam, hogy mindegyik minőségi alkotás lesz! Közülük is kiemelném a Dragon Empires-t, mely egyszerűen hihetetlen grafikai megvalósítást tanusít!!!
A mai felhozatal sem annyira rózsás, mint szeretnénk... Mindazonáltal érdemes egy kis időt szentelni a meglesésükre! Jó étvágyat hozzájuk:
A Microsoft gondozásában megjelenő, Digital Anvil legújabb alkotásáról, előkerült egy teljesen új animáció. A Freelancer egy nagyon sokak által várt űrhajós szimuláció lesz melyben természetesen egy igen jól kialakított multiplayer mód is helyet kapott. HA érdekel az anim, kattanj el ide, amennyiben a honlapját it megszemlélnéd, ide is el kell látogatnod.
Néhány képecske azért akadt mára is. Ez a Praetorians egész ütősen néz ki, bár, a napokban előkerült Rome: Total War-hoz képest elég kevésnek tűnik...
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Ne maradj le a legfontosabb hírekről! Engedélyezd az értesítéseket, cserébe elsőként tudod meg, ha bejelentik a Half-Life 3-at! (Nem spamelünk, becsszó!)